|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
2.8.2020 21:18:09   
Mirko Svirko
Jaao Ana hahaha 😃😃😃

Ne verujem 😃😃😃Ali realno sve nas to pitanje ceka..Ali keks, ista scena 😂

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
2.8.2020 21:53:30   
flamingos
Joj Ana,slatko me nasmeja.Koliko će pitanja tek da budu.Trebaće ti dosta vina.😀


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
2.8.2020 21:59:34   
Ivanka 75
Ooo Ana, dolaze te ljubavne godineeee a i pitanja 😂😂😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
2.8.2020 22:02:54   
physio70
Budite srecne sto pitaju, danas klinci sve znaju-i sto treba i ne treba.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
2.8.2020 22:07:59   
emicaa
Mene je zaove sin skoro pitao kako se radjaju djeca.Kazem mu ja pa odes i bolnicu i rodis.Kaze on "ma znam to,nego kako nastane dijete u stomaku".Kazem ja pitaj to tatu i mamu,nemij molim te da ja objasnjavam.Kaze on"pa vec sam ih pitao,nece da mi kazu" 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
2.8.2020 22:38:40   
Milena18
Jao, Ana, suze mi krenuše user posted image Mogu misliti kakav je to razgovor bio između njega i druga koji jedva čeka da se oženi user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 8:19:55   
smeško

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa već sam sebe videla kao Čkalju user posted image user posted image



user posted image

ja sam stigla samo do pravljenja beba i rađanja. Za sex još nisu pitali, ali pitanje je vremena. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 9:20:30   
flamingos
Smajli,pripremi se na sva moguća pitanja.😑


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 9:22:29   
flamingos
Joj,izvini,Smeško.,sad si Smajli.Uzmem detetu tablet,a tu mi brka jezike,sacuvvaj me Bože,pa ne znam ni kako se ko zove.😂❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 9:25:38   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Mene je zaove sin skoro pitao kako se radjaju djeca.Kazem mu ja pa odes i bolnicu i rodis.Kaze on "ma znam to,nego kako nastane dijete u stomaku".Kazem ja pitaj to tatu i mamu,nemij molim te da ja objasnjavam.Kaze on"pa vec sam ih pitao,nece da mi kazu" 🤣



user posted image user posted image joj emice user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 9:49:22   
Mirko Svirko
Moj misli da mama i tata moraju da se poljube i eto bebe u stomaku 😂😂😂

Jos niie pitao detaljnije..Ali zna da se radjaju tako sto ti u bolnici iseku stomak i izvuku bebu.  

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 9:51:08   
smeško
Flamingos, ja sam pri biranju nicka nesto slicno uradila. Trebalo je biti snesko, jer sam rodjena u januaru. 😬

Ja odgovaram na sve sto pitaju. Ne ponavljaju pitanja, pa im je, valjda, jasnom😬😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 10:04:58   
flamingos
Eto,Smeško,Sneško,Smajli-slično.😀Nećeš da zameriš.Mirko,tek ća da pita svašta nešto.Čini mi sd da je drugačije sa devojčicama.Moja Anđela dobijala informacije o svemu,kako je rasla pričale smo,tako da je upućena u dosta toga.Opet,dečaci su drugačiji.Ma,znaju oni sve i što nam se čini da ne znaju.Da su živi i zdravi.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 11:08:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Jao, Ana, suze mi krenuše user posted image Mogu misliti kakav je to razgovor bio između njega i druga koji jedva čeka da se oženi user posted image



Milena, ovo sam i ja rekla, da sam mogla da ih čujem user posted image

A najbolji je mm koji mu je rekao da kaže Aleksi da ne mora da se oženi da bi imao sex user posted image htela sam da ga zadavim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 11:10:22   
smeško
Хахахахааха и ја бих му то рекла. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 11:40:49   
flamingos
Jon Ana,nasmeja me.😀


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 11:42:09   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Jao, Ana, suze mi krenuše user posted image Mogu misliti kakav je to razgovor bio između njega i druga koji jedva čeka da se oženi user posted image



Milena, ovo sam i ja rekla, da sam mogla da ih čujem user posted image

A najbolji je mm koji mu je rekao da kaže Aleksi da ne mora da se oženi da bi imao sex user posted image htela sam da ga zadavim user posted image



On je tek hit. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 13:04:10   
jabudic
Bože, ja sam mutava za ta škakljiva pitanja, nikad ni na jedno nisam dala odgovor.
A moja djeca su već velika, N sve zna šta i kako. Voljela bih da je drugačije, ali ja bih prije umrla nego prevalila odgovor preko usana. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 13:09:34   
Maraj
Ja tek sadvideh ovo
Ana nasmeja meuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 13:16:19   
Ana RR
A ja ne umem da nešto slažem, radije ću biti iskrena i objasniti mu nego da čuje neke gluposti od drugara ali nekako mi je još uvek rano za takve priče (barem kada je moje dete u pitanju, on je prosto još uvek bebast). Tako sam mu objasnila i šta je ciklus i zašto žene to imaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 13:23:42   
Mirko Svirko
Jao Ana kakav odgovor je dobio od tm 😂😂😂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
3.8.2020 13:39:37   
mama Jo
Jaoj Ana tm je hit user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
6.8.2020 6:27:50   
Duškić
Lepo mu rekao covek user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
6.8.2020 8:42:31   
bebilule
Ana, pusti muža da odgovara, vidiš da mu ide 😂.
Mi naravno nismo došli do toga, ali isto pita kako nastane beba u stomaku i tkt. Ja kažem uvijek kako jeste, s tim da malo prilagodim uzrastu, bar pokušam. Ja sam za to da im mi objasnimo sve, ne želim da bijegam kao što su naši roditelji izbjegavali razgovor na tu temu, bar neki od njih, ali mislim većina. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo
6.8.2020 9:11:11   
Ana RR
Bebi, krenulo ga user posted image

Ali slažem se sa tobom, treba im objasniti jer bolje da čuje od mene onako kako treba nego od nekog drugara koji pojma nema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here