|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
27.9.2010 16:21:07   
indy_25
Sada imam 66 kg i nakon pauze od mjesec dana ponovo pocinjem od danas sa dijetom.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: UN DIJETA
27.9.2010 16:33:46   
anajid
Indy,bravo,uper to tebi ide!Ja imala posle porodjaja 73,sada imam 66 kg,nisam drzala nikakvu dijetu,samo probusila kasiku,izbacila slatkise i veceru.Sad stojim vec neko vreme na tih 66 i nikako da se nakanem da ponovo udarim po tom rezimuuser posted image user posted image user posted image

Koliko si ti visoka i koliko jos hoces da smrsas?
Ja sam 172,a jos da mi je bar 3 kg skinuti pa da budem kao pre trudnoce!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: UN DIJETA
27.9.2010 16:55:56   
indy_25
Ja nisam visoka anajid ja sam samo 1 i 63 cm zato mi je i toliko kg puno  i zato hocu da smrsam.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: UN DIJETA
27.9.2010 16:58:06   
anajid
A ok,ma vidim ja da to tebi ide kao od saleuser posted image user posted image user posted image !Samo napred draga,ali nemoj preterati,pazi na imunitet,ide zima!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 8:38:40   
Diabla
Ja zaista pocinjem danas sa ovom dijetom. Vidim da je Indy vodila dnevnik :) Nego Jeco, ako vidis ovo reci mi sta ti je to povrcni dan? Ja procitah za vocni. I mooze li se kombinovati brusnice i bademi, jer tamo pise ili 2 vocke ili saka suvog voca.

Ja sam pred ljeto smrsala na 64 kg, i opet vratih 3 kg.
Dakle pocinjem sa 67(67 imam ujutro, na prazan stomak,golauser posted image user posted image user posted image ).


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

danas mi je povrcni dan
meni najtezi
evo me na poslu doruckujem suve brusnice (60 kalorija) i šaku badema
za ručak kukuruz šećerac i supa iz kesice, povrćna :)


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 8:45:26   
Trcosava
povrćni dan je skrobni dan, kada se kao jede pasulj, grašak, krompir bla bla tj povrće

danas i meni povrćni dan (od juče sam i ja na dijeti) i planiram kupus dinstani (ja ionako stavim jako malo ulja)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 8:49:09   
Diabla
A ha! Ja pomislih na povrce, ono "gladno", kao paradajz, krastavac, paprika. Ja pasulj i lecu, ne racunam u to jer gojiuser posted image user posted image user posted image

Kako si prezivjela prvi dan?

Super Trco, znaci zajedno smo u ovome. Taman da vidimo koliko cemo kg skinuti. Nema ni 9 ura, ja vec gladna. Ne znam smijem li kombinovati voce i bademe, da me zasite. Gdje cu gladna na posao, ima da pobijem onu djecu user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Trcosava

povrćni dan je skrobni dan, kada se kao jede pasulj, grašak, krompir bla bla tj povrće

danas i meni povrćni dan (od juče sam i ja na dijeti) i planiram kupus dinstani (ja ionako stavim jako malo ulja)



< Poruku je uredio Diabla -- 28.9.2010 8:50:12 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 11:37:53   
Trcosava
E koji sam debil nepismeni user posted image

Elem,meni nije strašno jer ionako jedem jednom denvno. Ne stignem da večeram od Ane.... Tako da ove dve voćke ujutru i ručak mi dođe jedina hrana user posted image

Meni jedino teško pada hleb,jer ga uz hranu dosta jedem i ono jedno parče meni nije dovoljno. Al, šta je tu je. A da, i kao posle 8 uveče ne treba da se jede, a ja tad obično navalim na voćke i ako imam neki slatkiš user posted image
Sinoć nisam izdržala, pa sam po malo jela ananas (svež naravno)
A za bademe pojma nemam, pkušavam da se setim tvog mail-a, imam ja knjigu tu 90dana, sa sve recopisima, pa ako hoćeš mogu ti pošaljem na mejlić user posted image

Javi ako hoćeš i javi kako su deca preživela
p.s. meni cilj da skinem makar 7 kg (tj da doem na 55kg)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 12:19:11   
indy_25
ja sam za povrcni dan jela kuhani krompir onako sam i salatu ili sataras s rizom, grah brokoli karfiol itd. i jos nesto da napisem bila sam na dijeti samo mjesec dana i smrsala 10 kg i onda sam prekinula mjesec dana i nisam niti jednu kilu vratila a jela sam normalno i slatko sam cak jela i vecerala kasno. malo mi je to cudno jer kad sam prvi put radila ovu istu dijetu i kad sam prestala pocela sam da jedem i kile su se vratile. od juce sam ponovo pocela, jeste ja vodim dnevnik kad sam na dijeti i vagam se uvijek poslije vocnog dana tj ujutro nekad izgubim kilu nekad i kilu i po za ta 4 dana.kad vidim da kile idu dole presretna sam i to mi daje podrsku da idem dalje. trco tesko je izdrzati samo prva 4 dana kasnije se vec naviknes. ja sam radila i vodeni dan jednom mjesecno i on mi nije tesko pao. kad budem jos do 60 smrsala stavicu slike ovdje prije i poslije da bi dala podrsku svima koji hoce na ovu dijetu i da vide kad se nesto hoce da se moze.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 12:21:26   
indy_25
i jos nesto piti puno vode 3 gr vode izbacuje 1 gr masti. npr. kad osjetim glad ja popijem casu vode.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 20:39:23   
Diabla
Jao, ja sam zgrijesilauser posted image user posted image user posted image Zvale me drugarice da idemo rucati vani, i nisam mogla odoljeti da njih gledam a ja da pijem voduuser posted image

Od sutra cu, ali stvarno! Indy, kazu da prvi krug slabo idu kile, ali poslije naglo padaju. 10kg, svaka cast! Ja bih sada ne na 64, vec na 60, da budem cackalica user posted image user posted image user posted image  

I ja cu dnevnik da vodim! Mozda krenem i u teretanu, ali ne mogu mogu da je ubacim nigdje, sem uvece kasno, a tada nema efekta...  Nego samo da ne odustanem, moram istrajati!!!!


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 22:44:50   
marince1
Trco,DIjabla i ja sam sa vama user posted image
Ne ide bas najbolje user posted image
Kuci da,ali mi je malo problem da na poslu jedem supu i kuvan krompir (citqj skrobni dan je problem)


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: UN DIJETA
28.9.2010 23:18:35   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Diabla

Indy, kazu da prvi krug slabo idu kile, ali poslije naglo padaju. 10kg, svaka cast!


Diabla meni su odma kile spadale, vagala se nakon zavrsenog kruga ujutru. nekad bi bilo da izgubim po jednu kilu, nekad 900 gr, nekad 1 kg i po. Ne treniram nista pored dijete ali isto tako pijem puno vode i ne veceram poslije 6 sati mozda i to ima veze sto sam tako puno izgubila. Meni je danas drugi dan i evo dok ovo pisem umirem od gladi ali izdrzacu ja to. jos par dana samo da prodje i naviknem seuser posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 7:25:40   
Trcosava
Ja supu ni ne jedem, juče sam za večeru jela kupus bez ''leba (bljaaaaaaaak user posted image user posted image )

Uh danas mi testo.... mani testo uveče mi koljačiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj problem ješto ne pijem vodu, i inače je ne pijem, a sad bi baš trebalo, moraću nekako da se nateram.. Eto to mi je najveći problem
I naravno ogrešila sam se sinoć o jednu mandarinu user posted image to valjda nije strašno.
p.s. vagala sam se imam isto kg kao i kad sam počela - 61,9

Dodatak - Indy iste smo visine, tako da te ja potpuno razumem. Držala sam i ja pre jedno 4 godine ovu dijetu, ali se ne sećam da sam nešto smršala. Takođe ni tad nisam jela supu, niti pila vodu. Jednostavno moj organizam ne traži tečnost toliko. Plus sam išla na vežbe u isto vreme user posted image sećam se da sam jela 2 banane pred vežbe da ne svisnem (kao za baksuz su padale nekako na voćni dan) i posle umirala od želudca.


< Poruku je uredio Trcosava -- 29.9.2010 7:32:02 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 11:18:55   
indy_25
danas najbolji dan jupiiiiiii. na meniju pita od zeljnice i dva palacinka sa eurokremom navece. Trco ja sam smrsala i prvi put kad sam radila ovu dijetu samo sto su mi se kile vratile brzo a ovaj put kad sam prestala nisu se vratile pa se pitam sto nisu a ocekivala sam. mozda mi se metabolizam promijenio. eh i ja bi volila do 55 kg ali da mi je makar i do 60 da dodjem bicu zadovoljna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 12:10:26   
Diabla
Trco, sad cu ti poslati mail na PP da mi posaljes knjigu.

Ja ni danas nisam pocela. Aaaa, sve zbog posla. Recimo, danas drzim casove u seoskoj skoli, i podjem tamo u prodavnicu a kupim bademe ili suvo voce, kad nema. MOrala sam nesto jesti! A i zbog casova mi je jako tesko uskladiti vrijeme rucka i vecere. radim 4 posla. Jedan dan sam ujutro jedan popodne. Vikendima imam ture sa turistima. Racunah, u subotu sam cijeli dan na terenu po CG, a to je vocni dam, ne smijem jesti pred turistima, a kamoli svaka 2 sata da tempiram da jedem voce. A mislim da bi mi doslo slabo kada bih taj dan i bila na vocu, jer je to bukvalno 12 sati na nogama, pricam bez prestanka. Ne znam sta da radim. OOva dijeta mi je super, ali KAKO da izvedem? Dje da przim jaja ili meso, kuvam supu ako sam od 12 do 7 na posao, ni rucka ni vecere...


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 13:52:07   
indy_25
Diabla pa ne moras ni da przis jaja i meso ja sam nekad za mesni dan jela i salamu ili sir zuti a supu skoro nikad ne jedem.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 13:55:22   
Jeca*
napravi sendvis pa ponesi
pocni dijetu od utorka. Vocni dan ce ti biti petak, a onda u subotu lepo jedes komad mesa, sir, mozes da kupis pljeskavicu...sta god

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 14:01:36   
Diabla
Daaa, sad mi je Trcosava poslala knjigu, a tu ima svasta. Ja sam mislila da je dijeta samo ono sa prve strane ove teme, jaja, piletina, pasulj i da se samo to smije jesti. Kad ono pregrst recepata, mislim da cu po njoj da kuvam za mene i mm. On ionako voli zdravu hranu.
Pljeskavica? Mmmm, bozavam je, ali sta sa onom lepinjom koja je ogromna? A znam, gornji dio cu maknutiuser posted image

Nisam stigla da vidim u knjizi, a da li se moze koristiti soja sos? Ja ga obzavam i uvijek ga stavljam u rizu.  Ne bi trebalo da goji, pola kasicice.

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

napravi sendvis pa ponesi
pocni dijetu od utorka. Vocni dan ce ti biti petak, a onda u subotu lepo jedes komad mesa, sir, mozes da kupis pljeskavicu...sta god


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 14:04:15   
Jeca*
ja sam stavljala soja sos. A pljeskavicu da, skines gornji deo lepinje npr. Ili mozes da spremis riblje krokete pa ih grickas u hodu. Ili....kuvano jaje i komad sira, pa u crnu kiflu....

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 14:05:03   
Diabla
Trco, moramo otvoriti temu kako se odreci hleba. Ja mogu bez njega, ali nekada sam i po pola kg hleba jela. Trebalo mi je vremena ali evo vec 4 god slabo jedem hleb, jedino sendvic kad napravim, mada i tada maknem sredinu.

Otvoricu ja temu veceras, za sat vremena idem na posao, pa malo da odmorim.

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ja supu ni ne jedem, juče sam za večeru jela kupus bez ''leba (bljaaaaaaaak user posted image user posted image )




_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 14:08:11   
Diabla
Jeco, ti si bas ono dosta kg izgubila zahvaljujuci ovoj dijeti? Nije ti tesko padala? Predpostavljam da nisi vratila kg? Dosadna sam, ali ne mogu da se natjeram, ne umijem da odolim hrani, pogotovo ako izadjem negdje u setnju, a setalistem se siri miris rostilja i pice pecene na drva! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 14:08:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: Diabla

Trco, moramo otvoriti temu kako se odreci hleba. Ja mogu bez njega, ali nekada sam i po pola kg hleba jela. Trebalo mi je vremena ali evo vec 4 god slabo jedem hleb, jedino sendvic kad napravim, mada i tada maknem sredinu.

Otvoricu ja temu veceras, za sat vremena idem na posao, pa malo da odmorim.

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ja supu ni ne jedem, juče sam za večeru jela kupus bez ''leba (bljaaaaaaaak user posted image user posted image )




E ni ja ne jedem kruh kako je Roko prestao da doji.
Ni sendviče , argeta mi je zaboravljena radost, ako nekad pojedem pola pice odmah se kaznim user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: UN DIJETA
29.9.2010 14:09:12   
Jeca*
Jesam i nisam vratila ni kg. Jedino vec mesecima ne mogu da skinem jos 3-4-5kg. Stojim na istoj kilazi konstantno vec godinu dana 1-1.5kg gore dole. Ali sad cu opet na UN user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 7:36:52   
Trcosava
Hm pa ne jedem ja baš toliko hleba, imajte u vidu da ja bez ikakvog odricanja i bilo čega držim istu kulažu već 7 meseci user posted image

Lažem, i više, od Aninih mesec i po ja stojim, pardon stajala na 62-63 kg
Merila sam se na dan kad sam počela dijetu - 61,9 (ujutru)
Danas (dakle posle voćnog dana) - 60,4
-1.5 kg

p.s. stoka sam, dobili smo gajbicu jabuka koje ne mogu dugo da stoje i dragi izjavi želju za američkom pitom
POJELA SAM SINOĆ 2 PARČETA!!!!!


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here