|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaša
2.11.2014 22:44:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: little_one

Od ovih sa prvog linka ne bih nijednu.

Svakako, preporucila bih ti da uzmes sa mekim piskom i opcijom no spill. Mi smo za Andreu imali aventovu 6+ koja ima mogucnost da joj se zamijeni pisak s godinu dana al smo mi prelazili s godinu na casu pomalo i na drugacije boce pa nismo uzeli. Bili smo jako zadovoljni,

Sad sam uzela ovu za Aleksandru i fino je prihvata, lijepo je sisa, sto je dobar prelaz sa sike na flasicu, nekako nemam utisak da joj je nepoznat teren ako me kapiras. Zasad sam zadovoljna mada ona jos uvijek jako malo vode pije jer dosta sisa pa joj voda i nije potrebna u tolikoj mjeri. Tamo kad bude imala 2-3 kruta obroka treba puno vode, al dotad treba navikavati na vodu, po meni nikako na sokice i cajice vec samo voda.

istu tomee tippy smo mi koristili inace pise 4+. Tvrd je pisak ali je oblozen gumom. Super je fora, i posto moja D nikako nije naucila na flasicu ovo joj je bilo sjajno. I dalje joj nocu nudim vodu iz takve.Mi imamo dve, zutu i tirkiznu user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čaša
2.11.2014 22:50:16   
milicicak

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Dajte mi neki link ili sliku pls za Avenat čašu koja vam je bila ok :)
Jel 200 ml dovoljno ili veću da uzmem?

Ja sam koristila ovu ali samo za vodu. Sokove nije pila do godinu dana kad sam uvela pomorandzu user posted image a mleko je pila iz normalne flasice...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čaša
2.11.2014 22:56:48   
little_one
Isto kao Milica, dovoljno 200ml, a ako ti bas nekad popije toliko odjednom, a ti napolju, kupices flasicu flasirane vode i dopuniti user posted image

Ljisho, znaci valja...i meni se cini zanimljivom, kad smo za ANdreu kupovali ne sjecam se da ih je bilo u ponudi, tek sad sam vidjela i da probamo. Svidja mi se i sto kapica ima svoje mjesto, kod aventa smo se stalno borili sa kapicom pa smo je na kraju odstranili i "izgubili", toliko me nervirala...a sto kazes fino gumirana i znas da sam i ja probala prvo da pijem iz nje i bas nekako fino "ide"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čaša
2.11.2014 22:59:05   
dunja RR
Hvala puno, baš sam tu gledala, zato i pitah da li je dovoljna ta od 200 user posted image
I nama treba za vodu, kada krenemo sa njom, još ne pije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čaša
2.11.2014 23:01:01   
milicicak
Ja sam htela Tomee tippy flasicu za mini bubu al je nije bilo... Mada kada se setim kako sam bila srecna kad je navikla na flasicu (bilo koju) jer nam sa flasicama bas nije islo... I mislim da je lakse prihvatila vodu nego AD mleko...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čaša
2.11.2014 23:28:33   
Mala Elena
Pa koja je bolja za zube? Da glodje user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čaša
3.11.2014 1:38:36   
dunja RR
Devojke, gde ima da se nađe ta Tomee tippy a za 6+ ?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čaša
3.11.2014 6:42:06   
Misha i Ljisha
tomee tippy ti je 4+ i isti je protok cini mi se. Prosti naon cetvrtog meseca bebe mogu dap iju iz toga, nema velicine otvora za 6 meseci i sl. Super je jer je pissk oblozen gumom pa kad su moju mucili zubi ona je to bukvalnno glodjala i glodjala i glodjala. Na toj jednoj je gumu i progrizla. Ali i tad je funkcionisala flasica jer guma je tu samo da bude mekse,nema nikakvu funkciju.

Kod nas nemam pojma gde ima ja sam narucila od drugarice iz Irske.Al eto kaze LO da je nasla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čaša
3.11.2014 9:04:44   
little_one
Dunja, ja sam to nasla kod nas u Konzumu, prije nije bilo al sad ima kod nas. Ali i Avent ti je super, ja jos imam Andreinu pa je cuvam za rezervu, samo cu da kupim rezervni pisak. To za slucaj da je pregrize kao Ljishina D. user posted image


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čaša
3.11.2014 13:56:04   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: little_one

Dunja, ja sam to nasla kod nas u Konzumu, prije nije bilo al sad ima kod nas. Ali i Avent ti je super, ja jos imam Andreinu pa je cuvam za rezervu, samo cu da kupim rezervni pisak. To za slucaj da je pregrize kao Ljishina D. user posted image



user posted image to joj je bilo omiljeno da glodje. Inace i meni je zgodno jer ima udubljenje za poklopac a imali smo i mi aventovu no spill i jedva se navikla a nju ali brzo sam je bacila iskreno a i nas je nervirao taj poklopac na aventovoj

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čaša
3.11.2014 14:07:21   
little_one
Mi smo poklopac skinuli, bukvalno, stvarno je bio gnjavaza.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čaša
3.11.2014 19:12:25   
Didy
Mi smo imali baš aventovu i nisu uopšte naučili da piju iz nje, samo da je glođu, user posted image Negde je još uvek imam, kao nova je.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čaša
2.3.2015 23:22:33   
mila83
Moji su imali neke obicne sa kljunom,ne secam se koja marka je u pitanju,odlicno su je prihvatili i brzo naucili.Sad upravo razmisljam,treba mi nova casa za Teodoru,usla je u 6.mesec...a flasicu ionako ne voli i ne prihvata ..Ima li neka sa sto manjim protokom na kljunu da mi preporucujete ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čaša
3.3.2015 13:10:35   
veselicaa
Moja S je sa nekih osam meseci pocela da pije iz obicne case,ove iz koje mi pijemo.Prvo je pocela sa jogurtom a kasnije je pila i vodu,caj,sok.Vise je volela ovu obicnu nego onu sa kljunom ili rupicama.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čaša
5.7.2015 11:53:55   
mirkam
Za početak,da li neko može da mi objasni šta je " no spill" a šta je kontra od toga? U čemu je razlika ? Jeste glupa sam,i moram da pitam user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čaša
5.7.2015 12:25:33   
mila83
Mirkam, "no spill" znaci da nema prosipanja,tj.da nece curiti tecnost kada bebi ispadne casa a i da tecnost ne ide sama,jel,nego beba isto mora vuci(kao na flasicu) da bi pila.
Uzmi tu casu,to je super.Evo moja beba se uci ,prvo dvoje dece je bez problema naucilo i prihvatilo da pije iz case.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čaša
5.7.2015 12:53:58   
mirkam
Hvala Mila puno.
Evo pocinjem potragu za casom. Poceo je da odbija flasicu od kad smo promijenili cucle, i dala sam mu iz neke case Campol koja nam je sluzila za igru, i pio je malo.Ali ova casa koju imamao mi se cini skroz neprakticna.Skroz je plastican taj pisak sa jednom velikom rupom, pa rekoh mozda je bolje za pocetak da uzmemo neku sa meksim piskom...
Citala sam malo unazad, vidim da sete uglavnom zadovoljne Aventovom, pa cu vjerovatno njih pogledati.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čaša
5.7.2015 13:03:06   
mila83
Imala sam ja i tu Canpol,bas sa tim tvrdim piskom,moji su je hteli,ali je isto bila no spill,kod tebe verovatno puno tecnosti ide..Dobro je kod tih no spill sto mozes posle taj deo,gumu koja drzi da voda tecnost ne curi sama,izvadis pa piju normalno kao iz bilo koje case,samo ima pisak. Sad imam Aventovu,stavicu ti link za moju avent koju sad imam,super je.

< Poruku je uredio mila83 -- 5.7.2015 13:05:04 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čaša
5.7.2015 13:10:35   
mila83
Imamo ovu KLIK Mekan je pisak,silikonski i posto je no spill,beba sama odredjuje koliko ce popiti,tj,povuci..to je ustvari prelazna casa,da sa flasice nauce na casu.A moji su hteli odmah iz obicne da piju,bude prosipanja,ali strpljivo i polako,i to se nauci. Ove case su zgodne i kada se putuje sa bebama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čaša
5.7.2015 13:38:21   
veselicaa
Mirkam,Mila ti je objasnila sta znaci no spill mada nemoj mnogo da se oslanjas na to,nama se desilo da se iz takve case ipak prosipa sadrzaj.Jos vaznije je da obratis paznju na oznaku bpa free,sto znaci da je casa od kvalitetne plastike bez losih materija.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čaša
5.7.2015 13:43:58   
mila83
Nama se ama bas nikad nije prosuo sadrzaj iz case,ne znam...Nemam lose iskustvo uopste sa tim no spill casama.ali nikad se ne zna...a sve te kvalitetnije case mislim da su bpa free,za Avent znam sigurno.One jeftinije varijante treba dobro proveriti deklaraciju sta pise.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čaša
6.7.2015 15:52:52   
Jole84
Mi imamo Nuk-ovu, uzela sam joj jer su mi i obične flašice Nuk, nisam imala pojma da i za ove sa piskom postoji čitava nauka user posted image Ona hoće iz nje da pije, ali i da šeta i kadi po kući, pa ću da vidim da joj uzmem tu "no spill", da probamo. Znači kad se navikne na šolju s piskom, možemo komotno da izbacimo flašice, jel tako?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čaša
6.7.2015 15:58:06   
mila83
Pa da ! I mozes a i ne moras..postepeno...ja se tacno ni ne secam kad su moji izbacili flasicu,tj.samo je sklonis kada lepo savlada da pije na casu sa piskom, pa onda na obicnu casu...Ako mozes izbaci,brze cete preci na casu,a bolje je i zbog zubica.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čaša
6.7.2015 18:35:36   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Jole84

Mi imamo Nuk-ovu, uzela sam joj jer su mi i obične flašice Nuk, nisam imala pojma da i za ove sa piskom postoji čitava nauka user posted image Ona hoće iz nje da pije, ali i da šeta i kadi po kući, pa ću da vidim da joj uzmem tu "no spill", da probamo. Znači kad se navikne na šolju s piskom, možemo komotno da izbacimo flašice, jel tako?

Mozes naravno,cim se nauci na tu casu ide ucenje da pije iz ove obicne iz koje mi pijemo.Ali vec sam pisala gore,pazi kada kupujes tu "no spill" ja sam jednom mojoj S kupila takvu i bas dosta platila i ipak se iz nje prosipao sadrzaj.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čaša
31.10.2016 21:02:41   
Animsaj9
da li neko ima Avent no spill flasicu? Kakva su iskustva

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here