|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 8:37:26   
bubulence
Milicice videla sam slike i cestitam ti!!!
Misonjo ti vise ne kuvas kafu???
Moje novo dete opet ima temperaturu. Bila je mirna od prosle srede... Ona nije otisla u vrtic, Ema je otisla sa komsinicom...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 8:40:27   
Anck Su Nmaun
Jutric i ovde uz kafu naravno

Jao Wiv i kucu, koliko to znaci da ti neko sredi kucu. Ja ne stizem poslednjih dana jer gledam svaki momenat da odspavam kad i on jer sam iscrpljena, ne da mi se. Krpom predjem svaki dan prasinu i da posklanjam , srecom imam masinu za sudje pa se s tim ne bakcem,i rucak jedva uglavljujem ali evo kupatilo vristi i moli da ga oribam... ne stizem.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 8:56:15   
mali_mis
bubi, kako bre ne kuvam, eno je na prethodnoj strani, i smajli iskace iz nje da ne sprzi guzicu koliko je vruca user posted image
Ne mogu da se dogovorim sa alarmom, on hoce da se ja probudim cim zazvoni, a ja necu, nego razvlacim user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 9:14:12   
milicicak
Hvala, bubi, puno user posted image
Sad kad su se emocije smirile moram da priznam da sam ponosna na sebe user posted image
I sad odoh u nove radne pobede user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 10:01:44   
bubulence
Milicice i treba da budes! To je bio doktorat jeli?
Misonjo ne vidim kafu, a nisam videla ni ono pivo od pre par meseci user posted image . Hoce rr i fejs da nas zavade user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 10:50:20   
emicaa
Mili cestitam ti,i treba da budes ponosna user posted image
Kod mene nema igracki po dnevnoj,ali zato njena soba je neprohodna i opasna sredi je svako vece ali cim ustane baci se na posao.user posted image
Nemamo vode od jutros,imamo ali je neka mutna,ne koristim je fok nam neko ne rekne zbog cega je takva

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 15:18:21   
IvanaSK RR
Mili, i treba da budes ponosnauser posted image
Jel neko za popodnevnu kaficu?
Slozila sam ves, bebine stvari ispeglala, dosta od mene za danas user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 16:36:54   
emicaa
Ivana ja je sad popila ali bih mogla hladnu linunadu ili tako nesto user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 18:59:54   
IvanaSK RR
Eh, Emice, ja dok donesem limunadu mozes da presvisnes od zedji :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 19:53:08   
emicaa
Ma de to kobajagi posluzis user posted image
I ja sad nudim kobajagi sladoled user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 19:57:43   
IvanaSK RR
Hahaha, donela bih ti ja kuci, mada, dok dodjem opet bi presvisnulauser posted image
Moze sladoled, od čega je?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 20:37:44   
lesica
Heloooo, šta se radi?

Mi čamili čekajući kod zubara i ništa nismo uradili. Lenki je i dalje zubić tu do sledećeg petka. Inače, tempo nam je i dalje isti, mada da se pohvalimo - Damjan danas ostao na spavanju u vrtiću, nadam se da će i sutra pa da i ja malo smirim tempo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 20:46:27   
bubulence
Dobro vece!
I mi bi trebali kod zubara. Emi je islao prvi zubic pre 10ak dana pa bih je odvela da joj malo pregledaju zubice. Mada ide redovno n 4-5 meseci...
Moji svi legli. Oterala sam ih u kreveg. Masa ceo dan ima t, isla do 39,2. Mm i E isli u setnju i kada su krenuli lepo mu kazem da ne naseda na njene fazone i izvoljevanja. I na kraju se vrate sa 3 kese gluposti. Decijom sminkom, doktorskim setom i ostalim glupostima kojih ima i vise nego sto joj treba. Kupio joj je Frozen supu koju sam odmah i bacila. Za sekundu ga zezne... A kod mene takonemoze

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 20:55:42   
emicaa
Ivana ima kornet cokolada i jagoda pa izaberi user posted image
Bubi moja tako kad ode sa svekrvom a ova joj svejedno kupuje ko luda,kupujem i ja ali ne bas svaku glupost koju ona zamisli.
Pumpam se pa da dpremim torbu i odjelo za sutra,ujutru u 8 idemo doktoru

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 21:12:00   
bubulence
Ooo Emice, ima li kraja vasim odlascima kod dr user posted image ?
Ma kupujem i ja, ali garderobicu, bojanke, knjige, flomastere... A kada mi dodje sa na primer, tim doktorskim setom a ona zaista vec ima nekoliko i to lepih, sa koferom itd, i onda kupi jos jedan plasticni grozan sa milion sitnih gluposti samo das tajem na to i skacem kao osuren kengur, bas popiz**m. I ta Frozen supa. To je najobicnija so, i on to zna ali kao da ne sme da joj kaze da nesto nece dobiti

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 21:59:22   
emicaa
Babi narednu godinu dana cemo se cesto druziti sa doktorom.Cini mi se prvih pola godine jednom mjesecno pa onda svako dva mjeseca.Ma isla bih i jednom sedmicno ako treba samo da sve bude fobro.
Dora obozava podravkinu supu,i to je samo so ali napravim joj jednom u dva-tri mjeseca.Ona u nju udrobi hljeba i najede se kao prase user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 22:07:09   
IvanaSK RR
Ja bih cokoladni kornet :)
I moj sin voli te supe iz kesice. Mada, ja to njemu ponekad skuvam kad mi je frka vremenski.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 22:15:45   
lesica
Emice, samo da vi budete dobro, pa ako treba i kafu sa doktorima da pijete user posted image

Nego, žene kada da otvaram temu za dedicu? Da sačekam da uđemo u oktobar?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 22:23:03   
emicaa
Les pa ima par sa kojima bih mogla na kaficu user posted image
Boze kontam kakav djedica pa onda se sjetih da Nova Godina i nije toliko daleko user posted image
Jao Ivana jesi li probala da ne kazem lizala Magnum vaniliju kako je dobaaar

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
29.9.2016 22:36:33   
lesica
Jaaaao sladoled!
Sad ste me podsetile, a pun mi zamrzivač, sad su rasprodaje user posted image

Koji želite? Svega ima, mogli su komotno da mi i jedan sanduk za čuvanje daju user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
30.9.2016 7:39:20   
vocicana
Dobro jutro, bastica hladna, bas... Ja bi neku gustu toplu cokoladu, sa kuglom slaga.
Javljam se, kliktala sam, ali bez mnogo uspeha, ne mogu da se posvetim tome u totalu.
Stavljam, ca, kafu, sluzim sladoled svih ukusa, izvolite....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
30.9.2016 7:51:59   
Anck Su Nmaun
Jutric, jaaao kako sporo otvara, izgubim odmah zelju da ulazim user posted image

Ja vec popila kaficu na terasi, suncana je i onako u nekom mrtvom uglu pa se ne oseti hladnoca user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
30.9.2016 7:53:42   
Khaleesi
Jutro mame... mi rano ustali pa poceli sa vriskom...
Mala je napunila 18. s3ptembra godinu dana i bas je pocela lose da mi spava vec mesec dana unazad.
Secam se da smo sa starijom od godinu dan tek pocelk celu noc da spavamo a ova obrnula...
Ima li neko neki savet vise ne znam sta da radim polomih se... jos uvek sisa, cetvorke su joj izbile sve... Da li da je odbijem ? Mada ona nesto i utanjila sa jelom...user posted image
Ja cu jedan king ako moze Voci user posted image

< Poruku je uredio Khaleesi -- 30.9.2016 7:56:22 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
30.9.2016 8:01:59   
vocicana
Jao kako ne moze, sve moze!
Anck, ja sam kao klikala za ovu obucu, ali toje u pojedinim momentima bilo da se obesis, dok ucita stranicu, sada od jutros malo korektnije radi. Antene su mi stajale na glavi od cekanja, primetih i par sedih od kako klikcemuser posted image ...salim se malo, ocajno je spora rr zadnje vreme

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
30.9.2016 8:06:53   
mali_mis
Jutro user posted image
Bubi, ono pivo je iz aprila, zali se fb sto su ti tek sad prikazali user posted image Mada mozemo se dogovoriti i za kafu i za pivo user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here