|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
8.9.2016 20:49:55   
emicaa
Branki svaka tebi čast pa možeš na staklama,ja bih mogla tri sata najviše.Za mene su starkice zakon.
Veselice nije te bilo par dana,već sam mislila da je stigla princeza.Ti bebu u krevetac dok malo ne poraste.Ja sam rekla od sutra veče Davida stavljati da spava gdje mu je mjesto a ne znam kako ću kad sam se navikla da je pored mene user posted image
Kao što sam već pisala u negativi bocnu me večeras pčela,sad zbog tableta ne smijem Davidu 24 sata davati svoje mlijeko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
8.9.2016 23:03:09   
IvanaSK RR
Ja ne znam gde se nalazim. Beba je za ceo dan spavala dva sata, iz pet puta. Odbija da sisa, histerise... Ne znam sta se desava.
Sa sinom iz škole dolazi i njegov drugar(nema ko da ga cuva), pa imam troje dece ukupno, i kuce.
Sva sam nikakva.
Laku noc vam zelim i da ova nervoza iz vazduha malo iskulira sve nas :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 7:40:15   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 7:42:05   
vocicana
Dobro jutro bastenske!
JUce bas bio neki lud dan, sve ste se nervirale, ja sam se iznervirala sinoc.Evo kuvam kaficu ako je neka za

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 7:46:36   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern RR


Da, da .. sve po redu. Dobila je otkaz juce.



Aaaaa ne se*i da ga je popila?!?! Tooooo!!! Munze konza user posted image


Ja onaj dan spičkah platicu ahahahaha Brate koji sam ja baksuz pa to nema nigde. Kupila sebi max factorov ruž i maskaru (inače sam ih u bg-u stalno koristila) i sednem ja u bus, vadim maskaru, otvaram - ona plava. Kad me šlag nije strefio. A nema šanse busom nazad da idem. Dolazim kući, da probam ruž - fali sjaj (lipfinity) AAAAAAAAAAAAAAAAA

Uveče sam posle išla i zamenila.

Da poijem malo kafice pa da malo rasklonim kuću.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 7:46:46   
emicaa
Dobro jutro,još smo u krevetu ali budni odavno,ne ustaje nam se user posted image
Napravih juče čoko mafine pa ko voli nek izvoli.Ja ih još nisam ni probala,zgadili mi se u trudnoći.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 7:57:41   
Sanjica26 RR
Wiv, sto bih volela tako ja da dam nekom otkaz.
Dobro jutro. Kuliram. Deca su u vrticu i ja ne znam sta cu sa sobom.user posted image
Idem kasnije do skole da vidim moj raspored.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 10:03:23   
wivern
Helllooooo

Ja sam joj urucila otkaz, konacnu odluku je donela regionalna posle naseg razgovora. Mada otkaz uopste nije bio za razmisljanje, ponasanje je skandalozno i bez pretnji.

Ja doruckujem, popila sma jutros kaficu na miru sa Trcom (eh nekad je bilo preko skajpa ali moze i ovako telefonski user posted image ) i sad u nove pobede.
Idem da vidim ima li nesto zanimljivo na forumu, neki novitet...nesto user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 10:08:45   
emicaa
Wiv neka si,nedaj da te zajebavaju user posted image
Jao od kad se ja nisam čula sa Trćom ali ujutru mi je sve trka frka da završim do 11.

< Poruku je uredio emicaa -- 9.9.2016 10:09:26 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 10:32:27   
bubulence
Dobar dan zenice moje.
Wiv, nisam u toku. Ne znam ni gde radis ni kakav otkaz... Ajde daj ukratko da i ja budem u toku user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 10:35:44   
bubulence
A moram jednog posebnog user posted image grlisu da posaljem Veselici.
A i Serpiju ako se pojavljuje user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 10:57:11   
wivern

IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobar dan zenice moje.
Wiv, nisam u toku. Ne znam ni gde radis ni kakav otkaz... Ajde daj ukratko da i ja budem u toku user posted image


Kratak update - koleginica bivsa ne trpi nikakav autoritet a ja sam joj sef. Pocelo je sa mojom usmenom opomenom da ne koristi mobilni telefon u radnji za kasom - ona bacila telefon i pocela da sikce...a zavrsilo se tako sto sam je skinula sa kase a ona mi pretila batinama. I dobila otkaz.

Jaooo kako mi nedostaje more :( ne videh ga ove godine a ne stigoh posteno ni na bazen

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 11:08:45   
bubulence
Evo kopala sam po drugim temama pa sam nasla o cemu se radi.
Tacno bih je gadjala tim tel... Ja sam sigurna da je danas mnogo veci problem u razmazenim radnicima nego u gazdama i sefovima koji se toliko pljuju na svakom cosku...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 11:21:37   
wivern
Bubi problem je generalno u ljudima, bez obzira na kojim pozicijama se nalaze.

Volela bih da negde lupam pecate i nemam kolega, barem na godinu dana. Da mi se mozak odmori user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 11:31:37   
emicaa
I meni fali more a bazen nisam vidjela uopšte,oboje čeka sledeću godinu.Što bi rekli ako budemo živi i zdravi sledeće godine idemo bar na 10 dana na more.Ja bih rado i dvije sedmice ali ne znam dal će mm dobiti godišnji


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 12:17:49   
Anck Su Nmaun
Vozdra cure, sad sam napravila jedan sejk umesto kafe jamiiii (banana, mleko, plazma i eurokrem) user posted image ko je za user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.9.2016 12:18:16 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 16:48:22   
mali_mis
Mi smo bili u kupovini, otpale su mi noge, ali ne od setnje, vec valjda mi se sroza pritisak kad je ovakvo vreme, ko ce li ga znati...
wiv, dobro si postupila. Toga nazalost ima svuda. Moja prva sefica je bila zena zmaj, bas sam je zgotivila, telefon sam mogla da koristim kad odem u magacin, ili na pauzu, ma nisam smela ni u radnji u dzepu da ga imam, ne zato sto ona to nije dozvoljavala, nego je meni bilo frka, i kad je ona u smeni i kad nije. Nikad ne znas kad ce gazde da ulete. Dok, su druge koleginice, uredno visile na fejsu, instagramu...pravile pauze od sat vremena, setkale se po ostalim buticima. Ova druga sefica, zbog koje sam i otisla, je nedojuser posted image rospija. I svoju nervozu manjkom sexa istrsa na sve okolo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 20:03:50   
veselicaa
Bubi user posted image user posted image
Ja ubacila u petu i samo letim po kuci,cistim kao da nisam nikada cistila user posted image Muz pobeze negde,jadnicko oribao kupatilo od poda do plafona i celo dvoriste,a naterala sam ga i da mi prebrise kuhinju tj,vrhove visecih delova user posted image user posted image a ribao ih pre neki danuser posted image .
Kupila sam i odelce za izlazak,bila danas sa A u kupovinu za njen rodjendan,koji je sutra user posted image ,pa je odvela da izabere.Cela soba mi je prepuna bebecih stvarcica,kolica,nosiljka i krevetac sve je spremno i oprano jos smizla da odluci da nam se pridruzi.
Wiv bas lepo da je dobila otkaz,ako nista onda bar sto je tebe iznervirala.Ne volim takve ljude,koji se deru i prete,muka mi je kada cujem da se neko tako ponasa.
A ne,ne Emice javljam ja ovde cim krenem za porodiliste ili ako ne stignem cim se porodim.Ako slucajno nemam net na fonu,naucicu muza da vam javi.Pravicete mi valjda neku zurku ovde u kafani,a a ? user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 9.9.2016 20:05:42 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 20:37:15   
nata11
IZVORNA PORUKA: wivern RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobar dan zenice moje.
Wiv, nisam u toku. Ne znam ni gde radis ni kakav otkaz... Ajde daj ukratko da i ja budem u toku user posted image


Kratak upd_ate - koleginica bivsa ne trpi nikakav autoritet a ja sam joj sef. Pocelo je sa mojom usmenom opomenom da ne koristi mobilni telefon u radnji za kasom - ona bacila telefon i pocela da sikce...a zavrsilo se tako sto sam je skinula sa kase a ona mi pretila batinama. I dobila otkaz.



Mene tako jedan prijavi za napad. Covek mi 2 sata mozak ispirao i ja mu kazem izadji on se pravi lud. Pa ja popizdim ustanem i uhvatim za rukav da ga izvedem a on me covek prijavi policiji. user posted image Da li ima potrebe pricati kako sam tada imala 48 kg a on 80 i da sam htela da ga odalamim nisam mogla dohvatiti ga.
Al nista opasno Wiv ne plasi se, dodje cika policajac uzme izjavu i to je.



< Poruku je uredio nata11 -- 9.9.2016 20:39:00 >


_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 20:42:00   
IvanaSK RR
Veselice, pravimo zurku :) samo da forum bude radio kako treba.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 21:59:45   
vocicana
Dobro vece, pljuste otkazi a? Pretnje...Uh sto ja volim kada neko drugi misli umesto mene, to je najjaca stavr na svetu. Wiv user posted image user posted image
Da li ce neko da posluzi neki alkohol pa da se poonesvescujemo u krevete? Tih sto sam umorna, pa ovo je strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
9.9.2016 22:18:52   
bubulence
Veselice draga, taman bi gospodjica mogla da se rodi na sestrin rodjendan user posted image . Da javis obavezno. Mislim da imas i moj br tako da posalji mesage pa da navijamo lepo kako dolikuje user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
10.9.2016 0:02:33   
wivern
Neko je prizivao alkohol i svi se razbezali user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
10.9.2016 0:07:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Emice ta osoba ima 1.90 m i 100 kg minimum. Zensko je u pitanju user posted image
Ma svasta ljudi sebi dozvoljavaju u poslednje vreme.

Kako ste mi vi?


Wiv, da li je to u Delti? Skoro sam nešto kupovala i na kasi je bila baš jedna koja odgovara tom opisu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
10.9.2016 6:27:30   
branki*
Jutro ,zene!
Ivana,kakva je bila noc?
Wiv,kod tebe svakakve nezgodacije i zgodacije!kad si sefuser posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here