|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
30.12.2016 20:18:46   
gagana83
Steta za Tasos, ali bice vam lepo i na Atosu.
Tamo su hoteli bas povoljni, ja ih svake godine gledam, ali nekako me uvek nesto drugo privuce. Nekako nemam zelju da de vracam tamo.
A sto se tice Kavale, svideo mi se neki hotel na par kilometara od Kavale, u pitanju su bungalovi na odlicnoj plazi, grad je blizu a taj kraj nismo obilazili. Videcemo, nadam se da cu u januaru odluciti.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Letovanje 2017.
30.12.2016 20:21:14   
Anck Su Nmaun
Bice Tasos sledece godine, bice mi lakse kad malo poraste V pa mozemo lepo u apartmane gde god.
Ja ovaj hotel gledala i prosle i pretprosle godine user posted image i eto sad napokon.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Letovanje 2017.
31.12.2016 17:37:02   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83
Tiha patnja ostaju Karpatos i Krit.



Gagana, istražujem Karpatos, ali nemam još definitivan osećaj.
Za-definitivno među par najlepših ostrva u Grčkoj, voda nestvarne boje, ok cene za polupansion pa čak i za ALL (3*), sa sve avionom.
Protiv- vetar i hladnija voda.

Vuče me nešto ka Karpatosu još od letos, ali me ta hladna voda odbije, zbog S, jer želim da što više bude u vodi. Ja lično mogu da plivam gde god, meni su i bosanske reke ledare u koje ulaze samo najhrabriji sasvim ok user posted image



Jedna od opcija mi je i Samos. Ali opet, vetar, ...mada tek sam krenula da istražujem, pa ću videti da lovim popuste na sajmu turizma.



Znaš šta tražim - ostrvo (ne puno veliko, ali i da nije baš malo), direktno avionom, smeštaj blizu plaže, peščane (tipa Kukunaria na Skiatosu), mirnije, toplije more i bez puno vetra (baš kao na Skiatosu), da ima prirodnog hlada kao na Skiatosu, i dobra veza autobusom, opet kao na Skiatosu, tamo busom može da se obiđe dosta bez ikakvih problema. Znači sve kao na Skiatosu a da nije Skiatos user posted image jer ne volim da ponavljam. Ali ako ništa ne nađem vratiću mu se.

A može i da ima gradić na tom ostrvu, tipa Parga user posted image , puno tražim znam user posted image

Termin kraj juna ili početak jula.


Za neku narednu godinu ostavljam Kefu i Peloponez,, kada kupimo kola, tj. kada se malo izvežbamo u vožnji.


< Poruku je uredio dunja RR -- 31.12.2016 17:47:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Letovanje 2017.
31.12.2016 18:21:04   
dunja RR
Zaboravih - Limnos recimo zadvoljava dosta toga što tražim, jedino nema vegetacije ali plažeee, pesak, raj za decu. Još istražujem ali rekla bih da je ok voda početkom jula, jer je ostrvo severositočno.

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.12.2016 18:25:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Letovanje 2017.
31.12.2016 18:30:15   
emicaa
Mi smo rezervisali Malia,Kreta.All incusiv,devet noci.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Letovanje 2017.
31.12.2016 18:44:49   
IvanaSK RR
Emice, bas mi je drago user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Letovanje 2017.
31.12.2016 18:58:09   
eca89
Op, op Emice superiškauser posted image user posted image !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Letovanje 2017.
31.12.2016 19:00:13   
emicaa
ali tek u septembru,ima da cekamooooooo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Letovanje 2017.
31.12.2016 19:57:20   
Anck Su Nmaun
Neka neka, brzo ce to!
Vec smo isplanirali i nedelju dana u V. banju po povratku (deca stalno pitaju kad cemo opet) i milinica. Ja vec odbrojavam i radujem se kao da cemo sutra ici user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 11:52:31   
gagana83
Dunja, mozda Rodos? Velik i lep grad, ostrvo je dobro povezano autobusom, lepe pescane plaze.... Ali je vetrovit, mada koliko sam shvatila jedna strana ostrva je manje vetrovita.
Ako izuzmemo taj vetar, zadovoljava ostale uslove.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 12:41:34   
dunja RR
Rodos mi je svakako u planu, ali možda kada S bude veći. Mada ga ni sada ne isključujem.


Sada bi neku mirniju varijantu ali da ipak ima gradić. Tipa Skiatos, Karpatos. Limnos mi se dopada što se tiče plaža, ali opet, ima i na njemu vetra. Ali recimo cene su super. S bi plaćao 140 eura to je valjda samo cena avio karte, Na Rodosu deca preko 2god plaćaju i smeštaj u velikom procentu. I Karpatos ima skroz ok cene, našla sam ALL inc za 500 (avion uračunat) po osobi. deca od 2-5 plaćaju samo avio kartu.

Sada ću i Eviu da pogledam.


Kiklade sam prečešljala, ali hladna voda, i skupi su. One Hore njihove, na svim Kikladima su fantazija. Isplati se ići zbog njih, ma i istrpeti hladnu vodu, kada mao S poraste. A Miloooos, kakva lepota user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.1.2017 12:46:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 13:06:28   
vocicana
Mi cemo biti negde u Grckoj zdravlja boze u septmbru, planiramo da spojimo dve smene. Gde....jos uvek ne znam, ne bi da putujemo do besvesti, ali sam toliko zeljna mora i plivanja i suncanja....jedva cekam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 15:26:25   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83
Tiha patnja ostaju Karpatos i Krit.




Našla sam smeštaj sa doručkom na OVOJ peščanoj plaži, jao kakva jeee, oči mi ispale. Vidim da naši pišu da na toj plaži nema vetra jer je zaklonjena stenama, more je fantastično čisto, a našla sam na stranim sajtovima da je od grada Karpatosa udaljena 14 km i da bus staje tačno ispred hotela, do grada stiže za 15 minuta. Takođe, blizu je planinskog sela Aperi koje je nekada bilo prestonica Karpatosa. Jedina, ali meni bitna mana je što sunce zađe ranije zbog planina okolo, šmrc .. definitivno jedna od najlešpših plaža u Grčkoj ..
Ima i prirodnog hlada, ne mora da se zakupi suncobran, sve je prilagođeno porodicama, čitam po stranim sajtovima. Evo još jedan sniMAK plaže Kira Panagia KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.1.2017 0:05:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 15:53:19   
emicaa
Dunja mi se ovde dosta ponuda nasli sto Dori racunaju kao i nama a Davidu mozda pola od toga.to je bas ludo,on ce tad imati godinua da placam za njega oko 300 franaka,strasno.Preko ovih sto smo rezervisali on se uopste ne racuna u putnika user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 15:58:22   
dunja RR
Emi, i mi kada smo išli u Tursku Sava ništa nije plaćao, jer je deci do 2 godine besplatan prevoz avionom, i nije plaćao ništa u hotelu (taja je imao 14 m). Ali što kažeš, preko 2 godine, negde dete računaju kao odraslog. Na Karpatosu plaća oko 200 eura, to je povratna karta avionom, jer će tada imati 3 godine i to jbg nema šanse da izbegne nigde gde putuje avionom. Ali smeštaj ne paća ništa. A na Rodosu, bi recimo plaćao oko 400 eura user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.1.2017 15:59:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 16:02:07   
emicaa
Ja se vodim time koliko moze djete od 3 godine pojesti i popiti.Ne moze sigurno ni cetvrtinu od onog koliko ja mogu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 16:06:50   
dunja RR
Što se Save tiče, on jede par zalogaja dnevno. Spava sa nama u krevetu. On je vrlo ekonomičan user posted image . Da se ja pitam, ne bi mu ništa naplatila user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Letovanje 2017.
1.1.2017 22:51:05   
gagana83
Joj Dunja, sta mi radis sa ovim snimcima. Kako se krecu cene? Nisam videla ovogodisnje ponude za Karpatos.
A sto se tice Kiklada, ja bih najpre na Milos. Santorini ne, bar ne celo letovanje. Mozda kao izlet sa Krita. Mislim, od toga nema nista s obzirom da za nas troje bi izlet bio preko 300e, ali mogu da mastam user posted image
Evia me bas i ne privlaci, posebno ne severni deo, gde vode nase agencije.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Letovanje 2017.
2.1.2017 14:07:12   
dunja RR
Poslah ti na pp.
Meni ovih par dana neradnih jedina prilika da malo prečešljam, posle nemam kad, zato iskoristih priliku. A kada mediteraneo izbaci ponudu za 2017. gledaću te plaže koje su manje vetrovite.

U principu, nije neka razika u ceni u onosu na Halkidiki npr, za taj tip usluge, samo se ovde za slične pare dobije i avion (a kakva je plaža, to već sam video govori). Meni definitivno posle celogodišnjeg rintanja, samo odmor avionom jeste i zaista odmor. Bus, auto, nije to to što mi sada paše. A treba mi odmor, pod broj jedan. Plaža, knjiga, S neka se brčka, prirodni hlad kakav god, i još neko dečije igralište, to mi je dovoljno. Volela bih jedino da je grad tu, odmah, ali na ostrvima nema šanse da se nađe dobra plaža u samom mestu. Vagam još da li prosečna plaža + mesto ili ovakva divota bez mesta. Za sada vodi ova lepota od plaže.
Nije mi nikakav problem da budem na jednoj prelepoj plaži umesto da obilazim 10 prosečnih.

Ti si beše bila na Kefi? Ove zapadne plaže Karpatosa me recimo podsećaju na Kefu, samo što su ovde na zapadu sve peščane (mislim da je na Kefi mahom šljunak?). S tim što je Karpatos više nego duplo manji od Kefe, pa ga je lakše obići, i ima dobru vezu autobusom, čak i do sela u planinama (koja su isto posebno lepa, Aperi ja blizu ove plaže Kira Panagia, a Olimpos je severnije i važi za najlepše selo u Grčkom arhipelagu).

Nisam ja još otpisala ni Rodos ni Samos, ima nekoliko faktora od kojih mi zavisi odmor, pa za sada samo istražujem. Ali ako bog da, ako ne sada, Karpatos mi je obavezan za obići u skorijoj budućnosti.

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.1.2017 14:16:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Letovanje 2017.
2.1.2017 15:17:42   
gagana83
Ja bih na tvom mestu otpisala i Rodos i Samos user posted image . Ma koliko bila lepa ostrva, Karpatos mi je za koplje ispred. U rangu sa Kritom.
A jesi li razmisljala o Kritu, npr neka od plaza u okolini Hanje? I tu bi imala sve, solidnu plazu i divan grad u blizini do kog se moze i busom.
Jeste, bili smo na Kefaloniji dve godine za redom (a moze da se desi da i treci put odemo s obzirom da za ssd ne nalazim nista sto bi mi odgovaralo).Najpoznatije i najlepse plaze su sljunkovite ali ima i pescanih, mahom su plaze na jugu pescane.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Letovanje 2017.
2.1.2017 15:39:09   
dunja RR
Napisah poruku i obrisah slučajno, grrr.


Ostavljam Krit (i Rodos možda) kada S još malo poraste, Volela bih da ih pošteno obiđem, na duže. Posebno Krit se isplati uzeti 2 smene.
Edit: Rodos me privlači i sada ali nekako mi je previše urban u ovom trenutku za ono što želim. Znaš kako ja doživljama Rodos, kao Španiju, plaža velika, ali nije prioritet, jer one ulice, zgrade, više privlače od plaže, mada svakako sam se kupala i tamo. Ali su mi upečatljivije bile te ulice u Calelli, koje sam obilazila po 2 puta dnevno, na uštrb plaže.

Nego, gledam Samos sada, ima finih plaža baš pored mesta, i ako je npr smeštaj na plaži do mesta se može doći šetalištem (u zavisnosti od mesta udaljenost je 1km - 1,5km). To mi je super, jer mi volimo da hodamo (šta da ti kažem kada smo mm i ja pešaka obišli pola Skiatosa (od Trulosa pa skroz dole do Mandrakija, i što je najbolje, pola grupe nam se kasnije i pridružilo, kada su videli da je izvodljivo). A recimo Skiatos nije zahvalan za šetnju, jer se većim delom ide po magistrali (potez od Trulosa do Kukunarije) a posle do Mandrakija je lep put kroz šumu i maslinjake). Mada je eto i po magistrali nama bilo fino, jer je ona priroda okoo opijajuća. A ako je ovo na Samosu baš šetalište, kako izgleda i jeste, dopada mi se, proučiću još.

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.1.2017 15:52:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Letovanje 2017.
2.1.2017 18:00:42   
emicaa
ja sam veliki obozavatelj krita,cini mi se da cemo narednih 5 godin ici tamo user posted image Kazu na krit ne treba ici dok si mlad,ako odes zaljubis se i posle neces ni na jedno drugo mjesto stici user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Letovanje 2017.
3.1.2017 9:14:27   
vocicana
Samo vi pisite, ja cu odlepiti do septembrauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Letovanje 2017.
3.1.2017 20:22:02   
gagana83
https://youtu.be/rJSYnJvl2hU

Mi razmisljamo da uplatimo ovaj hotel.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Letovanje 2017.
4.1.2017 9:43:33   
branki*
ko hoce da ide na rodos?tople preporuke,hotel kaktus,ne znam sad koje su cene,ali je odlicno!
inace,anck,gledali smo onaj atos koji si ti nasla,ali te cene su valjda samo do 20.juna..tako?kad bi vi isli?inace,hotel je prelep..


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...
Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here