|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 8:48:05   
emicaa
Ecika Trca ne stize pa ne stize.Ako ne radi uvjek ima nesto po kuci.Nije nas zaboravila user posted image
A ti nam brzo ozdravi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 9:17:49   
branki*
eci,brzo ozdraviuser posted image i ovde vlada neki stomacni virus.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 9:28:33   
sonyasha
Dobro jutro!!!!
Eci, brzo ozdravi!!! Vlada neki stomačni sa visokom turom i traje bar 5 dana, pun dz dehidrirane sirote dece user posted image
Voc, pelene su zlo, dobro da oh i ovoliko trpe! Ja se osujem 5 dan veštice od uloška a zamisli njih user posted image
Baš mi je žao za Joleuser posted image
Branki vi ste sa nama u periodi za glupe boleštine i mi prezdravljamo i kašljucamo nego to kod maleckih baš dugo traje jer ne znaju ni nos da duvaju a ni da iskašlju kako treba user posted image
Sanjice nadam se da će poseta tvojima da te oraspoloži!! Ja sam kao vezaa vreća bez matoraca, baš ih se brzo zaželim i ako ss ne vidimo dva puta nedeljno baš mi fale! Znam da je to preterivanje ali su mi i prijatelji i oslonac...
Mi danas slavimo u igraonici u jedan i sva sam šlogiritis, samo da nešto ne zaboravimo!
Lep dan ženske!!!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 9:37:08   
Milena18
Dobro jutro!
Mi smo imali burno veče i noć. Meni se napravila neka tvrda gromada u desnoj dojci, ne čvorić, nego kao ploča ili grudva. Stavljala sam tople obloge, masirala, davala bebićki da sisa iz te dojke na svaka dva sata i evo malopre je uspela da razbije to skroz. Iskreno, nisam verovala da ćemo uspeti, a posebno tako brzo jer je baš bilo ogromno, tvrdo i bolno. Pisaću posle u temi Dojenje, imam neke nedoumice.
I meni ovo ćaskanje na forumu mnogo znači, jeste da imam kraći staž od većine vas i vi se međusobno bolje poznajete, ali toliko ste mi prirasle za srce da mi sad već nedostaje forum ako samo jedan dan ne uspem da svratim.
Mamike, lepo provedite subotu, a ti Eco ozdravi brzo, brzo!


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 12:42:13   
vocicana
Sony, jadan srecica, nista se on ne zali, ali sam ljuta sada na sebe, jer sam nakupovala za mesec dana, da otkacim taj deo, vidi sta se desilo.Ali proci ce, luftiracu mu guzu sto vise, zamisli da nosis 24 h pelenu i zaparavas te male intimne delove. Fuj,sto kazes od ulozaka mi se povraca, narocito sada od kako imam spiralu, juce sam stekla utisak da mi ciklusnece prestati jos mesec dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 13:22:03   
branki*
Sony,to vojinu bio rodjendann!da se lepo provedete u igraoniciuser posted image a,slavljeniku da se ispune svee zelje,sa malim zakasnjenjem,sori.
Joj,ja obozavam cheese cake ,ko ga je spomenuo u kafani,uh,a ne usudjujem se da pravim.
Boku uspavala,mm u prodavnici i tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 16:14:05   
Animsaj9
ne spominjite uloske odma se ospem, evo vec bi se cesala user posted image ... sreca dosla je tek posle 10 mes od porođaja malo sam odmorila

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 17:01:31   
popkica bebic
Vece mame! Kako ste? Mojoj A konacno izbija zubic, donja leva jedinica. user posted image
Sony, jel Vojinu ili Milutinu divan dan? Srecan...
Boze, sto ovih dana slusam o umiranju... Bojim se i tuzna sam. Da zivimo i sto godina, moramo umreti jednom. Bas sam uplasena...user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 17:14:24   
emicaa
David je danas nervozan katastrofa,spava po pola sata i gotovo.
Ja pokusavam i ne misliti na umiranja i ruzne stvari,koncentrisem se samo na ono lijepo i bolje se osjecam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 17:54:58   
IvanaSK RR
Mi se vratili sa rodjendana, sve je bilo super, sin zadovoljan i to je najbitnije.
Nudim tortu.
user posted image

user posted image



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.11.2016 17:57:23 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 17:57:23   
Sandricak
pozdrav veliki od nas... nije me bilo, basa sam bila bolesna, sad pijem 2 kutiju antibiotika, po preporuci orl radila neko ispiranje krajnika pa sam zivnula...a jos mi Marko ne ide u vrtic pa sam tako bolesna bila sa obojicom mm samo radi... ali sad sam bolje... bili danas na krstenju, sad cu veceru da pravim, ajte , ko je za na tople sendvice, pa cu veceras da vas citam imam bas puno minusa ovaj mesec...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 17:59:14   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mi se vratili sa rodjendana, sve je bilo super, sin zadovoljan i to je najbitnije.
Nudim tortu.
Ivana. nek ti je ziv i zdrav i uvek tako nasmejan... kad su nam deca nasmejana i mi smo odmah bolje...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 18:04:09   
eca89
Ivana divan dječak, a i torta, njam, njam!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 20:52:03   
branki*
Ivana,on je pravi frajeruser posted image
Mi bili do moje snaje,mm vozio b na cas,pa i nas dve iskoristile prevoz.upravo ispekla medeno srce,pa da uspavam bocku.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 11/16
26.11.2016 22:29:57   
IvanaSK RR
Sandricak, ozdravi sto pre 😘
Branki, Eco, on je stvarno divan, kad hoće user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 7:31:54   
Anck Su Nmaun
Jutro mame
Nas smali budilnik nas sve probudio user posted image
Napolju kisa user posted image bzvz

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 7:33:26   
Sanjica26 RR
Dobro jutro zenske. Mi smo dali deci dorucak. Sad spremamo decu. T ima takmicenje u plesu. Treba da.nas mm ostavi. I Sofija mora sa nama. Samo da saradjuje da mogu T da pripremim. Uzivajte.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 7:42:55   
branki*
jutro!mi malopre ustali.boku cele noci mucio kasalj.stavila proju da se pece za dorucak,umutila juce uvece,sad samo stavim u rernu.sebi kuvam kafu.kod nas danas sunce,juce bio bzv dana,sad je lep.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 8:10:13   
Ed83
Dobro jutro i od nas.... Meni treba citav bokal kafe, beban se sinoc milion i jedan put probudio tj. nije otvarao oci vec je zatvorenih kenjkao/rezao, sta li vec... ne da sam grogi nego sam zombiuser posted image ... Al'' neka je on meni ziv i zdrav a naspavacu se kad se odsele obojicauser posted image ..

Inace, kad je vikend ne stizem da pisem posto smo svi zajedno i pokusavamo sto vise kvalitetnog vremena provesti jedno s drugim.

Da bolesna decicai bolesnemame sto pre ozdrave.. odoh da spremam rucak za user posted image

Ah da, i srecan rodjendanko Ivana tj. sincetu :))

< Poruku je uredio Ed83 -- 27.11.2016 8:16:11 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 8:35:20   
Khaleesi
Jutro mame. Ja sam jednu kafu popila ali ne da me nije probudila nego jos tri da popijem samo da otvorim oci.
Celu noc me budile cere beba pisti od zubica, ova starija kenjka sto jw bila bolesna pa celu noc ili piski ili pije cajuser posted image
Kako kaze Ed naspavacu se kad se odseleuser posted image

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 8:38:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mozda je nešto u vazduhu user posted image , moja vristalina od pola tri nocas kenjkavi.
Ed, hvala na cestitkama😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 9:00:15   
emicaa
Ed koje sam srece ovi moji ce dozivotno zivjet samnom,sa sve po petoro djece user posted image
Mi od 6 ne spavamo,a do tad i nije bilo strasno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 9:53:52   
Sandricak
Dobro jutro zene... Mi od 7 budni, ali obojica su mi se uvukla u krevet nocas i mali i veliki pa se i nisam bas odmorila... danas planiramo rostiljati malo pa da se druzimo sa kumovima... Jel imate muka sa zubima, koristite bebicama nesto?

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 11:19:44   
jess021
Dobar dan!!
Ecka, bravo za veliku devojcicu user posted image
Branki, svaka ti cas_t, kako samo postignes sve to d uradis i stalno nesto kuvas, peces....kako je Boza?
Bas mi zao zbog Joleuser posted image
Lenka i mm otisli napolje, iako je vreme katastrofa, Mila siki kao i obicno.
Ja o nespavanju necu ni da pricam, kontam vec da je normalno spavati 2-3 sata nocu. Nek su samo one zive i zdrave.
Ljubim vas sve

< Poruku je uredio jess021 -- 27.11.2016 11:21:30 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 11:24:29   
emicaa
ovde ima duplo vise nas koje ne spavamo user posted image
Jess kako je Lenka prihvatila Milu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here