|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 11:55:57   
branki*
jess,ljubni milu i lenku!boza onako,ide na bolje,ali sve je dosta sporo,skupljamo novac,ako uspemo da posle nove godine odemo za bg opet,najgore sto bih ja onda isla na bolovanje,a plata skoro pola manjauser posted image
inace sam se pocastila,kupila sam haljinu za posao nezno bordo boja i jakna kaputic za ovo vreme,uzela sam na pocek,nisam jos nista platila,nisam ni prijavila mmuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:04:07   
Sanjica26 RR
Mi smo se vratile. Sad da uzinaju i na spavanje. I ja da danem. Vecim delom je Sofija bila mirna. I onda je krenula da njace. Hoce da mi pravi kiku. Nista nisam mogla da vidim kako moja Teodora igra. Osvojili su drugo mesto.
Branki, super za kupovinu. Ja ne smem da mislim na neku kopovinu. Jedino nesto na rate ili preko administrativne zabrane.
Jess ljubi devojcice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:11:09   
eca89
Joj, Branki dobra siuser posted image !
Sanjice bravouser posted image !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:12:37   
IvanaSK RR
Jess, ljubi lepotice!
Branki, neka si kupila :)
Sanjice, kako je bilo kod tvojih juce? Bolje raspoložena?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:19:43   
branki*
nekako cu vec da se iskobeljam...pa,i ja na pocek ili na rate.kad muz zna,onda dam gotov novac odmah,ali ja ne mogu sve njemu da trazim i prijavljujem.super za ples!da,kako je bilo u obrenovcu?
vezbam sa bozom,mm i boka spavaju,posle da stavim pile i krompir u rernu za rucak,supu imam od juce.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:22:23   
Sanjica26 RR
Rekli su mi da sam se ugojilauser posted image Oraspolozila sam se.user posted image Mama je svasta naspremala i svasta poslala. Deca su se igrala.
Zamislite kazem ja T da su osvojili drugo mesto. Jedna majka sva u cudu sto ju je nisam slagala i rekla da su prvo mesto. Ladno laze dete. I jos se an mene narogusila. Ja sam bas prema deci iskrena. Kod mene nema laganja i obecanja. koja ne mogu da ispunim.


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.11.2016 12:25:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:27:07   
branki*
jao,da..user posted image sto to mrzim,kad mi kazu da sam se popravila i to iz najbolje namere,ali meni odmah splasne raspolozenje!bitno da si videla tvoje!je li snelle isto tamo?sto vise ne pise po forumu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:32:31   
Sanjica26 RR
Branki, ona zivi iznad mame i tate. I brat je u posebnom delu kuce. Samo sam ja daleko. user posted image Snelle puno radi. Dodje kuci izmedju pet i sest. Bas puno radi. Deca su u vrticu. A kad nisu u vrticu onda su sa mamom i tatom. Oni ih uzimaji iz vrtica.
A to kad mi kazu da sam se ugojila poludim. Stvarno nikad nisam kritikovala nekog za liniju. Jedino volim da pohvalim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 12:41:35   
IvanaSK RR
Verujem da su oni mislili to u pozitivnom smislu :)
Ni ja sina ne lazem. A i ucim ga da to ne treba da radim, obecanja se uvek ispunjavaju, i nikada se ne laze... To su osnovna pravila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 13:52:47   
Maraj
Dan mame. Mi opet isli da gledamo sporete. I dalje nista nismo nasli. Odustali dmo od onog Elektrolux sporeta. Male su mu ringle. To je sad najveci problem , naci sporet sa "normalnim" ringlama. Vecina na ravnim plocama pravi male ringle. Ko da cu samo kafuvda kuvam , pa mi treba tri male ringleuser posted image

inace , juce smo bili na rodjendanu u Meku. Pa sta znam , ja sam ono dozivela kao , daj poklon i ajde kuci.... Ok mi je Mek varijanta za vecu decu , al za malu , bas i nije....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 14:38:57   
emicaa
Sanjice bezveze za laz,pa trebaju nauciti da nece uvijek biti prvi i da ce nekad izgubiti.Ja Dori slazem nekad ali tipa nije baba kuci ili tetka je na poslu kad napadne da hoce god njih.
Branki neka si se pocastila,ni ja svome ne prijavljujem sve,osim kad Dora kaze user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 14:51:50   
Sanjica26 RR
E, pa to Emice ne mogu ni da sakrijem jer Sofi sve istrkeljise. Mada, ne volim da skrivam od mm. Posto sam obicno neodlucna moram da se sa njim posavetujem. Sto bi i krila od muza
Sto se tice lazi ne volim. Bice prva i druga. Nekad i ne bude ni jedno ni drugo. Sto pre dete to nauci bice mu lakse da navikne i na poraze.
A da ne pricam o plasenju dece. To tek ne volim. Kazu deci: "Sad ce da dodje babaroga". Gluposti.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.11.2016 14:52:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 15:08:41   
Anck Su Nmaun
Cao mamite
Moji sad otisli i odveli mladju curu, vristalinu,do sledeceg vikenda. Jao kako se promeni ponasanje cim su oni tu, pogotovo deda, odmah se razmazi do besvesti da poludim. A ne volim da je vicem pred dedom jer se on rastuzi..ala sta cu kad joj on popusta a ona onda jos gora grrrr

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 22:42:17   
Maraj
Vece mamr. L spava a mm i ja na netu. Ja sr zaljubila u one Hunter cizme. Gledam , mozda bi ih narucila iz Londona...jel narucivao ko? Kod nas im je malo visoka cena

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 23:07:49   
Ana RR
To su one gumene? Viđala sam ih u Kalgariju, ne sviđaju mi se.
Ja sam poručivala sa sports direct sajta, oni su u UK. Sigurno imaju i Hunter. Gledaš da cena ne prelazi 50 evra da ne bi ovde plaćala carinu.

Evo klik

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.11.2016 23:08:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 11/16
27.11.2016 23:16:59   
veselicaa
Sanjice neka si rekla,ne mogu ni da zamislim da neko laze dete koje je mesto osvojilo.U sta ce to dete izrasti.Sto se tice plasenja isto mislimo,moja deca ne znaju sta je babaroga a znaju da vestice,zombiji i ostale stvari za plasenje dece ne postoje.Uvek smo tako pricali obema i sada cemo tako i N.Mali od devera vidim sav preplasen od babaroge,zao mi deteta.

< Poruku je uredio veselica -- 27.11.2016 23:18:25 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 7:08:14   
vocicana
Dobro jutro mame, odenovembar.
Branki, neka si se pocastila, znam kako to ide user posted image , mada ne krijem u sustini , ali kada resim, malo i sakrijem.
Maraj, najgore, trazenje za dobru cenu solidan kvalitet, ali sve imam utisak da je sve na isti fazon, samo nijanse su u pitanju.
Sanjice, ako si se popravila, treba i ja to da uradim, treba izdrzati sve sto je svakog dana u opisu posla mame i poziva profesionalnog, ti si bas jedna lepa zenica. Cestitke za osvojeno drugo mesto, ni ja ne volim laganje, deci treba govoriti stvari kakve jesu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 11:22:42   
Sandricak
Dan od nas... Ja uspavala Iliju pa da virnem ovde malo, rucak se krcka, masina pere ves... jos kad bi usisivac mogao sam da usisava to bi bilo super user posted image

Branki, super za kupovinu, ako se same ne pocastimo niko nece... otplatice se to.. ja obozavam administrativne i rate, ali mm bas nije obozavalac istih, on pre da odjednom kad ima, kad nema sacekace da skupi, ubise ga te rate pa kad dobije platu, vecito mu malo novaca...user posted image



_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 11:34:00   
IvanaSK RR
Dobar dan.
Mi bili na ocnom, Andrea ima dioptriju user posted image
Sto se tice sporeta nas ima dve manje i dve vece ringle.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 11:42:37   
emicaa
Ni ja ne plasim babarogom,nema vece babaroge od mene user posted image salim se,T zna da tako nesto ne postoji.Kad joj kazem ostavicu te u sumi ona kaze doce vuk da me malo zagrli user posted image Inace za nju je vuk super user posted image
David prikunjao a nas dvije bojamo.


< Poruku je uredio emicaa RR -- 28.11.2016 11:49:20 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 13:33:47   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

.Kad joj kazem ostavicu te u sumi ona kaze doce vuk da me malo zagrli user posted image


hahhahhahahahaa....user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 14:10:46   
Sanjica26 RR
Ivana, zar tako rano? Zbog cega? Nisam propratila. Izvini.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 14:31:24   
Maraj
Dan mame.
ja bila do firme
Odnela doznake za produzetak bolovanja.
Ana , hvala na linku. Da , to su te , samo Hunter ima i lepse modele al ih u sport directu izgleda nemaju

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 14:32:17   
serpica
Dobar dan mamike samo da vas na brzinuuser posted image
Ivana bolje na vreme da to ispravi,verovatno ce samo da nosi flaster,ne razumem se ali ne brini,bolje da se na vreme otkrije,to kod dece ide brzo ljubim...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 11/16
28.11.2016 14:48:58   
IvanaSK RR
Hvala Sanjice, Serpice 😘
Sanjice, mi idemo na preglede jer je ona prevremeno rodjena. Doktorka se nije mnogo uzbudila, rekla je u fazonu, desava se to, moguce da ce nestati. Na sledecu kontrolu idemo za sest meseci pa se nadam da ce tada sve biti ok.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here