|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci
28.5.2011 9:10:51   
zoća
mi još uvek napravimo 3 do 4 koraka spusti se na guzu i odpuzi opšte ga ne zanima da hoda ljudi već se brinemuser posted image user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Prvi koraci
28.5.2011 9:28:47   
Ana007
I meni je nesto rano,ali samo na noge hoce,stavim je da sedi,a ona samo gleda uz sta da se podigneuser posted image Ja kad je pridrzavam,vuce i pravi korake


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Prvi koraci
28.5.2011 9:33:02   
Dada81
Zoćo,ne brini,samo bez forsiranja.Razumem te,kao i svaka majka i ja bih se pitala..Ali,neka ,sam će on ,kažu deci samo ''klikne'' i ustanu.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Prvi koraci
28.5.2011 9:38:46   
Buba76
Nemoj da se nerviraš,nema to veze ko sa koliko meseci prohoda. Moj stariji sin je prohodao sa 15 meseci,a do tada nije znao redovno ni da puzi čak,, nego se vukao sa stomakom po podu. Sada je najbrži i najspretniji dečak na našem igralištu. Samo trči i svugde se pentra kao mačka...
A mlađi sin je prohodao sa 12 meseci,nisam ni očekivala da će tako rano... Sada već juri i vozi motoriće sa 1,5 god.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Prvi koraci
28.5.2011 12:08:59   
Snelle
Meni se čini da postoji neko nepisano pravilo da devojčice prohodaju ranije od dečaka user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Prvi koraci
28.5.2011 15:38:44   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: zoća

mi još uvek napravimo 3 do 4 koraka spusti se na guzu i odpuzi opšte ga ne zanima da hoda ljudi već se brinemuser posted image user posted image


Zoco isti slucaj i kod nas vristi da ga spustim da puzi,svaki dan je sve bolje i sve vise koraka pravi ali ipak je sve to traljavo dok mi je L u ovom periodu vec vise od tri meseca hodala user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Prvi koraci
15.6.2011 13:35:17   
lanajelena
Opet ja i dalje nista,samo po nekoliko koraka i to je sve,jos nisam videla ne zainteresovanije dete user posted image  za koji dan ce 14 meseci

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Prvi koraci
15.6.2011 13:43:54   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Opet ja i dalje nista,samo po nekoliko koraka i to je sve,jos nisam videla ne zainteresovanije dete user posted image  za koji dan ce 14 meseci


Ne znam je li bolje to, ili da od 10 meseci trči i ne staje user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Prvi koraci
15.6.2011 13:48:00   
Lilly*
Dečaci uglavnom kasnije prohodaju, pogotovo ako su "malo jači" user posted image Moj Mihajlo je imao skoro 15 meseci kada je prohodao i od onda retko kada stane user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Prvi koraci
15.6.2011 13:57:32   
lanajelena
Alex tako je i meni Lana evo i dan danas ni dok jede ne miruje user posted image

Lilly nije jaci sto je naveci fazon user posted image ...svasta ume popne se i sidje sa kreveta sam ali cim ga teram da hoda on se dere i baca se na kolena,hoce da puzi po betonu,nista sad na more nosim enbecin i flastere user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Prvi koraci
15.6.2011 14:08:25   
madre
LJ, a je l hoce da ga vodas za rukice? jesi li probala one kaiseve za prohodavanje ili onu hodalicu sto gura ispred sebe? mislim da to nije za bilo kakvu brigu, samo polakouser posted image
ni bogi jos ne hoda samostalno, ali non stop mi uzima ruke da set_amo zajedno. tek od pre neki dan je stabilniji i daje mi samo jednu ruku.

< Poruku je uredio madre -- 15.6.2011 14:14:47 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Prvi koraci
15.6.2011 14:10:51   
*Alexx*
LJ, sam će on to sve, ništa se ne sekiraj user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Prvi koraci
15.6.2011 16:44:25   
lanajelena
Madre nece ni za ruke(bas kad zuri onda da),on sam svuda stigne ide uz namestaj kad ne moze tako sidje i puzi,bili sad kod DR(ne zbog ovoga) kaze nije zabrinjavajuce nista malo je mrza

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Prvi koraci
7.7.2011 0:17:05   
indy_25
Evo i u ovu temu da se javim napokon user posted image . Veceras u pola 9 otisla sam na tracnje kad zove muz okoi 9 i 5 minuta vristi covjek na telefon kaze Sara prohodala. Ja ne vjerujem sta prica on, jer mi je bilo to nemoguce povjerovati jer sam bas danas pokusavala ono za ruke da je vodam a ona nece samo sjedne. Kaze on gledao nesto na tv i ona hodala uz sto i on je nesto gledao u nju i u sebi pomislio e da hoces i ti Saro vise prohodati. Kaze nevjerovatno cim je to pomislio ona se pustila i dosla do njega i to vise kao dotrcala. Onda je ponavljala stalno to sto je uradila i cicala od srece sto moze. Kaze al vracala se na isto mjesto odakle je i krenula od stola. Joj ja trcim da stignem kuci da je vidim ona mi zaspala jer joj je vec i vrijeme bilo za spavanje. Meni zao sto nisam bila tu i pocela sam da placem. On je snimio kamerom ali bio u boksericama uhvtio je malo i sebe kako je doziva, pa ne mogu ni da ga postavim na fb te prve korake. Al nema veze sutra ce ponovo pa cu da je snimim. Ja jos uvijek ne mogu da vjerujem kako tako odjednom da se pusti sama user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Prvi koraci
12.7.2011 22:07:47   
IVA 11
Moje dijete je nocas prohodalo! user posted image Bili smo u igraonici, djeca su trcala i pjevala, on se samo pustio za njima i bukvalno je protrcao, a ne prohodao... sam, bez moje pomoci, prvo 6, 7 koraka, pa je pao, podigao se i nastavio jos vise i vise.  user posted image Stvarno sam srecna, moje malo voljeno bice user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Prvi koraci
12.7.2011 22:17:33   
Brana
IVOOO,bravooo za Luku!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Prvi koraci
12.7.2011 22:20:17   
magnetic
user posted image BRAVO

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Prvi koraci
12.7.2011 22:29:13   
bokicans
Bravo Lukauser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Prvi koraci
12.7.2011 22:58:22   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Prvi koraci
13.7.2011 12:19:19   
majathegreat
Mi smo isto juče napravili prva četiri samostalna koraka. user posted image  Pa onda još par puta po 5-6 koraka. A od jutros kad je zovem da krene prema meni samo spusti dole guzicu i puzećki stiže.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Prvi koraci
27.7.2011 10:48:04   
Anoniman
Petra je prohodala 22.07. user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Prvi koraci
27.7.2011 11:45:23   
majathegreat
user posted image

Mi smo hodali par dana i onda prestali. Sad kad treba da pusti ruke da napravi par koraka smeje se na sav glas, valjda je svesna kakav je to veliki korak za nju. Uglavnom krene, pa čučne i nastavi puzeći.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Prvi koraci
27.7.2011 21:43:00   
Anoniman
Marko nema ni jedan zub, ali je napravio prva 4 samostalna koraka! user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Prvi koraci
27.7.2011 21:46:32   
mejvis
Tako mali a već se odvažio?user posted image
Svaka čast!
A zubića će biti...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Prvi koraci
27.7.2011 22:01:43   
majathegreat
user posted image  Marko!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Šta vreme detetovog odlaska u krevet govor...
Pročitajte zabavne pretpostavke o tome, šta vreme kada tvoje dete ide na spavanje, govori o tebi kao roditelju.



Anketa

anketa o imenu
sandradrax

Da li Vam se svidja ime Leon?

da (31%)

ne (69%)


Ukupan broj glasova: 67

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here