|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:37:19   
pepeljuga
Vuk vec nekoliko dana napravi po pet-sest koraka sam, od stola do kreveta. Medjutim, sad je poceo bas da se zalece, nema osecaj valjda pa se zaleti i ne moze da se zaustavi lepo. Cak je i udario o sto kad je pao, a bio je na milimetar od mene user posted image , na svu srecu nije o ivicu. Upozorili su me da ce se udarati tokom prohodavanja, ali ja sam pod takvim stresom, samo trckaram oko njega i drzim ga, strah me da ga pustim, nikad nece ni prohodati ako nastavim ovako user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:42:11   
Snelle
Pepeljugo, isti slučaj je i kod nas. L stalno nešto trčkara - šetam je po parku, drži me za ruku, vidi decu i krene da trči ka njima. Sto puta sam se istraumirala. Sad mi je žao što nisam kupila one kaiševe za prohodavanje, koji mislim da uopšte nisu za prohodavanje, već kada deca počnu da hodaju!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:45:02   
New Mom
Bravo, Helena!
I mi tako od pre par dana, nekih 3-4-5 koraka dok ne pokonta da nikog pored nema, tada sedne na pod i plače.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:45:27   
pepeljuga
Meni je vec sto puta palo na pamet da kupim kaiseve, mislim da cu to mozda i uraditi, ovako cu da izludim. On se bukvalno zaleti sa podignutim rukama (od srece, van sebe je kad moze da jurca user posted image ) ali ne zna da se zaustavi, blenta. Bolje i kaisevi nego mama u ludari user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:46:57   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Bravo, Helena!
I mi tako od pre par dana, nekih 3-4-5 koraka dok ne pokonta da nikog pored nema, tada sedne na pod i plače.user posted image


Dušica malena user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:47:19   
Anoniman
Jao, mrzim prohodavanje. Ne znam ni zašto se tako zove kada je to protrčavanje a ne prohodavanje! user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:47:51   
New Mom
Ma šta dušica malena? Nije to iz tuge, već iz protesta što nije kako je ona zamislila.

< Poruku je uredio New Mom -- 12.5.2011 23:48:04 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Prvi koraci
12.5.2011 23:51:40   
Snelle
Aj u OVU TEMU!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 10:40:44   
Anck Su Nmaun
Tara je pocela da se pusta ali samo ako vidi da ima gde sigurno da se doceka. I onda napravi 4-5 koraka sama
Npr. drzi se za neku komodu i ja stanem iza i zovem je rasirenih ruku da vidi da ce je moje ruke docekati ako zakrivuda , onda se pusti i sva srecna kad doseta do mene ili ona stane na jedan kraj ugaone ja na drugi i pusti se isto tako napravi dobrih 5-6 koraka user posted image user posted image user posted image

Al kad smo negde na otvorenom ako je slucajno pustim ona samo stane i cucne user posted image user posted image user posted image user posted image nije luda da se razbije, zna dete user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 11:29:20   
Lilly*
user posted image za prve korake user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 11:30:16   
lanajelena
Napravismo famoznih nekoliko koraka,malo sljampavih ali ajde da se pohvalimo  user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 13:14:37   
New Mom
Ne znam šta da mislim. Zar se računa da treba da je dete napravilo bar 7 koraka u nizu samostalno, pa da se računa da je prohodalo? Ja sve to čekam, do sada je samo do 5 uradila. Ali kao Tara, na otvorenom ni makac.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 13:15:24   
IVA 11
Bravo za bebice! user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 13:16:04   
lanajelena
Ja se drzim te tvoje teorije,tako da jos nista user posted image (inace jeli smo jaje danas user posted image )

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 13:16:43   
New Mom
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja se drzim te tvoje teorije,

user posted image user posted image
Nije moja teorija.user posted image

< Poruku je uredio New Mom -- 13.5.2011 13:17:04 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 13:24:58   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: New Mom

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja se drzim te tvoje teorije,

user posted image user posted image
Nije moja teorija.user posted image

user posted image user posted image  nisam mislila bas Tvoje user posted image ...ti si mi je rekla user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 14:31:57   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ne znam šta da mislim. Zar se računa da treba da je dete napravilo bar 7 koraka u nizu samostalno, pa da se računa da je prohodalo? Ja sve to čekam, do sada je samo do 5 uradila. Ali kao Tara, na otvorenom ni makac.


NM, i kada bude hodala i trčkarala po stanu, nemoj očekivati da će se na otvorenom tek tako pustiti. Trebaće joj vremena za to. U zatvorenom se osećaju sigurno, jer ukoliko "izgube tlo pod nogama" uvek je tu neka stolica, fotelja, krevet za koji mogu da se uhvate, a na otvorenom nije baš tako i plaše se. Samo strpljivo user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 14:42:48   
Anck Su Nmaun
Pre neki dan je kum uzeo i pustio  na ulici a on isao unazad onako ispred nje, ja sam ostala u cudu koliko je koracala za njim   sigurno 7-8 koraka sve sam cekala kad ce pasti.

Ali ne racunam da je prohodala dok god  bude cekala za sta da se uhvati

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 14:46:00   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ali ne racunam da je prohodala dok god  bude cekala za sta da se uhvati



Anck, ti si stroga i zahtevna mama user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 15:31:19   
Anck Su Nmaun
A bas niiiiiiiisammmmmm  nego sta znam ja to tako gledam user posted image

a ja nisam u toku jeli Lanica prohodala?


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.5.2011 15:32:45 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 16:01:14   
Snelle
Jeste, uz Petra sve ide brže user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 22:29:57   
mejvis
Petar je čudo!!!user posted image
Mi još nismo, ide uz pridržavanje, napravi par koraka pa se stropošta i to je to za sada. Sve je stabilniji svakim danom, valjda će uskoro! user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Prvi koraci
13.5.2011 22:36:29   
Snelle
Da vidiš samo kako kupi fore od njega, da ne poveruješ! Kao igra se nešto sama sa strane, a kad dođemo kući sve njegove fazone pohvatala user posted image
Što se Jakše tiče, bitno je samo da budeš uvek pored njega dok hoda da se ne bi uplašio i prestao sa hodanjem, jer je njemu to naravno novo i ima strah. Tako su i mene savetovali, i stvarno jeste tako user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Prvi koraci
14.5.2011 8:02:13   
mejvis
Znam, znam, trudim se..mada je on većinu vremena sa dadiljomuser posted image , ona ga vadi iz kolica i šetaju po malo....A znaš kako čvrsto stisne ruku, a drugu ne da da može da "operiše" po kući i čim mu izvučem ruku on se spusti i puzi!user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Prvi koraci
15.5.2011 18:14:22   
dijana1*
Da se i mi pohvalimo user posted image
Vec 3-4 dana Vuk po malo hoda sam, prvo su bila 2-3 koraka, pa 3-4, a sada je to mnogo vise. Kod nas je kontra cim ima nesto oko njega on nece da hoda sam samo se drzi, a kada ga pustim npr u balonu ili na otvorenom prostoru 2-3 metra otrpilike predje sam. Nisam mogla da se skoncentrisem na brojanje koraka user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here