|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci
29.6.2015 16:39:47   
emicaa
Ma braaavooo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Prvi koraci
29.6.2015 19:29:34   
vikiveki
user posted image za malu prohodalicu,sada će početi faza trčanja za maleckomuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Prvi koraci
30.6.2015 23:37:05   
Jole84
Hvala ženskice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Prvi koraci
30.6.2015 23:41:29   
Klarita
Bravo za Milce! A sad da se prolepsa vreme, pa svi na trcanje u parkic user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Prvi koraci
30.6.2015 23:49:34   
Jole84
Jedva čekamo taj zajednički trčanjac user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Prvi koraci
1.7.2015 0:07:51   
Ivanka 75
Bravo za Milu user posted image
Divan period za lrohodavanje, sad napolje, u parkove da se nogice razrade user posted image
A ne ko ova moja, prohodavanje u novembru a zima stisla pa u cetiri zida do marta. Losle joj bilo cudno sto vise vremena provodi napolju, nije bila navikla.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Prvi koraci
1.7.2015 0:32:54   
vikiveki
Ja se više i ne sećam koji je mesec bio kada su moji prohodali...sve mi se isprepletalo u sećanju,ćerka i sinoviuser posted image a može biti da sam preumorna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Prvi koraci
1.7.2015 7:18:04   
mirkam
Bravo za Milu user posted image
Vikiveki,premorna si sigurno,i zato sam ja iz predostrožnosti kupila Radosnicu čim sam ostala trudna user posted image ,i već nam je puna lion detalja i sitnica,a da ne pričam o bitnim stvarima kao što su prvi osmijeh,prvo mama,prvi zub ...user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Prvi koraci
6.7.2015 13:44:40   
mila83
Moja Teodora vec neki period zna da sidje sama sa kreveta i onda tako stoji,stoji uz krevet,pa se malo pomeri korak dva i sedneuser posted image ali tu smo,jos malo pa setamo i mi ,uz namestajuser posted image
Sin je prohodao uz namestaj i zid sa 9,5 meseci a cerka sa 10 meseci a pustili se oko 1.rodjendana.
Sve je to individualno,kada dete bude spremno i sigurno..a onda nema stajanjauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Prvi koraci
6.7.2015 13:52:30   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mirka
Vikiveki,premorna si sigurno,i zato sam ja iz predostrožnosti kupila Radosnicu čim sam ostala trudna user posted image ,i već nam je puna lion detalja i sitnica,a da ne pričam o bitnim stvarima kao što su prvi osmijeh,prvo mama,prvi zub ...user posted image

Mirkam,ma imala sam i ja tu radosnicu za svo troje,ali kada krenu obaveze oko dece ne stignem ništa da zapišem,u svakoj radosnici imam popunjeno sve ono što se popunjava u vezi savetovališta,znači težina,visina,snimanje kukova,kao i one prve slike sa ultra zvuka dok su još bili u stomaku.Baš mi žao što sam sve to propustila da zapišemuser posted image sa prvim detetom još i imam nešto napisano dok sa dvojicom sinova stvarno nisam stigla da napišem bogzna šta

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Prvi koraci
6.7.2015 14:01:16   
mila83
I ja Viki imam manje zapisanog za sina,drugo dete,nego za Milicu koja se rodila prva...ali ima toga dosta na slikama i snimcima,to mi je bitno. a za Teodoru bih trebala da sednem da pisem dok mi je sveze..zbog njene mane i operacije sve nam je bilo nebitno,pa nisam pisala redovno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Prvi koraci
6.7.2015 14:06:30   
vikiveki
Mila onda bolje sedi što pre,jer tako sam ti i ja,danas ću sutra ću i posle zaboravila...sad ja se izvinjavam što nisam u toku ali koju manu je Teodora imala,u kojoj temi si pisala o tome,da sad ovde ne pišemo o tome?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Prvi koraci
6.7.2015 14:09:22   
mila83
Deca sa srcanim manama,prelistaj ako te zanima..Hvala Bogu proslo je.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Prvi koraci
6.7.2015 14:14:55   
vikiveki
zanima me,pošto je i kod mog najmlađeg sina na prvoj kontroli u savetovalištu ustanovljeno da ima šum. idem da tražim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 20:11:06   
Mariya
Moje Lenče juče načinila svoj prvi korak. Držala se za ugaonu pa se pustila i napravila dva koraka do taburea, dok smo je svi zadivljeno gledaliuser posted image . Mada ona hoda uz nameštaj već oko mesec ipo dana, ovo je prvi put da se pustila.
A Lu je u ovo vreme prohodala, sa 9,5 se puštala i išla iz sobe u sobu.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 21:10:48   
veselicaa
Mariya bravo za cerkicu user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 21:19:35   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

Moje Lenče juče načinila svoj prvi korak. Držala se za ugaonu pa se pustila i napravila dva koraka do taburea, dok smo je svi zadivljeno gledaliuser posted image . Mada ona hoda uz nameštaj već oko mesec ipo dana, ovo je prvi put da se pustila.
A Lu je u ovo vreme prohodala, sa 9,5 se puštala i išla iz sobe u sobu.


Bravo za nasu RR drugaricu !user posted image Mogu da zamislim kako ste bili uzbudjeni ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 21:19:46   
vikiveki
Mariya user posted image za Lenče i prve korakeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 21:23:32   
mila83
Bas pre neki dan mi je drugarica(isto sa RR) pricala,ima prijatelja koji je neurofizijatar u penziji,radio do nedavno u Tirsovoj,kako je pozeljno i najbolje za bebu da prohoda izmedju 11meseca i 20 meseci,da je podjednako dobro ,nije bitno da li je to sa 11 punih meseci ili 20. Eto,moji su oboje prohodali uz namestaj ,onako stabilno i sigurno sa 9,5-10 meseci, a pre prvog rodjendana se bas pustili...Teodora ce verovatno isto tako,zvrk mali..samo bi za batom i sekomuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 22:06:53   
branki*
Mariya,cestitam,bravo za helenuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 23:01:30   
veselicaa
Moja deca su ili lenja ili sam ih ja nonstop nosila user posted image A je prohodala sa 14,5 a S odmah posle prvog rodjendana.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Prvi koraci
8.7.2015 23:50:03   
aleksandrici
Pridruzujem se cstitkama,prvi koraci laki i slatki.user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Prvi koraci
9.7.2015 0:56:48   
LP mama
Čestitke na prvim koracima user posted image ,
Veselice i moja deca su izgleda lenja user posted image
stariji prohodao sa 14 i po a mlađi evo punih 14 i još se ne pušta,
hoda uz nameštaj ali ne sme još uvek sam user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Prvi koraci
9.7.2015 0:59:11   
dijana1*
Mariya cestitamuser posted image kada prohodaju sve je lakseuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Prvi koraci
9.7.2015 8:51:28   
mila83
Nekad lakse,a nekada i ne user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here