|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci
25.4.2014 22:38:23   
NadaR
Bravo
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nensy85)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Prvi koraci
25.4.2014 22:56:53   
Rosita
Svako dete je prica za sebe. Moj D stoji od osmog, a samostalne korake napravio je sa 11.5 po stanu, a koji dan posle rodjendana napolju. Dugo je puzao, hodao uz namestaj i to ga je zadovoljavalo. Nikad nije hteo da se vodi za ruku, boze sacuvaj. Evo sad sa 13 m. covek ide napolju, uputi se iz parkica na ulicu i ode, ne osvrce se, vijam ga, hoce kud je naumio i tu nema, ruku da samo kad je stepenik na putu...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Prvi koraci
25.4.2014 23:06:41   
Nensy85
S je prvo pocela da puzi na stomaku pa zatim da seta uz krevet...da bi pocela opet da puzi ali na kolenima i povremeno seta. user posted image U ogradici je pocela sama da stoji... i eto danas je napravila sama tih par korakauser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Prvi koraci
15.5.2014 18:13:46   
ivaMark
Evo i moja J prohodala (nadam se da nisam promasila temu)
Pocela je da puzi sa devet i po meseci, nismo je stavljali u dubak nikada ali je ona imala potrebu da nas drzi za ruku. Trebalo joj je dosta dugo da se oslobodi. I pre neki dan je sama napravila par koraka...kako se smejalaaaaa, jooooj.
Evo je par dana vec samo trci sa jednog kraja kuce na drugi, ne ume ona polako user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Nensy85)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Prvi koraci
15.5.2014 18:24:10   
anci kv
ivamark user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Prvi koraci
16.5.2014 12:23:11   
minnica
ivaMark, bravo za curicu! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Prvi koraci
15.8.2014 21:27:10   
mali_mis
Moje dete ima 14 meseci. Tek skoro je poceo uz namestaj i za jednu ruku. Jos se plasi da se pusti. Valjda prohoda do osnovne user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Prvi koraci
15.8.2014 21:45:19   
Dada81
Ona odmah ubacila u drugu brznu user posted image Bravo IvaMarkuser posted image Nikad nije kasno misu user posted image dete sa opezom.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Prvi koraci
16.8.2014 13:27:43   
majared
IZVORNA PORUKA: mali_mis

Moje dete ima 14 meseci. Tek skoro je poceo uz namestaj i za jednu ruku. Jos se plasi da se pusti. Valjda prohoda do osnovne user posted image

I moje dete ovako stim sto se pomalo i pusta ali samo par koraka. Inace, mnogo brza kad hoda. Ja ga uhvatim pozadi za majicu pa tako hoda jer nam je fizijatar rakla da za prohodavanje nista ne znaci kada ga drzim za ruku.

< Poruku je uredio majared -- 16.8.2014 13:28:50 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Prvi koraci
5.9.2014 11:05:37   
Modessty
Nikola evo sa 11 meseci i neki dan rešio da se pusti i napravi prve samostalne korake! Još nije siguran sasvim, pa napravi tri - četri koraka sam, pa sedne na guzu ili se zadrži za nešto i tako u krug user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Prvi koraci
5.9.2014 11:32:37   
branki*
bravo,mod za nikoluuser posted image user posted image (i boza je prohodao u istom uzrastu).

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Prvi koraci
5.9.2014 12:04:28   
dijana1*
Bravo Nikoliceuser posted image sada krece trka po kuciuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Prvi koraci
9.9.2014 14:35:54   
mali_mis
A. je pre neki dan, nakon vodanja mene za ruku oko stola, odlucio da pusti ruku, pa je sam bez drzanja za sto obisao citav krug, dosao do mene i uhvatio ruku. Poceo je konacno makar malo da se pusta.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Prvi koraci
8.10.2014 14:14:09   
mati
Mita je poceo sam da stoji i skakuce u mestu... Pa sedne na dupe.user posted image Drzim ga za jednu ruku dok hoda, ali jos uvek nije probao sam...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Prvi koraci
8.11.2014 16:16:10   
mati
Opet ja. user posted image
Mita je juce, sa godinu i tri dana , napravio par puta po par samostalnih koraka.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Prvi koraci
8.11.2014 22:52:05   
dijana1*
Mati divnooooouser posted image
Jaooo kako nam bebironi rastu. Znaci da i ja uskoro ocekujem prve korake.
Kosta vec neko vreme hoda uz namestaj i samostalno stoji. Sledeca faza prohodavanjeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Prvi koraci
8.11.2014 23:47:06   
mati
Jeste Di... Porasli ko da ih zalivamo.user posted image Ocekujte trku uskoro.
Evo danas se bas pustao, kad ga niko ne gleda i ne zove. Kako se rodio bucko i bio debeljan ja sam bila ubedjena da ce biti jedna lenja i troma beba. A on , pravi mali borac. Sve na vreme, mozda cak i ranije i spretnije od brata.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Prvi koraci
8.11.2014 23:49:06   
choopa choops
Bravo! Cestitke!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Prvi koraci
8.11.2014 23:50:53   
soni
E sad si nadrljala user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Prvi koraci
8.11.2014 23:56:30   
Sanjica26 RR
Bravo Mati za drugara!
I ja sam mislila da je Sofija lenja byba, ali ona je veliki borac. Uopste ne odustaje.
Teodora je jako rano prohodala i nije imala potrebe da se trudi jer je kod nje islo lako.
Ocekujem da ce i Sofija jako uskoro da prohoda. Ide uz namestaj i od fotelje do stocica. To radi tako brzo da ne racunam jos.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Prvi koraci
2.12.2014 23:10:16   
Olga75

IZVORNA PORUKA: mati

Ili meni pretrazivac brljavi ili stvarno nema teme. Ako ima unapred se izvinjavam sto mora da se prebacuje.

Matija je prohodao sa godinu i jedan dan, tacnije prvi moj radni dan. user posted image
Mm ga je pustio da sam set_a od stocica do TV police i nije ga pridrzavao. Da sam ja bila tu verovatno bi skocila da ne padne i opet bi se ko zna kad pustio sam.
Mita je isto posle godinice poceo da se pusta, ali evo sad sa godinu 1god i 3ned on trci. Spremila sam i dorucak i rucak da nisam morala da ga pazim, sam se set_ao iz dnevne do kuhinje i prelazenje pragova mu ide bas super.



IZVORNA PORUKA: Bibilib

Adrijan sada ima 9 ipo meseci ali je poceo sam da stoji na nogicama i na njegov pamet on bii sam krenuo...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Prvi koraci
2.12.2014 23:24:34   
mati
Oldzi user posted image . Nije namerno.
Jos ja znam da sam pisala o Mitinom pustanju i prohodavanju negde, i trazila temu po svim mogucim recima i terminima. Pa sam se na kraj ubedila da sam pisala u chat temi (iako takve stvari izbegavam i ciljano pisem u odg temi), i bas mi bilo krivo. Meni RR dodje ko decji pasos, da se podsetim kako je to bilo.
Idem opet da prijavim u probleme.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Prvi koraci
2.12.2014 23:26:07   
janabons
Moja Jana je prohodala sa 14 meseci, od 10. meseci se drzala za namestaj i setkala, ali nije htela samma.Ali kad je resila da se pusti, pet koraka odjednom, za dve nedelje pocela i da trci. Valjda je tek tad osetila sigurnost.Nisam je vodala za ruke uopste, jer mi je fizijatar rekla da to ne radim i da je pustim samu, kad bude sigurna , pustice se...i tako je i bilo. Mada sam imala zapitkivanja radoznalih, zasto jos ne hoda, ju,ju,juuser posted image ...

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Prvi koraci
3.12.2014 8:23:06   
veselicaa
A.mi je prohodala sa 14,5 a S. nekoliko dana posle prvog rodjendana.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Prvi koraci
3.12.2014 13:56:12   
Anarunika
Moji su obojca prohodali pred prvi rođendan. Pre toga su puzali. Čak se i ne sećam da sam ih nešto mnogo vodala za ruke zbog čega sam beskrajno zahvalna. Ali se sećam da je stariji, Arči,stalno hodao na prstićima. A kada je utvrdio hodanje unapred, onda je počeo sa vežbanjem hoda unazad sve usput vičući "unadad,unadad" Mnogo mi je bio šladak user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here