|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci
5.1.2010 15:15:47   
Lu
Simke,jel Siniša još nije prohodaouser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prvi koraci
6.1.2010 13:39:21   
simke
Dok meni mozak proradiuser posted image Sinisa je prohodao par dana pre prvog rodjendana(tu ne racunam da je pre toga 3 nedelje kombinovao hodanje i puzanjeuser posted image ) i samostalno prepesacio ceo stanuser posted image A sad vec i trciuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prvi koraci
6.1.2010 15:17:19   
Lu
Superuser posted image
Pitam zbog onog baby-gima...čudim se da se još tu zadržava ali eto očito mu je zanimljivo,znam da mog to ne bi zanimalo kad je prohodao osim da ga počupauser posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prvi koraci
6.1.2010 21:15:42   
simke
Ma on to u prolazu malo odsvira svojoj mami(meniuser posted image ) nesto i odeuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prvi koraci
4.6.2010 14:58:03   
lanajelena
Lana je prohodala sa oko 11 meseci zvanicno...kako je samo bila smesna volela bih da mogu da vam pustim snimak jednu ruku digne kao da se drzi za sipku u busu i tako balansira user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prvi koraci
14.6.2010 12:46:29   
Diabla
Moze li se smatrati da je dijete prohodalo kada sam stoji i napravi 3-4 koraka i padne? Dakle ja ga pustim da stoji, nije da se on odvoji od namjestaja ili od mene pa da sam napravi korake, nego ga ja ostavim i pustim da dodje do mene? mama me ubjedjuje da nije to TOuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prvi koraci
14.6.2010 12:48:54   
Anoniman
Ostavljaj ga tako što više, videćeš, za nedelju dve će biti malo sigurniji pa će krenuti sam, praviti po 7-8 koraka...ako se dobro sećam, po nekoj "definiciji", dete treba da napravi 7 ili 8 samostalnih koraka da bi se smatralo da je prohodalo, ali nisam sigurna.

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prvi koraci
14.6.2010 12:52:37   
Diabla
Moguce, zato i pitam. Ali on je kukavica, ja umrem od smijeha. Cim ga pistim, on vristi, cupa me za ruke, grebeuser posted image ma ima da ga mucim gre'otica!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prvi koraci
14.6.2010 12:56:41   
Anoniman
Ako ti je za utehu-moja zaova ima malu od 14 meseci, nije još napravila nijedan samostalni korak. Jednostavno, neka deca su plašljivija, nesigurnija...ovo naravno iz najbolje namere kažem - možda ne bi trebala previše da ga forsiraš, ako se boji, prohodaće kad bude spreman...kao što je neko rekao na forumu-sva deca prohodaju, kad taduser posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prvi koraci
14.6.2010 13:26:53   
Diabla
Vjeruj mi da ga i ne forsiram, nego vise trpim pritisak sa strane: je li prohodao, ide li pomalo? To najvise mm-evi pitaju, a nisu se sjetili da pitaju je li zdrav, veseo itd? nego da bi se mogli po komsiluku hvaliti. Ja im uvijek kazem, sam ce prohodati kad bude htjeo. Ali on hoce da hoca, kichmu mi razvali, ali samo ako ga drzimo.

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ako ti je za utehu-moja zaova ima malu od 14 meseci, nije još napravila nijedan samostalni korak. Jednostavno, neka deca su plašljivija, nesigurnija...ovo naravno iz najbolje namere kažem - možda ne bi trebala previše da ga forsiraš, ako se boji, prohodaće kad bude spreman...kao što je neko rekao na forumu-sva deca prohodaju, kad taduser posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prvi koraci
14.6.2010 13:29:06   
Anoniman
Neša je od devetog do 14 meseca hodao tako što smo ga držali za ruke, kičmu više i nemam, tako da te razumemuser posted image
Al ne daj da ti to rade, znam šta znači pritisak, i znam kako to može da utiče na čoveka, samo veruj sebi, i svojim instinktima-znaš da je zdrav i prav, da je sa njim sve uredu, i nema razloga za brigu. Iznenadiće te samo jednog dana, videćeš, i to sigurno vrlo brzouser posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prvi koraci
9.8.2010 12:44:21   
usamljena
user posted image Kod nas prvi samostalni koraci danas. Mama presretna. Do sada smo je drzali za ruke i tako je hodala a od malopre ide ko Brzi Gonzales user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prvi koraci
9.8.2010 12:45:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu usamljena)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prvi koraci
9.8.2010 13:46:41   
liliana
user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prvi koraci
9.8.2010 14:53:01   
usamljena
Hvala Vam, divne ste user posted image

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prvi koraci
9.8.2010 14:58:32   
Rivana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prvi koraci
16.9.2010 10:38:11   
sneza24
David je juce prohodao.Cucao je i ustao i doso do mene,nekih desetak koraka.I celo poslepodne je hodao.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prvi koraci
16.9.2010 16:29:01   
*Alexx*
Bravo za Davida user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prvi koraci
16.9.2010 22:14:45   
gagana83
Bravo Davideuser posted image user posted image user posted image

Una i dalje ne sme da se pusti da hoda sama,ne znam od kud joj toliki strah.A prilicno je stabilna.

Nekad se zanese dok se igra pa napravi 3-4 koraka,i onda kad ukapira sta je uradila brze-bolje se spusta na sve 4 i nastavlja da puziuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prvi koraci
16.9.2010 22:46:06   
sneza24
I David se tako pustao po 3-4 koraka vec 2 meseca a juce je odjednom sam krenuo.
A u zadnje vreme nikako nije hteo da se pusti ni korak nego me uhvati za ruku i vuce me da idemo.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prvi koraci
13.11.2010 22:56:19   
Anoniman
Hihihi, šta sam našla... Lukini prvi koraci:

user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prvi koraci
13.11.2010 23:07:47   
gagana83

user posted image
Mi se ovde nismo upisaliuser posted image
Una je prohodala sa 12.5 meseci.
Na zalost ja tome nisam prisustvovala.Mm i ja smo bili na putu a svekrva je cuvala.
Dosla je jedna devojcica iz komsiluka i dok je sveki spremala sokic da piju ova mala je pitala"A je l ona hoda?" na sta je sveki odgovorila da jos uvek ne hoda.
A mala ce"Pa kako,evo hoda!"user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prvi koraci
13.11.2010 23:08:42   
Anoniman
user posted image  user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prvi koraci
14.11.2010 10:44:32   
anajid
gaganauser posted image user posted image user posted image

Mora da je Unu baka iznervirala sto je rekla njenoj prijateljici da ne hoda!Pa u inat njoj,hop!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prvi koraci
14.11.2010 13:41:40   
marince1
Da vam se pozalim!
Ja mislim da ce moj sin i u skolu da ide puzeci user posted image
Propuzao je tek sa godinu dana,i sad nece nista drugo,samo to!Ni dubak,ni guralica,ma nista.
Dok nije puzao trazi je da ga vodimo i koliko toliko hodao,sad nece uopste.

Kritikuju me mnog zbog toga, aja nemogu da objasnim da ga ja u susini stalno vodim da hoda,ali on nece user posted image

Edit:ima 13 meseci


< Poruku je uredio marince -- 14.11.2010 13:42:10 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here