|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.9.2020 15:18:20   
mikica88
Pa ona da proba user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2126
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 18:31:54   
smeško
Зове ме мм да ми јави да му је плата легла. Супер, моја ће тек за десетак дана. И као узгред ме пита, са напоменом да не морам одмах да одговорим, шта мислим да за викенд идемо код његових. То је бар 4 сата пута за дете које се опоравља и не иде у школу! Па да ли је могуће да је толика/и user posted image шта год, немам појма шта да напишем. Па, човече, поштуј прво своје дете! Како можеш због било кога да га малтретираш у овом моменту?! Сморена сам и љута. И ја одмах одговорим са не, а он мени:,,Мислио сам да ћеш бар да размислиш''''. user posted image Ако размислим лансираћу те до Марса без ракете!

< Poruku je uredio smeško -- 21.9.2020 18:32:21 >

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 2127
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 18:39:16   
pari
Nemoj se nervirati, oni cesto ne razmisljaju svojom glavom nego ne znam cime 😂 samo reci NE i kraj...

Kad se smiris, onda mu objasni ako ne shvati do tad!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2128
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 18:44:11   
smeško
Размишља мамином. А њој 25 по туђем туру није страшно, само ако то нису она, њен муж и млађи син и снаја.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2129
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 18:49:00   
emicaa
Smesko pa ako je mamica u pitanju nek ide sam.Ja nekad mislim da muski i nemaju cim mislit.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2130
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 18:53:28   
mikica88
Smesko, sta reci. Disi duboko.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2131
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 20:30:05   
jess021
Smesko, nadam se da te je proslo. Nekad prosto ne vredi trositi energiju, ali razumem u potpunosti. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 2132
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 21:11:55   
vonavoj
Haaha,nasmeja me..kako si blesava i ljuta,lansiraces ga bez rakete😂😂Ja razmisljam mog za vikend da posaljem sa decom kod njegovih..bas mi je mrsko da idem...slava je u "selu",vasar..iako nema nicega,ipak da se ide..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2133
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 21:19:48   
Misha i Ljisha
Smesko evo i mene lansiraj... ja razumem njega. Nije to mamica tatica...nije ih dugo video. Onda se poteze pitanje sto oni ne dodju da vide decu ako su ih zeljnk. Onda tu bude 1000 izgovora. Koje bih ja razumela. Nemoj tako. Evo ja provela 2 meseca na salasu nisml isli 3 vikenda tamo i iskreno bilo mi je krivo. A i za te tri nedelje nisu ni moji bili ovde. Kad kazem mm izem ti posao u kuci i sve ostalo ajmo a on paljby na mene. Juce smo otisli sami njega ni vodili. On je dosao samo da se izmenjamo kola i to je to. Nemoj biti na kraj srca. Sedi i lepo mu objasni 4h je puno za N. Nije on ni razmisljao. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2134
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 21:47:19   
flamingos
Joj Smeško,nasmeja me.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2135
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 22:00:03   
Ivanka 75
Smesko, Sima kosmos 😊


Zna on da ces ti odbiti, al ipak da pita. Da ne bude da laze kad bude drugima preneo info. A i mora neko da bude dezurni krivac. 
Dete mora da se cuva i tacka. Nema majanaj, nema putovanja i izlaganja kojekakvim infekcijama i virusima. 
Okrivi koronu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2136
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.9.2020 22:16:30   
smeško
Иванка, ја и јесам дежурни кривац. А он по систему апп.

Љишо, тебе нећу да лансирам јер Н ниси родитељ. Нико не мора да води рачуна о Н, али ја морам. И он мора. И хоће, вала. Нема мама, тата када ти је дете у оваквој ситуацији. Он се замара и кад почне да пише и онда плаче. До њих нам треба 2.5 сата. И тамо треба да седи 2,3 сата и онда опет толико у повратку. Који мама и тата ту имају приоритет. Ако то једном родитељу треба објашњавати, онда ћу га ипак лансирати, мање је узалудно. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2137
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.9.2020 17:33:38   
vocicana
Smesko u pravu si.
Apsolutno.
Ja ne znam na koga i gde da se istresem, obesila bih se, dobila sam 14 ti dan. Danas sam pukla kada sam osetila pa videla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2138
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.9.2020 20:25:00   
jess021
Voci, da nije ovulacija? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2139
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.9.2020 20:59:56   
mikica88

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Smesko, Sima kosmos 😊


Zna on da ces ti odbiti, al ipak da pita. Da ne bude da laze kad bude drugima preneo info. A i mora neko da bude dezurni krivac. 
Dete mora da se cuva i tacka. Nema majanaj, nema putovanja i izlaganja kojekakvim infekcijama i virusima. 
Okrivi koronu. 



Bas si to lepo rekla. Korona.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2140
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.9.2020 21:09:58   
Filadendronka
Grrrrrrr!!!! Ljudi su zli, ljudi su zli! Zasto?! Zasto neko zeli nekome da napakosti, zasto kopati rupe, praviti drame... Pametni su bili stari Latini - Homo homini lupus est. Samo treba to prihvatiti! 

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 2141
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.9.2020 21:35:04   
betibupbg
Ja se uvek distanciram od zlobnih ljudi. Ne kriju se oni dugo.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2142
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.9.2020 22:41:48   
jess021
Fil, sta bi? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu betibupbg)
Direktna veza do poruke: 2143
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
24.9.2020 22:44:49   
smeško
Fil, udahni duboko. Nekada mi se cini da je takvih bas u visku. Ti si dobra osoba, ne dozvoli da te poljuljaju. 💖

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2144
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2020 8:11:36   
jess021
Ovo je kod mene bilo jos krajem avgusta, ali nisam pisala, podset_i me Fil sa zlobnim ljudima.


Ispred nase zgrade, izmedju ostalog, imaju 2 paralelna mesta za parkiranje, ovo zadnje je pored nekog drveta i ako ovaj prvi lepo ne parkira, za ovog iza je bas problem. Taj dan sam tu ostavila auto kad je M slomila nogu, sutradan izlazim kad na soferci resenje od komunalne inspekcije za parkiranje na zelenoj površini??? Jedan tocak malo na nekoj zemlji, trave ni u prici. Kad sam otisla, kaze inspektor neko vas je prijavio???!!!! Dokle ide ljudska zloba, nikog nisam zagradila ili nesto sl. 
Eto, da platim 12.5 hiljada

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2145
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2020 8:17:33   
smeško
Dva puta sam procitala zbog uplitanja komunalne policije. Strasno. Kolika je to kolicina zlobe i mrznje kada ti takve stvari padnu na pamet. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2146
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2020 8:26:34   
jess021
Smesko, ja jos uvek ne verujem u to, iako me svi ubedjuju. Kaze on ja otkad radim ne idu u vasu ulicu sem po prijavi. Dobro da me jos nije i pauk odneo, ali verovatno su videli koliko je bizarno da to urade. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2147
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2020 8:28:42   
emicaa
Ali ja ne vidim razlog zasto su naplatili kaznu kad nisi nista lose urafila.A za komsiluk koji je prijavio nemam rijeci,i dalje mi je nevjerovatno da postoje toliko zlobni ljudi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2148
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2020 8:32:03   
jess021
Emice, zbog tog jednog tocka koji je na zemlji ili ti po njima na zelenoj površini 




_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2149
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2020 8:37:35   
smeško
Zamisli jos i pauk da dolazi zbog toga?!🤦‍♂️ Moje prve komsije su takve. Vidi im se i na licima. To je rodjeno zlobno. Ni sam kim u ulici ne razgovaraju, svima smestaju, prete da ce im lomiti noge,...dobro je sto su sa ostalih strana ok komsije. Tacno mogu da zamislim njih kako im nesto slicno pada na pamet. Mi smo se godinama sokirali, sada ne razgovaramo sa njima i ne primecujemo ih. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here