|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Viber
21.3.2017 17:58:38   
Anck Su Nmaun
Ja bas mnogo koristim Viber..ne secam se kad.sam zadnji put nekom slala SMS...super je stvar.
Ali ono sto me.jako iritira sto svaka budala kad ti ukuca broj moze videti sliku. Srecom ja nigde ne drzim slike dece ..ali stoji moja.

Danas.vec treci put da.mi se desava da mi.se javljaju tako neki bezveznjakovici. Negde procackaju broj i onda aebi daju za pravo da mi salju.poruke...mislim ....bzvz.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Viber
22.3.2017 9:05:06   
Buba Mira
Imaš da podesiš opciju da niko koga ti nemaš u kontaktima ne može da vidi tvoju sliku. Dakle, ako on ima tvoj broj a ti njegov ne, ne može da vidi. I jednostavno ne memorišeš, tj ne dodaš u kontakte taj broj i njemu stoje samo početna slova tvog imena.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Viber
22.3.2017 9:52:16   
Anck Su Nmaun
A to nisam nasla, ma i ime mi samo stoji , al ne volim da bilo ko ukuca i vidi sliku i salju poruke user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Viber
22.3.2017 14:02:08   
Khaleesi
Meni je super app zbog slika najvise... Mami dosta saljem slike i sda ne moram da placam mms user posted image a u mmsu je uvek nekako smanji pa joj stigne sve bzv slika ne vidi se ovako preko vibera vrh...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Viber
22.3.2017 14:26:47   
Sanjica26 RR
Anck meni niko ni na fejs ni na viber nepoznat nije slao pozive. Pa, sta i ako vidi moju sliku.Videla sam u jednoj grupi mama za Teodorin ples, da slike pojedinih mama ne vidim, jer ih nemam u imeniku. Mislim da je to tako.
Pogledaj u podesavanju.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.3.2017 14:30:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Viber
22.3.2017 16:54:21   
nata11
Vide se slike tj. vidi ih svako ko doda tvoj broj ali imas opciju blokiraj. Ziveo viber user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Viber
22.3.2017 19:49:28   
Anck Su Nmaun
Ma nasla sam u opcijama da.mi niko ne vidi koga nemam. Ma ja sam izgleda magnet za manijake... sad sam podesila. Mada mi je to bilo dobro kad pravimo grupe za mame iz vrtica, ne pisu svi ime pa vidis po slici a kim pricas.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Viber
22.3.2017 22:33:48   
choopa choops
Da bre, ja ionako slabo pamtim imena i odakle nekoga znam, a ovo na Viber mi skratilo muke i mogucnost da mi druge mame iz odjeljenja ne kažu da sam ubobražena jer neću da im se javim na ulici user posted image Ovako znam da su iz škole i znam im ime i fino im se javim svaki put user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Viber
27.3.2017 23:10:54   
Duškić
Bas puno koristim ' viber' u grupi sam sa sestrama i sa drugaricama pa samo kuckanje..Super je!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Viber
28.3.2017 12:10:39   
milicicak

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Da bre, ja ionako slabo pamtim imena i odakle nekoga znam, a ovo na Viber mi skratilo muke i mogucnost da mi druge mame iz odjeljenja ne kažu da sam ubobražena jer neću da im se javim na ulici user posted image Ovako znam da su iz škole i znam im ime i fino im se javim svaki put user posted image

choopa moj idol user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Viber
8.6.2017 21:57:56   
Sandricak
Super stvar... odlicna... bas ga koristimo...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Viber
9.6.2017 8:10:13   
IvanaSK RR
Koristim dosta. I najviše mi znaci zbog slika.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Viber
9.6.2017 8:14:04   
Sanjica26 RR
Koristim bas dosta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Viber
9.6.2017 8:26:50   
Sanjalicaaa
I ja ga baš dosta koristim. Retko kad pošaljem običnu poruku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Viber
5.9.2017 15:50:08   
krin 40
Viber koristim non stop.Što reče Anck,ne pamtim kada sam poslala sms

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Viber
5.9.2017 20:20:18   
dddaca

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Koristim dosta. I najviše mi znaci zbog slika.


Isto tako, mada koristim i sms

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Viber
5.9.2017 20:24:07   
mama Jo
Viber mi je spas i spoj sa svetom, od kada sam.se preselila i od kada smo se sve drugarice iz najuzeg drustva poudavale, i preselile na sve krajeve Srbije, dobile decu te nemamo vremena da se cesto vidjamo... non-stop smo na viberu 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Viber
6.9.2017 11:54:40   
AnaTamara
Viber je zakonuser posted image i poruke i slike i video poziv

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Viber
6.9.2017 15:44:50   
mama Jo
Jeste, i stikeri bas lep nacin da nekome kazes nesto lepo 😊😊

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Viber
6.9.2017 15:46:35   
krin 40
Da se smejem Ivaniuser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Viber
13.9.2017 15:51:44   
Tatjana.87
Viber mi je super, kuma mi je u Americi pa se non stop čujemo samo se nekada pobrkamo u vremenskim zonama pa umemo jedna drugu da budimo hahah pošto je kod nje šest sati manje user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Viber
13.9.2017 16:03:35   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: krin 40

Da se smejem Ivaniuser posted image user posted image

Hahahahaha user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Viber
13.9.2017 16:43:36   
krin 40
Haaa..sada si tek videla?user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Viber
13.9.2017 16:50:15   
IvanaSK RR
Ovih dana nisam u toku user posted image
Viber je, izgleda, "zakon" user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Viber
16.9.2017 21:57:14   
krin 40
Vidim ja da ti zabušavašuser posted image Ova tema mi "dodje" kao ona o parketu i laminatu.Ko bi normalan koristio nešto što se plaća kada ima ovu opciju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here