|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
17.6.2017 20:41:44   
krin 40
Leptiru draga,sama odluči.Ti najbolje znaš šta su ti prioriteti.Danas sam pisala na tu temu.Ja sam svesno ostala trudna iako znam da me pozicija direktora maloprodaje neće čekati.Ali ja sam želela bebu po cenu i da ostanem bez posla kad se vratim.Šta god odlučiš,tvoj je život...ispravno je😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 15:02:54   
leptir 40
Hvala ti draga Krni, znam da je moja odluka ali sam malo i ljuta. Nisam upućena na sve to jer ista organizacija , pozicija druga i posao na određeneo,.Ja radim 18 -est godina i imam kredit. Kredit me najviše zabrinjava al eto opet ću vidjeti. Planuiram da porazgovaram s nadređenim otvoreno s moje strane , ali sa njegove nisam baš sigurna.
Ne volim kod sebe što se za sve puno puno brinem,joj divim se ljudima koji rizikuju, ostvaruju i opet nisu toliko zabrinuti.Ili mi se možda čini.

Šta ćeš ti Krin kad se akobogda vratiš, je li na tu poziciju?

Ne znam gdje si to pisala da pročitam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 15:08:57   
krin 40
Ima tema kako uskladiti majcinstvo i posao.Ma draga ja sam kod privatnika.Od toga da me ceka taj posao nema ništa.Pa šokirali su se kada sam zatrudnela.Nisu očekivali u mojim godinama.Iskreno..
boli me d..e .Imam svoje treće zlato.Umreti od gladi nećemo a posla za budale uvek ima.Jednostavno ću u maju već konkurisati za jaslice.Počeću da tražim novi posao šest meseci pre kraja bolovanja(imam dve god za treće dete),pa šta mi Bog da.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 15:19:51   
leptir 40
Istina da neće niko umrijeti od gladi.Ti si sebi rodila i boli te briga za sve. Najveću želju si sebi ispunila, neka ti je živo i zdravo.
Skroz sam u nekom ludilu. Da imam bar koju godinu manje, ma ne bih uopšte ovoliko razmišljala.
Ponekad žene kada kažem da su mlade da se ne sekiraju pogrešno me shvate, pa komentarišu sa manje razuma ali evo im prilike da nešto nauče.
Treba da rađaju djecu a posla će biti kako ti kažeš.


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 16:56:45   
Maslacak15
Leptiru izvini nisam ispratila,
Vi bi ste prvo, tj nemate do sada dece? Moj najiskreniji savet je zivot treba ziveti punim plucima. Ako se ceka da se sve poklopi savrseno, za dete nikad nije idealno vreme. Ne mora da znaci da bi izgubila posao ako bi zatrudnela. Uopste to ne treba da te opterecuje. Ono sto definitivno ne treba da radis je da odlazes pola godine svoje planove da zatrudnis.... Barem po meni. Ja stvarno nisam od tih opterecenih, da jesam nebih prvo rodila sa 34 ( a udala sam se sa 27). I smatram da je na primer zena sa 35 u top formi da radja u velikom broju slucajeva. Ali posle 40. ne treba se igrati i cackati mecku. Jesmo mi generacija? Ja punim 40 u avgustu... Puno pozdrava

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 17:12:51   
leptir 40
Maslačakuser posted image ,
nisam ništa pisala posebno pa nisi ni mogla da sve propratiš.
Eto vidiš ja sam se borila za trudnoću 5 godina pa rodila svoju curicu sa 38 , sada ona ima 7g, znači meni je 45 .U međuvremenu sam imala dva spontana do prošle godine. i ja sebi zamislila da još par mjeseci probam i kraj.Znam da zvuči pomalo ludo ali sam jako željela drugo dijete.
Nije išlo, eto.
U međuvremenu se dešava ovo sa poslom, nova pozicija ali hoće da mijenjaju ugovor. Ja sam na neodrešđenoi ali sada sa novom pozicijom bila bih prvo na određene. Šta se tu dešava još ću se raspitati kod pravnika , ...
Sve je u životu rizik, i trudnoća u ovim godinama je rizik.Prošle godine sam imala spontani i i sad sebi postavljam pitanje šta ću, nema više pokušavanja, joj kako sam tužna.

Ma biću ja dobro, riješit će se nešto ali sam s vama htjela da podijelim trenutno kako se osjećam.

Hvala vam na razumijevanju.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 17:31:36   
Maslacak15
leptiruuser posted image nije ludo, sve razumem. Treba se boriti do kraja, tj koliko god imas snage i zivaca ali ako si osetila da je to to prihvatljivo je i da odustanes naravno. A imas devojcicu.user posted image To mnogo mnogo znaci. Znam da je tesko kad je zeelja jaka i narocito neuspesne trudnoce ali imas svoje zlato koje te ispunjava.

Mi smo tu da podrzimo svaku tvoju odluku. Puno puno pozdrava.

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 18:04:01   
leptir 40
Hvala Maslačak na podršci i razumijevanju.
Imam svoje zlato hvala Bogu, neka svakom ko želi i bori se da djecu.

Ono što je sudbina biće, ja vjerujem da je tako.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
18.6.2017 23:04:19   
vocicana
Leptiricu user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 06/17 [chat]
30.6.2017 22:58:13   
Ana RR
Šta je ovo, čekalice, pa gde ste???

Ajmo u jul i da pišete više klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here