|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana školske dece
10.1.2018 9:14:54   
Sanjica26 RR
Razne. Nekad sa sirom i pavlakom. Nekada ubacim sunkicu i maslinke. Znaci sta imam. Imas gomilu recepata na internetu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 10.1.2018 9:15:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ishrana školske dece
10.1.2018 11:16:11   
IvanaSK RR
Madre, znaci ista mukauser posted image
Ovaj moj ne voli kajmak. Pavlaka, kiselo mleko, mleko i jogurt prolazi. Nekad bukvalno pojede parce hleba i casu jogurta.
Ali ja se stvarno ne opterećujem mnogo, bitno mi je da nije skroz praznog stomaka otisao u skolu.
Juce je pojeo parce hleba i riblje pastete..
Za mafine ubacis sta god imas i sta god voli. Ja spremim i fazon one carske pite (mislim da se tako zove). A i proju tako, nekad sa sirom, nekad sa onim sto nadjem u frižideru user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ishrana školske dece
10.1.2018 11:58:20   
Sanjica26 RR
Ma, kod mene mora da se pojede barem jedno parce toga sto joj stavim na tanjir. Trudim se da pravim ono sto vole. Ali nemamo probleme sa mlecnim proizvodima. Obozava ih. Ne mogu da ju je pustim bez dorucka da ide u skolu. I ovako je mrsavica.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 10.1.2018 11:59:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ishrana školske dece
10.1.2018 15:44:36   
IvanaSK RR
Naravno da ne treba praznog stomaka ici, ali se poslednji put ispovracao kad sam ga terala više da jedeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ishrana školske dece
10.1.2018 15:51:58   
Sanjica26 RR
Ma, Ivana ne teram je da pojede puno. Barem malo. Uvek pristane da pojede kad kazem samo malo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ishrana školske dece
9.2.2018 18:45:00   
lesica
Juuuu, prazna tema user posted image

Ajte, jelovnici na sunce!

Znam da je raspust, al svejedno.

Moj plan za sledeću nedelju :

Ponedeljak:
Doručak - Hleb, maslac, med, čaj.
Užina kući - voće
Ručak - sarma
Školska užina - čokoladni mafini i pomorandža
Večera - gibanica i jogurt

Utorak:
Doručak - sendvič sa salatom od tunjevine i kukuruza
Užina - voće
Ručak - đuveč
Školska užina - gibanica i neka čokoladica
Večera - jaja na neki način

Sreda:
Ručak - nešto od prethodna dva ručka (ostaće znam to već)
Doručak, užina, školska užina... Palačinke! I za večeru isto user posted image Naime, u sredu u školi imaju feštu, proslava Maslenice, pa će sve biti u duhu palačinke, ceooo dan, dok joj/im se ne sm uči.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ishrana školske dece
9.2.2018 20:28:55   
Sanjica26 RR
Ja nisam napravila jelovnik. Ja u hodu isplaniram. Sad su nam aktuelne pite, mafini. Sve ona to voli. I onda to pravim.Za rucak ne bira. Jede.
Znam da ce za dorucak da ima pitu sa sirom. Uzinu jede u skoli. Kad dodje iz skole bude jos jedna vocna uzina. Nekad bude i gladna, pa odmah ruca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ishrana školske dece
13.11.2019 16:23:02   
mama ivane
Mrsim grickalice razno razne sto slatke sto slane i saljem joj za uzinu u skolu 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ishrana školske dece
13.11.2019 23:21:49   
bubulence
Na zalost, vecina dece za uzinu nosi cips i koka koku. To vidim svaki dan kada odvodim/dovodim dete. Zanima me da li je moguce da roditelji ne znaju sta deca kupuju za uzinu. Ili ih nije briga😒.

Nasa uciteljica ne dozvoljava grickalice, jedino plazmu i to ne uvek. Cak im ne dozvoljava ni za ekskurziju sto mi je mozda i malo preterano ali bolje sto je takva. Uglavnom, uzinu smo ovaj mesec uplatili u skoli ali cemo ipak odustati jer u sve trpaju kecap a ona kecap ne jede. Tako da svaki dan donese celu uzinu kuci. Pre toga je redovno nosila od kuce sendvic, proju, palacinku... Sve zavisi sta sam pravila prethodno vece. Po nekad doruckuje kod kuce pa za uzinu ponese voce ili badem, lesnik... Sve zavisi. Desi se i da kupi u pekari neko pecivo i jogurt ali je najcesce mrzi da ceka jer ujutro bude guzva. Kod kuce ne bira. Jede ono sto je na meniju. Obavezno je da ima nesto kasikom, mi i uz gulas kuvamo supu 😒. Kod kuce bude i stapica, pardon perece, kikiriki ali smo im sveli na minimum. 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ishrana školske dece
14.11.2019 13:51:03   
branki*
ja nemam plan ishrane.kuvam sve uobicajeno i to se jede.ako ne zeli,moze da uzme parce hleba i ceka veceru.rucak je skoro uvek kuvan,meso je ili posebno ili kuvano u rucku.suhomesnato dajem,sunku,suvo meso,virsle,umereno.kobasice skoro nikad ,jer mm to ne jede i onda i ne kupujemo,ponekad one sirove samo.pojede i pastetu mazanu jednom nedeljno,argetu uzimam,jer opet mm ne zeli da im dajem drugu.cvarke vole i slaninu takodje.jaja obavezno ,kuvana i na oko.mesim dva put nedeljno otprilike,pite,kiflice,proje razne..jedino slabo jede salatu.samo kiseli krastavac i hoce kiseli kupus,kad ga ima,i da ,cveklu vole oboje.spremam i slatko i dajem..medeno srce obicno,palacinke,bude jednom nedeljno.od kupovnog dajem plazmu,kokice,kukuruzni flips.to je to.uobicajeno.vodu pije bas dosta.sokove nece.visok je i mrsav jako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here