|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 11:10:00   
Tiziana
sa vise strana su nam preporucili Stomatoloski za problematicnu vilicu.
Moji se ne plase zubara, idu od trece godine,dolazio im je zubar i u vrtic.

Mili,posaji mi u pp kontakt. Bitno mi je da ste zadovoljni i da je to neko ko nece da me zavlaci sa nekom pricom vec ce da reaguje.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 251
11.7.2019 11:22:01   
doramar11
Tamo ti je bas takav lekarski tim, strucni i od akcije. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 252
15.11.2019 9:32:50   
mama Jo
Mame, nisam uspela da pronadjem drugu temu pa moderatori prebacite ako nije adekvatna. Ja cu da pitam ovde privatni vs drzavni zubar? Sta mislite? (Prvenstveno mislim za velike).

Moja deca idu kod drzavnog zubara tj.zubarke, ali zato sto je ona toliko divna da je ne bih menjala ni da 100 privatnih. Znamo je i privatno.

,,Carpe diem"

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 253
15.11.2019 15:50:43   
smeško
Ја идем код државног и приватног. Државни је одличан, али се тешко заказује. Када је хитно, идем у приваатну ординацију. У оба имам поверења. То је моје искуство, наравно, није правило.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 254
15.11.2019 20:56:40   
flamingos
Anđelu vodim u dom zdravlja kod stomatologa.Super je.Nikada se nije plašila,redovno ga posećujemo,pošto joj se svi mlečni zubići izmenjali,pa joj zaštićuju i odlazimo kad god nam zakažu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 255
15.11.2019 22:33:04   
mama Jo
Da, razumem. A taman sam pronasla drzavnu zubarku da je svi hvale i ona ode na trudnicko, moram tragati za drugom. Ima li mozda neko da preporuci nekog u Novom Sadu?

Smesko, posto ides i drzavno i privatno, koja je razlika u ceni?

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 256
16.11.2019 12:00:58   
smeško
Разлика у цени ми је по 200-400 динара.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 257
16.11.2019 22:43:10   
Rosita
Ne znam šta bih ti rekla, mamajo. U trudnoći sam uradila par zuba državno, lepo, ali tad sam bila posebno istripovana, a oni nisu stavili rukavice. To sam baš zapazila. Međutim, ja odmah gledam da doskočim svojim strahovima tako što opet uradim isto, pa sam išla. Privatni- jedan jeftiniji mi sto godina radi jedan zub. Dobar je, ali nema ful opremi. Drugi, on mi je sigurica, ima sve ful, kod njega i hirurgija i sve, da se opustiš na stolici i uživam. Ali dosta je skuplji.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 258
16.11.2019 22:56:56   
mama Jo
Razumem skroz.... uopste ne znam sta mi je raditi. Gledala sam neke preporuke ovde za novosadske drzavne i privatne... u principu, stotine preporuka, niko se nije bas izdvojio ni drzavno ni privatno.
Ne znam, verujem da privatne ordinacije imaju mnogo savremenije aparate. Opet, mozda je to samo i predrasuda moja. Ne znam da li je pomodarstvo privatno otici, ili moze sve odlicno da se odradi za manje novxa a drzavno.
U principu moji zubi su ok, imam jedan problematican, koji samprivatno popravljala i sad osecam nesto da se desava. E, tog privatnika bih promenila iz vise razloga.... zato i dodjoh u dilemu privatno ili drzavno.

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 259
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image

Anketa

Žensko ime
Pesic

Da li vam se sviđa ime Mara?

Da (27%)

Ne (73%)

Ukupan broj glasova: 212

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here