|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija obuca 2. deo
14.8.2019 10:45:06   
Duškić
Meni su nike odlicne, i sin i cerka nosr.
Ona crno roze,user posted image on crvene

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Decija obuca 2. deo
14.8.2019 10:47:32   
MimaKos
Meni su se svi modeli koje ima raspali i.letnji, i maxerice.. samo su bebine jordanke, u kojima i nije hodao, ostale cele


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Decija obuca 2. deo
14.8.2019 18:26:21   
Duškić
Nase su maxerice isto ali su super.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Decija obuca 2. deo
14.8.2019 18:30:26   
MimaKos
Eto vidis, nama su se ofucale posle mesec dana... a nase, za odrasne, su super. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Decija obuca 2. deo
14.8.2019 23:31:38   
bubulence


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Samo mogu da kazem da sam od nike obuce za decu ocekivala mnogo vise, sve sto ima se nekako deformisalo i raspalo, a cene su astronomske, narocito za taj kvalitet. Mi smo ih kupovali u inostranstvu gde je jeftinije ali kvalitet 0




Ne znam do cega je. Moja starija cerka ima dvoje, bele duboke nike kao nove a dosta nosene (na snizenju uzeli za 5500din), i ima jedne roze isto nike, placene vise od belih, nosene mooozdaaa mesec dana, raspale se skroz... 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Decija obuca 2. deo
14.8.2019 23:43:59   
MimaKos
Eto, i kod nas je bas tako! Cak i neke reebok koje je dobila i koje joj dajem da upropasti , su u fantasticnom stanju, a ove se skroz ofucale za bukvalno toliko..


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Decija obuca 2. deo
19.8.2019 14:00:04   
Duškić
Gledala sam patofnice, bas nam trebaju nove.
Nerviraju me ovi brojevi , moram sve u cm.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Decija obuca 2. deo
19.8.2019 14:13:41   
pari
I ja moram da uzmem za T patofnice...ovde to ne mogu da nađem,moraću u bg...


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Decija obuca 2. deo
20.8.2019 9:52:42   
MamaZox
Na Aksinom sajtu 20% na patofnice.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Decija obuca 2. deo
20.8.2019 11:25:07   
Duškić
Super. Bas lepa akcija

(odgovor članu MamaZox)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Decija obuca 2. deo
20.8.2019 21:43:37   
MimaKos
Mumi smo uzela za stariju na prolece, nadam se da su joj jos taman.. za malecnog sada i ne znam kad krene u vrtic, kao bebac od 1,5 god, da li nose patofne uopste?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Decija obuca 2. deo
21.8.2019 4:21:26   
pari
Mislim da nose...ili možda mogu neke čarapice neklizajuće...moram i ja da pitam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Decija obuca 2. deo
21.8.2019 6:55:56   
Duškić
Nose naravno, zasto ne bi .

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Decija obuca 2. deo
21.8.2019 11:09:32   
MimaKos
Duskic, zato sto ima 1,5 godinu, em je leto. Oni se u obuci i ovako saplecu, ja nisam za to da se bebama odmah obuva obuca jer se stopalo mnogo bolje formira kad su bosi. To sam zaboravila da pitam kad sam isla da ga prijavim, pitacu sad kad odem po racun za stariju.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Decija obuca 2. deo
21.8.2019 13:00:53   
Duškić
Moji su nosilibu vrticu, trazili su nam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Decija obuca 2. deo
21.8.2019 13:08:11   
Ana RR
Marko je išao bos po kući sve do vrtića tj u čarapicama sa gumom na stopalu da se ne bi klizao. Sa 2 godine je krenuo u vrtić a tu moraju da nose patofne jer idu i u wc, šetaju svuda...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Decija obuca 2. deo
27.10.2019 16:42:55   
dunja RR
Mame, gledam za M neke tople nehodajuće cipelice, čizmice, šta god, samo da joj bude toplo. S nije ništa nosio svojevremeno, jer je nosio kaiševe za kukove cele zime, tako da, nemam iskustva. Zato HELP :)



Elem, da li bi ovako nešto spadalo, jer inače sve čarape skine jako brzo, što rukama, što nogama, jer trlja jednu o drugu.

user posted image




Ili da uzmem ovako na pertlu, da ne spada, ali se plašim, koža je, da nije mnogo čvrsto za stopalce

user posted image




Ili da uzmem ovakve vunene, ali opet se pitam, da li će joj spadati. Ove su povoljne

user posted image


Ili ovakve, i ove su povoljne što se tiče cene

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Decija obuca 2. deo
27.10.2019 16:59:00   
flamingos
Dunja,sve su predivne,teška odluka.A ako moram baš da se odlučim i pomognem ti u izboru,neka to budu ove poslednje.Pozdrav❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Decija obuca 2. deo
27.10.2019 17:28:35   
pari
Sve su super dunja! Moja preporuka je ds uzmes neke donje delove i skafandere koji imaju i stopala zajedno, jedino tako znas da su sigurno tu :) meni se to pokazalo kao najbolje



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Decija obuca 2. deo
27.10.2019 17:31:26   
dunja RR
Hvala Pari, da verovatno si u pravu! Nisam još skafander uzimala, tako da razmisliću dobro ovih dana, šta je najpametnije, ali ovo što si rekla mi za sada tako zvuči. U tom slučaju, da li da uopšte uzimam neku obuću?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Decija obuca 2. deo
27.10.2019 17:34:55   
pari
Ja nisam uopste. Imala sam dva skafandera koja sam menjala stalno. U waikikiju sam kupila jedan, bas je bio super i povoljan



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Decija obuca 2. deo
27.10.2019 18:02:03   
kamičak
Mozes ove nehodalice sa pertlom, da ne moze da ih skine.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Decija obuca 2. deo
28.10.2019 8:56:36   
bubulence
Dunja, cisto bacanje para osim ako ti treba za slikanje... Uzimala sam i Emi i Masi, jako lako spadaju, iako one nisu bile od one dece da skidaju obucu. Vecito smo gubili, vracali se da ih trazimo... Skafander sa stopicama uzmes i resen problem. A ako ti treba za slikanje ili tako neku priliku, mogu pogledati da li su nase jos na selu, da mama nije nekom dala pa cu ti poslati... Sve su kao nove jer smo brzo gubili volju da ih nosimo. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Decija obuca 2. deo
28.10.2019 9:09:46   
milicicak
Suzi, slazem se sa bubulence. Ove cizmice su bukvalno samo za slikanje, to spada i kad je beba mirna. Ja sam za V kupovala termo carape i skafander sa stopalima


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Decija obuca 2. deo
28.10.2019 9:10:13   
vonavoj
Dunja,samo one debele carape i to je to..sve se to lako gubi. Jedino za slikanje😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Roditelji, da li znate za pravilo 3-6-9-12?
U eri moderne tehnologije zavisnost od interneta je nažalost sve prisutnija, naročito među mladima. Kao i svaka druga b...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here