|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija obuca 2. deo
6.5.2020 9:40:45   
ivaMark
Zovi ih obavezno, imas prava i da vratis naravno. 

Imaju sajt i FB stranicu i da, cene se razlikuju, outlet ima posebnu stranicu i tu prodaju i drugih prozivodjaca obucu... Na njihovom sajtu bi trebalo da je samo njihova roba...Javni sta su ti rekli.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Decija obuca 2. deo
6.5.2020 10:18:00   
physio70
Ovako se pravi negativna reklama. Nije to slucajno nego su bezobrazni.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Decija obuca 2. deo
11.5.2020 14:25:10   
flamingos
Von,šta je bilo,jesi li ih zvala?


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Decija obuca 2. deo
11.5.2020 16:23:14   
Filadendronka
Von, tek vidim sta si pisala. Trebalo je da napomenu. Obuca Mihajlo je ok, uzimala sam gumene cizme. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Decija obuca 2. deo
12.5.2020 10:43:21   
vonavoj
Zvala sam ih,objasnili su mi da su oni proizvodjaci,a Mihajlo prodavac..pa su proizveli za njih a ovi nisu hteli da uzmu,zbog ovog stanja,pa je roba ostala kod njih. Reko ok,ali ja sam zelela Milami. Kaze naravno,ukoliko ne zelite mozete da vratite.

Ali sam ih ostavila,deluju mi ok.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Decija obuca 2. deo
12.5.2020 11:01:34   
flamingos
Super.I Fil je zadovoljna tom obućom,pa probaj.Pošto ti se sviđaju i deluju ok.nemoj ih vraćati.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Decija obuca 2. deo
12.5.2020 12:55:43   
physio70
Prica za malu decu. Racunali su na to da ljudi nece da se cimaju da vracaju jer nisu velike pare.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Decija obuca 2. deo
12.5.2020 14:46:42   
dunja RR
Von, mislim da te ništa nisu slagali, dosta brendova se zapravo i pravi u Milamiju, posebno đonovi, oni imaju fabriku, ima Marcos, i ne znam da li još ko, i onda Milami pravi i ostalima. Samo je eto, razlika u nalepnici/etiketi, i u cenama, jer se drugi naravno, moraju ugraditi.

A sigurno ih je poremetilo ovo stanje, pa se roba mora prodati.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Zvala sam ih,objasnili su mi da su oni proizvodjaci,a Mihajlo prodavac..pa su proizveli za njih a ovi nisu hteli da uzmu,zbog ovog stanja,pa je roba ostala kod njih. Reko ok,ali ja sam zelela Milami. Kaze naravno,ukoliko ne zelite mozete da vratite.

Ali sam ih ostavila,deluju mi ok.



< Poruku je uredio dunja RR -- 13.5.2020 11:01:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Decija obuca 2. deo
2.6.2020 13:42:48   
pari


user posted image Kupili u Aksi Reebok patikice, 2100 din

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Decija obuca 2. deo
2.6.2020 13:49:16   
flamingos
Baš su slatke,u zdravlju da ih nosi.Nisu ni skupe.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Decija obuca 2. deo
2.6.2020 15:08:38   
Mirko Svirko
Pari, lepe i jednostavne. I taman cicak. 

U zdravlju da set_ate u patikicaama.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2020 12:44:17   
mama Jo
Mi treba za J sandalice da uzmemo.
Ovih dana cu do outleta otici, tamo u Beba Kids moze da se nadje nekada bas povoljno, ostane im po jedan broj, samo da bude nas.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2020 12:47:22   
bikicaV
Pa tako jedino, ovako im je jaka cena, ali su dobre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2020 12:49:00   
mama Jo
Jesu BebaKids ima super kvalitetmu obucu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2020 22:16:41   
bikicaV
Da i obucu i garderobu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2020 22:26:03   
mama Jo
Tako je.
Cene jesu lepe ali umeju ds budu i snizenja bas dobra.
Mi smo jednom ulovili superfit patike za 1700 din, kao i geox za oko 3000 nesto tako

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 8:52:03   
mama Jo
Mi smo uzeli za J ove:

https://www.aksa.rs/sandale-i-polusandale/19187-ciciban-sandaledevojcice
I super su bas.

Ja sam na sajtu gledala i ove:

https://www.aksa.rs/sandale-i-polusandale/19216-grubin-sandaledevojcice
I bas au mi se svidele jako, ali kad amo ih uzivo videli ucinilo mi se da je neki materijal koji bas ne upija znoj, i da se mozda,, klizu''.
Imai neko mozda ovakve zute i kako ste zadovoljni?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 10:01:44   
Maraj
Mama jo mislim da su te zute gumene.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 10:06:03   
mama Jo
Probali smo mi niih.
Nije guma, ili je neka cudna vrsta gume. Vise mi je kao onako neki tvrd sundjer. Nisam videla na deklaraciji sta pise, ali sam posle toga videla da mnoga deca u parku nose. Ja sam htela i te da joj uzmemo, ali posto smo probali i ove ciciban ona je sama rekla da su joj udobnije pa smo onda uzeli samo ove.
Ove grubin su cise nego povoljne. Kad sam ih na sajtu videla bila sam ubedjena da cemo ih uzeti, ali eto kad smo probali nesto nam se nije do kraja svidelo.
Ici cemo opet ds ih probamo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 10:19:31   
bikicaV
Ove ciciban su lepe.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 10:35:10   
Ana RR
Mama Jo, ima moja drugarica takve papuče, ja isto gledam da kupim za dvorište ali su mi bzvz boje. Uglavnom, kaže da su odlične i da se noga ne znoji. Ako ih kupim javiću ti moje iskustvo user posted image inače lagane su kao perce, materijal se zove EVA.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.7.2020 10:36:42 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 10:56:13   
mama Jo
Jeste, kad sam ih uzela u ruku prvo sam skontala koliko su lagane. E, bas to mi je najvaznija info - da se noga ne znoji u njima user posted image
Ne znam zasto su mi tako izgledale. Hvala Ana to mi znaci, a svakako javni i tvoje iskustvo ako ih uzmes.
J jako lepo stoje te zute, ja bih joj uzela bas sad posebno kad sam cula ovo sto me bunilo. Hvala Ana ☺️

Maraj, kad si spomenula Ipanema sandalice, mi smo probali ove
Klik

I jako su joj bile udobne. Ali smo vec kupili bili pa kao ne trebaju joj odmah sad i te.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 11:03:32   
Maraj
Mama jo, takve smo gledali. Samo je jagodica bila na vrhu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 11:06:44   
mama Jo
Eto vidis ☺️
Mi smo ih i prosle i ove god.merkali, i uvek se potrefi da smo joj uzeli par dana pre neke druge.A ona je odusevljena tim Ipanema.
Sad se dvoumim da li da joj uzmemo te grubin zute ili ove Ipanema. Preslatke su te Ipanema, gumene su pa deluju kao sportske, ali dezen im je takav da komotno moze na neku haljinicu..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Decija obuca 2. deo
6.7.2020 11:22:12   
Ana RR
Mama Jo, nema na čemu ali zapamti da je to info iz druge ruke, da ne budem kriva ako nešto ne valja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here