|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija obuca 2. deo
4.6.2018 14:48:19   
jess021
Mama Jo, mislis na one autice?
Pa to je pod moranje kad se ide u Biguser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Decija obuca 2. deo
4.6.2018 14:49:45   
mama Jo
Daaaaa user posted image
Hahahaha, znaaaam, ja uvek kazem - nema sanse da idemo ovaj put, i onda potrosim 500 dinara za 10 minuta 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Decija obuca 2. deo
4.6.2018 14:52:30   
Duškić
E ja kupih neke reebok patike, ima i sandale i papuce Mihajlo bas lepe.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Decija obuca 2. deo
4.6.2018 14:55:46   
pari
Ja sam kupila u aksi ciciban sandalice sa cicak trakom...1900din...odlicne su...moze da trci u njima,lagane su

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Decija obuca 2. deo
4.6.2018 16:46:54   
MimaKos
Imate akciju u djaku bas, sve je 40 %, cak i ono sto je vec snizeno plus 40%.. patikice za smesne pare..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Decija obuca 2. deo
4.6.2018 23:13:01   
mama Jo
Pari to je bas povoljno, super. Mi bi trebali patikice jos jedne, posto smo, eto, sandalice resili, pocasticemo je nekim lepim patikicama. Bas cu pogledati u djaku...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Decija obuca 2. deo
6.6.2018 20:48:36   
jess021
Kupismo sandale, naravno najskupljeuser posted image
To mi je za nauk da cutim sledeci put da necu da dajem puno para.
To je stvarno bila avantura, mislim da su u svakoj radnji napravile haos kao da je prosao tornado, jos je M pala i razbila koleno.
E da, kupili smo onaj novi model Nike, ljubicaste.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Decija obuca 2. deo
6.6.2018 20:51:01   
Ana RR
Jess user posted image tako i mi, ja uvek kažem da idemo da kupimo bilo šta, ionako za dva meseca pocepa i na kraju platim mnogo više user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Decija obuca 2. deo
6.6.2018 20:53:26   
jess021
Anci, onda sve znasuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Decija obuca 2. deo
6.6.2018 21:25:13   
IvanaSK RR
Jao, ljubicaste ❤️ mogla bi da ih slikas user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Decija obuca 2. deo
7.6.2018 7:30:57   
MimaKos
Mi smo takve nike patikice sada za prolece uzeli, sto kaze mm kao da su 4d stampacem stampane, samo sundjer i materijal preko:) ali su se super pokazale.. lagane, ni mrdnule nisu a evo nosi ih vec mesec dana, i to ih non sto perem jer se bas mazu u odnosu na kozne..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Decija obuca 2. deo
7.6.2018 22:33:03   
Duškić
Sin ima male adidas preslatke, ali sto kazete ne da se prljaju. Ali lagane i udobne extra.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Decija obuca 2. deo
7.6.2018 22:35:27   
mama Jo
Joj kako oni uspeju da uniste obucu pa to mi je neverovatno. Ja patike malo malo pa u masinu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Decija obuca 2. deo
7.6.2018 23:05:48   
MimaKos
Kako u masinu a da ih ne ostetis, nama do sad sve kozne bile pa nisam ni razmisljala o tome?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 7:10:08   
mama Jo
Ukljucim na ono najblaze pranje, rucno pranje, opere ih neuporedivo bolje nego ja kad ih trljam, a nista im ne fali.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 8:37:45   
gagana83
Ja juce narucila ova dva para.
user posted image

user posted image

Ove Nike su pre svega za vodu, ali mogu i za setnju. Fenomenalne su, imala je takve samo u drugoj boji. Na snizenju su ispod 2000.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 10:40:05   
Ana RR
Gagana, takve Nike sam ja planirala za Marka, za more. Baš danas idem do TC pa ću pogledati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 10:44:17   
jess021
Da, odlicne su. L je imala prosle godine, ali sad su samo neki brojevi na snizenju a u radnji su 4000. Vidim da ih svi traze, a to je, kazu, stari model pa ga nema u svim radnjama.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 10:47:34   
milicicak
Anci, moja sestra je prosle godine kupila za cerkicu te sandale i prezadovoljna je, dobre su i za vodu i za setnju.
Ja sad gledam modele sandala, moram odvesti mini bubu da proba, mnogo je nezgodna za obucu, ljubi je majka, sva je na tatu user posted image . Prosto ne znam sta bih joj kupila, godinama nosi Rider sandale za more i Pavlove kozne sandale, sad gledam kod njih na sajtu sve vestacki materijal...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 10:53:47   
gagana83
U Planeti su najpovoljnije, ali na sajtu nema izbor brojeva za decake. Videla sam da ima na nekim sajtovima za 2600, sto je opet povoljno s obzirom da su 4000.
Odlicne su, Una je prosle nosila cak 2 sezone.

< Poruku je uredio gagana83 -- 8.6.2018 10:54:36 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 11:43:25   
Ana RR
Da, evo sad sam gledala na sajtu i ništa nema za dečake. Bzvz. Ima jedan model ali nema ni u jednoj radnji u Bg. A ne mogu za njega online da kupujem, nezgodan je za obuću, mora da proba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 12:08:12   
Maraj
E da to su te nike. Ja sam ih L kupila prosle god. U plavoj boji. Odlicne su. On ih je nosio po onim julsko/avgustovskim vrucinama. Dakle ne samo zavodu. I sad ih trazim. Nema. Ima da ovog proslogodisnjeg modela ali nema brojeva. Videla sam u Djaku ima ovogodisnji model. Sad cu da nadjem link ili sliku pa cu da stavim. Lepsi je proslogodisnji model al kako nema velicina moracu L da kupim ovaj ovogodisnji

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 12:10:46   
Maraj
user posted image

Evo slike ovogodisnjeg modela 4600 su u radnji a lreko neta 3700 din

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 12:13:08   
jess021
Maraj, u Sport vision-u je takav model 3000, mi smo takve uzeli obema, samo ljubicaste user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Decija obuca 2. deo
8.6.2018 12:20:37   
Maraj
Ozbiljno! Eto nisam videla. A bila sam i u toj radnji. Kupili L parike. Ove sandale nisam videla

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here