|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz krevetića u krevet
1.12.2014 0:08:15   
bubulence
a ja se kunem da nema veze da li je dete samo u sobi ili nije, nego zavisi od samog deteta.
E je jos sa nama u sobi i ostace jos neko vreme. o odvajanju od samog rodjenja ne smem ni da pomislim. i sada je proveravam nocu a ne kada je bila beba. mislim, to mi je bas strasno i tuzno (moje misljenje).
nikada nije cula da mm ustaje, ona jednostavno ima cvrst san i kada resi da spava- spava . bilo gde i niko je ne moze probuditi dok se ne naspava. i u vrtic kada je kretala prva dva dana nismo otisli jer nismo mogli da je probudimo tako rano... a nista je nismo ucili, jednostavno je takvo dete. i sada je takva.
a za prelazak iz krevetica u krevet sam za do druge godine, najkasnije.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Iz krevetića u krevet
1.12.2014 0:12:51   
mati

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ovako naleže od napred. Tamniji deo je ustvari prednja strana fioke.

user posted image


A ovo je slikano sa strane gde stavlja glavu, da vidiš koliko da prednja strana odstoji iznad ravni dušeka, pa da vidiš dal možeš da montiraš ogradicu:

user posted image

Tasho kako se vama pokazao ovaj krevet? Mi bas takav pravimo, beli sa zelenom fiokom. Nego me naplasili neki da nije taj donji dusek hladan, posto je kao do zamlje?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Iz krevetića u krevet
1.12.2014 9:41:30   
Peace*
Nije hladan, Marko spava i dalje na njemu.

Problem koji se javio je da ja imam tepih ispod, i točkići su ulegli, pa drveni ram ide po tepihu, i odvalilo se malko. user posted image Tako da kad vratim doji krevet ispod gornjeg, moram malko da šutnem tu dasku da legne. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 1.12.2014 9:42:18 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Iz krevetića u krevet
28.12.2014 20:16:41   
maminozlato1
Moja devojcica je sa 3 godine presla u krevet, u svoj krevet. Ruku na srce nema svoju sobu, ali ima svoj krevet user posted image Za sad.

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Iz krevetića u krevet
21.2.2015 6:27:09   
mila83
Milica presla pred drugi rodjendan u svoju sobu i krevet, morali smo jer sam imala oko mesec i po do porodjaja.I nije bilo problema, uzivala je sto je ona sada dovoljno velika da moze sama da spava, za razliku od bebe! Sin je malo duze spavao kod nas i sa nama, ali presao je i on kod nje u sobu..a sada opet imamo bebu kod nas user posted image .Nismo imali problema sa tim, kazu da je i bolje da se ranije dete odvoji,ko je u mogucnosti...Ali ipak,pretpostavljam da je i do deteta...

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Iz krevetića u krevet
10.3.2015 13:43:22   
acalukic
kad dovoljno poraste da moze da predje u krevet

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Iz krevetića u krevet
10.3.2015 13:53:55   
veselicaa
Moje su slabo spavale u kreveticu,evo Stasa je jos kod mene u krevetu,iako ima svoj.A.je presla u svoj krevet kada se Stasa roodila.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Iz krevetića u krevet
7.12.2015 19:19:59   
bojana92
Jos uvek spava u kreveticu,mislim da ce kad napuni 3 godine dobiti svoj krevet,pa da spava u njemu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Iz krevetića u krevet
7.12.2015 23:41:33   
mila83
Teodora trenutno vise spava kod nas nego u kreveticu..ma ni ne smeta mi.Posle cu zaliti sto je tako brzo porasla,kao i prethodno dvoje. Planiramo posle njen krevetac prebaciti kod dece u sobu,ali bez ograde sa jedne strane,da joj posluzi kao krevet.ionako je vec savladala penjanje i spustanje bez problema....pa cemo posle toga videti da spava i u "pravom" krevetu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Iz krevetića u krevet
8.12.2015 7:29:56   
m2m2
Mi smo detetu kupili krevet kada je napunio tri godine, stavili smo ga pored naseg. U njemu spava dok ja ne legnem, cim ja legnem budi se i prelazi kod nas. Neverovatno je da svaki put oseti kad ja legnem, posle desetak minuta se budi.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Iz krevetića u krevet
11.1.2017 9:12:35   
Mariya
Nama je juče stigao krevet na sprat, sastavili smo ga i devojčice su bile presrećne!
user posted image
Sad čekam da se probude pa da vidim kako je bilo spavati u novim krevetima user posted image

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Iz krevetića u krevet
18.1.2017 23:44:11   
Mariya
Spavanje u novom krevetu je doživljaj, uopšte nemam problema da ih pošaljem u krevet jer rado idu na spavanje, svima se hvale kako imaju nov krevet user posted image
Mislila sam da ću imati problema sa H i da se neće tako lako odreći kreveca, međutim, uopšte neće u krevetac otkad ima svoj veliki krevet user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Iz krevetića u krevet
19.1.2017 8:09:58   
IvanaSK RR
Mariya, divan je krevet! Bas mi je drago sto su ga lepo prihvatile user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2017 23:53:46   
Mariya
Ivanauser posted image
Čak ni nameštanje kreveta više nije problem nego zabavauser posted image
A najbolje je što sad sva deca koja su ga videla žele krevet na spratuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 9:07:21   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Snelle

Mi smo Lanu u veliki krevet i drugu sobu prebacili pre nepunih mesec dana. Fantastično je prihvatila, ne pada joj na pamet da se vrati u krevetac niti da dođe kod nas u sobu. Ali....zna u toku noći da me zove, nekad da pije vodu (iako joj je bočica sa vodom zakačena na krevet), a nekad traži da legnem pored nje. Ona brzo opet zaspi, za par minuta, pa se ja vratim u svoj krevet, ali bih ja da to dozivanje izbaci, a ne znam kako user posted image


Ako mogu da zamolim samo - koliko je Lana imala kad ste je prebacili u krevet? 😊😊

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 9:19:31   
Ana RR
Ja ću ti odgovoriti pošto je Snele jako retko na forumu. Lana je imala 2,5 godine kada su je prebacili u njen krevet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 10:29:24   
mama Jo
Super 😊 hvala puno, odlicno! Posto je jako lepo prihvatila povezala sam da, izmedju ostalog, ima veze i sa uzrastom... 😊😊
Puno hvala na odgovoru 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 10:55:12   
Ana RR
Nema na čemu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 12:24:12   
mama Jo
Mi cemo drugo dete dobiti kad malena bude 2,5 godine taman, i bas mislimo da je tada i prebacimo u krevet (malo ranije da se navikne) pa taman bebi da oslobodimo krevetic 😊
Nadam se da ce i kod nas biti slucaj kao kod Snele sa Lanom da lepo prihvati... 😊😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 12:45:32   
Sanjalicaaa
Ja sam G isto tako zbog bebe prebacila u krevet sa 17m. I lepo je prihvatio. Sada sam i Iku kada je imao 17 prebacila u krevet, samo sam im spojila krevete pa kao spavaju u jednom velikomuser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 13:01:28   
degu
Kod nas ce ovo jos potrajati. T ima 3 godine i po danu bez problema ide sama na spavanje. Uvece se jos boji, jos spava sa tatom u krevetu. Ne znam ni kako bi sama, budi se nocu da piski i toliko je komirana da bdulja do nose, pa kunja na nosi,hoce da padne s nje, a tek oblacenje i svlacenje u tom stanju je nemoguca misija. Ne znam, kod nje je sve nekako samo doslo, kad je ona bila spremna, valjda ce i ovo.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 13:25:36   
Mariya
Kod nas je Lu imala nepune 3 godine a H 27 meseci kad su prešle u velike krevete.
Degu, trebalo bi da joj taj odlazak na spavanje u svom krevetu bude zabava, da iščekuje to. Da sama odabere, ili da joj ti odabereš posteljinu koja će joj se dopasti. Kod nas je njena omiljena Pepa prase. Pa da njeno ćebence /jastuk/duda /igračke idu sa njom...neka super noćna lampa koja će da tera nakaze i babaroge user posted image i tako...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 13:46:07   
Duškić
Cerka odavmo spava u krevetu, ali samnom ..Malac je u njenom kreveticu..a jedva je.pristala da mu oslobodi..tek pred izlazak iz porodilista, kad je cekala malog bratica user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Iz krevetića u krevet
2.7.2017 14:19:43   
mama Jo
Pa sve zavisi kako prihvate... moja teorija je da sa decom treba puuuuuno pricati, i stalno im govoriti kako je to super da ima svoj krevet, kako je super da spava sama u sobi, tako svi drugari, tako i u crtacima... pa onda kad jednom prespava pohvaliti je i stalno to ponavljati...
Takvo je recimo nase iskustvo sa nosom, najpre ju je bacala i nije htela da je vidi, posle milion prica kako je nona za velike i lepe devojcice, kad je konacno htela da sedi, pa kad je prvi put piskila u nonu... joj onda smo i pesmicu smislili kaki je Jana piskila u nonu, i svima se hvalili, zavolela je 😊😊
Prerpostavljam da je tako i sa krevetom, sobom, vrticem... i svim novim stvarima koje ih ocekuju... sve je to za njih promena, i samo ih treba lepo pripremiti. Ode zivaca i zivaca, upljuvamo se dok pricamo... ali vredi 😊😊

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Iz krevetića u krevet
9.7.2017 23:03:00   
dddaca
Da li neko zna, da li kod nas u prodaji postoje neki deciji kreveti koji su kraci od 2m i duseci za njih naravno?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here