|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 10:53:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Trinny ja nisam za te krevete na sprat ...iz prostog razloga bojim se padanja a to je bas velika visina


pa to mislim kad porastu bas, a nemam bas uslova da imaju odvojene krevete, jer kad pregradimo sobe, bice skuceno malo i nedovoljno mesta za odvojeno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 11:52:23   
Lu
Zato postoje ogradice na krevetima a mislim da ih svi dupli kreveti imaju,mi imamo ogradicu i na običnom prizemnom krevetiću jer bi Roko padao sa njega,ima negdje naprijed slika.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: krevetac-krevet???
13.4.2010 11:57:54   
Anoniman
znam Trinny prostor je najveći problem

Ne bojim se ja padanja kad spavaju, jer kao što rekoste postoji ogradica, ali ja kao majka dvoje djece mogu vam reći da je haos kad oboje istovremeno krenu na istu stranu, pa ljudi moji ja horor svaki dan proživljavam, jer glavna igra je srušiti sve jastuke i skakati i preskakati preko naslona od ugla, krene ova od haman 5 godina, a onda kićo za njom kao sposoban a nema još ni 2 godine


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: krevetac-krevet???
26.7.2010 12:43:30   
Ana RR
Dižem temu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: krevetac-krevet???
26.7.2010 12:46:38   
Nena81
Ajde nedjo istresi muku sto te mori da je rasclanimo na sitne delove user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: krevetac-krevet???
26.7.2010 13:17:00   
Anoniman
Hvala Ančiuser posted image
Neno, za divno čudo, neću da kukam nego da podelim moju radost sa vamauser posted image
Kupili smo Neši krevet, veliki, i dormeo dušek, 90x200cm.
Krevet smo kupili bez ogradice iz sledećeg razloga:dva identična kreveta, jedan ima ogradicu, drugi nema, razlika u ceni 2500 dinarauser posted image
Moj tata je namontirao letvu, koja je identična kao ona u salonu nameštaja, mnoooogo jeftinije.

Posle dve godine, moje dete je spavalo 11 sati bez ijednog buđenja, nije tražio ni sokuser posted image
Ne mogu da verujem, prosto ne mogu da se načudim...sam je otišao u krevet, uzeo mleko, i sam se uspavao, takođe prvi put u životu.
Naš krevet je privremeno pored njegovog, dok ne savlada izlaženje iz kreveta bez padanja, dakle, još par dana pa ću se, nadam se, radovati i u temi "Kada premestiti dete u vlastitu sobu"user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: krevetac-krevet???
26.7.2010 13:19:42   
Nena81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: krevetac-krevet???
7.9.2010 17:56:37   
Crvenkapa85
maja je sa nama u sobi.....i ove godine smo je izbacili izkreveca i kupili joj krevet,sa sve nekim policama ormanom i stolom za pisanje...od tada i ja spavam duze i mirnije......ali se svako jutro budimo zajedno user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Iz krevetica u krevet???
24.5.2011 13:44:09   
Anck Su Nmaun
Posto beba stize u Septembru, Tara bi trebala preci u krevet,( stavila bih joj tu zastitnu ogradu da ne padne)  bojim se kako ce to ona prihvatiti?

KAD ste vi vasu decu prebacili? Kad ste ih Ostavili same  u  njihovoj sobi da spavaju ?

Mislila sam za pocetak da tata spava s njom u toj sobici dok se ne privikne malo, jer kad bi svo 4 spavali u jednoj sobi...misliiimmmm da bi to bila luuudnica..nisko oka sklopio ne bi!



< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.5.2011 13:46:27 >

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Iz krevetica u krevet???
24.5.2011 13:49:45   
Crvenkapa85
ja mislim da sam maji kupila krevet sa 2,5 godine....iz razloga sto joj je krevetac posle sluzio za skakanje i ostale stvari.....odusevila se novom komodom,ormaricem i krevetom.....i bez problema je presla u njega...jedino se nocu ponekad usunja u nas krevet.....a sto se tice spavanja i nama bebac uskoro stize,al smo svo cetvoro u jednoj sobi dok u najskorijew vreme ne osbosobimo jos jednu.....pare pare i pare.....eto....a leto ce ima da pocrkamo ko pilici svi u toj sobi....user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Iz krevetica u krevet???
24.5.2011 13:54:51   
jabudic
Nemanja je od skoro u svom krevetu, prebacili smo ga iz krevetca prije nego stigne beba, da ne bude dosla beba, on ostao bez kreveta... Mada on odavno vec govori kako je to krevet za bebe i da ce tu da spava "Akica", a on ce na pod, jer nema "tejet"-folirant user posted image  
Krevet mu se svidja, ali uglavnom mu sluzi za skakanje, uvece legne u svom, osvane u mom, sam dodje, ja ga ne konstatujem user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Iz krevetica u krevet???
24.5.2011 13:57:10   
Ana RR
Ukoliko smatrate da je potrebno promeniti naziv teme obavestite moderatora o tome.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.5.2011 13:58:14 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 13:58:44   
jabudic
user posted image Sta bi sad?

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.5.2011 13:59:51 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 13:59:42   
Crvenkapa85
meni maja nekad bojkotuje krevet,ja je samo pitam,ako hoce da se menja...ja cu leci u njen,ali ce se polomiti...vidi i ona sama kolika samuser posted image ,odma se predomisli

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.5.2011 14:00:16 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 15:33:10   
Anck Su Nmaun
Ana  sory, ubila sam se trazeci odgovarajuci naziv jer je stari bio skroz nejasan..

Tara ce imati 1,5 god mozda je malo rano ? Ali opet  za pocetak sam mislila da tata spava sa njom u sobi,ili oni u nasoj a ja sa bebom da predjem u deciju... neznam...

a krevet naravno da nije glupo kupovati, pa ja cu njoj staviti moj, i skoro ceo moj devojacki namestaj jer je star 20 god a kao nov je, beli i moderan user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.5.2011 15:34:27 >

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 15:35:40   
Ana RR
Oki, draga, nego to mora da se ispravi i u prvom postu i svašta nešto, pa zato.

Jeste mala, ali možda je i bolje da se ranije navikne jer ti svakako nemaš izbora, beba mora u krevetac. A da kupuješ još jedan krevetac, to je bzvz. Imaš one ogradice koje se stavljaju na krevet da dete ne padne, mislim da sam u Aksi viđala.

Evo ovo KLIK


< Poruku je uredio Ana RR -- 24.5.2011 15:37:26 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 15:41:33   
Verus
Anck: kupi deciji dusek, i njega na pod: tako ti je najbolje dok ne poraste. Ja ne bih uopste kupovala krevet.  Ovako i ako se skotrlja nece dalekouser posted image   Tako je moja drugarica uradila kada su dobili drugu bebu i bilo je sve ok.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 16:02:16   
Shishica
E pa da..vidis dobra ideja..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 17:02:09   
Anoniman
Neša  je prešao u svoj krevet dva meseca pred 2. rođendan, a mogao je opušteno i sa godinu ipo. 

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 17:06:56   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Anck: kupi deciji dusek, i njega na pod: tako ti je najbolje dok ne poraste. Ja ne bih uopste kupovala krevet.  Ovako i ako se skotrlja nece dalekouser posted image   Tako je moja drugarica uradila kada su dobili drugu bebu i bilo je sve ok.


Ovo je baš dobra ideja.Nisam uopšte pomislila na to ,a to bi bilo idealno ovom mom malom nemirku koji može da iskoči iz krevetca ,ako se potrudi. Malo ''ukrasiš ''okolo nečim,da nema osećaj da je na podu i super user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Iz krevetića u krevet
24.5.2011 20:59:41   
Anck Su Nmaun
Mi imamo ceo namestaj za njenu sobu, kao i krevet, samo sam mislila tu ogradu da kupim, ali eto leto je pa mogli bi sa tom kombinacijom da probamo na pod!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Iz krevetića u krevet
4.7.2011 10:35:27   
*Alexx*
Andrej zamalo da se prevali na glavu iz krevetca pre neki dan user posted image Kupujemo deciji krevet, po hitnom postupku, i onu zastitu da ne padne s kreveta. Valjda ce biti dovoljno, posto ona bas nemirno spava.
Sad vrsljam po netu, za sada mi se dopadaju Bambino kreveti
user posted image .
Ima li neko ideju koliko su?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Iz krevetića u krevet
4.7.2011 10:43:04   
Ivanka 75
Alex, klik

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Iz krevetića u krevet
4.7.2011 10:55:02   
*Alexx*
Ekstra, hvala! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Iz krevetića u krevet
25.7.2011 10:26:59   
*Alexx*
Kupili smo ovaj krevet gore, a mm me uputio u to da nemamo posteljinu za njega user posted image Da li uopste postoji posteljina za dusek velicine 160x80? Ili mora posteljina za velike krevete? I gde kupujete deciju posteljinu? Nismo mnogo gledali, samo u Aksi, i oni imaju jedino Pepu, sa sve navlakom za jorgan - a meni treba carsav i jastucnica (jel da da komplikujem user posted image ).
Beogradjanke, help!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here