|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz krevetića u krevet
22.9.2011 18:45:07   
Dove
Zenske mi smo danas kupili krevet ali nzm kako da ga upload na RR.Pomozite.Mi bi voleli da se pohvalimo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Iz krevetića u krevet
2.10.2011 15:51:02   
Dove
Posto je glupa seljanka skapirala kako da ubaci sliku,evo naseg kreveta.Bocna strana se spusta a donja povlaci pa se dobija krevet duzine dva metra.
user posted image

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Iz krevetića u krevet
7.12.2011 17:49:17   
Verus
Jel moze neko koje prebacio dete iz krevetica u redovan krevet da da ideje/korake koje je podueo da prelaz bude laksi?

Da li vam dete ustaje i seta ako se probudi nocu?

Pedijatar mi je rekla da obavezno sto duze u krevetic bas iz ovih razloga...Naravno doci ce dan kad je treba prebaciti, pitam se kako?

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Iz krevetića u krevet
7.12.2011 22:23:52   
gagana83
Ja iskreno jos i ne razmisljam o ovome. Meni treba savet kako da je prebacim iz naseg bracnog kreveta u krevetacuser posted image
Una ne ustaje nocu, budi se ali ne ustaje. Mada sam se pre neku noc probudila i videla je kako stoji pored kreveta, dohvatila flasicu sa vodom koja je bila na podu i pije. Kad je zavrsila uredno se vratila u krevet i nastavila da spava.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Iz krevetića u krevet
7.12.2011 22:30:34   
NadaR
Gago , Kako dete odvici od spavanja u bracnom krevetu?

Milos je jedva cekao da predju u veliki krevet. Bio je sav ponosan sto vise nije beba.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Iz krevetića u krevet
8.12.2011 8:46:33   
*Alexx*
Verus, mi smo to odradili prilično bezbolno, još pre, recimo, 6 meseci. Kupili smo dečiji krevet, stavili onu ogradu sa strane da ne padne, polepili Winnie Pooh-a na zid i to je to. Andrej je bio oduševljen. Doduše, on uvek zaspi u našem krevetu, pa ga mi posle prebacimo, ali zaista nismo imali nikakvih problema. Uskoro smo mu kupili Pepa posteljinu, koju on obožava, i to je zapečatilo dobar odnos Andrej i kreveta user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Iz krevetića u krevet
8.12.2011 12:12:54   
vukosava
A jel previse rano sa godinu dana?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Iz krevetića u krevet
8.12.2011 12:38:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Jel moze neko koje prebacio dete iz krevetica u redovan krevet da da ideje/korake koje je podueo da prelaz bude laksi?

Da li vam dete ustaje i seta ako se probudi nocu?

Pedijatar mi je rekla da obavezno sto duze u krevetic bas iz ovih razloga...Naravno doci ce dan kad je treba prebaciti, pitam se kako?


Ja se ne sećam koliko je Luka imao kada smo ga prebacili, mislim da je imao oko 2god, možda i više. Nije bilo problema, dopao mu se njegov nov krevet i činjenica da više nije mali. Dogovorili smo se da ako se probudi noću, da ne šeta po stanu, već da viče i da ću doći po njega. Strah me je bilo da ne padne (na naš krevet ne može da se zakači ta ogradica što Alexx piše (da ne davim zašto), tako da sam mu kad zaspe stavljala dušek iz krevetca pored kreveta da ako padne, da padne na meko, ali mislim da je samo jednom pao. Drugi strah je bio kada je došla zima i spavanje u džaku, bojala sam se da ne krene u njemu da šeta, pa da proklizne u kuhinji, ali i to smo se dogovorili da skine džak i onda krene kod nas u krevet.

Vuko, mislim da je rano. Mislim i da je sa 2 god rano. Sad ću pokušati da nađem gde sam pisala koliki je Luka bio kada smo ga prebacili.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: krevetac-krevet???
8.12.2011 12:44:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

lu, i kod nas gori neonka u kuhinji koja je između naše i njegove sobe, ali ne - njemu treba njegvo svetlo u sobi. Probaj, ništa te ne košta.

I nisi poranila sa krevetom.! Ja sam Luki kupila krevet sa 2god i 8 meseci. Kupili smo krevet KLIK


Evo ga! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: krevetac-krevet???
8.12.2011 15:59:58   
briseljancica
Heleni smo sa 12-13 meseci skinuli stranu kreveca . rodili smo se kad smo to uradili jer je od tada pocela da spava celu noc! do tada je vristala kao oparena kad se probudi (danju-nocu) pa ponovo uspavljivanje, pa spustanje iu krevetac koje upali iz 3. puta... mm je probusio dodatne rupe da spusti pod kreveca nize tako da je najniza tacka oko 1-2cm od parketa.ispred smo uglavili debelo vuneno cebe da se ne razbije ako padne i milina. sad dosta retko padne (pri tom se ne probudi)
mislila sam i ja da ce da ustane pa da seta, spotakne se i padne, ali ona uvek sedi u krevecu i ceka da dodjemo ako se jos nije rasanila ili vice mama tata pa ko se odazove. ako je frka od dzaka uvek mozes da joj otkopcas dzak da vire nogice(moj ima one trakice sa strane da se skrati) pa njih pokriti cebencetom. tako neko vreme dok ne vidis kako se ponasa kad se probudi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: krevetac-krevet???
9.12.2011 11:12:53   
Anoniman
Verus, meni se mm smejao, ali ja sam kačila zvečku na vrata od sobe u kojoj je spavaouser posted image Bio je stalno uključen bebi alarm, ali on j eumeo tiho da se iskrade, a ovo nema šanse da se ne čuje.

(odgovor članu briseljancica)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: krevetac-krevet???
11.12.2011 12:56:33   
Anoniman
Tash , mnogo mi se dopada krevet koji si kupila Luki user posted image
Da li se secas cene i da li imas kontakt nekog ko donosi njihove stvari ?
Mi u narednih nekoliko meseci planiramo da Petru prebacimo u krevet , samo sto ce morati da bude sa ogradama , spava jako nemirno

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: krevetac-krevet???
11.12.2011 15:43:23   
Verus
Sto vas volimuser posted image   Svasta ste ispisale.  Ja sam kupila novi krevetac za batu, tako da Helena jos ostaje u njenom.  Njen se "pretvori" u taj toddler krevet, ili ti za malo stariju decu-videcu sad da okacim slike kako to izgleda...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 13:10:24   
mejvis
Jutros sam Jakšu našla na podu, pored kreveca, vrišti!user posted image Sve sa džakom je uspeo da iskoči iz kreveca, predpostavljam jedino na glavu. user posted image Nisam našla nikakvu modricu, čvorugu, ogrebotinu....Za 2 meseca stiže beba i razmišljamo intenzivno o krevetu. Ovi bambini 160x80 su mi baš lepi i mogli bi da uklopimo sa komodom, i odgovara nam jer je njegova sobe jako mala. A jako su lepi i ovi tapacirani što je Jeca pravila po meri...
Alexx gde si promašla dušek za bambini krevet? Kako si zadovoljna?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 13:17:28   
Modessty
Nisam ni znala da postoji ova tema! Mi smo krevetac zamenili krevetom još pre tri meseca (više se i ne sećam kad). Jednostavno više nije imalo smisla da spava u krevecu i stalno udara glavu o oradice. Bilo mu je zaista pretesno. Prefarbali smo jedan od kreveta na sprat koje smo kristili moj brat i ja. Kupili smo novi dušek i dete sad uživa! A uživa i tata kad se Danilo i ja raširimo zajedno na bračnom krevetu pa mu žao da nas dira i premešta on se uvali u Danilov krevet user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 13:21:00   
jelena038
verus, mi smo samo novi krevet stavili na mesto na kome je bio krevetac. doduse, nas krevetac je bio bas velik, tako da mi je dete vec bilo veliko i iz kreveca uveliko iskakalo i hodalo okolo user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 13:49:22   
*Alexx*
Mejvis, kupili smo dušek u Aksi, jedino smo tamo našli. Ne sećam se cene, ali nije bila neka preterana.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 14:41:02   
Shishica
Ja sam bas juce citala ovu temu i gledala razne krevete po netu i koliko god da su mi se svideli oni iz Kiki kolekcije preskupi su, a treba jos i dusek da se dokupi..

Mislim i na to da im nije malo tih 80.cm sirine? Sad nije, ali zar cu morati za koju godinicu da kupujem drugi krevet? I sta onda sa ovim?

MM predlaze da mi spavamo u dnevnoj (na trosedu mojiconom user posted image ) a dete-deca u spavacoj.. pa zar u bracnoj sobi na nasem bracnom krevetu user posted image Bez pisaceg stola i slicnih decijih stvari...

Mislim necu da se zalim, sve moze, ali znam koliko je meni moja soba znacila kod mene kuci.. htela bi da priustim i njoj ili njima tako..

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 14:49:51   
Shishica
Da se razbolite kakvih kombinacija ima sve i kako lepooog tako svasta nestoo EVO KLIK

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 14:58:34   
Anoniman
Meni je neuporredivo bitniji dobar dušek nego lep krevet, tako sam i kupovala - krevet je koštao možda 5 hiljada, najobičniji, ali ima dormeo dušek, i to mi je jedino bilo važno.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:07:35   
Shishica
I ja bih volela dormeo za dete. Ali stvarno ne znam zasto se tako bahate sa cenama user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 25.1.2012 15:11:21 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:08:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Ja sam bas juce citala ovu temu i gledala razne krevete po netu i koliko god da su mi se svideli oni iz Kiki kolekcije preskupi su, a treba jos i dusek da se dokupi..

Mislim i na to da im nije malo tih 80.cm sirine? Sad nije, ali zar cu morati za koju godinicu da kupujem drugi krevet? I sta onda sa ovim?

MM predlaze da mi spavamo u dnevnoj (na trosedu mojiconom user posted image ) a dete-deca u spavacoj.. pa zar u bracnoj sobi na nasem bracnom krevetu user posted image Bez pisaceg stola i slicnih decijih stvari...

Mislim necu da se zalim, sve moze, ali znam koliko je meni moja soba znacila kod mene kuci.. htela bi da priustim i njoj ili njima tako..


Malo off: godinama sam spavala na Mojci, ne bih tu nesteću nikom poželela! Vrlo brzo odu krzta, kičma, sve počne da boli...Bolje je na podu spavati nego na Mojci!

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:11:39   
Gejsha
jel znate gde ima da se kupe one ogradice koje se montiraju na krevet da dete ne padne?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:14:30   
Anoniman
Mislim da je bilo u Aksi

(odgovor članu Gejsha)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: krevetac-krevet???
25.1.2012 15:19:12   
Gejsha
hvala ribizla, pogledaću

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here