|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
23.7.2018 14:06:50   
IvanaSK RR
Super su slicice, ali bih vas zamolila da ih stavljate u pravu temu user posted image
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Letovanje 2018
23.7.2018 16:12:13   
Ana RR
Na tvoju zapovest user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Letovanje 2018
25.7.2018 13:02:33   
nikiteki
da li zna neko neki dobar smestaj u crnoj gori

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Letovanje 2018
30.7.2018 10:50:54   
MasnaMasnica
Je li bio meko odavde na Paxosu?
Ja ga gledam umesto Sitonije za sledecu godinu, i sve vise se zaljubljujem u njega.😍

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Letovanje 2018
30.7.2018 13:07:00   
dunja RR
Emi jel uživate? U stvari šta ja pitam, sigurna sam da uživate :)


Krit je predivan, zaljubila sam se u Agi Apostoli, a u Hanjuuuuu tek user posted image Sve je zaista neka posebna Grčka.

Klima je fantazija, taman toplo koliko treba, vetar pirka, voda najdivnija koju smo doživeli u Grčkoj, što see tiče temperature.
More čisto.

Hrana odlična, hotel nam je bio super.

Da Sava nije bio onako nemiran i ja ovako umorna trudnica, dala bih desetku ovom letovanju user posted image
Moraćemo na popravni na Krit ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Letovanje 2018
2.8.2018 16:52:09   
dunja RR
Zaboravila sam da napišem, možda nekom zatreba, preneli smo 1 limenku od 5l maslinovog ulja u koferu, rekao mi je vodič da ne prave problem na aerodromu. Zapravo meni su dali da unesem veliku flašu vode, i brdo hrane keksova i čokoladica u ručnom prtljajgu kada sam rekla da sam trudnica user posted image

A onda, nakon kontrole, orobili smo free shop user posted image , jer iz free shopa možete šta god želite uneti sa sobom u avion, pa smo uzeli još veliku limenku maslinovog ulja (mogli smo i 3, ne bi pravili problem), i uzeli smo slatkiša, alve, vakumiranih maslinki. Sve to je bilo i u koferu, uzeli smo u Agi Apostoliju u Sinki i Lidlu koji su nam bili u sledećoj ulici od hotela, ali eto još jednu turu smo uneli i u ručnom prtljagu uz free shopa. Može se komotno sve uneti. Mi uvek dovučemo puno masl ulja iz Grčke, jer suncokretovo ne koristimo.

Avion rules user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Letovanje 2018
2.8.2018 16:55:28   
dunja RR
I da, da naglasim, u free shopu prodaju baš kvalitetno ulje, koje se ne može naći po marketima. Mi smo uzeli obe varijante, ono što inače uzimamo, u Lidlu, i sada ovo kvalitetnij u free shopu, skuplje je ali ne puno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Letovanje 2018
2.8.2018 20:39:05   
Ana RR
Super Dunjči user posted image i mi smo doneli ulje, fetu, začine, slatkiše.. mm je kupio domaće kolače u poslastičarnici, ludak. Naravno, Merendu, bez nje ne možemo da se vratimo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 13:54:24   
dunja RR
Malopre na UZ, pita mene dr, jeste bili do Retimna.? Ja u zbunu-pa rekli ste da se ne drndam puno u putu, išli smo do Hanje svako veče i to je to.
Kaže dr, samo proveravam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 15:50:41   
vonavoj
Koji caruser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 17:31:29   
Ana RR
Ja sam već počela da gledam smeštaj za sledeću godinu user posted image dogovor je da idemo sa kumovima, bože zdravlja. To bi bilo baš sjajno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:06:03   
dunja RR
Anči oš da otvoriš temu za 2019. user posted image

Koji deo gledaš?

Ja se razmišljam, da Bože zdravlja bude sve ok, sledeće godine obavezno renoviranje kuhinje i kupatila, na leto, a ja za to vreme sa decom u Bosnu, pa do D strica u Mostar, a onda do CG. Mada i tetka od D nas intenzivno zove u Dubrovnik, ona prodaje stan tamo, pa hoće da se svi izređamo dok ne proda user posted image
Videćemo, samo Bože zdravlja.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:22:25   
Sanjica26 RR
Ja sam se nameracila na Skijatos. user posted image Kaze mm vec gledas. user posted image E, pa kad nigde nismo isli ove godine bolje da gledam na vreme. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:28:08   
dunja RR
Skijatos je predivan, rekoh ti već user posted image
Samo se teško odlučiti grad ili plaža, i ako plaža, koja plaža user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:31:01   
Sanjica26 RR
Da, da i ja to bas gledam. Hocu da mi bude dobra plaza, blizu grada.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:43:02   
milicicak
Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:44:13   
dunja RR
Znate šta, razmišljala sam i na Kritu, a i sada. Tamo, baš na Kritu, pored onolikih Skandinavaca, spoznala sam jedan ozbiljan kontrast, ledeni Skandinavci VS topli i srdačni Grci. Baš mi je bilo upečatljivo, jer sam sa svih strana, u hotelu (nigde pozdrava, osmeha) na plaži, u gradu, bila okružena njima, hladnima, kao led. Ne znam da li je do klime, ali uvek biram tople Grke user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2018 18:48:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:46:08   
dunja RR
Ne, ne, Mili, mislili smo da li smeštaj na plaži ili u gradu :) ja glasam za plažu, a većina za grad koliko sam primetila.
Mi smo obišli dosta plaža, sve je to blizu, a bili smo smešteni na Trulosu.
Moje omiljene su Mandraki, Kukunaria i Marata, ali i Trulos mi je drag.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.



< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2018 18:47:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:50:29   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.



Da, da obavezno Mili i druge plaze. Ja bih i na izlet i do Skopelosa. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 18:56:39   
milicicak

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ne, ne, Mili, mislili smo da li smeštaj na plaži ili u gradu :) ja glasam za plažu, a većina za grad koliko sam primetila.
Mi smo obišli dosta plaža, sve je to blizu, a bili smo smešteni na Trulosu.
Moje omiljene su Mandraki, Kukunaria i Marata, ali i Trulos mi je drag.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Greota je na Skijatosu biti samo na jednoj plazi. Ako vec idete, obavezno ukalkulisite u troskove rent a car, jer zaista vredi obici sto vise plaza, sve su razlicite i prelepe.



Ja na Skijatosu nikad ne bih birala smestaj u gradu, uvek iskljucivo blizu plaze. Ostrvo je ionako malo, sve je blizu. A u gradu je ludnica, ne znam kako neko tamo moze da spava user posted image i nemam omiljenu plazu, sve su mi bile prelepe. Narocito neka potpuno divlja do koje smo se spustali nekom kozijom stazom i gde nije bilo zive duse. Ima je na mapi ali je jedva dostupna sa puta, ljudi dolaze camcima do nje

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 19:02:50   
dunja RR
Eto i ti tako misliš :) još glasova za smeštaj na plaži user posted image
Mandraki (ona mi je na prvom mestu) je divlja, kroz šumu, maslinjake se dolazi do nje, hodom nekih 20 minuta od zadnje stanice busa, i sa desne strane plaže (kada se gleda na more) je ogromna crvena stenčuga, u stvari kao zid od nekog crvenog kamena. A pored Mandrakija, ka istoku, je bilo još divljih plažica, ali smo se mi enkako uvek vraćali Madrakiju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.8.2018 19:14:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 19:09:09   
Sanjica26 RR
Mene bi unistila ta buka u gradu. Volim ipak malo izolovanije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 20:08:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči oš da otvoriš temu za 2019. user posted image

Koji deo gledaš?



Mogla bih user posted image

Za sada gledamo Tasos, mm nije bio i ide mu se a kumovi bi da ponove. Ja sam bila davno sa drugaricama. Našla sam nekoliko kuća za iznajmljivanje, taman za nas šestoro.
Samo me brinu ose, tamo ume da ih bude užasno mnogo a Mare je alergičan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Letovanje 2018
3.8.2018 21:20:21   
vonavoj
Ja gledam Jerisos,vec smo bili...ili ako uhvatim onaj hotel Theoxenia,za "male" pareuser posted image
Sa bebom,mirna mesta trazim.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Letovanje 2018
4.8.2018 14:14:31   
MasnaMasnica
Ja sam upravo rezervisala Paxos za jun 2019 Boze zdravlja.
Jedva cekam!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.
Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here