|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Promena izabranog lekara
23.11.2012 9:05:10   
Anck Su Nmaun
To njima sve zavisi od raspolozenja izgleda user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Promena izabranog lekara
23.11.2012 9:17:52   
sanji
Anck namoj da zakazuješ uopšte! Idi u DZ i kaži da ti je hitno i predaj knjižicu kod koga ti hožeš. Ako ti kažu da ti to nije izabrani reci im da ti daju odmah da potpišeš. Kao hitnog moraju da te prime. Tako sam ja uradila.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Promena izabranog lekara
23.11.2012 10:41:13   
new nick
Ali meni jos uvek nije jasno kako mogu toliko da navaljuju da potpisem ugovor, a jos nisam ni usla kod doktora! Alo, pa hocu prvo da vidim kakav je dr, kakav odnos ima prema pacijentu, da li mi "lezi"...
Ja radim u zdravstvu, ali ono sto se radi po Domovima Zdravlja je strasno! Ljudi moji, pa ja kad dodjem sa posla ne znam da li bi pre sela, jela ili legla da odmorim... a tamo...kod pedijatra nikad nisam cekala krace od 2h! To su kafe, seckanja, cigar pauza, itd! Ja na poslu ne stignem ni da piskim!

_____________________________

Ex Cicko

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Promena izabranog lekara
23.11.2012 10:57:08   
jance
oni mogu da pokusaju, ti si taj koji moras da eto budes informisan i o pravilima koja te se inace ne ticu pa da im kazes da nemaju pravo na to.. e sad, koliko njih se tako zeznulo, to je pitanje...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu new nick)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Promena izabranog lekara
23.11.2012 14:00:07   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: sanji

Anck namoj da zakazuješ uopšte! Idi u DZ i kaži da ti je hitno i predaj knjižicu kod koga ti hožeš. Ako ti kažu da ti to nije izabrani reci im da ti daju odmah da potpišeš. Kao hitnog moraju da te prime. Tako sam ja uradila.


Sanji, moraš da imaš neki "dokaz" da ti je hitno. Znači neki lek. izveštaj na kome tako piše ili neki drugi nalaz koji ukazuje na hitnost. Tek tada, kako ti kažeš, moraju da prime. Ako je tebi upalilo ne znači da će svima ili tebi opet.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Promena izabranog lekara
18.11.2013 17:44:11   
jole82
Ja sam probala u prethodnom dz da promenim pedijatra...jer su nam naravno odmah dali da potpišemo da nam je dr kod koje smo prvi put došli izabran lekar...tj dok smo merili bebu, druga sestra samo uvalila mm da potpiše i on potpisaouser posted image poludela sam pošto sam odmah videla da je dr blago reći kreten..
Srećom preselili smo se i promenili dz...e u ovom sam se raspitala kod koje dr da idemo...kad sam došla da "se zapljunemo" sestra kaže kako ta dr prima "samo nove bebe"user posted image i ne možemo kod nje jer je pretrpana...aha naravno imala sam vezicu ušla kod dr pitala je i naravno može kod nje..
Mislim nije kriva na dr ni sestra, ova dr je stvarno sjajna i za svaku preporuku, ali je i stvarno prebukirana.
I sad ja kao pacijent treba idem kod drugog i da mi taj dr bude "izabrani lekar", a ja ga nisam birala nego su mi ga nametnuli?!
Dakle sam sistem je loš..što ti kao pacijent i ne možeš tu puno da biraš(sem ako nemaš vezu ili baš sreću)...
A i u prethodnom dz smo zapali kod ove dr jer je imala najmanje pacijenata...kad god dođemo redina za jednu dr, a kod naše nema nikog...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Promena izabranog lekara
8.5.2017 19:30:34   
nata11
Kada menjam izbranog lekara opste prakse jel ja nosim dokumentaciju ili samo potpisem kod novog izabranog dr pa oni to sluzbeno potrazuju?

_____________________________





(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Promena izabranog lekara
8.5.2017 19:55:56   
Ana RR
Nato, ako je u istom domu zdravlja onda samo potpišeš onaj obrazac.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Promena izabranog lekara
9.5.2017 9:42:54   
nata11
Nije ista, selim se u drugu ambulantu. Ali u istoj opstini je.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Promena izabranog lekara
9.5.2017 9:57:11   
Ana RR
Onda u svom starom domu zdravlja potpišeš neku izjavu, daju ti primerak, a oni pošalju karton.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Promena izabranog lekara
9.5.2017 10:51:44   
Sanjalicaaa
Oni šalju dokumentaciju ali moraš im reći. Daš im adresu doma zdravlja gde prelaziš, a oni tebi neki papirića kao potvrdu i sa tom potvrdom možeš da ideš kod lekara dok ti ne stigne karton.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Promena izabranog lekara
9.5.2017 12:45:31   
nata11
Sanjalice ali onda verovato moram navesti ime dr kod koga zelim da predjem.
Nesto ne verujem da ce to ovi moji uraditiuser posted image Najbolje da odem licno i trazim da uzmem dokumentaciju. Juce je mm cekao od 13:30- 18:25 da bi uzeo uput za neurologa. Pri tome je imao zakazano, ali otkad je nas dr otpusten kao visak mi smo uvek poslednji jer mi nismo "njihovi pacijenti" kako to vole da kazu.


_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Promena izabranog lekara
9.5.2017 13:35:01   
Sanjalicaaa
Nato, ja kad sam menjala nisam morala da navedem ime lekara, mislim da ne moraš ni ti. Samo adresu doma zdravlja i odelenje, tipa opšta praksa. A kad sam sa tom potvrdom tamo došla na pregled izabrala sam lekara. Ista je procedura bila i sa ginekološkim kartonom pošto sam i to menjala. Mislim da ti možda ne bi ni dozvolili sa ti to nosiš.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Promena izabranog lekara
9.5.2017 19:35:58   
suzi kju
Nato već su ti rekle sve. Samo navodiš adresu doma zdravlja a oni šalju službeno, nikada ti niko nece dati dokumentaciju na ruke.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Promena izabranog lekara
16.5.2017 9:31:08   
nata11
Zavrsila sam. Procedura je bila sledeca:
Otisla u novu ambulantu kod sestre novog izabranog dr. Ona mi popunila izjavu sa podacima novog dr i to odnela u staru ambulantu. Dalje ce oni kazu i nadaju se da ce biti za 7-10 dana sve prebacneo.

_____________________________





(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Promena izabranog lekara
20.6.2017 14:11:34   
Dragce86
Ako neko ima konkretan problem, nezadovoljstvo iz.lekarom moze se obratiti osobi za rad sa pacijentima i to regulisati za cas posla i promeniti ;)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 10:22:56   
nata11
Da li ste koristili aplikaciju izabrani doktor?
Zakazala bih ginekologa ali je cudno da se termini zakazuju na 10 minuta. Da ne zakazem pa me ne prime. Valjda je aplikacija na drzavnom nivou user posted image

_____________________________





(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 10:36:27   
mama Jo
Ja nisam videla tu aplikaciju, ali mislim i kad ovako zakazujes da zakazuju na 15 minuta...

A sto se tice promene izabranog lekara opste prakse, je l' dovoljno da samo nazovem call centar i kazem da hocu da promenim?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 15:58:54   
MimaKos
Ni ja ne znam za aplikaciju, kod nas preko call centra sve ide, i na 15 min se zakazuje ali uvek cekad barem pola sata, uvek se kasni

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 16:19:25   
mama Jo
Prosto je nemoguce da se pregleda za 15 min, jos ako neko ima neki ozbiljniji problem pa dok se posavetuje sa dr, prodje vise od 15 min 100%

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 16:30:07   
Lilyka7
Aplikacija je ok, u smislu zvanična je ali retko kome radi kako treba.
I zvanično svaki lekar ima 10 min po pacijentu, ali u praksi ne može tako uvek.
Ja preglede zakazujem godinama isključivo preko maila.
I naravno, nikad me nisu primili tačno na vreme.

_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 20:46:53   
MimaKos
Kod nas malo malo.pukne sistem ceo.. pa haos nastane.. a generalno kod promene izabranog lekara, ako je u istoj ambulanti, kao sto sam ja menjala, samo sam pisala na onom formularu zasto zelim promenu prethodnog i saglasnost za novog koga biram, i mislim da su i njega pitali da se slozi sa tim, ali to mozda nije deo zvanicnog protokola, znam da je pokusao da me odgovori.. ginekolog je u pitanju

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 22:20:07   
Maraj
Nato ja stvarno ne znam kako je to zazivelo. Mozes li telefonom zakazati?
Lilyka, kako mailom zakazujes?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Promena izabranog lekara
5.6.2018 22:44:52   
mama Jo
Mailom kod drzavnog?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Promena izabranog lekara
6.6.2018 3:57:06   
MimaKos
Moguce da moze, od grada do grada drugi sistem

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here