|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 16:01:58   
dunja RR
Hvala vam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 17:19:45   
Tiziana

Dunja, sestar tek od treceg, a digitron nikada 🙂 Sve mora pesaka da se racuna. 
Bojice, flomasteri, vostane, tempere, to opet sve zavisi od uciteljice. Imacete vremena sve da kupite u toku prve nedelje. 



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Super, hvala ti, samo da proverim, da li treba šestar u prvom i digitron, verovatne ne, ali da pitam, kada to ide?

IZVORNA PORUKA: bubulence

Mi smo sada za prvacica uzeli 5 obicnih grafitnih olovaka (ne preporucuju patent olovke za prvake), gumicu, jedan običan lenjir (sada ima onih savitljivih sto se ne lome), zarezac,drvene boje, flomastere, kolaz papir, makaze, lepak u stiku i zeleni oho lepak (kod nas samo njega dozvoljavaju jer nema miris), peratonicu, blok br 5. Sutra cu uzeti vodene i tempere jer nije bilo ovih koje sam htela.  Sveske tek kada krenu i kada dobijemo spisak jer je to kod svake uciteljice drugacije. Za ovo sve znam da ce joj trebati 







(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Skolski pribor
19.8.2021 20:44:59   
bubulence
Slazem se sa Tizi, ne mora odmah sve da se kupi. Ali ja volim na vreme da kupujem, svakako po ceo dan nesto crtaju  i bojaju pa sve iskoristimo. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Skolski pribor
20.8.2021 21:32:41   
IvanaSK RR
U prvom razredu ne verujem da ce raditi temperama. Za digitron trebalo je u sedmom za fiziku 😁

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 21.8.2021 8:33:44 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Skolski pribor
21.8.2021 12:25:53   
Sanjica26 RR
Tempere svakako nece da koriste u prvom.
Svakako i ako kupis nesto sad, stalno ces dokupovati. user posted image
Ivana, znaci digitron za fiziku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Skolski pribor
22.8.2021 10:08:56   
bubulence
Nasi su koristili tempere od pocetka. Sa njima najcesce rade


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Skolski pribor
22.8.2021 17:26:12   
Didy
I naši su tempere od početka koristili.

Gledaj samo da sveske budu kvalitetne, da se ne savijaju i da se ne prave uši, kao i grafitna olovke, to ti je najvažnije.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 7:43:13   
Queen Lady
Koje ste cetikce kupovali za likovno?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 8:40:15   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Koje ste cetikce kupovali za likovno?



Postoje četkice za tempere i četkice za vodene boje, razlikuju se po obliku. Mi imamo obe vrste, no name marke, pa ih koristi u zavisnosti kojom tehnikom rade.

IZVORNA PORUKA: Didy

Gledaj samo da sveske budu kvalitetne, da se ne savijaju i da se ne prave uši, kao i grafitna olovke, to ti je najvažnije.


Potpisujem. Kvalitetne sveske i grafitne olovke su najbitnije. Sve ostalo je bitno samo da ima, ionako ćeš dokupljivati sav pribor bar još dva puta u toku godine 😁

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 8:48:18   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Koje ste cetikce kupovali za likovno?



Postoje četkice za tempere i četkice za vodene boje, razlikuju se po obliku. Mi imamo obe vrste, no name marke, pa ih koristi u zavisnosti kojom tehnikom rade.

IZVORNA PORUKA: Didy

Gledaj samo da sveske budu kvalitetne, da se ne savijaju i da se ne prave uši, kao i grafitna olovke, to ti je najvažnije.


Potpisujem. Kvalitetne sveske i grafitne olovke su najbitnije. Sve ostalo je bitno samo da ima, ionako ćeš dokupljivati sav pribor bar još dva puta u toku godine 😁


Kako da znam koje su sveske kvalitene? Neka preporuka.

Bojice i flomastere sam uzela Bic-ove za pocetak, olovku sam planirala Staedler da mu kupim. Nego reko, mozda ima i cetkica neka kvalitetnija, koje god smo uzimali za kuci, ubrzo su bile za bacanje user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 8:51:09   
Queen Lady
I koje ste vodene koristili?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 8:57:14   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Queen Lady

I koje ste vodene koristili?



Šta nađem u knjižari. Olovke bar 3 za početak, to najčešće gube/zaboravljaju/zature

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 9:10:14   
IvanaSK RR
I gumice gube, zaboravljaju...

Vodene i cetkice isto sta nadjemo u knjizari. Sveske nek budu sa vise listova, deblje, a i naslovna strana sveske da bude deblja, ne onako tanka kao obican list papira. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 9:13:38   
Queen Lady
Hvala na savetima. Za predskolsko nisam gledala na kvalitet, sad bih ipak nesto kvalitetnije da mu uzmem.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Skolski pribor
27.8.2021 10:14:04   
Tiziana
Skolski pribor je potrosna roba. Ja sam u pocetku sve kupovala kvalitetno i dobro, ali kad sam shvatila da oni na dnevnom nivou gube olovke, gumice, rezace, bojice, odustala sam od toga i sad kupim jeftinije. Sveske kupujemo u Sumadiji na putu do skole. Ne pravimo veliku dramu oko toga, sami izaberu. Jedino sto ne dam su ukoricene sveske, jer su teske. 


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Skolski pribor
30.8.2021 9:42:31   
smoli
Kupila sam pune pernice u Rodi, mislim da je proizvodjac Spirit.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Skolski pribor
1.9.2021 17:43:52   
dddaca
Mislim da nije prava tema, ali da pitam ovde.
Kakvu flasicu detetu kupiti za skolu? Plastika nije bas najzdravije resenje, a pretpostavljam ni aluminijumske. Staklene su najzdrvija opcija, ali tu postoji rizik od lomljenja.

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Skolski pribor
1.9.2021 22:24:45   
Ivanka 75
Ja imam nekoliko Tupperware flasica pa ih vrtimo u krug. 330ml i 500ml,,ona uzme onu koja je oprana, sad se vec i navikla.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Skolski pribor
1.9.2021 22:37:56   
dunja RR
Mi smo kompletan školski pribor dobili od mog brata, sve je uglavnom Mapedovo, pernica je savršena, sveske, i ostalo.
Prekjuče je stigao veliki paket iz bratove firme, komšinica preuzela jer smo bili na putu, pa mi juče kad se vrnusmo otvorili, i pored pribora u paketu 2 Mapedove velike flašice za vodu, jedna za dečaka i jedna za devojčicu, ja sam oduševljena koliko su lepe i kvalitetne.
Zaosta sve što smo dobili od Mapeda je odlično.

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mislim da nije prava tema, ali da pitam ovde.
Kakvu flasicu detetu kupiti za skolu? Plastika nije bas najzdravije resenje, a pretpostavljam ni aluminijumske. Staklene su najzdrvija opcija, ali tu postoji rizik od lomljenja.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Skolski pribor
1.9.2021 22:44:30   
dunja RR
E da, naša učiteljica insistira na sveskama na margine, za srpski, matematiku i svet oko nas, a brat u firmi nije imao margine (osim u svesci sa običnim linijama, a ta nam ne treba), pa sam danas našla sveske na margine u Bigzovoj knjižari na Lionu, po 2 uzeh, jer ih je bilo baš malo.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 7:05:25   
IvanaSK RR
Suzi, mogla si da iscrtas margine user posted image
Nasa nije na tome insistirala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 7:44:21   
dddaca
i pored pribora u paketu 2 Mapedove velike flašice za vodu, jedna za dečaka i jedna za devojčicu, ja sam oduševljena koliko su lepe i kvalitetne.


Sad sam opet gledala na sajtu, voda tece samo kad se pritisnu sto mi je ok. Ali mi je cena malo visa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 9:13:22   
dunja RR
Iv, jedna mama na roditeljskom pitala da li moze da iscrta a učitekjica rece moooze Ali bolje kupite i rekla nam knjizaru gde ima jer i nasa ucitekjica ima prvaka cija uciteljica trazi margine 🤣 bas je delovalo kao da insiatira da kupimo.
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Suzi, mogla si da iscrtas margine user posted image
Nasa nije na tome insistirala.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 9:39:42   
vonavoj
Vec mi se ne svidja uciteljica..sta ima da zahteva,sveska je sveska...i ono kad traze velike sveske..ljudi nemaju ni za obicne,a ne za velike...ma daj..isto se pise u svakoj. Pri tom je teze nauciti dete da pise u svesci bez margina,lakse je tako🤑

Nasa kaze kakve mozete,kupiti,bitno da dete ima svesku.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Skolski pribor
2.9.2021 9:50:01   
ivaMark
Mi dobijemo spisak na kraju skolske godine za sledecu sta je potrebno, ima i na internet strani skole, tako da nema razmisljanja oko toga. Meni je problem da nadjem dobar rezac...imamo za kuci one obicne metalne a za skolu im treba sa kutijicom, po tri ih promenim za godinu..i to korona godinu...kad ne idu vise nego sto idu u skolu.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here