|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 12:24:40   
Jele
Rekao mi je guza, kosa, osmeh, veselost, smisao za humor, posvećenost, sex, sex, sex, sex user posted image Dugo na početku se nismo ispuštali  user posted image  

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 12:27:13   
Anoniman
Mislim da znam , ali moraćem da ga pitam 775734705-i put kad dođe kući user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 12:35:01   
Anoniman
Prvo telo. Kad smo se upoznavali izgledao je kao oni likovi iz crtaća kad im ispadne vilica sa isplaženim jezikomuser posted image A to isto veče, on kaže da sam ga "kupila"...konobarica mi je slučajno odnela čašu, i dok se on okrenuo da je dozove ja sam već nagnula pivo iz flaše (sedeli smo kod njega u kafiću, nas petoro)...kaže da sam bila skroz spontana i opuštena...
A posle je, naravno, utvrdio pazar seksom, koji ga je očigledno ošamutio, kad je još samnomuser posted image

Sad, btw, ima ženu sa dva onakva tela, može li bolje od togauser posted image I ženu koja pije sve iz flaše jer je mrzi da prlja čašeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 12:44:23   
choopa choops
Nemam pojma..znamo se cijeli zivot tako da ne vjerujem da je bas tako kasno primijetio neki dio moga tjela user posted image user posted image Ja se cvrsto nadam da ga je privukao moj karakter user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 13:02:02   
Podrum Š.
Eh, drage moje sita se ismejah... Čitam mm-u ove postove i pitam ga na kraju za "naš slučaj" a on kaže:
- Zato što si bila tako dosadna (da pojasnim- vijala sam ga za prvi sex do besvesti user posted image user posted image user posted image , pa  se prvi pretvorio u drugi, a ostalo je 13ogodišnja istorija user posted image )

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 13:21:32   
Misica 3
Vitka figura i duga kosa, koju sam nakon 2 meseca veze osisala kratko, pa me zamalo nije ostaviouser posted image user posted image user posted image
Sreca pa sam ga za ta dva meseca kupila neznoscu, iskrenoscu, karakterom...

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 13:47:40   
smeško
Providne lanene pantalone i crne tange ispod. Mi smo vec bili poznanici. Izasli smo na pivo, a ja sam posle toga trebala da se vidim sa nekim deckom sa kojim sam se muvalauser posted image ! I dohvatila prvog!user posted image

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 13:50:09   
pepino
Ja mog pitam sta on kaze sve,cijela pojava,ne znam,ne vjerujem,vjerovatno ima nesto sto se isticalo,al nece da prizna,ne voli covjek o tom da pricauser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
3.8.2010 19:50:10   
lanajelena
nateracu mm kasnije da sam napiseuser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
5.10.2010 11:08:56   
majared
Reče MM kada je primetio kako balavim na bebe i sitnu decu.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
8.10.2010 23:04:09   
New Mom
Što sam pred prvi izlazak predložila da idemo u McDonald's. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
9.10.2010 18:24:23   
Alexis79
I ja se pitam user posted image user posted image user posted image

Ja sam mislila da su  oci i to sto sam luckasta ,i zivela sam u zabludi do skoro.

Ispade da je prvo primetio noge,a posebno listove i da mu je za oko zapalo to sto stalno nesto pevusila i sto sam se vrckala u ritmu (tako makar mm kaze)

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 3:19:39   
smeško
Smeškin muž, da ne bude zabune:

Privukla me je lepota, inteligencija i energija kojom je zračila (a zrači i dalje)!
A pre nego što sam je poljubio, njena kosa, vezana u rep koja joj pada niz vrat.
Bila je božanstvena!
Sada je najbožanstvenija!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 3:21:40   
smeško
IZVORNA PORUKA: smeško

Providne lanene pantalone i crne tange ispod. Mi smo vec bili poznanici. Izasli smo na pivo, a ja sam posle toga trebala da se vidim sa nekim deckom sa kojim sam se muvalauser posted image ! I dohvatila prvog!user posted image


Smeškin muž:
Ostaće istine dvije...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 3:25:33   
smeško
Smeškin muž:

Ja ovo još čeprkam i dalje mi ništa nije jasno, ajde vi malo iskusniji postavite obratno temu:
Šta je vas privuklo na vašem mužu?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 8:58:25   
Crvenkapa85
moj iskreno rece na guzu.......user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 12:07:12   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

moj iskreno rece na guzu.......user posted image


isti slucaj...ovaj moj voli velike guzice user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 12:21:41   
Maryna1
IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

moj iskreno rece na guzu.......user posted image


isti slucaj...ovaj moj voli velike guzice user posted image

pa izgleda oni su svi isti, moj isto je rekao guza!!!user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 18:15:43   
Brana
Sve, i fizicki izgled i psihickiuser posted image tako je rekao!user posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 18:18:52   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

IZVORNA PORUKA: smeško

Providne lanene pantalone i crne tange ispod. Mi smo vec bili poznanici. Izasli smo na pivo, a ja sam posle toga trebala da se vidim sa nekim deckom sa kojim sam se muvalauser posted image ! I dohvatila prvog!user posted image


Smeškin muž:
Ostaće istine dvije...



LOLuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 18:30:50   
madre
sad sam bas isla da pitam mm da mi da odgovor na ovo pitanje, a on rece: Pa, zato sto si to ti, mislim zato sto si takvauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
11.1.2011 18:31:55   
madre
a inace je pitanje bilo zasto sam bas ja tvoja zenauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 0:25:25   
cicimummy
moj mm je sad meni dao savrsen odg na ovo pitanje...pre 5 godina pozvonila sam mu na vrata i zatrazila 2 cigare :) Napolju pljusak,gde da izlazim,a komsija ima ;) I tada je sebi rekao da ce naci takvu devojku za zenu...5 godina mu je trebalo da shvati da se kao ja vise ne radja i da to sto njemu treba zivi iznad njega :) I eto :) 

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 9:00:20   
Anoniman
E sad da li je pitanje na prvu loptu ili nakon nekoliko viđanja user posted image

Pa pošto smo se mi skontali u caffe-u u redu za WC user posted image -ne znam, slaba bešika??? user posted image Šalim se, ali kad motam film unazad, to veče sam bila u dugim pantalonama i rolci bez rukava, dakle ni jedan deo tela nije bio na izvol'te.... Ali bila sam u extra elementu, "malo" se popilo, smejali smo se, ja sam đuskala do iznemoglosti, i onda je on pitao moju drugaricu za moj broj user posted image
Mada nisam se ni ja nešto opirala (nisam trčala extra krug da pokažem da nisam laka user posted image ), pa smo završili ljubeći se do 7 ujutro user posted image Ostalo je history...
Mada, sad nakon svih naših zajedničkih godina, znam da je odlučio da će da me ženi kad je video da "prevrćem" palačinke, a zadnji trap mi je konstantno pod njegovom opsadom user posted image Dakle ASS!!!

(odgovor članu cicimummy)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta mislite,sta je njega privuklo na vama
21.7.2011 13:14:42   
valenti
ja se vise i ne secam,znam da je mu je trebalo godinu dana da mi pridje i kad se to desilo znali smo oboje da ce biti nesto ozbiljno.ja sam za njega bila jako nezna ,prefinjena zenstvena ,duga kosa itd.meni se nije svideo naprvi pogled,bio je zgodan al malo nemaran u oblacenju,medjutim ima divnu dusu idobro srce...kaze i dan danas je zaljublen iu mene a jos mi nije jasno kako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here