|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:36:03   
Anoniman
Pcelice..muskarci na drugaciji nacin pokazuju da im je stalo...I mm kad smo poceli da zivimo zajedno nije mnogo pokazivao da mu nedostajem i da me hoce i ja nisam mogla da razumem da on ima stresan posao, groznog sefa, da brine oko para, da ga muci da li cemo moci da se snadjemo i slicno...
Kad je promenio posao videla sam jasno da na muskarce stres utice drugacije...meni posao nikad nije na prvom mestu ali njima je to drugacije...Oni se osecaju da moraju da brinu...
Zato nemoj da mu zameras i pogotovu nemoj da se svadjas sa njim....Jer ti treba da mu budes podrska i mir...
Pogotovu nemoj mnogo ti da se nerviras..


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:47:45   
Anoniman
Hvala OTI,pa jednostavno sam pocela da mislim da me ne voli vise! Ne znam da li znate onaj osecaj kad je on svojoj kuci ja svojoj pa tesko mi je i fali mi! Kad se posvadjamo ja mu pustam po 10 poruke a on jedva da odgovori na kraju i onda ja mislim da mu nije stalo iako on kaze da bi me sam potrazio kad se smirimo! Sad je bio uzasno nervozan i sedeo kuci sam a ja pukla jer me nije pozvao da budemo kod njega,i on mi rekao da hoce da bude sam (to je sve bilo u ta par dana kad smo se svadjali non stop),krivo mi je jer ja nikad ne zelim da budem sama nego sa njim koliko god da sam nervozna! Moram da shvatim da ljudi nisu isti,da on nije JA i moram da naucim da mu dam mira kad mu je potrebno! KAd bi ja njemu rekla da zelim da budem sama on bi razumeo i ja opet tada mislim da me ne voli! Znam da bi bilo bolje da sam razumna kad mu treba al meni nikad nije bilo ovako stalo do nekog! Moram da pocenm da se popravljam!
Bem ti suntavu glavu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:52:16   
Anoniman
Pcelice a zasto zeli da bude sam?
Da li ga pitas?

Nemoj da mu saljes tolike poruke...
Cekaj, pusti ga...
Nekim ljudima treba malo da se izduvaju...
nemoj da brines mnogo.spusti loptu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:54:15   
Brand new mama
Mile moje,moj dragi i danas kad je nervozan pokupi se i ode u jednu sobu(sad jadan posto imamo dvosobni stan i bebu-pokupi se i sjedi u kupatilu jer samo tu moze da pusi),a ja i dalje histerisem sto se zatvara,sto nece da pricauser posted image user posted image  Sto ga naravno jos vise iznervirauser posted image I tako funkcionisemo godinama

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:55:58   
Anoniman
Da,pitam ga! Kaze da je nervozan jer ne moze posao da nadje,svadja se sa njegovima,mi smo spali na vidjanje u kolima i u parku i da da mu i to smeta a jos ga ja napadam stalno!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:57:00   
Anoniman
Ja sam isto lik koji bi odmah sve da razjasni i da prica o svemu...Ja uhvatim kao pit bul i ne dam...Po meni je: daj odmah da resimo, posvadjamo, psujemo i posle pet minuta da se kresnemo ili pijemo kafu.
ali sam naucila da ljudi nisu isti i da nekima treba da se malo dure u samoci i da se izduvaju...
Zato nemojte biti pit bul...verujte mi

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 20:58:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Da,pitam ga! Kaze da je nervozan jer ne moze posao da nadje,svadja se sa njegovima,mi smo spali na vidjanje u kolima i u parku i da da mu i to smeta a jos ga ja napadam stalno!


nemoj, daj mu podrsku..verovatno se oseca odgovornim sto je tako kako je...Oseca da je ON taj koji mora da resi sve to a sa druge strane, ti si u fazonu: daj, ljubi me, voli me gde god da smo..
E pa sreco, veruj mi dobro je sto zeli da steknete nesto i sto smatra svojim zadatkom...
Podrzi ga, nadji mu se...nemoj tako.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 21:10:14   
Anoniman
Stvarno ti hvala OTI! Razumem ja to sve,i da je hteo u najveca g**** zbog nas al eto kad dodje tako neka situacija meni je krivo i puknem a posle se kajem!
I znma da treba da sam uz njega i ako mu treba neko vreme da mu ga dam jer kaze da me voli i da to ne moze da se promeni samo je nervozan i treba mu mir a ne svadja sa svih strana! I dalje je pomalo hladan al ubedjuje me da ce da bude bolje cim nadje posao (predao je silne molbe i ceka)!
Mnogo je lakse kad sa nekim pricas i uvidis da gresis i da treba da se popravljas jer ne treba tako da bude!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 16.11.2009 21:11:53 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 21:14:00   
Anoniman
kakav posao trazi? Koji grad?
Ako hoces mozes na PP...

Ja radim selekciju za moju firmu pa ako hoces da se raspitam...
ali na PP

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 21:19:49   
Anoniman
imas pp

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Potreba za muzem
16.11.2009 21:24:16   
Anoniman
imas i ti...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Potreba za muzem
17.11.2009 1:13:41   
bratzz
Meni je mm mnogo potreban jer sam navikla da sam veci deo dana sa njim ali posto je nasao poso zbog koga mora cesto da putuje i mora da pude odsutan ponekad i vise od mesec dana ja sam prinudjena da cekam i da ceznem za njim, ali kad se vrati imam ga samo za mene svi ostali su u drugom planu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Potreba za muzem
23.2.2010 23:19:26   
Anoniman
Ja sam luda... user posted image
Meni mV-moj Vlada, mnogo fali (bukvalno) sve mi prazno kad nije tu... Samo da mu cujem glas i lakse mi!
Valjda me sad stiglo ono od pre...sto smo bili razdvojeni cesce a pre svaki dan zajedno!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Potreba za muzem
23.2.2010 23:22:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja sam luda... user posted image
Meni mV-moj Vlada, mnogo fali (bukvalno) sve mi prazno kad nije tu... Samo da mu cujem glas i lakse mi!
Valjda me sad stiglo ono od pre...sto smo bili razdvojeni cesce a pre svaki dan zajedno!

user posted image user posted image user posted image



draga aj ti dam jedan savet....?


---budi svoja.
Ok , budi zaljubljena, sve je to lepo , ali budi svoja...psihički.
ZNAM kako se osećaš ali nikad ne gubi tlo pod nogama zbog nčeg što ima penis.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Potreba za muzem
23.2.2010 23:25:31   
Anoniman
Daj draga!
user posted image user posted image user posted image
Uf, valjda sto duze vreme nismo na duze bili zajedno,mislim dodje do mene i idemo negde ali...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Potreba za muzem
23.2.2010 23:28:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja sam luda... user posted image
Meni mV-moj Vlada, mnogo fali (bukvalno) sve mi prazno kad nije tu... Samo da mu cujem glas i lakse mi!
Valjda me sad stiglo ono od pre...sto smo bili razdvojeni cesce a pre svaki dan zajedno!

user posted image user posted image user posted image



draga aj ti dam jedan savet....?


---budi svoja.
Ok , budi zaljubljena, sve je to lepo , ali budi svoja...psihički.
ZNAM kako se osećaš ali nikad ne gubi tlo pod nogama zbog nčeg što ima penis.




ma definitivno sam ja tvoj najveci fan,....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Potreba za muzem
23.2.2010 23:31:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Daj draga!
user posted image user posted image user posted image
Uf, valjda sto duze vreme nismo na duze bili zajedno,mislim dodje do mene i idemo negde ali...



user posted image šta da ti dam....user posted image

šalim se. Joj sve se bojim da ćeš me skapirati prekasno (mada, nikad nije ksano ni za šta u životu)a veruj mi imam najbolju nameru....
ne znam kako da ti objasnim jer imam utisak da staaaaaaalno imaš te neke ružičaste slonove iznad glave ... toliko si zaljubljena i toliko toga ti se vrti oko njega.
To je lepo i ja volim svog čoveka i znaaaaaaaam kako ti je ....
....skontaćeš. A ja ti želi da te ljubav ne napusti nijednog momenta user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Potreba za muzem
23.2.2010 23:32:41   
Anoniman
OTI .....sestro, kad bi znala sve moje bisere...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Potreba za muzem
23.2.2010 23:35:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Joj sve se bojim da ćeš me skapirati prekasno (mada, nikad nije ksano ni za šta u životu)a veruj mi imam najbolju nameru....



Sta prekasno da skapiram?

Kako da se ne vrti,nadjes nekog s kim zelis sve a vidis ga na sat-dva dnevno... user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 23.2.2010 23:36:50 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Potreba za muzem
24.2.2010 9:05:21   
Anoniman
ja sam legenda po tome.....odvojeni smo zbog posla , vidjamo se samo vikendom.... užasno mi nedostaje, noću mi je hladno , ujutru kažem naglas dobro jutro u prazno.....user posted image
a ima to i dobrih strana-ne svadjamo se jer nemamo kad od silne želje jedno za drugimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Potreba za muzem
24.2.2010 9:39:17   
Lu
Ja sad imam potrebu da koj malo "ode"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Potreba za muzem
24.2.2010 9:55:25   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja sad imam potrebu da koj malo "ode"user posted image


Pa nije valjda dosadio? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Potreba za muzem
24.2.2010 9:59:13   
Lu
Jaooo ne mogu da ispravim ovo koj u moj...baš sam brzopletauser posted image
Draga Alexx nisam ja navikla da je ovoliko dugo kod kuće,po ciiiiijeeeeeliiii daaanuser posted image
A kad ode...žao mi, ko bi nam ugodiouser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Potreba za muzem
24.2.2010 15:38:02   
Netke
Drage moje, ja sam apsolvirala "ceznju" i "nedostajanje" i za vreme zabavljanja i evo u braku. Dok smo se zabavljali bili smo stalno u drugim zemljama i jurili se po evropi - prvo zbog mojih studija pa onda zbog posla. Uzeli smo se proslog jula i evo jos uvek ne zivimo zajedno a ja ulazim u peti mesec trudnoce:-( vidjamo se vikendom, nekad malo duze kad uzmemo odmor...i sve to zbog posla, meni je ovde bolji posao njemu u srbiji a jos zavrsava magistarske tamo...ali izdrzavamo sve jer znamo da je to za nase dobro i za dobro buduce decice (nosim blizance). cujemo se stalno,dopisujemo,chatujemo i u zadnje vreme on putuje vise nego ja zbog trudnoce. ali zato kad se vidimo ne znamo ni za sta drugo, sve su ovo iskusenja kroz koja moramo da prodjemo da bismo obezbedili bolji zivot u buducnosti a i na taj nacin dokazujemo koliko smo jaki i na sta smo sve spremni, postujemo jedno drugo i ne uslovljavamo  - da neko od nas ostavi sve zbog ovog drugog. kad dodju decica nacicemo resenje...ali sam bog zna koliko mi nedostaje i ja njemu, koliko je tu neprospavanih noci i suza, ali sve sa nekim ciljem i svesno i u dogovoru...osecam koliko smo jaki i koliko vredi nasa ljubav.
mislim da ukoliko je bilo ko od partnera opravdano odsutan i ukoliko postoji dogovor koji obe strane postuju nece biti sumnje u ljubav ili svrhu braka. niko od nas nema prava da trazi od drugog da se necega odrekne - bitno je da znate kuda idete i sta vam je prioritet u zivotu...da li da imate dovoljno novca, da obezbedite buducnost toj deci, da se malo pomucite da biste kasnije jos vise uzivali ili nesto drugo...bitno je da u zivotu gledate u istom pravcu.
ne znam, nadam se da je moja prica nekome pomogla ili bar podstakla na razmisljanje..
veliki pozdravuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Potreba za muzem
24.2.2010 20:30:52   
Alexis79
Netke zeno svaka tebi cast.

Ja i zmu smo se do pre 10 meseci realno vidjali samo za vikend.Zbog nasih poslova naravno .Odlucili smo da nesto mora da se promeni.Ja trenutno radim od kuce ,posto sam ukapirala da ako nastavimo ovakvim tempom od user posted image i zajednickog zivota nema nista.
Sad nam je super a primetila sam da je i zmu mnoooogo opusteniji.
Ja sam uvek za kompromis ako naravno mogucnosti to dozvoljavaju.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here