|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Samaranje u seksu
9.7.2011 21:55:43   
jabudic
A ja procitah Smaranje u seksu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Samaranje u seksu
9.7.2011 21:56:52   
Anoniman
Vreme ti je da se porodisuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Samaranje u seksu
9.7.2011 22:02:42   
jabudic
Jos odavno... Valjda ce mi onda mozak doci nazad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Samaranje u seksu
9.7.2011 22:03:03   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Samaranje u seksu
9.7.2011 22:20:34   
mikica sa

IZVORNA PORUKA: verolino

kaze moj muz da izgledam kao djavolica pri vrhuncuuser posted image  Tad se stvarno ne kontrolisem-grebem, cupam, ujedamuser posted image user posted image user posted image


ti kao da si mi sestra user posted image
samo, sad sam prilicno nenaspavana zbog L tako da sam se malo "pripitomila" user posted image


_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Samaranje u seksu
9.7.2011 23:39:14   
degu
Ju, ju, ju verka, prava si đavolicauser posted image
Ja nisam za te bolne radnje tokom sexa, meni lično ne prijaju, ja sam više za vođenje ljubavi, ali razumem da nekog ponese strast i to je superuser posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Samaranje u seksu
9.7.2011 23:43:13   
Anoniman
Mi to polako na pocetku, a posle postajemo agresivniji, pa opet talas neznosti, ali kraj je uvek buran i grublji...ja tako volimuser posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Samaranje u seksu
10.7.2011 17:51:03   
liliana
IZVORNA PORUKA: jabudic

A ja procitah Smaranje u seksu user posted image

I ja!!!user posted image Pa rekoh daj da vidim ko se to seksa, a smorno mu je!!! Izgleda da mi udarila ova vručina u glavu...user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Samaranje u seksu
10.7.2011 20:48:15   
Lilla
Hm... Samaranje, davljenje, stipanje, uvrtanje, nista od toga sto boli ne pratikujemo. No, "samaranje" po guzi moze da prodje user posted image I nije mi cudno sto ljudi volje razne stvari, cula sam cak i za lizanje po celu, lizanje cipela i sisanje noznih palaca, pa me ni samaranje ne izbacuje iz fotelje. 

< Poruku je uredio Lilla -- 10.7.2011 20:49:21 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Samaranje u seksu
10.7.2011 23:54:55   
indy_25
Ne volim samaranje. Volim kad mi stisne vilicu pri kraju kad trebamo oboje da zavrsimo i da me tada ljubi strastveno. Volim kad mi stavi lisice na ruke i mazi me perjem i lize svuda po tijelu a ja ne mogu nista. Volim pomalo neobican sex ali ne u koznom nego u cipki. Palim nekad svijecu i posipam po sebi dok mu plesem uz enigmu. Volim da osvjezim svoj brak takvim stvarima i da osjetim tu neopisivu strast. Nemam to bas svaki put kad vodimo ljubav al pokusavam da imamo to bar 2 - 3 puta mjesecno tako s nekim igricama. Kad sam se tek upoznala s muzem bila sam stidna i samo smo klasicno vodili ljubav. Vec sam imala stvarcice u Bosni jer sam voljela i takvu malo drugaciju vrstu sexa. I onda kad sam drugi put dosla u Nl dolazi mm s posla a ja vec pripremila sve vince, vecericu i pratecu opremu kad sam pocela on nije mogao da vjeruje kaze pa sta bi s tobom odjednom user posted image . Inace nije bio taj tip al je uz mene postao i jako mu se svidja user posted image .

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here