|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dostizete li orgazam?
22.1.2010 14:43:12   
SUPER MAMA
Kako doživeti orgazam za pet minutaVođenje ljubavi nije isto što i guljenje krompira, tako da nije moguće dati precizna i univerzalna upustva kako to učiniti što bolje i efikasnije. Međutim književnica D. Claire Hutchins tvrdi da većina žena može user posted image doživeti orgazam za samo pet minuta seksualnog odnosa – ako zna šta radi. O tome je čak i napisala hit knjižicu, jednostavno naslovljenu '5 Minutes to Orgasm Every Time You Make Love', koja je navodno pomogla mnogim ženama.Za 99,9 posto žena masturbacija je najbrži način postizanja orgazma. Zašto? Zato što tako imaju potpunu kontrolu nad svojim telom. Međutim, D. Claire Hutchins tvrdi da nema razloga zašto žena ne bi takvu kontrolu preuzela i prilikom seksualnog odnosa te korak po korak došla do orgazma, i to u vremenu dovoljnom jedva za reklame u okviru poluvremena prenosa fudbalske utakmice, s tim da nakon toga još stigne zajedno s muškarcem pogledati i analizu zbivanja iz prvog dela.Za neke žene, prelazak s misionarskog položaja u onaj pri kojem se ona nalazi 'gore', bit će već sam po sebi dovoljan da dožive orgazam lakše nego što su mislile da je to moguće. No naučite li 'jahati' svog muškarca na pravi način, postat ćete prava šampionka u vođenju ljubavi.
Nakon predigre, koja može potrajati koliko god vi i vaš partner poželite, postavite svog partnera na leđa. Pobrinite se da je i njegov penis spreman, ali nemojte previše žuriti da ga primite. Iskoristite tu priliku da pokažete svoje telo, neka partner u njemu uživa. Kleknite i prebacite jednu nogu preko njega, zatim se nagnite prema napred i nešto od težine prebacite na ruke.Uzmite partnerov penis u ruku i prelazite njime preko svojih vlažnih stidnih usana i klitorisa. Pomičite glavić napred i natrag od svog vaginalnog otvora, povremeno ga umečući i vadeći, ali samo nakratko. Naposletku ga lagano i nežno umetnite, pomažući se pri tome slobodnom rukom ukoliko je potrebno. Kada je penis u vama, spustite se na partnera, ali neka od struka naviše ipak ostanete u uspravnom položaju. RITAM I SPONTANOST Iz ove pozicije moguće je kontrolisati dubinu penetracije, kao i njen ritam. Manipulirajte količinom trenja i brzinom, iskušajte pokrete koji vam najviše odgovaraju – možete dizati i spuštati telo, saginjati se prema napred tako da vaše dojke dodiruju njegova prsa ili micati dojkama napred-natrag. Abdomen možete okretati kružnim pokretima ili postrance kako biste i vi i partner osetili različite vrste erotske stimulacije. Ako se pomaknete prema naprijed, stvorit ćete trenje između njegove pubične kosti i vašeg klitorisa.Iskušajte sve varijacije dok ne nađete onu koja vas najviše uzbuđuje, ali nemojte brzati da ne izgubite ritam. Osetite kako partnerov penis prodire u vas, u područje duboko u vašoj vlažnoj i toploj vagini.Ne brinite o tome kako izgledate i ne pokušavajte dokučiti što on misli – ako će vam to pomoći, zatvorite oči. Neke žene imaju psiholoških problema s ovim položajem, kojeg doživljavaju kao manifestaciju agresivnog egzibicionizma – opustite se i nemojte sve analizirati, jer seks ipak pre svega služi za potpuno prepuštanje i užitak.

Razdvajanjem stidnih usana i naginjanjem prema napred postići ćete direktni kontakt 'korena' penisa i klitorisa, što će vas najbrže dovesti do orgazma. Kao alternativu tome, neka partner položi svoj palac na vaš klitoris i drži ga čvrsto tamo gde se mičete gore i dole, ali ova pozicija može biti čudna za oboje, a možda i vašem ljubavniku neće biti ugodno pri tome. Možda je još bolje da sami položite prst slobodne ruke na klitoris i pomognete samoj sebi, jer sami najbolje poznajete svoje telo i način na koji reaguje. U svakom slučaju, neka to bude 'pomoćna' i spontana radnja.U ovom položaju vaš će partner najintenzivnije osjetiti grčenje vaših vaginalnih mišića i lučenje sokova, bolje nego u ijednoj drugoj pozi. Osim toga, uživat će izvaljen na leđa i prepustiti vama kontrolu, što – paradoksalno – u dobrom broju slučajeva znači da će moći odgoditi ejakulaciju do trenutka kada vi postignete orgazam. Iznad svega, ova je pozicija najudobnija za većinu žena i daje im najveću slobodu pokreta i kontrolu na putu do orgazma.


(odgovor članu DJAMCE)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dostizete li orgazam?
22.1.2010 15:02:18   
Anoniman
_________No naučite li 'jahati' svog muškarca na pravi način, postat ćete prava šampionka u vođenju ljubavi.---------


.......Priča mog života.......user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dostizete li orgazam?
22.1.2010 15:06:55   
Anoniman
jao divna tema!!!!!user posted image user posted image user posted image

do pre 5 godina nikad, a onda sam raskinula sa prvim momkom i prešla na druge.....e tu već "cigani poleću u nebo"user posted image user posted image user posted image

sa bivšim sam samo kad me je oralno zadovoljavao, sa mm kako god okreneš....

znate li da 4 % žena svršava kao muškarci, tj. prsnu napolje...???

e pa ja sam tu,ponekad..... kad je G tačka u pitanjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 13:02:10   
Iwana87
Sa mm prvi put,od prvog dana pa do danas,uvek ljubi ga njegova zenicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:09:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iwana87

Sa mm prvi put,od prvog dana pa do danas,uvek ljubi ga njegova zenicauser posted image


i ja...a pre njega traljavo...dobar seks ali nema orgazma


zato sam se valjda i udala za njega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:12:54   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: kaliopi

_________No naučite li 'jahati' svog muškarca na pravi način, postat ćete prava šampionka u vođenju ljubavi.---------


.......Priča mog života.......user posted image



Da da ..pa sad vise nece drugacije ...ulenjio se....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:14:06   
anajid
Jaw,pa mi sto trudnije to bezobraznijeuser posted image user posted image user posted image !Ziveo orgazam!I nasi muzevi!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:14:32   
Iwana87

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Iwana87

Sa mm prvi put,od prvog dana pa do danas,uvek ljubi ga njegova zenicauser posted image


i ja...a pre njega traljavo...dobar seks ali nema orgazma


zato sam se valjda i udala za njega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
kad bi cuo ovo sad mm user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:14:51   
Anck Su Nmaun
A da da odgovorim... MM mi je prvi inace .... belive  it or not.... al  od prvog dana bez problema.... hvala bogu pa covek zna radnju user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.2.2010 14:15:17 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:16:00   
Anoniman
Prvi Anck???
wow!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:17:24   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: OTI

Prvi Anck???
wow!



Sta cu ... 100 godina smo vec zajedno.... i nezalim...nisam nista propustila...
al eto ljubav je toooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.2.2010 14:18:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:17:57   
Iwana87
To mi je bas vrh,mastala i ja o tome mojoj mama chale bio i prvi decko user posted image user posted image user posted image .ali smo se malo kasno ja i mm upoznali 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dostizete li orgazam?
1.2.2010 14:25:56   
Maza82
Dostižem li orgazam??? Hm, sada da, tj. pretežno da i to baš kada sam ja gore i kada ja preuzmem kontrolu, a i kada ga doživim bude relativno brzo user posted image , pa onda meni mužić kaže da sam egoista user posted image ... Moram da priznam da je meni trebalo dugo vremena da doživim orgazam, imala sam problem, nisam mogla nikako da se opustim u potpunosti, recimo sa mm na po početku sam uvijek više mislila na njega, čak i kad se on trudio oko mene, baš trudio, jer je htio da mi bude lijepo, ja nisam mogla.. Tek vremenom kada sam se skroz opustila, rješila problem u glavi, tj. isključila je, doživila sam orgazam.

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dostizete li orgazam?
2.2.2010 17:16:21   
goda
Gotovo uvek doživim orgazam,izuzev u retkim situacijama ako sam toliko umorna ili sam bolesn ali to je slučajnost.
U trudnoći teže doživljavam orgazam je r ne mogu da se opustim potpuno strah me za bebu,a ako je oradlni sex u pitanju nema problemauser posted image

(odgovor članu DJAMCE)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dostizete li orgazam?
4.2.2010 9:31:21   
Tara
Od kada sam trudna ne mogu da dozivim orgazam user posted image
Pre trudnoce redovno, bez problemauser posted image

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dostizete li orgazam?
4.2.2010 12:23:25   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A da da odgovorim... MM mi je prvi inace .... belive  it or not.... al  od prvog dana bez problema.... hvala bogu pa covek zna radnju user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image me too user posted image user posted image i svakim danom u svakom pogledu napredujemo i uživamouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dostizete li orgazam?
4.2.2010 12:38:30   
alexis77
Od kako sma trudna potpuno sam odlepila za sexom, narocito mi prija sto vidim da je moj M ocaran mojim napupelim grudima...I nemam problem da dozivim orgazam, naprotiv...jos sam napaljnija...Sve sam vam iskreno rekla!user posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dostizete li orgazam?
15.4.2010 20:33:57   
lenaa
uvek , vrlo lako i ne treba mi puno mm se odusevio zbog toga jer nekad bas i nemamo vremena da se igramo dugo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dostizete li orgazam?
8.7.2010 17:27:56   
Anoniman
Skoro uvek ga dozivim... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dostizete li orgazam?
19.1.2011 17:20:44   
Anoniman
Moram nesto da podijelim sa vama..


Danas mi se desilo nesto veoma cudno.Dok sam vodila ljubav sa muzekom .U trenutku zanosa sam se mahinalno,dirala dole i ja sam svrsilauser posted image Nikada mi se to prije nije desilo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dostizete li orgazam?
19.1.2011 17:28:26   
minavb
Nije ti se desilo da svrsis ili da se dirkas?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dostizete li orgazam?
19.1.2011 17:39:17   
Anoniman
Desilo mi se da svrsavam to stalno se desava...


Ali dok sam se dirala tada sam svrsila ,znaci rucnouser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dostizete li orgazam?
19.1.2011 17:46:08   
minavb
Najnormalnija stvar, nije to nista cudno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dostizete li orgazam?
19.1.2011 18:44:43   
bebać
Inače ne volim da podižem cijenu mm(više ga kudimuser posted image )ali on je prvi muškarac sa kojim sam doživjela orgazamuser posted image

a nije da ih nije bilouser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bebać -- 19.1.2011 18:45:21 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 49
   [Obrisana poruka]
19.1.2011 21:42:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here