|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dostizete li orgazam?
30.4.2011 20:26:09   
zoća
nekada doživi on mene,a nekada ja njega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dostizete li orgazam?
30.4.2011 20:36:07   
PoisonEve
Ne znam za vas ali ja bolji sex nikada nisam imala nego u trudnoci! OOOOrgazam!!!user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dostizete li orgazam?
30.4.2011 20:41:24   
AndreaK
i ja sam uzivala celu prvu trudnocu, bukvalno par dana pred termin... uvek je bilo vrhunski...ali i u prvim mesecima druge trudnoce dok su mi u poslednjim mesecima hormoni bili katastrofa pa mi nije bilo do sexa...zato cemo sad nadoknaditi user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 12:00:50   
maliska
sta je to orgazam?!Znaci nikad,ne znam ali mislim da zene ne moraju po svaku cenu da dozive orgazam.Imala sam najbolji sex u zivotu  pa opet nisam dozivela orgazam,a mozda sam ga dozivljavala svo vreme samo nisam skontala da je to TO.Bilo je neverovatno,epski i dugo je trajalo i nisam htela da prestane a i tip je mogao doveka,bas sam naletela na nekog iskusnoguser posted image to je bilo na moru,sta da vam kazem kad sam se sledece godine vratila po josuser posted image ,stidim se,i opet je bio neverovatan,jos bolji a orgazma nigde.Da li je bilo do njega ili smo se,jednostavno,uklopili ali bilo je dovoljno da me dodirne prstom da pokvasim gace.Dok me dodir mm uopste ne uzbudjuje i to mi bas smeta i nedostaje mi da osetim zmarce kad me neko dodirne.Mada sex nije los,oralni pogotovo, tu je profi i tako jedino mogu da dozivim orgazam i to vrlo brzo,mada, nekad i tu moram da se skoncentrisem i prizovem neke fantazije u pomoc.Tako da sam dosla do zakljucka da je verovatno sve u nasoj glavi,kod zena to ide iz mozga a kod njih user posted image .Rekla sam mu da nikad nisam dozivela orgazam i njemu to ne smeta,vazno mu je samo da mi je lepo i bas se trudi i sex nam je sve bolji i duzi,pa mozda i dozivim i taj orgazam, ali i ne moram

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 13:17:10   
vukosava
Nema sanse da bi se udala za nekog koji ne ume da mi pritiska prave dugmice user posted image

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 13:40:56   
tijana86
Koliko sam vec clan rr a nisam znala da postoji ovakva tema ! Svaka cast zene !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 13:45:49   
bea83
IZVORNA PORUKA: vukosava

Nema sanse da bi se udala za nekog koji ne ume da mi pritiska prave dugmice user posted image


hahhaaa, uze mi reč (odnosno post) iz usta user posted image user posted image  može da mu se desi da omane jednom od 10 puta, al to kad mu ja dozvolim, kad nisam baš raspoložena nego mi je više do maženja i paženjauser posted image sve drugo ne tolerišem, ja sam zahtevna žena, dajem sve ali i tražim sveuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 14:01:38   
anuksunamun
ja posle orgazmaticnog sexa ne podnosim mazenje....prava sam zivotinja:)))))))previse uzivam u tom osecaju da bi me neko uznemiravao dodirimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 14:02:50   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: tijana86

Koliko sam vec clan rr a nisam znala da postoji ovakva tema ! Svaka cast zene !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kako nisi znala,tema sexu i dijetama ima vise od svega drugoguser posted image

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 14:06:17   
bea83
ni meni ne prija maženje posle O, više sam u fazonu sad me lepo pusti da pevušim- al je lep ovaj svet, onde potok onde cvetuser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 14:08:26   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: bea83

ni meni ne prija maženje posle O, više sam u fazonu sad me lepo pusti da pevušim- al je lep ovaj svet, onde potok onde cvetuser posted image

e taj fazon...razvucem kez i pusti mi se neka muzika u glavi...muza ne primecujemuser posted image user posted image user posted image drzim ga podalje jer mi je strasno vruce tadauser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 14:11:23   
tijana86
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: tijana86

Koliko sam vec clan rr a nisam znala da postoji ovakva tema ! Svaka cast zene !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kako nisi znala,tema sexu i dijetama ima vise od svega drugoguser posted image
Znaci ja ne verujem . Pitam se da li je ovo rr na koji ja idem ? Strasno , cek cek da probunarim malo ! E zene obozavam vas !


_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 17:48:08   
maliska
ne znam da li je do njega ali ja sam jednostavno na njegov dodir imuna,volim ga,privlacan mi je,uzbudjuje me kad ga gledam dok nesto radi,ali kad mi pridje i stavi mi ruke oko struka kao da mi je drug.Nije mi to bilo vazno u pocetku,bilo mi je vazno da je dobar,da me razume i postuje,jbg ne mozes sve da imas.Jadan moj muz pored meneuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 17:57:12   
anuksunamun
maliska dobro je dok je kao drug,lose je kad ti se ucini da ti je brat:):):)svima se desavaju iste stvari nakon par godina veze...opet ce to doci na svoje...ne brini

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 18:01:51   
JMPM
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja posle orgazmaticnog sexa ne podnosim mazenje....prava sam zivotinja:)))))))previse uzivam u tom osecaju da bi me neko uznemiravao dodirimauser posted image user posted image user posted image
Ovo kao da sam ja pisala user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 18:34:20   
anuksunamun
sta da ti kazem..tako od devetnaeste godine na ovamo :):):)

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 18:37:49   
JMPM
Hoces da kazes da si bila punoletna kada si izgubila nevinost user posted image ?

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 23:16:44   
mikica sa
sad uvijek, ranije kako kad. valjda nisu znali da potrefe user posted image
mm mi je No.1 u svakom trenutku vodjenja ljubavi, zna tacno sta mi treba i kako da me dovede do toga. uzivam u svemu potpuno i svaki put dozivim O. kao sto rece Anuk, nakon toga me samo pusti da lebdim, osjecam se beztezinski skroz user posted image  i ne dozvoljavam da se tad remetim user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dostizete li orgazam?
13.9.2011 23:27:23   
degu
O, da hvala Bogu da bar sa ovim nemam problema user posted image
Slažem se sa Vukom, važno je da mm zna da stisne prave dugmiće, a i sa Anuk samo da me ne čačka u datom trenutku i nekoliko momenata posle njega user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dostizete li orgazam?
6.10.2011 21:31:02   
Zell
da, da i da odgovor na one sve tri vrste orgazma sto neko napisa... user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dostizete li orgazam?
12.3.2013 16:30:37   
Janncica
Da...uglavnom svaki put. Osim kad me se muz toliko zazeli da ne stigne ni da se mrdne dva puta. user posted image
Boze ja sam pukla skroz,sta ja pisem user posted image user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dostizete li orgazam?
12.3.2013 16:36:07   
jovana13
janncice nisi pukla pa ovo je tema za to.. user posted image
da, svaki put, a posto je to uglavnom nocu kad deca spavaju nije mi do mazenja nego sto pre da zaspim da se naspavam...user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dostizete li orgazam?
12.3.2013 16:36:10   
Figaro88
user posted image
Da,skoro svaki put,pre mm-a nisam mogla tako u toku sexa....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dostizete li orgazam?
12.3.2013 17:19:57   
sarti
Uglavnom da

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dostizete li orgazam?
18.3.2013 18:26:08   
leamalamut
O daaa, skoro uvek osim u nekim brzinskim seksovima , kad nekad ne stignem da postignem sta se desava :) . Ali sam neegde procitala da je mnogo veci broj zena koje ga ne dozive od zena koja ga dozivljavaju .Moj mm tacno zna moje ,,slabe'' tacke , ja sam jako opustena i slobodna , tako da bas uzivam u sexu.

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Koje je lepše?
lelaigor

Koje ime Vam je lepše...

Ognjen (29%)

Filip (41%)

Vukašin (20%)

Mario (11%)


Ukupan broj glasova: 76

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here