|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dostizete li orgazam?
18.3.2013 18:35:56   
Sanja90
Pa zavisi kako kad,kad sam nesto napeta ili kad je bas brzo onda nema sanse,sad u trudnoci i to postizemuser posted image user posted image user posted image
i naravno kad je sve na tenane,onako znateuser posted image
a i volimo da experimentisemo izmedju nas dvojeuser posted image
juuuu sto me sramotauser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 18.3.2013 18:56:20 >


_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dostizete li orgazam?
18.3.2013 18:36:11   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: leamalamut

O daaa, skoro uvek osim u nekim brzinskim seksovima , kad nekad ne stignem da postignem sta se desava :) . Ali sam neegde procitala da je mnogo veci broj zena koje ga ne dozive od zena koja ga dozivljavaju .Moj mm tacno zna moje ,,slabe'' tacke , ja sam jako opustena i slobodna , tako da bas uzivam u sexu.

E pa ja mislim da je bas tu caka,ako vec muskarac ne zna da pogodi pravo mesto,onda mi treba da budemo dovoljno slobodne da to samo uradimo,ili da im pokazemo.MM-u nisam morala nista da objasnjavam,on me zna,zna sta volim,zna sta mi prija,a ja bas i nemam blama,pa zato oboje uzivamo maksimalnouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dostizete li orgazam?
18.3.2013 18:39:41   
leamalamut
Malo sam off, a ti Figaro si iz bratskog mi Lazarevca a ja iz Valjeva , da nisi i muza negde kod nas upoznala :) ?

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dostizete li orgazam?
18.3.2013 18:42:20   
17 joka
ja  i  mm  se  dovoljno  poznajemo  i  uzivamo  u  svakom  pogledu  bas  basuser posted image
i  uvek  istrazujemo  nesto  novo  i  uzivamoo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dostizete li orgazam?
18.3.2013 18:54:52   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: leamalamut

Malo sam off, a ti Figaro si iz bratskog mi Lazarevca a ja iz Valjeva , da nisi i muza negde kod nas upoznala :) ?

Nisamuser posted image Ali imala sam jednog decka iz Valjeva.Zivela sam tu skoro dve godine,mama mi je u Valjevu.Isla sam u medicinsku.Bas sam danas isla do mame.Moja drugarica je stanovala samnom kada je isla u srednju,i upoznam je sa komsijom sa sprata,i udala je se za njega,sada imaju jednog malog bebicauser posted image Obozavam Valjevouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dostizete li orgazam?
18.3.2013 19:19:47   
Dada81
Oooo,daaaa user posted image ali,stvarno,I ja mislim da je najvise do toga koliko se dvoje poznaju,samim tim su i opusteniji..Ne znam kako ko ,ali ja nekoga moram doobro poznavati a i on mene,drugacije ne verujem da bih to postigla,jer i nisam bas nesto ranije kao sada ,kao da sam uz njega i u tom pogledu sazrela.Mozda je samo moj mentalni sklop takav

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dostizete li orgazam?
3.10.2013 13:21:50   
Anoniman
Meni u trudnoci nesto ne polazi za rukom. Kakva su vasa iskustva sa orgazmom u trudnoci? user posted image

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dostizete li orgazam?
21.3.2014 21:59:56   
MakiJ
Sad I u toku sna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dostizete li orgazam?
22.3.2014 20:30:28   
Anoniman
Nedostizem orgazam i to je ono sto me zbunjuje i povredjuje,u braku sam 11 godina,sexali smo se pre braka i mm mi je prvi intimni partner.
Kako da osetim orgazam sa njim,dali je do mene ili njega,sta da radim?
Svrsim samo kad masturbiram.

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dostizete li orgazam?
22.3.2014 20:32:55   
MakiJ
Jeste li razgovarali?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dostizete li orgazam?
22.3.2014 20:37:22   
Misha i Ljisha
Mislim da to nije nista neuobicajeno. Imam prijateljicu koja isto ne dostize orgazam i i dalje je sa svojim prvim momkom evo cekaju bebu posle toliko godina i ona je srecna. Ne mora da znaci da je problem u njemu a ni u tebi. Prosto postoje zene koje ne dostizu orgazam, nedavno sam bas procitala i neku statistiku o tome. Ako mislis da je problem do vaseg sexa a ti mu govori sta da radi tj sta ti prija, ili kupite pomagala, neka te oralno zadovoljava. Posle toliko godina ste sigurno dovoljno otvoreni jedno prema drugom. mozda negde i da padne na frku na brzaka u fazonu da te drmne adrenalin pa tako. vidi sta se tvom partneru svidja od ideja pa isprobavajte.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dostizete li orgazam?
22.3.2014 22:04:54   
Anoniman
Kod nas i jeste problem sto je na brzaka jer nemamo puno vremena pored troje dece da se opustamo,jos je problem kod njega sto brzo svrsi i nemoze dugo da odgadja.pricali smo ali nisam sa njim potpuno iskrena,zna da im problema sa postizanjem orgazma ali ne i njegovim izostankom.
Sramim se to da mu priznam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dostizete li orgazam?
22.3.2014 22:43:17   
Torbica
Iskrenost pre svega. Moja prva ljubav, 4 godine veze, nikad mu nisam priznala, ali ni dostigla isti. Mislila sam da ni ne mogu.
Sa mm, nikad nista odglumila nisam, vec nakon par meseci veze drmnuo me grom. user posted image Ali bilo je da i nije. Onda sam se zezala da mi se razbazdarila sprava. user posted image Unazad iha-haj, ne secam se da nije bilo groma. U trudnocama sa promenjivim uspehom, a van njih, otkrila sam gde mi je dugmic...
Ako zaista mislis da resis, moras iskreno. To je moje iskustvo. Srecno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dostizete li orgazam?
23.3.2014 20:25:39   
Anoniman
Cure dali imate problema sa postiganjem orgazma kako da kazem ako niste aktivne tokom odnosa to jest samo se opustite uzivate i cekate da orgazam sam dodzeuser posted image ja kad me oralno zadovoljava mm dozivim orgazam i to brzo ali kad imamo odnos onda ja se moram max potruditi moram aktivna biti ucestvovati u tome traziti orgazam bas se onako namuciti i tek onda dodze a nekad i ne dodze do orgazma...kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dostizete li orgazam?
15.4.2014 22:14:51   
Zena Majka Kraljica
Nemam tih problema, možda je do muža ne znam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dostizete li orgazam?
16.4.2014 12:17:03   
Brand new mama
Hm,ranije nisam imala revise problema,ali posle drugog porodjaja nisam redovna na cilju:) Da li zbog (ne)opustenosti ili ko zna cega,ali eto-nekad manjka.Mada,to meni u sex-u i nije jedini cilj.A za anonimne-kao sto je Torbica rekla-iskrenost je pravi put.Ako ne dostizete orgazam u toku vaginalnog sex-a to je jednostavno za to sto mozda mozete doziveti samo klitorisni.Tako-nek se dragi potrudi-pa prvo vi pa onda on:) Ili da se trudite u toku samog cina-ima pozica koje objedinjavaju sve;)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dostizete li orgazam?
16.4.2014 12:19:54   
Anck Su Nmaun
Every Day user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dostizete li orgazam?
16.4.2014 15:55:18   
ledi
oooo daaa :-) uvekuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dostizete li orgazam?
14.7.2014 15:55:20   
Teodora_Bg
Ja sam skoro imala iskustva sa tzv "squirtovanjem". Blago rečeno - sjajno iskustvo! Erupcija emocija i svega ostalog hehe :)

(odgovor članu ledi)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dostizete li orgazam?
14.7.2014 20:16:00   
amelia
Hmmmmm sinoc dostigla multi orgazmi user posted image user posted image predivan osecaj user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Teodora_Bg)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dostizete li orgazam?
3.7.2017 16:52:39   
emicaa
Oooooo daaaaaaa user posted image svaki put,zna mili sta mi treba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dostizete li orgazam?
3.7.2017 16:58:59   
krin 40
Of course😃 za manje se ne skidam hahaha...

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.7.2017 17:05:49 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dostizete li orgazam?
3.7.2017 22:01:00   
branki*
Dostizem.ne uvek.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dostizete li orgazam?
3.7.2017 22:33:12   
Ana RR
Uvek. Brzo, i više puta. user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dostizete li orgazam?
3.7.2017 22:39:20   
Sandricak
Skoro uvek :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here