|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parfem
24.3.2016 15:28:19   
IvanaSK RR
Parfem koji bas volim je Bulgari Omnia Cristalline. Uglavnom kupujem u onim malim bočicama,a pre sest meseci mi mm doneo original sa Kipra.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Parfem
24.3.2016 20:42:32   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: nata11

Ne koristim parfeme, muka mi je od njih. U dodiru sa mojom kozom naprave neki cudan miris od koga me hvata vrtoglavica. A iskreno i nemogu da shvatim kada neko da 150 E za parfem, to mi je bas onako bezveze i uvek se pitam CEMU TO? Malo je u fazonu da se ophvalim kako imam skup parfemuser posted image . Jedini koje mogu da podnosim je green tee i noa ali ih opet kazem ne konzumiram user posted image

E vidiš, ja u životu nisam dala tolike pare za parfem, max je 50€ i to gledam da bude tester oko 100ml.
Problem je kad znaš šta voliš i hoćeš, a to ne možeš da nađeš.
Evo, tuga me hvata već 6-7 godina od kako onjuših od Muglera Alien. Ali vala neću dati 60€ za 30ml pa da je još toliki.

Ah da. Koža. Mnogo zavisi od kože kako će koji miris mirisati.

Moža koža podnosi te jake. Moja mama ne može da podnese Opium (moj omiljeni inače) i kaže da smrdi. Kad ga ja stavim kaže koji ti to parfem, baš je dobar user posted image
Drugi primer je koleginica koja povraća (bukvalno) kad oset_i miris Poison-a. Stavila ga ja jednom na posao, kad eto ti i ona ''''Uuuuu koji ti to parfem, odličan je''''
Kad sam joj rekla, kaže nemoguće, ja od njega povraćam user posted image morala sam da joj pokažem bočicu da bi mi verovala

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 24.3.2016 20:45:15 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Parfem
24.3.2016 20:48:51   
IvanaSK RR
Trco, u pravu si. Zavisi i od koze kako parfem mirise. I ja volim jače parfeme.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Parfem
24.3.2016 20:51:52   
Trcosava
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa sad sam videla alien tester 90ml samo 70€ (još da ih imam user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Parfem
24.3.2016 21:05:10   
milicicak

IZVORNA PORUKA: milicicak

samo i iskljucivo bvlgari plavi vec 10 godina, znam dosadna sam :D

I sad ga vise nema nigde :(

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Parfem
24.3.2016 21:18:41   
wivern
E sad se setih, jednom sam dobila na poklon neki versace parfem (davno bese ne secam se ni kako se zvao). Uglavnom kad ja njega naprskam osecala sam se kao ocisceni javni wc, tj mesavina hemikalija i fekalija. Uzas koji odvratan miris na meni user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Parfem
24.3.2016 21:34:10   
IvanaSK RR
Wiv, slatko me nasmeja. Hahahaha
Miris koze nam je svima razlicit, normalno sa onda tako i parfemi deluju.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Parfem
25.3.2016 0:40:20   
choopa choops
Ja dobih od MMa neki parfem, nemam pojma ni ko je proizvođač, toliko mi je žao tih para (50E), jer em smrdi na ružu, em se ne osjeća nakon 15 minuta (što je možda i dobro jer smrdi user posted image )

Inače, danas sam osjetila nakon dugo vremena onaj smrdikus od parfema, ne mogu da se sjetim da li je Kenzo, onaj što je bio u nekoj bočici od brušenog stakla u obliku cvijeta. Koi je to meni fui od parfema user posted image user posted image

A dopada mi se još odavno Jour d`Hermes. Jako je neobičan. Citrusan i drvenast. Ali ga nisam još kupila jer košta blizu 100€. Da sam znala da će ovaj moj mentol da mi kupi ovaj od ruže, pa da mu pridodam 50 e da mi bar kupi nešto da valja user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Parfem
26.3.2016 6:42:05   
vocicana
Choopa-o, bas sam se sada ismejala na tvoj post, muz ti je car.user posted image
Volim lagane i sveze note za leto, zimski parfem je definitivno Kasmir, tezak i jako zenstven, mada moja koza to sve nekako izmiksuje dobro da to bas fino mirise. DIvan miris za neodlucne je i Prada Inffusion d'iris, zelene boje, jako je bio skup kada se pojavio, msm da i sada ima jaku cenu.
Leto... bilo sta osvezavajuce, citrus...
Pronasla sam za sebe nesto sto mi je leglo 365\1, iv Rocher Neroli, sa mirisom sveta slatke i gorke pomorandze u osnovi, osvezavajuc, neopterecujuc, ima divnih parfema u njihovoj ponudi, ako imate nekoga po zapadu, slobono probajte.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Parfem
28.7.2016 23:36:16   
branki*
Jeste li narucivale parfema preko neta?ja bih neki,jer su dosta povoljniji,ali me strah da nije neka prevara.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Parfem
30.7.2016 7:28:38   
vocicana
Testere koje prodaju uglavnom su fals, mirisu gotovo isto, ali traju dva i po minuta. ja sam sestri narucila Lacoste jedan koji voli i htela sam se ubiti kada sam videla koliko kratko traje. Zato samo parfimerija, ako imas negde nekog da ti donese preko, nemoj se zaletati, ako imas nekog korektnog dilera, uzmi ako ne cujemo se u pp, jer si trenutno u bg-u, mozes ga pitati za bilo koji.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Parfem
30.7.2016 8:58:56   
Khaleesi
Sada svi zivi prodaju tzv originale, tako da pazi...
meni je Burberi nekako najlepsi, navise volim.... Trenutno imam Bodyuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Parfem
30.7.2016 9:14:05   
IvanaSK RR
Od ovih jeftinijih imam Victoria Secret Dreams i jako je lep. Uzela sam ga u Liliju i kosta oko 2500 din.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Parfem
30.7.2016 9:18:17   
Khaleesi
Kad pominjez ove iz Lilija, meni je Playboy bas lepuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Parfem
24.10.2016 21:24:28   
Anck Su Nmaun
Nikad mi nesto posebno parfemi nisu smetali ali Ima neki parfem mislim da se zove She ili kako vec... jedna koleginica s posla ga je stavljala. kad ona to stavi ja bih da umrem, uzasno mi je parao nos. Morala sam da izadjem iz prostorije.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Parfem
24.10.2016 21:35:23   
Animsaj9
user posted image Anck nasmeja me, jeste imaju neki She
Ja imam vec dugo godina Nina Rici - Richi Richi neprevazidjen, imam CH VIP 212 zlatni, Chloe - See by Love jedan onako pravi prolecni

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Parfem
24.10.2016 21:42:34   
Milena18
Meni je od jeftinih super Avon Femme i bio je ranije neki C-Thru zeleni koga više nema. A od "pravih" volim Ultraviolet Paco Rabanne, Tresor Lancome i svaki Burberry.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Parfem
24.10.2016 21:59:31   
emicaa
Kristina Agilera parfemi su jeftini a fini,ja imam dva njena.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Parfem
24.10.2016 22:31:35   
Khaleesi
Meni se Burbery svidja sad ne znam da li se tako pise ja koji god brend da spominjem omasim neko slovouser posted image
A iz Avona sam koristila Perceive, Far away i Passion dance i ok su fini. U da i Playboy roze sam imala extra je i Diavolo hehe

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Parfem
24.10.2016 23:03:10   
Anck Su Nmaun
Trenutno imam 4 kom iz Avona, dobri su mi njihovi parfemi a i dugotrajni.
Far away i gold su na prvom mestu, Litlle Black Dres, Today Tomorow Always i jos jedna nemogu se imena setiti jedan extra su.
I jedan stari Zivansijev- Organza imam ga vec 3/4 god. Izduvace koliko g a cuvam user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Parfem
25.10.2016 11:44:28   
emicaa
jao obozavala sam od od Avona TTO i far away.mene parfemi podjecaju na neki dio zivota.Prije par dana sam na ulici osjetila miris parfema i odma sam se sjetila druga iz osnovne,i on je takav nekakav imao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Parfem
25.10.2016 12:58:39   
Maraj
Ja se nesto slabo parfemisem od trudnoce... u trudnoci su mi smetali jaki mirisi tako da ih nisam koristila. Evo godinu od porodjaja , i dalje mi ne prijaju. Ranije , nisam izlazila iz kuce , a da ne stavim parfem. Od letnjih sam volela Omniu belu. A od zimskih Kelvin Klajn - Euforia

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Parfem
25.10.2016 13:23:36   
eca89

IZVORNA PORUKA: Maraj

. A od zimskih Kelvin Klajn - Euforia


Moj si čovjekuser posted image !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Parfem
25.10.2016 17:49:34   
branki*
meni se ne dopadaju parfemi iz avona,nekako mi brzo vetre,sta znam.kristina agilera mi se svidjaju i ok im je postojanost,dopadaju mi se jos i gucci i versace bright kristal koje trenutno imam.bvlgari mi je ok miris,ali su blagi,pa immam utisak da se ne osecaju dosta.
ekonomik kopije isto umeju da budu dosta dobre,kako koji broj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Parfem
25.10.2016 17:54:51   
Khaleesi
Ja sam imala i Rare gold i to bas kad sam se zabavljala sa mm ...user posted image Uvek se setim izlazaka kada pomirisem taj parfem a sada ga ne stavljam.
I ja sam u trudnoci smanjila parfemisanje...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here