|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.11.2019 10:41:26   
Anoniman
Zene treba mi vase misljenje...za koji dan idem na prvi besplatan UZ u vto kliniku nakon pozitivne bete..sta treba sve pitati doktorku? I da li ste posle nastavljale ici privatno u istu kliniku ili ste se prebacivali redovno kod gin u dz?

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.11.2019 10:56:23   
nata11
Isla privatno u drugu kliniku. Klinika koja mi je radila vto ne prati trudnoce ( sem prvih 2 mes). A da pitas ne bih znala iskreno. Oni vecinom kazu OK je za sada, vitamine eventualno koje da uzimas , terapije i dodatne analize koje trebas obaviti na pocetku trudnoce ( ako je potrebno uraditi ih).

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.11.2019 11:55:28   
blizanac2
Ja i dalje idem u istu kliniku, dr koja mi je radila vto vodi mi i trudnocu, ona ce me i poroditi. Sto kaze Nata, cisto da vidis sta dalje od nalaza, i naravno sve sto ti je na pameti pitaj. Srecnoooo ❤️


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2019 13:43:46   
lesli
Ja cak ni na prvi pregled nisam otisla na kliniku. Prokrvarila sam ubrzo posle bete i samim tim otisla pravo u bolnicu. Tu je uradjen prvi uz na kome jos uvek nije bilo srcane radnje. Posle par dana sam prokrvarila jos obilnije i imala jos jace bolove. Ponovo sam otisla u bolnicu i tada je vidjena srcana radnja. Posto sam nastavila da uredno krvarim i trebala da mirujem, nije mi odgovaralo da se vozim na drugi kraj grada. Tako sam sve naredne preglede obavljala privatno. Mada sam planirala da vodim trudnocu kod njih...

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2019 14:01:38   
jess021
Anonimna, da li si radila vto u Novom Sadu? Ne znam zašto mislim da je tako, možda grešim. Tipa dr iz Ferone, koji je mojoj drugarici radio vto nakon prvog uz-a, zakazao joj je sledeći pregled kod neke sasvim druge doktorke a ne kod njega jer on nema vremena, pa kad već nije kod njega ona je izabrala drugu dr da vodi trudnoću. Tako da proveri da li dr koji ti je radio vto može da isprati tvoju trudnoću do kraja. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2019 21:52:50   
Anoniman
Jess ne gresis:) Cekam da vidim sta ce dokt da kaze, pa cemo odluciti. Skromnih smo primanja, ja trenutno nisam u rad.odnosu. Tako da ne znam da li bismo uspeli sve da pokrijemo privatno. Planiram mozda da kombinujem. Nadam se prvo da ce sve proci ok, pa cemo videti. Hvala na savetima.

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2019 22:42:49   
branki*
Anonimna,prvo da ti čestitam i poželim lepu,laku i zdravu trudnoću.

Ja nisam nastavljala privatno u toj klinici preglede .vodila sam trudnoću u svom gradu kod svog dr nakon vto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.11.2019 6:57:34   
jess021
Onda ti lepo kod svog dr u dz, ako si iole zadovoljna njime, a eventualno ekspertni kod Novakovke iako mislim da si zakasnila sa zakazivanjem kod nje.


U svakom slučaju javi sta je je bilo ja uz. I piši slobodno kod kog dr i gde si radila vto. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.11.2019 13:06:37   
Anoniman
Zene da vam se javim...bila sam na prvi UZ u vto kliniku. Ne mogu da vam opisem kakve su emocije prolazile kroz mene kada sam videla da dva malena srca kucaju u meni. Bila sam presrecna i prestravljena u isto vreme, pogotovo sto za sada nemam neke naglasene simptome. Uglavnom dok A.T.iz Ferone nas je posavetovala sta, kako i koliko vidjenja otprilike. Tako da cemo verovatno ici kod nje na uz a analize sta budem mogla da izvucem besplatno kod moje gin u dz. Inace nije bas da sam anonimna, pod sifrom sam Despacito, ranije sam se javljala. Ali posto sam htela da prvo skocim pa kazem hop, razumecete me evo tek sad vam javljam. 

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.11.2019 13:34:30   
nata11
👏👏👏

Divno. Dve bebice 

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.11.2019 18:54:24   
blizanac2
Bravo Despacito! Divno, divnooo! Cuvaj se, odmaraj, opusti se i sve ce biti super! ❤️❤️❤️


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.11.2019 10:04:23   
flamingos
Despacito,divno,dve bebice.Bravo,cuvaj se❤


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.11.2019 17:38:04   
Despacito
Hvala vam zene, nadam se najboljem. Bicemo u kontaktu jer cu sigurno imati pitanja i nedoumica, a i malo da caskamo:)
Svima zelim zdravlja i srece.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.12.2019 13:37:16   
blizanac2

Dodji nam u trudnicku temu 😊https://www.ringeraja.rs/forum/trudnice-1-42-nedelja-1219chat/m_2017078/mpage_1/tm.htm#2017255
IZVORNA PORUKA: Despacito

Hvala vam zene, nadam se najboljem. Bicemo u kontaktu jer cu sigurno imati pitanja i nedoumica, a i malo da caskamo:)
Svima zelim zdravlja i srece.





(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.12.2019 15:55:43   
Bojana T
Drage buduce mame,

u procesu VTO ostala sam prirodno trudna. Terapija koju smo kupili je ostala neiskoriscena. Racun je sacuvan, a terapija strogo cuvana po propisima. Terapiju bismo prodali po povoljnijoj ceni nego sto je u apotekama.
Ono sto imamo jeste sledece:
Gonal PEN 900iu , 900iu, 300iu (ukupno 2100iu) - cuvano u frizideru. Rok trajanja je 11.2020. za 900iu, rok trajanja za 300iu je 06.2020. Napominjem da zbog organizacije transporta van frizidera moze biti pola sata. Mi zivimo na teritoriji Beograda.
Orgalutrana 0,25 - 5 komada. Rok trajanja je 01.2021.
Dipherelin 0.1 - 2 komada. Rok trajanja je 04.2020.
Utrogestan 200mg - 3 kutije

Mozete mi se javiti na email tbojana686@gmail.com

Sve najbolje vam zelim buduce mame!!!

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.12.2019 15:59:18   
flamingos
Bojana,čestitam,čuvaj se.❤


(odgovor članu Bojana T)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.12.2019 16:10:50   
Bojana T
Hvala najlepse!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.12.2019 15:02:47   
Tremaroska
Zene! Cestitam svima! I zas je vreme svuda oko nas divne vesti!
Nego da se i ja pridruzim pa da me malo zarazite. 
Presli smo prvostepenu komisiju 🙃 jako srecni! Idemo do pobede! Iz NSa smo, sad pokušavam već par sati da dobijem betaniju da zakazem drugostepenu. A nikako ih dobiti. 
Koliko ste vremena čekale izmedju dve komisije? Kažu neki 2nedelje neki 6. Ja da mogu otišla bih odmah 😁

(odgovor članu Bojana T)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.12.2019 15:17:52   
flamingos
Srećno do pobedr,pa da se pridružiš razgovoru mama.Od❤ti želim sve najbolje.Držim fige.


(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.12.2019 15:25:59   
Tremaroska
Hvalaaa!😍😍 Ja stvarno jedva čekam ☺️ Čak pokušavam ako mi uspe i nešto da ubrzam. Mada vidim da to teško ide 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.12.2019 16:22:24   
jess021
Tremaroska, kako misliš da ubrzas? 🙃


Ako se dobro sećam moraš zvati ujutro odmah oko 7h. Koju kliniku ste izabrali? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.12.2019 18:04:50   
Tremaroska
Nemam pojma, sto pre da zakazem. Videla sam da su zene zakazivale drugostepenu i pre nego sto su prošle prvostepenu. Ja nisam (uvek se nekako bojim da će biti FT1P). 
Sto pre da dodjem na red, da termin bude ranije. 
Zvaću odmah ujutru. Šta da očekujem? Za koliko daju termine?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.12.2019 18:06:21   
Tremaroska
Kliniku sam birala Feronu. Tamo sam od početka, do sada sam sve tamo rešavala.  

(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.12.2019 8:05:30   
Tremaroska
Zene, za 14.januar zakazuju. Meni je to cela vecnost! 

(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.12.2019 18:56:30   
Despacito
Tremaroska pozdrav i dobrodošla. Znam da ti sve ovo izgleda kao večnost.. Ali kad dođeš do klinike onda to sve ide uigrano i relativno brzo u odnosu na sva ona čekanja na dokumentaciju i zakazivanja. Otprilike sve se čeka po mesec dana, manje više. Možeš slobodno nakon zak 1kom, da istovremeno zakažeš i 2 kom, a ako te pitaju kad si prošla 1, kažeš upravo. 

(odgovor članu Tremaroska)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here