|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 20:32:13   
blizanac2
Draga Zvoncice, pravo ti u lab i uradi betu, to ti je najpouzdanije.. Ja sam i posle pozitivne bete "zapiskila" tri testa da se uverim da sam stvaaarno trudna, i veruj mi da bi se smorila da sam prvo njih uradila, jer je druga crta bila bedna.. Drzim fige! 🍀


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 20:37:32   
Zvoncica_
Hocu svakako,u subotu rano..pa javljam..mada malo me i obradovala ova bleda crtica,na slici se bas i ne vidi,uzivo je za nijansicu tamnija.Al opet ne smem da se radujem.🙈

Javljam betu!Hvala puno! 🌼

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 21:16:24   
nata11
Linije ima. Posto vec imas inekcije pokrivena si terapijom. Lezi i odmaraj do bete. 🤞🤞



_____________________________





(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 21:19:14   
nata11


IZVORNA PORUKA: branki*

jao,ja navijam da si trudna...uradi test,betu,morace da pokaze..kad se set_im sebe iz tog perioda...



Jao Branki meni gotovo da nedostaju ove muke.  Jedan dan kazem sebi preumorna dosta nam je i ova lepotica, sledećeg bih odmah isla na vto, sve ispocetka 😀

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 22:09:06   
Zvoncica_
Mislis da je pozitivan test zbog terapije? Ili sam pogresno shvatila 😔


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.3.2020 22:12:13   
dunja RR
Draga Zvončice, ja sam imala braonkasto krvarenje dan pre planiranog vađenja bete, kod poslednje VTO. Mislila sma da je ciklus i da nije uspelo (jer mi se ranije dešavalo slično, baš na isti dan posle VTO), uradila ipak betu (rekli mi na klinici da uradim odmah čim je krenulo braonkasto) i otišla kući, ali me sa klinike zvali i rekli da sam trudna i da mirujem. To krvarenje je trajalo nekih 5-7 dana, u vreme kada je padao ciklus, ali nije bilo obilno kao ciklus, POsle je stalo, imala sam sjajnu trudnoću, i moja ćerka je napunila pre 4 dana 1 godinicu. Imam i starijeg sina iz VTO, sa njim nisam imala krvarenja.

S tim, što, tada kada mi je krenulo braonkasto, povećali su mi progesteron depo na celu ampulu, do tada sam primala pola, na 3 dana koliko se sećam.

Da li si ti klinici javila da imaš oskudno krvarenje? Ja bi na tvom mestu uradila betu sutra, a testove nikada nisam radila, ni kod jedne VTO, a radila sam nekoliko postupaka.


IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Uradicu u subotu rano i javljam rezultate!

Znaci bilo je devojaka koje su imale taj smedji iscedak?Ja se nadam da je sve u redu 🙏Zabrinuta jesam i to bas al sta je tu je.. Hvala Vam na velikoj podrsci!!❤



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 0:30:50   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga Zvončice, ja sam imala braonkasto krvarenje dan pre planiranog vađenja bete, kod poslednje VTO. Mislila sma da je ciklus i da nije uspelo (jer mi se ranije dešavalo slično, baš na isti dan posle VTO), uradila ipak betu (rekli mi na klinici da uradim odmah čim je krenulo braonkasto) i otišla kući, ali me sa klinike zvali i rekli da sam trudna i da mirujem. To krvarenje je trajalo nekih 5-7 dana, u vreme kada je padao ciklus, ali nije bilo obilno kao ciklus, POsle je stalo, imala sam sjajnu trudnoću, i moja ćerka je napunila pre 4 dana 1 godinicu. Imam i starijeg sina iz VTO, sa njim nisam imala krvarenja.

S tim, što, tada kada mi je krenulo braonkasto, povećali su mi progesteron depo na celu ampulu, do tada sam primala pola, na 3 dana koliko se sećam.

Da li si ti klinici javila da imaš oskudno krvarenje? Ja bi na tvom mestu uradila betu sutra, a testove nikada nisam radila, ni kod jedne VTO, a radila sam nekoliko postupaka.


IZVORNA PORUKA: Zvoncica_

Uradicu u subotu rano i javljam rezultate!

Znaci bilo je devojaka koje su imale taj smedji iscedak?Ja se nadam da je sve u redu 🙏Zabrinuta jesam i to bas al sta je tu je.. Hvala Vam na velikoj podrsci!!❤




Draga Dunja,hvala na odgovoru!Uradicu betu svakako i javljam.Zvala sam kliniku i rekla za to braonkasto krvarenje,rekli su da nastavim sa terapijom pa da im javim betu.Kazu da moze da bude usadjivanje embriona u matericu pa zbog toga imam taj iscedak. U svakom slucaju videcemo sta kaze beta.A nadam se da je pozitivna jer mi je to mrljavljanje prestalo a malo me i testic obradovao 🙈Tj.to dvoje me malo psihicki opustilo al sta bude bice..ja se nadam da ni ovaj danasnji test ne bi pogresio 🤗Hvala sto si se javila i ispricala svoje iskustvo! Primam progesteron depo na svaka tri dana pola ampule,stavljam vaginalno utrogestan 3x2,pijem estrofem 3x1,pijem glukofaz i aspirin.Samo su mi rekli dok ne stare taj braon iscedak da ne pijem aspirin,tako da ga juce i danas nisam popila.Eto to je to.. A samo da pitam da li bilo kakva crtica koja se pokaze,bez obzira da li je bleda ili ne,oznacava trudnocu?! Pozdrav 😘

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 1:12:51   
dunja RR
Trebalo di da da, ali znam za slučajeve ovde na forumu da je test nakon VTO bio pozitivan, a beta negativna, pa iz tog razloga nikada nisam želela da radim test, samo betu, ona ne greši.
Što ne znači da kod tebe nije u pitanju trudnoća, ja iskreno verujem i nadam se da jeste user posted image

Tvoje krvarenje se podudara asa danom implantacije, tako da se nadam da je to to, baš kao što su i na klinici rekli :)

Izdrži još malo i znaćeš, nije lako iščekivanje, ali važno je izgurati do cilja user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 1:13:59   
dunja RR
I da, dobro je da su ti izbacili aspirin, i meni su izbacili fraksiparin kada je krenulo krvarenje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 1:16:45   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Trebalo di da da, ali znam za slučajeve ovde na forumu da je test nakon VTO bio pozitivan, a beta negativna, pa iz tog razloga nikada nisam želela da radim test, samo betu, ona ne greši.
Što ne znači da kod tebe nije u pitanju trudnoća, ja iskreno verujem i nadam se da jeste user posted image

Tvoje krvarenje se podudara asa danom implantacije, tako da se nadam da je to to, baš kao što su i na klinici rekli :)

Izdrži još malo i znaćeš, nije lako iščekivanje, ali važno je izgurati do cilja user posted image


I ja sam sama u sebi pomislila da je implantacija pa je zbog toga bio iscedak.. povotovo sto je sutradan prestalo..a test linika bleda..dace Bog da sve bude okej a nesto mi govori da jeste!  Javljam se sta god da bude! Hvala Dunja!🌼🌼

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 7:23:54   
Zvoncica_


user posted image Evo test od pre 2 min.Mnogo tamnija test linija nego na prethodnom testu od juce.Nadam se da beta raste,al sacekacu jos danas da ona potvrdi. 🌼

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 7:39:56   
blizanac2
Vidim ja da te selimo u trudnicke teme! 🙈🍀🥰💖Najveca koncentracija hcg-a u urinu je ujutru, zato i jasnija crtica. 🙂 Divim ti se kako mozes da cekas sutra za lab. 😁

(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 7:56:17   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Vidim ja da te selimo u trudnicke teme! 🙈🍀🥰💖Najveca koncentracija hcg-a u urinu je ujutru, zato i jasnija crtica. 🙂 Divim ti se kako mozes da cekas sutra za lab. 😁



Odmah sam pozvala dr.,kaze cim je tamnija test linija beta raste i to je okej..al eto da sacekam jos ujutru jer oni traze bas 11 dan od transfera.A zelela sam ovo jutros i sa vama da podelim!Blizanac,nadam se da cu se preseliti! 🙏Hvala ogromno! 😘😘😘

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 8:02:44   
blizanac2
To je super, ne samo ok. 😊😊😊 Dace Bog da bude bebica. 😚 Ti samo odmaraj, leskari, budi opustena i pozitivna, misli na lepe stvari i sve ce biti kako treba! ❤️


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 8:03:56   
Zvoncica_
Dace Bog!

Hvala ti draga na lepim recima i lepim zeljama! 💕💞

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.3.2020 8:15:45   
blizanac2
Sve smo mi prosle isto, i ovde najbolje razumemo jedne druge. Javljaj sutra rezultate, drzimo fige! 💞


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 10:59:43   
Zvoncica_
Devojke,11 dan beta je 30,3.

Kazu da ponovim za 2 dana,trebalo bi da se duplira svaki dan i da bude oko 100..Danas mi je 28 dan ciklusa a ja se nadam da ce se duplirati! 🙏Eto da javiim. Sta vi mislite? 😔 ❤

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 11:27:30   
Maslacak15
pa onako, niska je. ali je i rano. to je muka kad se testira rano. drzim fige jako da lepo raste!!!! nadam se da ce biti sve u najboljem redu.


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 12:13:19   
Zvoncica_
Pa 11 dan..dal je rano ne znam..jedino sta moze da me utesi je da kad mi je 8 dan krenulo braon i stalo da je to bio kralj implantacije..da je ona bila kasnije nego obicno..

Kad mislite da nije rano? Vidim da neko radi tek 14 dan.. Hvala puno,puno,nadam se da ce biti sve u redu.❤

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 12:27:10   
blizanac2
Ja sam radila 14 dan, i dr mi je rekla da ne radim ni dan pre toga. Nadam se da ce sve biti u redu! Drzim fige da rasteee beta! 💕💕💕


(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 12:34:11   
Zvoncica_


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Ja sam radila 14 dan, i dr mi je rekla da ne radim ni dan pre toga. Nadam se da ce sve biti u redu! Drzim fige da rasteee beta! 💕💕💕





Blizanac,jesu i tebi bile blaste kao meni?Procitah da je ako su bile blaste ovo niska beta..Al opet nije svima implntacija u isto vreme..Videcemo.Hvala ogromno na podrskama!! 🌼❤🤞

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 12:47:22   
blizanac2

Meni su vracali sestocelijske. Nemoj sad nista da citas i da guglas! Pokusaj da se opustis, misli da ce sve biti ok!!! 🍀💞😘
IZVORNA PORUKA: Zvoncica_



IZVORNA PORUKA: blizanac2

Ja sam radila 14 dan, i dr mi je rekla da ne radim ni dan pre toga. Nadam se da ce sve biti u redu! Drzim fige da rasteee beta! 💕💕💕





Blizanac,jesu i tebi bile blaste kao meni?Procitah da je ako su bile blaste ovo niska beta..Al opet nije svima implntacija u isto vreme..Videcemo.Hvala ogromno na podrskama!! 🌼❤🤞



(odgovor članu Zvoncica_)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 13:47:59   
Maslacak15
znaci danas je.vec 16-17 dan od oplodnje/fertilizacije?. niska jeste. ali ne mora nista da znaci, ima i niskih beta koje rezultuju u zdravim trudnocama, vazno je da pravilno rastee.slazem se da ne treba da citas, strpi se do prekosutra i znaces vise....



(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.3.2020 17:01:08   
nata11
Iskreno sorry ali meni je ovo nisko. Betu 35 sam imala kada i biohemijsku. 


Naravno drzim 🤞🤞 da javis neki ekstra rezultat. 

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
9.3.2020 10:18:29   
blizanac2
Zvoncice, kako si? 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here