|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 7:18:26   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ih, svi vas vole, divne ste i tako touser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 7:19:56   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Ih, svi vas vole, divne ste i tako touser posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 8:01:30   
jess021
Dobri jutro! Nikako da se razbudim, bas sam sva osamucena
Joj Sanjice, ja stalno mirisem meso, par puta sam kupila pokvareno i uredno ga vracala.
Ivana, ja nisam tako divna, ne volim bas ta caskanjauser posted image
Sta kuvati danas?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 8:26:51   
emicaa
Dobro jutro,imali smo 5 budjenja.Sitnica user posted image
Dora je budna od pola 7,jutros je poranila.Inace je budim u 8 da ne propusti patrolne sape.
Sto se tice mesa i ja iz navike sve pomirisem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 8:31:22   
Sanjica26 RR
Au Emi nije ti bas lako.
Dobro jutro. Ja sam bas iscrpljena. Sofi je kod kuce.Sad cy ja uskoro kod ocnog. Moram da ubacim u petu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 8:33:01   
Anck Su Nmaun
Imamo li temu o Slajmu a da.nije vezano za bebe?
Ja ne znam kako da ga se resimo. Ja sam neki dan povratila ispred zgrade koliko sam puna. V krlja vec par dana, sinoc je bas kasljao . T isto vec mesec dana nije strasno al odlozice nam operaciju verovatno ako bude imala slajma. Ide na kontrolu za par dana. Poludecu vise.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 8:36:45   
IvanaSK RR
Anck, i maca i ja smo pune slajma... Na kakvu operaciju ide?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 8:40:11   
Anck Su Nmaun
Pa za slepo crevo. Znas da je pre mesec dana bila u bolnici i nisu joj radili kao puna slajma. Sad ne znam kakvo je stanje ja ni onda nisam primetila da besto kaslje a ni sad.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 9:14:19   
IvanaSK RR
Jao, bre, ja sam skontala da pricas o V.
Jess, tebe samo poneko voli user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 9:31:38   
Milena18
Jutro!
Anck, jeste li pili nešto? Nama je pedijatar preporučio Flavamed kada je jednom M bila puna šlajma. Mogu da ga piju deca od dve godine pa naviše i odrasli. Ona je pila iako nema još dve, ali manju dozu i čini mi se da joj je pomogao.
Moj muž se isto na pijaci sa svima ispriča. Smejala sam se jednom kad smo išli zajedno, sve on pita, i iz kog su sela, i kako je šta rodilo i šta kljucaju koke, haos user posted image


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 9:39:08   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Milena18

. Smejala sam se jednom kad smo išli zajedno, sve on pita, i iz kog su sela, i kako je šta rodilo i šta kljucaju koke, haos user posted image



user posted image hahah ja obozavam takve ljude a mm mrzi a eto sa mnom je hahah...Mj brat poveze nekog ko stopira, vozi ga pet minuta i vec zna sta radi odakle je , ma zivotne planove za 10 godina ahahah...Sta znam takvi smo i brat i ja. A snajka i mm su susta suprotnost pa brat i ja kukamo na njih stalno hahah...

Ja odrzala cas. Odoh sad do prodavnice. Doruckovala sam dok sam drzala cas. Za svaki slucaj ako deran krene da pravi frku pa posle da ne stignem.

Inace vaga od jutros pokazuje MINUS 2 kg user posted image a jos nisam ni krenula da svojim planom da vozim bajs uvece hahaha...Samo sam pocela da veceram palentu ili popijem samo jogurt, a doruckujem takodje palentu sa jogurtom i suvog mesa. Rucam normalno. Zasladim se posle rucka sladoledom user posted image
Nalivam se vodom haos svako malo piskam. Nadam se da ce to isto pripomoci i zbog mleka i zbog kilaze.

Jos samo 11 kg hihih..I onda posle tih 11 jos 20 imam user posted image al na tih 20 sam se "navikla" to mi je normalno stanje vec par godina.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 9:56:09   
IvanaSK RR
Ljiso, super, bas mi je drago. Voda znaci mnogo. I zbog kilaze i zbog mleka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 10:18:48   
Rosita
Cao mame. Mi evo na parkingu. Čekamo tatu. Uhvatili smo ladovinu.
Anck, inhalacije? Berodual, bisolvon, šta već ide. Kuvaj i nešto narodno, čaj - sirup od luka... Propomucil.
Emice, to je baš iscrpljujućeuser posted image
Nama je u četvrtak druga kontrola. 27 dana od prethodne. Dr ide na odmor, zato. To nema veze za vakcinu, mislim malo manje dana?
N mi je malo lenji od Duser posted image , što uopšte nije teško postići. N spustiš na stomak i on zalegne. Može da se odigne fino, pokazao je, ali radije leškari. D u ovom periodu je bio vredniji čini mi se. N mi je kao meda neki, a D je bio tigrić user posted image .
Pozdrav mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 10:29:27   
Maraj
Dan mame. Ja dosla iz dz. Napolju je pakao. Bas mi smeta ova vrucina. Inace kako su se rosi , ljisa, von, pari.
. preselile u ovu temu , tamo medj trudnicama nema ko da pise user posted image
Anck a beli slez, jeste probali?
L mi.muke zadaje svako jutro. Nece da se oblaci. Ili bi da set_a go ili u pidzami. Deda dodje po njega da ja mogubda odem u dz on i tad vristi , nece da se oblaci i ako obozava dedu i da sa njim ide napolje. Valjda je i to faza. Sve neke faze. Kad ce kraj tim silnim fazama user posted image
Ljiso user posted image za ta 2 kg

< Poruku je uredio Maraj -- 4.6.2018 10:30:01 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 10:34:30   
IvanaSK RR
Rosita, mislim da mora proći makar dan vise od prethodne vakcine. Znam da su nas vratili. Mada, to je bilo pre deset godina, sa sinom, tako da ne mogu da se setim koja je tacno vakcina bila u pitanju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 10:37:17   
Rosita
Marajuser posted image
Nego, sad mi pade na pamet. Koliko je koštao pregled kod očnog za L, kad si zimus/ proletos išla?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 10:37:39   
Misha i Ljisha
Nadoknadicu ja ta dva kg lakouser posted image insulin mi je ok pa mogu slatiksa do mile volje haha...
Maraj brzo ces i ti ovde.

Rosita ja mislim da nema veze.

Inace castim danas leglo porodiljsko I za Mart i april i maj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 10:40:07   
Rosita
Super ljišouser posted image
Ivana, bio je hep B, a sad ide pentaxim 27 dana posle, ne znam, valjda ne nenja ništa 3 dana...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 11:06:39   
IvanaSK RR
Ma da, neke vakcine mogu da se prime i u istom trenutku. Ja sam se porodila 25.11. a 25.12. otisli i rekli nam da dodjemo za par dana. Mozda su bili nervozniuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 11:15:09   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam iscrpljena zbog stomacnog. Sad sam isla kod ocnog. Uopste nisam trebala da idem. Sirila mi je zenice. Sad treba da idem na posao kolima. Nemam pojma kako cu da vozim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 11:30:02   
Maraj
Rosi 5000 smo platili pregled u medigrupu. Al kazem ti u okviru medigrupa radi klinika Milos. Oni su specijalizirani za rad sa decom sto se ocnog tice. Tako da ako ides privatno ja ti preporucujem da odes u kliniku Milos
Za vakcine mora da prodje mesec dana
Bolje i par dana vise. Za vakcinu ne moze da se zakasni moze samo da se pozuri user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 11:32:50   
Milena18
Ljiso, bravo za 2kg!
Mm nije baš toliko komunikativan, ali na pijaci dobije inspiraciju user posted image Jutros baš nešto pričamo o M kako sad trtlja bez prestanka, a kad poraste verovatno će biti mutava kao nas dvoje user posted image
Sanjice, a što ti je širila zenice?
Nas su isto vratili kad je primala prvu vakcinu u dispanzeru jer mora da prođe mesec dana od kad je beba primila vakcine u porodilištu. Posle par dana smo išli ponovo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 11:35:33   
Maslacak15
Dobar dan zene,
kod nas evo ponedeljak klasika. decaci u vrticu mi bile do supermarketa i DMa. Sad cu da spremam musaku ako mi dozvoli ali ok je volje igra se u krevecu - ima nadeuser posted image . Ja sam juce ubacila cebe za igru na podu u kadu, sad bih morala da ga isperem kad se smislimuser posted image Mrzim te teske fizicke poslove. Inace bas me raduje taj predstojeci period u razvoju. Pusticu je jos nedelju dana da planduje u krevecu a posle je saljem na pod. Zivo me zanima kako ce ona da se ponasa. S jedne strane ima razlike, devojcica je, nesto je drugaciji temperament. S druge strane vidi se da tako kazem daje iz"iste stale"user posted image . Tuce junacki igrackice na mobile i okrece ih, jaka je i zilava, pocela je da dize obe noge istovremeno skroz gore iznad stomaka - sto bi rekli pod 90 stepeni u odnosu na apodlogu. Sve mi je to de ja vu.... Niko od nje nista ne ocekuje, meni je jasno da su deca razlicita a i S je u domenu grube motorike bio takav da je bolje ne porediti ga nisakim ali sam radoznala. Mozda je problem solving pristup drugaciji kod devojcica. Videcemouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 11:43:07   
IvanaSK RR
Mozda to za vakcine ima veze samo sa prvom iz porodilista user posted image mi smo sada primali na vise od mesec dana, tj. tako nam zakazivali pa nemam pojma.
Milena, ne mora da znaci, mozda bude brbljivicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 11:45:47   
Misha i Ljisha
Hahaha Maslacak evo ja cu da ti kazem. Devojcice su zilavije user posted image a decaci su fakat nemirniji haha..Ja se secam da je D bila u stanju po pola sata i vise da radi jednu te istu stvar. Kao mala beba. Reko ima vise koncentracije nego moji djaci user posted image

Ja evo pokusavam cufte da napravim. Ali P nikako da zaspi cvrsto valjda ga sad vec muci nekakenje. Pa mi se budi svakih 5 min bukvalno jadnicak nikako da odmori

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here