|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 [36] 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 14:53:03   
Ana RR
Ja sam rezervisala prošle godine u decembru letovanje krajem jula. Dobili smo lep popust, uplatili avans i lagano čekali leto. Agencije ne volim, jedino će doći u obzir ako budemo išli na Krit pošto mislim da ispadne povoljnije zbog aviona.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.8.2019 15:03:24 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 15:13:00   
MimaKos
Otkucam esej i izbaci me... :( Ana , pa kako pronalazite smestaj? 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 16:39:10   
gagana83
Masnice, ti si hit! Posle meni kazu da nisam normalna kad rezervisem u januaru 😀 Jos mi kazi da si rezrrvisala smestaj koji ja gledam vec godinama. Da nije Kalomoira Apartments?


Neko je pitao za prekoruku za odmor u Srbiji. Pored Vrnjacke, preporucujem i Soko Banju. Nije tako skockana kao Vrnjacka, ali je prelepa, priroda je divna i ima se sta obici u okolini - vodopad, pecina, Sokograd, Ozren... 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 20:23:31   
lesica
Ehehehe, ipak sam ja najgora što se rezervacije za sledeću godinu tiče.
Mi smo u povratku, usput , rezervisali sledeću godinu u Platamonu.
Što bi se reklo Fata je Fata, al dvaput je dvaput 😂 Šalu na stranu, uboli smo kombinaciju za polupansion u julu koja se ne propušta.

Elem, predlog za Jess - razmotrite i Prolom banju, ako vam nije predaleko. Hotel Radan ima neke ponude punog pansiona za porodični boravak 2+2

Priroda oko banje i sama banja su ko lutka.

< Poruku je uredio lesica RR -- 13.8.2019 20:30:33 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 20:49:04   
MimaKos
Mi smo u platamonu bili u Melatron hotelu i svaka preporuka, klopa je za 10ku


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 22:13:40   
MasnaMasnica
Jesam kod Kalomoire sam uplatila😅  i evo sada sam uplatila 2noci u Atini pre ostrva.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 22:21:26   
gagana83
Haha
Pazi kad sam znala! Kad si rekla ljubazna gazdarica i kad sam videla cenu odmah mi je palo na pamet da idete tamo. Inace je Elafonisos papren sto se smestaja tice, ona je bas povoljna a smestaj deluje prelepo sa onim divnim terasama. Odavno sam lajkovala njenu stranicu na fb, da je imam za nekad ubuduce. 
Da nemas predstavu koliko bi bio studio za troje negde od 25. juna? Mala je verovatnoca da cemo tamo, ali nikad se ne zna. 






< Poruku je uredio gagana83 -- 13.8.2019 22:22:21 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 22:51:34   
MasnaMasnica
E ja u grupi se dopisivala sa nekom  zenom iz Nisa ,letuje 3 godine vec kod nje i preporuci mi je.

I posaljem mejl dala  nam je apartman 100m2  .Od 1-15.6 je cena bila 60 e za nas a od 15-30. 80eE pisi joj na mejl brzo odgovara najbolje ce ona da ti kaze.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 22:52:06   
MasnaMasnica
Ako hoces pusticu ti slike naseg apartmana nema ga tamo na sajtu.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 23:19:20   
vonavoj
Stavi slike i ovde i link,sto da ne.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 23:25:10   
MasnaMasnica
https://www.kalomoiraelafonisos.com/



Ne mogu preko tel lep link

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Letovanje 2019
13.8.2019 23:45:38   
gagana83

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ako hoces pusticu ti slike naseg apartmana nema ga tamo na sajtu.




Pusti. Mozes i na messenger :)


< Poruku je uredio gagana83 -- 13.8.2019 23:46:45 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Letovanje 2019
14.8.2019 13:40:27   
Duškić
Ee da pogledam.
Hvala

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Letovanje 2019
14.8.2019 18:21:15   
dunja RR
Jess, set__ih se da je otvoreN pre mesec dana jedan meni zanImljiv hotel, Ramonda na Rtnju.
Ako ste možda za odmor, ali i avanturu u prirodi, idealno.
Rtanj je isto planina mog detinjstva, kao i Ozren, jer je dedin brat živeo u Sokobanji, pa smo često išlo, a deda je iz tog kraja, Aleksinca. Predivna planina, baci pogled na hotel, ne znam cene kakve su ali hotel deluje super. Čini mi se da je jedan od hotela gde ne bude haos i gužva na bazenima, a iskreno meni je to prioritet.

A o Rtnju vidi ovde KLIK
Možete poset__iti Bogovinsku pećunu, jako je lepa.
A blizu je i Sokobanja.




< Poruku je uredio dunja RR -- 14.8.2019 18:36:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Letovanje 2019
24.8.2019 22:26:02   
Filadendronka
Grand Otel u Haniotiju jako dobar, a hrana odlicna. Toliko ima loših ocena na netu, bas sam razmišljala sta nas ceka. Kad ono sve cisto i ogromna terasa sa bocnim pogledom na more. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Letovanje 2019
5.9.2019 20:26:17   
MimaKos
Maraj, ako moze mala pomoc, preplasise me. Ja sam na prepad (bez konsultacije sa mm jer mi se bas islo u Hanioti) uatila u Grand Victoria all inclusive od 07.09. Ali na netu citam svasta te sobe ovakve hrana nikakva, plus nikako da mi daju tacno sta sve ulazi u all inclusive, sem pica.. cekam mail. Kakv je hotel po tebi, sto se tice cistoce? Jel treba da nosim peskire, posteljinu svoju? Kakva je hrana? Jel daleko od grada, plaze?



< Poruku je uredio MimaKos -- 5.9.2019 20:28:04 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Letovanje 2019
5.9.2019 20:46:34   
Ana RR
Mima, a zašto baš Hanioti? Mislim, bila sam tamo i nije baš mesto u koje bih se vratila, iskreno. Ako malo proširiš opcije mislim da ćeš imati više sreće.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.9.2019 21:11:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Letovanje 2019
5.9.2019 21:26:23   
Filadendronka
Mima, da probam da ti pomognem. Nekim gostima koje smo sreli na recepciji su ponudili bas taj hotel posto im je propala rezervacija za nas hotel preko bookinga. Elem, stoga sam skontala da je isti vlasnik oba hotela. Pogledaj komentare za Grand otel i zgrozices se. A realnost je u nasem slucaju 100% bila drugacija. Sve je bilo besprekorno, pravo uzivanje. Takodje posto si u hotelu peskiri se menjaju svakodnevno i uvek mozes da zahtevas ciscenje sobe. Hanioti je meni presladak. Plaza je losija od drugih u okruzenju, mada su nas zadesili talasi i nismo se tu ni kupali preterano. Ipak uvece mi je Hanioti super, onako pravi ziv gradic u kome mozes da nadjes i mir i buku. Imas sve sto ti treba i prosto vam nece biti dosadno. Obisli smo Kaliteu, Pefkohori, Furku, Siviri, Nea Skioni i popularne plaze juzno od Haniotija. Pitaj ako te jos nesto zanima o samom H, rado cu ti pomoci. Opusti se i raduj odmoru! :)  

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Letovanje 2019
5.9.2019 21:31:25   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mima, a zašto baš Hanioti? Mislim, bila sam tamo i nije baš mesto u koje bih se vratila, iskreno. Ako malo proširiš opcije mislim da ćeš imati više sreće.


Slažem se. Mi smo bili tamo. Sasvim jedno obicno mesto. Ne bih vise tamo isli.
Cini mi se da je Maraj tamo isla. Ima najsvezije informacije o tom mestu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Letovanje 2019
6.9.2019 3:35:50   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mima, a zašto baš Hanioti?
samo zbog blizine, jer je 500 km od mene a tako blizu bolju opciju nemam :) a ima jako lepih plaza u blizini. Sarti mi nikako nije bio opcija jer su talasi nenormalni sada u sept. i bukvalno nije za kupanje.. sve ostalo sto mi se dopalo bi bio duplo duzi put, a meni iskreno treba odmor, more i suncobran, bez da se cimam oko puta :) Plus je to sto sto je all inclusive sto znaci da ne moram da im razmisljam o hrani (moji navikli na hotelsku klopu i ne bune se, godinama unazad tako idemo). Sto se samog mesta tice, ja ionako nisam neko ko se mnogo svrcka po mestu, plaza, hotel i eventualno set__nja nocu. Samo mi je vazno da nismo ko prosle godine u Platariji u skroz izolovanom resortu. Dosadno bude deci da ih drzis u mestu, mi nismo znali sta da im radimo od vecere do spavanja, a bilo je i druge dece.. bude im zabavno dan, dva i posle se smore..

Filanderonka hvala ti puno, jesi me utesila jer je sve zivo bilo rasprodato pa ja na prepad odohni uplatih dok je mm bio na poslu, pa me panika uhvatila od recenzija :) gledala sam da su p neke plaze stvarno bozanstvene ali malo udaljenije, ako imas preporuku, pisi nazive.

< Poruku je uredio MimaKos -- 6.9.2019 3:47:27 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Letovanje 2019
6.9.2019 8:28:02   
Ana RR
Pazi, Hanioti je živo, lepo mesto, uveče imaš gde da prošetaš (doduše, nema šetalište uz more što je veliki minus) ali nema plažu tako da se svakako morate voziti do neke plaže. Mi smo bili jako davno i jedina plaža u Haniotiju na koju smo išli je neka sa belim kafićem, na samom kraju mesta. Maraj je rekla da su išli na neku finu plažu, može ti pomoći. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Letovanje 2019
6.9.2019 8:47:33   
emicaa
Mislila sam da ste se sve iskupale da nam otvorim temu za sledecu godinu 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Letovanje 2019
6.9.2019 9:01:35   
MimaKos
Ana, to mi je bilo vazno, da ne bude neka zabit  :)) Nikad nisam bila, cak ni prosla kroz Hanioti pa nemam pojma sta me ceka, ali na netu procackah i izlaze neke super plaze :)) zato i pitah za preporuku nekog ko je bio ove godine. A hotel kako bude :) Filanderonka me utesila malo...  Mm nikada ne moze odmor da koristi pre septembra, jedino juna, ali ja vise volim septembar jer je more toplo :) red je i mi da se brcnemo, samo smo na par dana otisli do Soluna krajem maja ;)


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Letovanje 2019
6.9.2019 9:31:55   
Filadendronka
Mima, meni je lepa plaza u Kalitei ( boja je tirkizna, plicak, pesak) i jedini problem je guzva. Takodje severnije od Haniotija ka Kalitei ima lep potez plaze ispred hotela Alexander the great. Juznije od H su cuvene plaze Xenia, Golden Beach... Mi se nismo tu zadrzali posto je bilo puno talasa i trave taj dan. Sve je jako blizu, videces. Elem, ako krene vetar na toj istocnoj strani Kasandre samo autom predjete preko brda na zapadnu stranu. Tamo imas fino mirno mesto Siviri gde su prelepi zalasci Sunca uvece, a plaza je odlicna tokom prepodneva. Popodne se voda zamuti. Na tom potezu su i Nea Skioni, Lutra, Skala Furka. Mada ta mesta mi nisu ostavila neki utisak. Sve u svemu zavisi i od vaseg raspolozenja. Meni je dva dana bilo vrhunski i na plazi u H. Odmorises od kuhinje dok si u hotelu i onda ti sve bude lepo. :) 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Letovanje 2019
6.9.2019 9:54:57   
MimaKos
Filanderonka, hvala puno!💗 Screenshotovala sam sve sto si napisala, mi volimo da se svrckamo pa cemo videti, ako je blizu sve super 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 35 [36] 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 [36] 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Za sve nas koje ne volimo da peglamo!
video
Mnogim ženama se želja ostvarila! Mašina za peglanje i slaganje veša. Ova čudo-mašina će se 2018. godine naći u prodaji.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here