|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 17:01:51   
branki*


user posted image
Evo ga.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 17:04:09   
Maslacak15
dobar!!! znaci bilo je ok ovulacije😃 sad cekamo jos nedelju dana ....bravo branki.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 17:12:04   
Maslacak15
to ti je vrednije od folikulometrije. zna se tacno dansu samo ciklusi sa peak progesteronom iznad 10ng/ml kompatobilni sa trudnocom. to su kvalitetne ovulacije. e sad naravno videcemo da linje bilo oplodnje ali ovo ti je super vazan info. znaci joansi u formi hihihi navijam


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 17:19:26   
branki*
Kako si me obradovala,samo da znaš! !!

Baš si mi ulepšala dan i sve.Dobro je.Ovaj moj jajovod pravi problem,verovatno..A,potrefiće se još jednom,valjda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 17:56:16   
Maraj
Branki user posted image nisam znala da si u crticama!
Navijam user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 18:18:44   
Maruska15
Eto Branki ovuliras 😃 .Odlicno,sada drzim fige za dve crtice!


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 19:36:18   
branki*
Hvala ,drage moje,Nato, maraj,maruska,maslacak❤

Videćemo da li je nešto uspelo da prodje i da se desi😊Pa,jesam,maraj,nešto sam bas pocela da bivam opsednuta trecim  detetom.ne baš opsednuta, ali...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 19:43:20   
branki*
Maruska, nas dve smo tu..Meni bi mogao bila 26.tebi 27.

Čekamo da ne dodju!


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 19:50:11   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: branki*

Maruska, nas dve smo tu..Meni bi mogao bila 26.tebi 27.

Čekamo da ne dodju!



Da,tu smo. Sa danom razlike. Nadam se da nece da dodju vestice. Iskreno ja se bas cudno osecam... ili sam bebela ili skrenula malo 😀

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 19:52:28   
branki*
Hahaha. I ja se osećam i debela malo i skrenula,još da bude i trudno😅



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 20:02:44   
Bebana17
Branki, Maruska, od srca navijam za dve crtice!!! Da nas za nedelju dana obe obradujete!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 20:16:20   
pari
Branki, navijam!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 20:17:32   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Branki, Maruska, od srca navijam za dve crtice!!! Da nas za nedelju dana obe obradujete!!!


Daj Boze Bebana,hvala ti! Sta je tu je... Ili sada ili neki drugi put. Ali nema predaj bez borbe!

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
20.5.2020 20:54:56   
branki*
Hvala,drage pari i  bebana❤Biće. .ako ne sad,sledeći put je naš! 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 9:54:23   
branki*
Crtke... Ima li vas.. Maruska, sta se desava kod tebe?Ja jos 5 dana cekam.. Mada, ni grudi me ne bole.. Prosli put me grudi ubijale, bila ubedjena da sam trudna, i kasnilo mi i nista... Sad.. Nikakvih signala.. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 10:29:43   
Maruska15
Zdravo svima! Joj Branki nisam pametna. Imala sam neku glavobolju  vecernjim satima par dana posle ovulacije. Onda je krenuo neki belicas_ti iscedak koji imam jos uvek. A sinoc je bio rastegljiv kao belance. 😶 Grudi mi bride ali na  par trenutaka i vrlo malo su bolne.. ne znam sta da mislim. Strah me da se nadam previse. A tajo mi daleko izgleda sledeca sreda kad bih trebala da (ne) dobijem...


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 10:31:05   
Maruska15
Bas to sto nemas nikakvih signala moze da bude znak da si trudna.. tako je meni bilo u drugoj trudnoci. 


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 14:56:31   
Mogica
Pozdrav, devojke!Citala sam par dana, ali sam ipak odlucila da pitam da li je neka imala slicno iskustvo.Naime, poslednja menstruacija je bila 19.04.2020.U medjuvremenu decko i ja smo imali nezasticene odnose, zelimo bebu, ali se ne opterecujemo previse tj. “ne tempiramo”.18.05. mi je poceo braon iscedak, i trajao je tri dana, sa tim da je bio vrlo, vrlo oskudan(najcesce ostane samo na papiru) i menjao je boju.Svetlo crvena, rozikasta ili tamno braon.Test sam radila juce, bio je negativan, danas sam isla na uz kod ginekologa i on mi je reko da misli da je ipak menstruacija u pitanju, jer materica nije zadebljana, ali da dodjem za nedelju dana da jos jednom proveri.Sad sam u dilemi, sta se desava.Nikad mi se nije desilo da ovako oskudno krvarim.I da napomenem da su mi u poslednjih 6 meseci( otkad radimo na bebi, mada nismo svaki mesec), malo poremeceni ciklusi u smislu da su se pomerili sa 30-og dana, na 32.-36.Da li iko ima ista da mi pametno kaze?  ":facepalm1:"


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 18:20:44   
branki*
Da je trudnoca, trebalo bi da je pozitivan test u ovo vreme.Verovatno se mozda hormoni poremetili neznatno ili neka cistica obicna, pa pukla.. Mislim, ne znam... Javice se jos neko.. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mogica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 21:14:54   
Mogica
Na osnovu svega necega sto sam citala, shvatila sam da test dosta puta i pogresi.Mene vise buni sto ginekolog nista nije video.A nije ni posumnjao na cistu, ili mozda spontani.Nije mi uopste objasnio zasto bi doslo do oskudnog krvarenja.Pre dva meseca sam bila na kompletnom pregledu, gde su mi svi rezultati bili odlicni.I pritom dobijam 15-ak godina gde sam cesto menjala klime, i nikad mi se ovo nije desilo.Iskreno, ne verujem da je trudnoca, ali eto nista mi nije jasno.🤔

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 21:27:53   
lesli
Meni test nikada nije pogresio. Jedino moze da pogresi ako je prerano uradjen pa je koncentracija beta hcg preniska da bi je kucni test detektovao.
Probojno krvarenje moze biti posledica hormonskog disbalansa. A moze da se javi i za vreme ovulacije.

(odgovor članu Mogica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 21:31:54   
Maslacak15
i ja mislim da su urinski testovi prilicno pouzdani. znam da ima ovakvih o onakvih prica ali verujem da je reklama tacna, u 99 posto slucajeva su precizni.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 21:56:36   
Mogica
Hvala vam na odgovorima.😊 Uradicu jos jedan test za par dana, cisto da mi ne stoji ova situacija nad glavom.Imam jos jedno pitanje.Poslednji odnos gde smo isli do kraja bio je 5.maja.Da li je moguce da je ovo bilo implantacijsko krvarenje?I da kad materica pocinje da se zadebljava?Mozda su glupa pitanja, ali je prva trudnoca u pitanju pa nisam najbolje u sve upucena. :)

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 21:58:11   
Mogica
Tj. Prvi put radimo na trudnoci, pogresno sam se izrazila.😀

(odgovor članu Mogica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]
21.5.2020 22:02:43   
branki*
Sto se tice datuma i proračuna, uklapa se .5.maja ti je bila ovulacija..Ako je poslednja menstruacija bila 29.4.i onda bi se uklopilo u ovaj datum to krvarenje.

Ali bi tad test morao da bude pozitivan.Koliko ja znam...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mogica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here