|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 19:59:21   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Maraj polako samo. Uzmite cepice. Meni su oni super. Sirup je uvek pitanje da li ce pljunuti povratiti kolko onda dati sa cepicima nema greske i nepogresivo UVEK obarajj temp sto nije slucab sa sirupom paracetamola. 
Mi imamo onaj toplomer na daljinu sto ja kazem. Kao pistolj. Meri sa tacnoscu od+-0.2 i ok je. Ma odlican je. 
P mi je  danasmanje visesuper. Malo ga me i danas mucio stomak. Bila sam efektivna. Svasta poradila. Ves ispeglan. Kuca sredjena. Jos veceras kad sve strpam na spavanje oribam kupatilo i to jw to. Nadam se mirnoj noci veceras i da nam  batke odvali 12h ko sto  zna. 

Jess ivana dobro je da su decica bolje. 

Von ohohoo pa lepo i treba dA idete. Isla bi i ja da imam sestru koja bi se prohvatila da mi cuva njakatora 😂
Ja sam i cas odrzala. Ovde bila kupusijada.D je imala nastup pa se posle provodila sa tatom na vasaru. I tako. Svasta. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 20:06:03   
bebilule
Dobro vece i laku noc.Od jutros sam na nogama, ali kuca blista. Jos sutra nesto malo. Ako budem imala snage odgledacu neki film. Ne znam je li urbana legenda ili ne, ali ja znam da je M svaki zub bio bolestan. Nije skakala T onako bzv, vec krene zub, za njim krenu i sline, grlo. Vrzino kolo. Ali svaki. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 20:26:36   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Ja sam se danas uspanicila. Sredjivala sam deciju sobu. Citaj Von. user posted image I onda sam neke kartice razvrstavala, jer su se odvojile od nekog srafica. Moram da zamolim u mail-u da mi pošalju ako imaju rezervne da ih zasrafimo. Osećam neku tezinu u oku. Ali nikako da sredim to i da odem do kupatila. Kad sam se pogledala u ogledalo oko nateceno. user posted image Jesam cesala, a ne toliko da bude nateceno. Mm se prepao kad je stigao sa posla. Razmisljala sam da li da odem u hitnu. Na kraju pre sat se smiilo. A to je bilo jutros.
T pise neki sastav za konkurs. Ja isto nesto pisem. Ova mala crta. I tako. Sad ce vecera i laku noc.

Maraj, brzo ozdravite.
I vi Rosi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 21:18:44   
smeško
Sanjice, kako je sada? Ja oci ispiram fiziološkim rastvorom. Razmišljam, kada mogu deca mogu i ja. .
Maraj, J je prvi virus imao sa tri meseca. Vodili smo ga jer je dobio visoku temperaturu. Već drugi put nismo, jer je prešla 38.6, ali je reagovala na sirup. Prati je pa vid da li raste.
Jess, mi živimo u Kaluđerici. U kući. Ima posla neprestano. Ali su deca stalno napolju u dvorištu, to je prednost.
Maslačak nas je danas uskratila za dogodovštine koje su toliko simpatične.
Rosi, kako ti deca reaguju na viruse onog drugog? Kada jedan dobije, je l' dobija drugi?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 21:31:37   
vonavoj
O da Sanjice,i ja sam razvrstavala..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 21:34:33   
Rosita
Smeško, N do sad nije dobijao od D, a D je jednom posle N dobio, ili je samo duže inkubirao. 
Evo zaspa. U 4 je popio lek, zasad je ok. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 21:35:28   
Rosita
Sanjice, pa od čega oko? Baš nas svašta snađe. Drži se!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 21:49:42   
smeško
Hvala Rosi! Pitam da znam čemu da se nadam. J je oba pta dobio od bata, ali npr. kada sam ja imala on nije. Što je i logično, jer sam mu prenela svoja antitela. Ali, bate nam stalno nešto donose iz škole i vrtića.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 21:50:37   
Sanjica26 RR
Nemam pojma Rosi. Kontam da mi je od alergije. Imam ja alergiju periodicno.
Sad sam prekucala T tekst za konkurs, pa ćemo poslati. Nikako da se spakuju ove dve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
3.11.2018 22:04:53   
vonavoj
Mozda si i prljavom rukom cacnula oko,i eto belaja..Moja mladja donosi iz vrtica viruse M,a npr.T nije njoj donosila kad je bila beba..ma sad su virusi uzasni...kasalj koji traje i traje..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 7:33:38   
Maraj
Jutro mame.
S je lepo spavala. Zaspala je oko 21h sinoc. Malo pre se probudila. Nije imala nocas T. Ne znam sta je bilo ono sinoc do 37,8 je isla. Nisam joj davala nista. Samo smo je okupali. Videcu kakva ce danas biti. Mada ona se meni smeskala i sinoc sa 37,8. Ja se naravno pogubim kad dobiju T...

I mene zanima da l vam starija deca prenose bebama . L i dalje kaslje kao mator. Ko ono spomenu da he virus sa uzasnim kasljem....?... i ja se mislim da l njemu da dam nesto za iskasljavanje ili da ga pustim ovako da prodje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 7:38:59   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Batke super spavao. Odmorili smo se. On to nas tako povremeno nocu maltretira da se ne opustamo 😂
Danas na salas jeeee.... Oko 10 cemo ici. Posle njegove prve dremke. On je bec doruckovao. Covek jede u 7:00 precizan je. A ustao je u 6. I taman u pet do 7 poceo da frkise za glad hehe... Dadoh mu i danas probiotik. 
Sad seki dorucak i pospremim pa sam mirna.  Nadam se da provodite nedelju sa porodicom. 
Rosi nadam se da je N ok. I sva ostala decica. Ludo vreme. Nikad nismo bilo u kratkim rukavima u novbru a da ne pricam da noci nikad nisu bile tako tople. Ajd ono ujutru jakna posle se skines. Al nije ni ujutru hladno

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 7:43:07   
Rosita
Super, evo i N je bio bez T, sisao u 7 (sat pre), odmah ga prikacih da ne budi brata. Evo pomno ispituje neku glodalicu i viče: ko? Tja. 😂

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 7:50:31   
Misha i Ljisha
Haha.. Dobra si. Odlican ti je N. Veliki bebac.  
Nrgo juce bila ovde kupusijada. Sveki kupila P nekog kucu kao sto laje i krece se. Ovaj ocaran. Eno laje kuca od jutros 😧 izludecemo. D crta jucerasnji dan. Ja kulitam da popijem kafu na miru dok su svi dobri

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 8:17:25   
mama Jo
Dobro jutro svima...
Jaoj Ljisho znam tog kucu, i mi ga imamo pa kad ih uhvate dani da se igraju sa njim mene tacno glava boli 😂 ali to je bolja opcija nego kad se ukljuce sve muzicke igracke odjednom...

Dobro je da je kod svih noc bila mirna i da su sva decica bolje, neka tako i ostane.
Maraj, koliko dugo sad kaslje tako jako?

Ej, Ljisho, kako je ispao kostim za D? 😁


< Poruku je uredio mama Jo -- 4.11.2018 8:18:00 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 8:44:17   
Misha i Ljisha
Mama jo mi smo kad je D bila mala na sve zvucnike na igtackama nalepilo selotejp da ih utisamo 😂

Kostim ispao super. I najjace mi to sto su i neke druge mame odnosno vecina shvatile kostim kao i ja. Pa nije D bila jedina pufnasta. A pokidale mi se od smeha u viber grupi dok sam pravila kostim 😂😂  ja napisala vaspitacicama u buduce da preciziraju pravljenje. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 9:30:55   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maraj, rekoh ti da je verovatno virus sa malom temperaturom i koja traje dan, dva. Nadam se da je kod vas završeno user posted image
Mene izludjuje ovaj vetar, bas ne volim kad ovoliko duva.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 9:34:09   
vonavoj
Mi imamo 2kom,zamislite kad to krene da laje..A vrh je bilo sto nisam htela nikad da im kupim,i mama ih prvi put ove godine odvede na vasar i evo ih sve srecne.."mama,baba nam je kupila kuce,to sto ti nikad neces,jer je skupo!"Hahahaa..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 9:37:35   
Maraj
S ipak krenuli obojeni slinci.... valjda ce da izdrzi danas bez T pa da sutra idemo kod pedijatra.... cistim joj slinice, nista drugo ne mogu jel da...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 10:11:27   
smeško
Maro, zute slinice su i one koje su odstajale nocu u nosicu. Mi smo imali kombinaciju zutih i providnih. Nista nismo pili, samo smo cistili nosic i mazali fitobalm.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 10:15:23   
Maraj
E pa da. Njoj su kad je ustala bili zuto zelene boje. Sad su providni. Kako kine bukvalno krenu da joj cure niz nosic.. hvala ti. Nisam to znala

Mi u utorak imamo zakazanu vakcinu
Mislim se da ipak sutra odem ujutru kod dr. Da je pogleda. Da ne cekam utorak...

Da joj mazem fitobalm ispod nosica i ako joj nije zapusen?

< Poruku je uredio Maraj -- 4.11.2018 10:16:31 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 10:21:29   
smeško
Odnesi je, zasto da ne. Bices mirnija. Ja sam bila mirnija kod kuce, jer sam razmisljala da ce u dz da uhvati jos ko zna sta. Nece vam dati vakcinu sada, sigurna sam. I nama su tako odlozili. Nemoj Fitobalm ispod nosica ako stavlja prste u usta. Ja mazem na grudi i ledja i super funkcionise. Nama je, inace, problem samo nocu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 10:24:04   
mama Jo
Ja sam U fitobalm mazala preko noci ispod nosica, bas sto smesko kaze zbog toga sto trpa rukice u nosic.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 10:28:45   
Maraj
Hvala drage. Ja ko smarsa da sam pala....pogubim se kad dobiju T
Al L mi gotovo nikad nije bio bolestan. Nije isao u vrtic. Pa smo eto gotovo 3 god bili mirni....

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
4.11.2018 10:36:16   
smeško
Ma, polako. Ako si uznemirena odnesi je kod dr. Mada, ako nema temperaturu i ima prohodan nosic, ja mislim da ne moras. Ipak, mala je. Ako primetis da joj se nosic sve vise zapusava nosi je jer nece moci da sisa.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here