|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 8:19:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja izbegavam tuzne filmove, knjige... Nije mi dobro danima posle.
Ljiso, kolika mu je temp?
Kako ste svi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 8:23:24   
Milena18
Dobro jutro!
Ljišo, pa šta je sada? Znači, ipak je juče toliko plakao jer ga je nešto vanredno mučilo.
Ivana, jesi li ti malo bolje?
Ja jutros odvela M u vrtić posle deset_ dana. Nije se bunila, čak je delovala i vrlo raspoloženo. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 8:33:30   
Maraj
Jutro...
Ana.i ja sam se najstrasnije isplakala posle tog filma..
A isli smo kod mojih posle toga na rucak. Isla sam sva otecena... a koliko takvih prica ima i kod nas...

S standardno...jauce vristi...kad ce vise te jedinice da probiju....
L kuci i dalje...mm bi ga slao u vrtic...ja jos ne...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 8:58:14   
IvanaSK RR
Milence, dobro sam, ali usi i dalje zezaju. Samim tim i cesce glavobolje. Sutra ili prekosutra cu kod dr zbog krvne slike. A i da vidim sa njom sta da radim zbog pritiska. U poslednje vreme mi je cesto malo povisen. Sutra treba sina da vodim kod zubara za protezu. Macu cu verovatno ujutru odvesti u vrtic.
Jesu li sredili grupice u vrticu kod tvoje lepotice?
Maraj, drzite se. Za vrtic ne znam sta bih ti rekla.. On bas odavno nije isao?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 9:04:51   
Maraj
Pa ne nije...isao je oko 20.12.i od rad ne. Mada i u decembru je svega 7 dana bio. Imao je stonacni pa nije isao. Pa je malo isao. Pa sam ga ja povukla. Pa 29.12.dobio boginje....sad je on ok. Fale mu drugari. Al ja se nesto mislim da prodju jos ovi birusi pa tek onda da ga saljem...ne znam ni ja...i zbog njega mi je i zbog S....oboje su skoro imali boginje, ne treba im sad jos neki virus... mada ne mogu ih stalno drzati u izolaciji...
A ti, skace ti pritisak, zar tebi nije skakao samo u user posted image ?user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 9:26:02   
IvanaSK RR
To i ja mislim, ne mozemo ih stalno drzati u izolaciji. Sto se tice virusa, pa njih jedino leti ima malo manjeuser posted image
Ova trudnoca mi je skroz poremetila sve, pre nje sam imala nizak, normalan pritisak. Sada ponekad zna malo da skoci, a retko kad mi je ispod 130/90

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 9:28:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ana Hachiko ne bih smela vise da gledam. Divan film


Da, samo što nije za nas osetljive user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 9:58:46   
Milena18
Ivana, nisu još sredili. Vidim jutros ispred njene grupe stoji laminat i stiropor, valjda će uskoro početi da rade.
Maraj, jeste da je imunitet slabiji posle boginja, ali oni su u vrtićima i tako stalno bolesni i virusa ima uvek. Ja sam par puta tako M po preporuci lekara ostavila duže kod kuće nakon bolesti, ali opet joj nos procuri čim krene. Sad nastavljamo sa vrtićem čim ozdravi. Mada, mi nemamo bebu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 10:39:56   
jess021
Jutro! Ja doruckujem, bas imam posla. 
Ivana, kako je Maca? Jel dobila nesto za kasalj?
Ana, Haciko sam davno gledala, a akite su generalno divne! 
Maraj, ne znam sta bi ti rekla, virusa ima uvek..
Moje smizle ujutro jedva ustaju, ne mozes ih probuditi, a zaspale sinoc u 8h.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 11:15:01   
IvanaSK RR
Milena, valjda ce brzo srediti, bas se oduzilo.
Jess, dobro je, po malo kaslje. Nista nije dobila, samo inhalacije fiziološkim, to sam ja vec odmah ujutru krenula. Sutra cu je morati odvesti u vrtic, nema sanse da je vodim na VMA. A ko zna i koliko ce trajati to sa zubarom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 12:27:32   
jance
Dobar dan. Mi se kanda vracamo konacno na stari kolosek. Beba danas bila diiiivnaaaa. Evo jos uvek je budna od 11h i ni zakenjkala nije. Pricamo, malo je nosim, malo gleda u sijalicu i tako. Mm ima teoriju ( ko nas ne poznaje - mm ili ja uvek imamo teorije) da se u stvari poremetila sa hranjenjem pa opteretila stomacic. Dva dana je prakticno " uobrocavamo" iliti ne hranimo je cim se probudi nego cekamo da prodje 3 sata ako je ikako moguce. A i pocela sam da dajem kapi od sinoc. Ko ce ga znati.
Ogi je zaboravio da ponese peratonicu. Inace je pod kaznom, dobio je juce " pozdrav" od uciteljice da se igrao sa igrackama na casovima. Poneo je avion u dzepu od jakne jer mu ja torbu kontrolisem. user posted image
Ja sinoc nisam oprala kosu. Pekla sam onaj baget iz Lidla a nesto mi je izcurilo po rerni pa se cela kuca zadimila, reko bolje necu jer ce mi se navuci kosa smrada.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 12:35:15   
Rosita
Dobar dan.
Mi se uspavljujemo. Meni je N baš bio bolestan ali nekako nisam razmišljala da povučem D iz vrtića. Bilo bi mu dosadno. Ok, 2-3 dana kod kuće nije dosadno, ali duže jeste.
Bolesni da što pre ozdrave!
Puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 13:29:48   
Duškić
Ja moje smestila u vrtic ,pa se bacila na sredjivanje.
Mali se neckao bas, ali i u stan se smori, hoce u selo covek da uziva.
Ozdravite brzo svi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 14:30:11   
pari
Meni nocas T bas lose spavala...budila se ponekad i na 15 min...veselo...a oko 4 je bila skroz budna,pricala... Sad malo spavka,pa se probudi pa ponovo spavka...naravno da je sad umorna kad je nocas lose spavala,a i jaaaaa...boze kako mi se spava...

Ivana,skroz te razumem...i meni je ova trudnoca poremetila zdravlje...bas sam stalno kilava...doduse i nespavanje i brige...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 14:55:53   
Misha i Ljisha
Dobar dan. P danas imao temp jutros. Neku malu. Nista ne dadoh al sam ga vodila kod dr. Kazem sinoc se davio u slajmu. Inhalirala sam ga berodualom. Jutros dr slusa kaze NISTA se ne cuje. Reko sinoc je jedva disao. Neverovatno. Kaze sve super evo sad ni nema temp. Proslo ga. Mm danas OPET ide za Bg. Jutros bio. Sad idu na neki rucak kasni veceru ranu il sta vec.  Ja posla do guse. Nadam se da ce veceras mali spavati. Inace sam ugasila. D danas srecom nema nikakve aktivnosti. 
Ja kao i Rosi nisam povlacila D iz vrtica al vidim da rade to roditelji. Evo i kod D u grupi. Dve mame ne salju decu zbog beba. A jos su oni predskolci. Trebalo bi biti kao obavezno. 
Idem s cerkom da se druzim dok mali spava



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 15:42:22   
suzi kju
Dan mame, ja dosla s posla, deca se zatvorila u sobu i igraju se, sta li rade, bog zna.
Mesto mi se spava. 
Von me cini mi se pitala da li mi je i uz th lose - da, bas mi naidje dan kada se mnogome lose osecam. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 15:49:57   
jance
Evo kako nas dve ostanemo same tako ona krene sa urla. Bili smo u gradu, vratili se, jela i zaspala. Spustila je da bi 5min kasnije krenula da urla na sav glas. Evo je sad budna na meni ni naznakacda ce spavati. Samo dok cuti.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 17:26:03   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobar dan. P danas imao temp jutros. Neku malu. Nista ne dadoh al sam ga vodila kod dr. Kazem sinoc se davio u slajmu. Inhalirala sam ga berodualom. Jutros dr slusa kaze NISTA se ne cuje. Reko sinoc je jedva disao. Neverovatno. Kaze sve super evo sad ni nema temp. Proslo ga. Mm danas OPET ide za Bg. Jutros bio. Sad idu na neki rucak kasni veceru ranu il sta vec.  Ja posla do guse. Nadam se da ce veceras mali spavati. Inace sam ugasila. D danas srecom nema nikakve aktivnosti. 
Ja kao i Rosi nisam povlacila D iz vrtica al vidim da rade to roditelji. Evo i kod D u grupi. Dve mame ne salju decu zbog beba. A jos su oni predskolci. Trebalo bi biti kao obavezno. 
Idem s cerkom da se druzim dok mali spava



E pa ja sam tako ostavila moju D par dana pa tek odlepila. Ne mozes ih izolovati. A ovako kad sam ostavljala nju ona trazi paznju ili hoce crtani da gleda po ceo dan, more u vrtic.




(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 17:38:55   
suzi kju
Duskic kada ides u nas rodni grad? 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 18:38:32   
Rosita
Veče mame.
Duškić, upravo. Moj D je dinamičan, ili bi pokret ili neku zanimljivu aktivnost, igra se, ali ne traje puno, moraš mu posvetiti pažnju, na duže staze teško, u vrtiću mu je lepo, voli.
Malenog uspavljujem. Jedan dan otvara usta da jede, drugi jok. Veliki ode da pliva. Danas je bio kod kuće. 
Mašina za veš stigla, kasnije ćemo uneti. Pa ću večeras da proučim. Sad ako mi bebac dozvoki da uradim nešto za pos''o....
Pozdrav.






_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 18:45:03   
Maraj
Ja sam povukla L iz vrtica jer je on sad prvi put krenuo od septembra pa ni on nema neki imunitet. Da on ide vec godinu /dve druga prica bi bila. Ne bi toliko donosio viruse jer bi i on imao imunitet

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 19:05:56   
Misha i Ljisha
Rosi super. Nova masina. Evo P uspavala. D oterala na kupanje. Mi smo imali takav dozivljaj veceras. Nas zroje seli u kola i presaltali citavo selo da nadjemo one krofne tvojih 5 minut. D navalila da jpj pravim krofne. Nisam davno. Ok. Al aj bar da imamo neke najavljene goste. Ne pada mi na pamet da mesim zatad dve krofne sto ce ona pojesti.  I ajd idemo da kupimo. Bili u univeru maxiju ideji u X malih prodavnica na pumpi. Nema nigde. Isprva smo svi troje izlazili iz kola a onda sam se smorila pa sam svuda slala samo D da udje da pita😂 mila majko sto je nisam snimala. I ljude u prodavnicama. Svi su se valjali od smeha. Batke je bio uzbudjen kao da ce on jesti krofne ako ih nadjemo. I pih na kraju nenadjosmo 😞 al da je bilo uzbudljivo i napeto vala jeste haha... Uz sve francuski rep koji tresti u kolima. Ma ludbica s nama. Mm naravno jos nije stigao. Idem. Imam jos jedan "projekat" sa D pre spavanja

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 19:11:57   
Rosita
Hahahaha, jao zamisljam vas, tako si plasticno opisala user posted image

Tako meni D ide u prodavnicu i ja bez pardona kazem trazi kore za pitu za tvoju mamu, da budu neke lepe i tanje i on sve to izdeklamuje, dok jos mogu tako potanko user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 19:18:01   
Misha i Ljisha
Jao jednom se vracala i pitala me "mama kako sw zovu" hahah rekoh tvojih 5 minuta 😂😂😂 ma samo reci cokoladne hahah...al ona je svima zanimljiva jer udje sva po pe esu dobro vece. Kaze dovidjenja persira. Izlazi jedna mama sa jos jednom devojcicom i vidi mene u kolima i kaze "nema krofni" 😂😂

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
29.1.2019 19:35:07   
Duškić

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Duskic kada ides u nas rodni grad? 



Bila sam mesec dana, idem stalno. Oko praznika sam bila dole.
Mama mi je sad sama na selu tako da smo cesto kod nje, deca obozavaju.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here