|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 10:57:27   
Maraj
Dan mame. Ja standardno ujutru...jedva sta stizem. Moram da pohvalim L. Uz S je jutros doruckovao slaninicu i pavlakuuser posted image user posted image

Ljiso i ja samo vicem NE. S otvara fioke dok je sa mnom u kuhinji, a onda pikira kantu za smece. Ja kad viknem NE. Ona krene da place .

Nama moja mama ocistila terasu dok mi nismo bili kuci. Sad samo da se stacioniramo na nju user posted image

Bebi kako je ispalo sa vostanim bojama!?!? Pisi molkm te. Ja planirala da dam L da sara vostanim bojama po njima pa da ih posle obojim. Kako si ti? Kako je ispalo?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 11:10:06   
smeško
Ne, bolje pisi kako si uspela. 😆 Mi sko pokusavali prosle godone i nista se nije videlo. 

Maro, kako joj dajes slaninu? Svinjsko meso ne sme pre godinu dana. Ili gresim, pojma nemam. Ja jos ne dajem. I masno im je to.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 11:26:01   
bebilule
Maraj, pisaću u temi.
E, ja se nisam iscrpljivala oko kante i sl. Sklonila sam sve što mogu, pustila što je ok. Znam ja da je možda dobro djecu naučiti. ne sklanjati... Ali ja se nisam htjela iscrpljivati i kada sam vratila kantu iz hodnika, nije je dirao. Jer je veliki da ga ne interesuje i zna da je prljava.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 11:29:33   
jance
Joj smesko nama je dr za ogija rekla da mu sa 7 meseci damo slaninu! mozes da zamislis moj pogled kad mi je to rekla user posted image
Navodno im masnoca daje energiju. Moja deca nisu sisala inace...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 11:37:38   
bebilule
Ja sam slaninu baš rano uvela, baš zato što je masna. user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 12:02:51   
Maraj
Smesko meni S trazi hranu koja se zvace. Dam joj palentu. Ona uzme par kasika i batali. Zatim joj dam slaninice. Ona samo otvara usta. Pojede celu krisku hleba sa slaninicom. Isitnim je sitno. Kao sunku kad seces za rusku. Samo sitno sitno sitno. Uzmem parcence hleba, namazem pavlaku, pa umocim u sitno seckanu slaninicu. S jede i samo viče mmmmmm user posted image
Mozes smeskk da dajes slaninicu. Ona je zdravija od piletine. Ove "pucane" hormonima. Doduse ja za nju imam i domacu piletinu...
Smesko ja dajem sve sto je "masno" tj ono sto je masnije. Svinjsko meso joj ne dajem osim slaninice. Nema zdravije hrane od slaninice user posted image

Najdivnije od svega je sto je i L pristao jutros tako da jede slaninicu. Pre neki dan mu podvalih u spagetama. Ma i on je jeo kad je bio manji. Sad sve zagleda. Nece da proba. Jutros cim je pristao da proba, znala sam da ce hteti da jede. Tako da cu sad da provam da mu "uvaljujem" hranu uz Suser posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 25.4.2019 12:06:12 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 19:45:33   
Maraj
Mame sto vas nema
Ja pripremila jaja za sutra. Imam domaca. Poslala sveki. Svako naravno ukakano , pa sam ih malo pre prala...L kad je video slicice, molio me da veceras farbamo jaja user posted image
Ja uspavljujem S. Nije spavala danas posle podnevnu dremku, pa se malo pre bas izvristala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 19:52:12   
smeško
I ja tako razmisljam za slaninicu kad su stariji u pitanju. Za svinjetinu kazu da je prejak alergen. Nisam znala da moze i ranije. Stariji obozavaju slaninu, bas cu i J da dam. Da ne masim vise temu. 

Celog dana sam bila napolju, samo mi se drustvo smenjivalo. Bas sam sad umorna, kao J u ovo vreme. 😂 Tako me mrzi da ga kupam...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 20:21:19   
Maraj
Smesko, preskoci kupanje user posted image
Ja S operem guzu kad kaki. Ne kupam je svako vece

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 21:46:46   
Misha i Ljisha
Maraj ja sam jefan deo veceras sa D farbala. Mi farbamo 20 jaja 3 dana 😂 ja to tako radi nje. I skuvala sam jaja sutrai idemo na salas. Tradicionalno sad vec 5 godina farbamo jaja sa komsijama 😁skupimo devu. Damo im tempere i da rade dekupaz il sto bi rekla ova mala zedekup 😂 i klinci se zabavljaju a mi matori kafenisemo. Idem da se kupam pa cu tek onda da zovem sefa. Ne smem sad odmah ako mi zada nesto da radim pa krenem bicu preumorna za tusiranje.

P se vec dernjao zbog gasova. Mm i ja se posvadjali. Vise ne znamo sta mu je. On me svaki dan piya sta je jeo da nije nesto progutao i mozda ga boli uvo. Ali svaki boziji dan svaki. Flipnula sam i dok sam drzala P pocela sam da se dernjam na njega da nije jeo nista problematicno da NIJE nista progutao i da ga NE boli uvo. E onda smo vec stigli i do razvoda i svega. Uzasno. Ne znamo kako da mu pomognemo vise. Utice na nas strasno ta dernjava. Da je D dosla iz kuhinje i dok sam ga nunala ona pocela da peva zakleo se bumbar. Micka moja. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 22:40:12   
Rosita
Dobro veče!


Maro, N baš voli slaninu. Ja mu rendam zaleđenu.
Ljišo, a više :(. Verujem da je baš stresno.
N proslinio baš. Jutros ga nisam vodila da se pričesti, išli stariji sin i ja. 
Popodne sam već bila baš nervozna, što od njih dvojice, što od sebe same, pa nisam bila sva svoja 😬...
Sutra je novi dan, biće bolje.
Pozdrav mame 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 22:47:20   
Milena18
Ćao mame! 

Meni gužva na poslu, ni pet minuta nemam za svoje misli, pa ne stižem ni da se javim. Ali sada sledi deset_ dana odmora, juuuupiiii! Jedva sam dočekala.
Nas dve ponovo kašljemo, to već nije ništa novo. Prošle noći jedva da smo i spavale, valjda će noćas biti bolje.
Što se jela tiče, moje dete hoće samo jogurt i sveže voće i povrće, za sve ostalo muka. Slaninicu je jedno vreme htela, sada ni parčence. Danas je za pasulj rekla da ima grozan ukus 😁
Nadam se da ste sve dobro. Sutra ću čitati šta ste pisale ovih dana.
Laku noć!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 22:55:35   
Rosita
Ljišo, ja se sećam D za prvi rođendan. Baš mi je ostalo u sećanju. Još je vrištao kao pomaman. I na rođendanu  i noću. N se budi i plačka, ali ne dere se ko da mu kožu guliš. A D se baš tako drao. Sve će to biti dobro. Samo će ti stalno gristi džigericu sa takvom naravi, veruj mi 😬. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
25.4.2019 23:02:16   
Misha i Ljisha
Rosi ja dobih 2 od 2 😂 secas se meni se D budila svaku noc u najstrasnijoj vrisci da sam uvek govorila da nije sisala.ne znam kako bih je smirila. E ovaj ne sisa a dernja se jos vise od nje. On je bukvalno u agoniji..evo veceras. Dere se dere nosila ja il samo drzala. I sednem. Reko vala ne.mogu otpadaju mi ledja i kuk i ruke... 





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 7:18:31   
jess021
Mame, dobro jutro! Ovih dana ludnica na poslu, nisam uopste stizala da se javim. Evo i danas radim, ali bar njih dve ne idu u vrtic. Jeste spremne za farbanje jaja? Mi cemo danas kad ja dodjem s posla.




_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 8:26:13   
Misha i Ljisha
Ne moz ziveti od P cim spava pola sata krace. Evo moram da ga uspavam. 
Danas 30 stepeni najavili. Prokuvacemo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 9:45:06   
jance
Dan Beba pomerila budjenje sa 8 na 7 ujutru. Bas i nije morala... Bice zanimljivo kad krenu deca u skolu, tacno i nju da vodim sa sobom na jutarnje razvozenje da mm moze da sklopi jos malo.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 10:58:07   
IvanaSK RR
Dobar dan.

Mi jaja sutra farbamo. Ove godine je muz odlucio da se pridruziuser posted image ,juce kupovao pero,topio vosak... Jedva čekam sutra da gledam kako mu se maca penje na glavu a on sara jaja😂

Ja sam uvek za slaninu i luk,maca to pocela da jede nesto pre godine. U jednoj ruci mladi luk u drugoj slaninauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 11:12:27   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Ja sam ranom zorom isla po jaja. Sad sam jednu turu ofarbala. Mozda jos dokupim ako mi bude delovalo da malo jaja imam.
Deci kuvam pasulj. I one danas poste.
Juce sam sredila terasu da bi danas bila mirna. Sad sezona na terasi moze da pocne. S tim sto cvece nisam sadila. Mozda jednu saksiju. Nadam se selidbi ovog leta. Videcemo jos.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 11:15:49   
smeško
Ico, tako smo i mi sinoc!😂

Dala sam mu slaninu da proba, a vec je drzao luk u ruci. 😂Bio je odusevljen.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 11:54:40   
Ana RR
Slanina i luk, sjajno user posted image user posted image

Gde ste ženske? Kako je toplo, mene opet počinje glava da boli. A jutros dobila. Sad ću da stavim da se kuvaju ova sefardska jaja, a sutra ću bela da ofarbam. Malo u kurkumi, malo u pirinču i dosta. U nedelju ćemo kod mojih na ručak, sutra da zamutim tortu sa jagodama i neku salatu, a u nedelju ujutru pogaču pa da to sve ponesem. Moja mama ofarba minimum 60 jaja, luda žena. I prelepo ih ukrasi uvek.

Nešto sam umorna, jedva radim, zaspaću nad laptopom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 12:13:03   
Sanjica26 RR
Jutros sam kad sam izasla oko 9 na pijacu vec tada je bilo toplo. Meni se zavrsio ciklus. Preziveh onaj dan.
I ja sam Anci u kurkumi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 13:58:43   
pari
Ne stizem da se javim...sa njih dvoje ceo dan...budemo puno napolju, fino je iako jedva cekam vikend da budemo svi zajedno. T mi lose spava vec 2 noci, nocas je na meni spavala bukvalno...pun joj je nos :( i kaslje...
Kako ste?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 14:55:22   
jance
Dan. Bebuska prespavala celu turu svrckanja po BIGu, skoro pa 2,5 sata bez budjenja, davno toliko nije sklopila u komadu. Ja svratila u apoteku u BIGu i izmerila pritisak, gle cuda, 120/70 je! Sta uradi samo pola tablete odgovarajuce terapije...

Bebuska je jako smesna, kad hoce u nekom pravcu da ide dok mi je u rukama, baci se celim prednjim delom tela u tom pravcu. Dosao mm, pita je da li hoce kod njega dok je bila meni u rukama, tako se jako bacila prema njemu da mi je skoro iz ruku ispala! user posted image reko ruuuke sreco, ruuuke koristi!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
26.4.2019 21:58:57   
vonavoj
Vece mamike,ne citam vas. Bas uzivamo,danss smo sestra i ja same isle u grad,bile na kafi,4h nas nije bilo. M je neprepoznatljiv, toliko je srecan,ovde ima puno prostora,nocu spava sa nama,pa lepo i spava,mazika se sa tetkom,ne cujem ga.Isle smo u pepco,kod nas toga nema,kupila sam T jaknu za 2.5evra,za prelazni period,hahhaa. M za 5e,a J za 7😂😂😂

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here