|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
15.6.2016 22:40:31   
choopa choops
Predivno!!!!!!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
19.6.2016 17:32:56   
Ana RR
Nisam pre videla... Mariya, prelepo je, kakva priroda, kakvo uživanje...

Koliko vas je bilo u kućici tj za koliko je osoba?

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.6.2016 17:36:52 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
19.6.2016 17:59:46   
dunja RR
Ja već pisah da je fantazija :)

Mene kao i Anči zanima, Mariya koliko osoba može da stane/prenoći u toj brvnari u kojoj ste vi bili?

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.6.2016 18:01:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
19.6.2016 18:16:48   
wivern
Ovo izgleda vrhunski, divno je.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
19.6.2016 18:28:16   
Ana RR
Nađoh na bookingu da ima dve spavaće sobe, jedna sa bračnim krevetom i jedna sa dva kreveta za po jednu osobu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
19.6.2016 18:46:23   
emicaa
Mene odatle nebi niko otjerao user posted image predivno je

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
21.6.2016 14:34:07   
Mariya
Ova u kojoj smo bili,sa crvenim kapcima se zove "Omorika" (pošto svaka brvnara ima svoje imeuser posted image . U njoj je dupli krevet u jednoj sobi,dupli+singl krevet u drugoj,kauč na razvlačenje u dnevnoj,+imaju i krevetac ako treba.Znači u toj kući može spavati komotno 7 osoba plus beba! Nas je bilo 4.
Zaista je predivno,kao iz nekog filma,tamo si i ne veruješ svojim očima,koliko je mirno čisto divno,sveže,tiho,samo zvuci prirode,žubor potoka,šum vetra u krošnjama...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
23.6.2016 8:25:25   
Sanjalicaaa
Au, kako je divno. Raj. Ja najvise volim paninu u prolece i leto.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
14.11.2017 17:39:33   
MamaNecaVo
Prelepo je
Mi smo u fazi trazenja kuce za januar.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
14.11.2017 17:59:55   
Sanjalicaaa
Nevena, a gde? Na kojoj planini?
Mi smo planirali za Novu godinu na Zlatar. Ali mnogo je skupo tako da cemo vrv ici kasnije sredinom januara ili februar.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
14.11.2017 19:12:06   
MamaNecaVo
Nama odgovara posle slave, Svetog Jovana.
A bilo koja planina osim Zlatibora.

Mislila.sam Tara ili Divcibare.U krajnjem slucaja Jahorina.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
14.11.2017 19:15:20   
mama Jo
Predivno izgleda, raj na zemlji stvarno 😊

Mi smo prosle godine iznajmili na Zlatiboru, isto je predivno bilo ali nije kao ovo, ovo je zaista prelepo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
14.11.2017 19:38:27   
MamaNecaVo
Od kako su Zlatibor pretvorili u mesto gde ides da budes vidjen,zaobilazino ga.

Gledala sam na halo oglasima ima dosta ponuda,ali mi je sve to nesigurno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
14.11.2017 22:58:27   
choopa choops
Ma Zlatibor su bukvalno unakazili. Meni se uopšte ne dopada više. Imao je dosta potencijala za lijep planinski i izletnički centar, ali su pare sve pokvarile. Debeli starci sa skupim automobilim koji šetaju napumpane cure u dvadesetim, zgrade iznikle u sred malih planinskih kućica... skupo sve izuzev smještaja...ma užas. Baš sam se nekako razočarala sad kad smo bili.

Tara mi izgleda predivno!!! Nisam nikada bila, ali po slikama izgleda baš kao što bi i trebao jedan planinski centar da bude i baš bih voljela jednom da je obiđem. Recimo, na Žabljaku u CG su isto prave te kućice lijepe drvene, ali nema nekih drugih zanimljivih sadržaja pa je dosadno. A vjerujem da kad bi malo živnulo da bi isto bilo kao na Zlatiboru, divlja grdnja i seljačenje.

Na Divčibarama isto nisam nikad bila, ali me nekako ne privlače. Ne znam zašto. Valjda mislim da je to nekako više za ekskurzije dječije user posted image

Kopaonik isto predivna planina, ali pusta bez nekih sadržaja u okolini. Mada i to je OK user posted image

Slovenija, prelijepa priroda!!!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
14.11.2017 23:33:04   
MamaNecaVo
Zlatibor si opisala bas onako kako jeste.
Bukvalno moje reci

Tara me privlaci,ali..
Bila sam nekad davno i ne znam sta da ocekuje.
Tj da li ima nekih prodavnica u blizini smestaja i tome slicno.
Divcibare su mi poslednja opcija.

Slovenija ipak predaleko,jer imam dete koje obozava da se vozi.

Pa trazimo nesto sto je blizu BG-a.
Staza za skijanje mi nije bitna,jer pored A skije necemo ni poneti.
Znaci bitno mi je samo da imamo gde prosetati,da uzivamo u prirodi i da nine bas mesto izdvojeno od sveta.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
10.7.2019 10:14:22   
dayrealco965
Ja smestaj uglavnom gledam i rezervisem na hotelscombined Na tom sajtu su objedinjene ponude sa booking-a, venere, skoosh, gtahotels, zatim i cene poznatijih hotelskih lanaca. Nekoliko puta sam rezervisao i sebi i drugima smestaj po Evropi, i nikad nije bilo problema.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.7.2019 10:43:56 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
10.7.2019 10:16:46   
doramar11
Trivago ne koristis?

(odgovor članu dayrealco965)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Iznajmljivanje kuće na planini
10.7.2019 10:24:51   
Duškić
Koristite sta god.
Kucica na selu je pravo uzivanje

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here