|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:49:26   
Maslacak15
Onako, to zavisi od zene do zene. Meni je hirurg rekao ima zena i sa pet komada pa su svi slojevi lepo srasli ali generalno svaki sledeci rez nosi rizike od priraslica adhezivnog tkiva itd. I to oni prakticno ne vide dok ne otvore kakvo je stanje. I onda je rizik da ne povrede besiiku ili nesto slicno mnogo veci nego kod zena koje nisu pre imale carski. Nije zanemarljiv rizik ni od placenta acreta- da se usadi posteljica u oziljak, to je bas bas opasno. Ali sa druge strane i dalje su to u apsolutnom smislu mali procenti. Tipa ako niste imali carski rizik je 1 % a ako ste imali dva carska pre toga rizik je 3%. Pa mu to matematicki dodje 3 puta riskantnije ali realno bude u 97% slucajeva ok. Ja sam se iskreno bas stresirala oko toga i na kraju prosla extra. Ali moguce je da smesko ima posledice neke zbog carskog. Zbog priraslica i nekih upala. Nije iskljuceno, tj to je pop meni najverovatnije iscenario, posto je relativno sveze porodjena.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 8.7.2019 21:50:07 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:20:52   
Maraj
Uh maslacak...nekad bolje da covek manje zna....
Smesko,meni je pre 11 god pukla, u toku ovulacije isto tako, da kazem cista, mada ja nikada ciste nisam imala
. Cista zutog tela mi se razlila po stomaku. Imala sam vodu, pa sam morala na laparo. Nesnosni su bolovi bili. Cak sam se i o onesvestila kada je ona pukla. A ustvati je to bila samo "jaca" ovulacija, kako su mitada dr opisali. A i ja sam bila klinka...

< Poruku je uredio Maraj -- 8.7.2019 22:22:21 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:23:59   
smeško
Stigli rez, sve ok! Mm otrcao po bezalkoholno pivo za oboje, oboje smo na ab.😂 Proneo me kroz sobu i J crce od smeha.😂


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:24:52   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Stigli rez, sve ok! Mm otrcao po bezalkoholno pivo za oboje, oboje smo na ab.😂 Proneo me kroz sobu i J crce od smeha.😂





Super! Olaksanje! 👌

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:25:17   
smeško
M ima T 38. I boli ga grlo. N ima mucninu. Ah, jos jedno drezdanje nocas. Ali, bar rasterecenije.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:32:04   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Vidim da se kod smesko svasta desava. Ali nemam kad da pisem. Mm sam smestila na VMA. Dosli smo u pola osam, a popeli smo se na odeljenje u 12. Oboje neispavani. Promenili smo krevet i svasta jos nesto. Ja sam se vratila kod mame, pa cu sutra da odem da mu odnesem jos nesto. Nadam se da ce u sredu da bude na programu.
Odoh da poteram decu u krevet. Druze sa sestrinom.

Svima mirnu noc zelim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:33:46   
smeško
Pazite kada sam, osim mm, on uvek ide sa mnom, prvo vama javila sta je bilo kod dr. Kevu nisam smela ni da pogledam, a kamo li da pomenem neke markere. Odlepila bi. Ne pamtim kada sam se poslednji put cula sa najboljim drugaricama. Obe su bez dece. Jedna neprestano radi i planinari, a druga ima kucu sa kojom ne ide nikuda gde ne moze peske da stigne. Nekako vi najvise znate o mom rasporedu i aktuelnim desavanjima.😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:36:28   
smeško
Sanjice, prijem svuda bude posle vizite. A uvek kazu da se dodje rano. I onda ljudi cekaju i cekaju. Ljubim vas sve i drzim palceve u sredu.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:38:01   
Maslacak15
bravo smesko!!!!! rekoh ja 😃😃jeste marej , u ovom slucaju bi mi bolje bilo da manje znam

 cak sam se salila,kad me moja.gin pita : jel mogu jos nesto da uradim za vas, jel vas nesto zanima ja reko, moze uradite mi lobotomiju...iako sam tokom trudnoce bas bila ok, oko carkskog sam se bas uprpila ali hvala.bogu proslo je sve super.
sanjice bice sve dobro!! 
laku noc zene.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 22:43:26   
Sanjica26 RR
Tako je moja mama jednom prilikom trazila od svoje sestre ginekologa neke medicinske knjige da je ne bi non stop ispitivala. Tetka joj je rekla poznavajuci mamu da bolje da ne cita. Samo ce to da je optereti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 23:00:46   
vonavoj
Smesko,sjajne vesti!Jos bolje sto si pokrevena terapijom,da ne dobijes. Pijes jednu ili 2 dnevno.Sanjice,bice to sve ok. I posle da se opustite malo,previse ste pod stresom.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 23:03:25   
jess021
Smesko, procitah sta te snadje, to iscekivanje da poludis, bitno da je sve ok.


Mi krenuli pre neka 2 sata, njih dve spavaju, a I ja bih mogla malo dremnuti. 
Mili, idemo u Toroni.
Ljubim vas sve, cujemo se iz Grcke. 
Sanjice, bice to sve ok, grlim te puno! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 23:11:36   
vonavoj
Jess,odmoricete se u Toroniju. I vi putujete cele noci? Ja to ne mogu,sutradan smo kao iscedjene krpe,a deca bi na plazu😂😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 23:15:48   
Ivanka 75
Jess, srecan put! Lep provod!
Von, i mi putujemo celu noc... Oko 8h nam treba sa pauzama i granicama. Obicno parkiramo posle Evzonija na nekoj velikoj pumpi pa mm odspava malo dok ih ja cuvam i gledam izlazak sunca 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 23:28:30   
vonavoj
Joj,ja ne mogu tako,ne spavam dok mm vozi,pa onda dodjem mrtva umorna...oboje mrtvi,a deca naspavana😂 Jednom smo tako putovali,T imala 2 godine,ona taj dan odusevljena..nece da spava,videla more,adrenalin..a mm dva dana nije migai da se oporavi.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 23:37:27   
Ivanka 75
Mm zaspi uvece pre puta, bar oko 19h zaspi. Krenemo oko ponoci, pravimo pauze usput da pn odrema malo, ja dremkam kad mi on kaze da mogu, kad nema krize i kad je put ok. Kad pocne da ga hvata kriza budi me i ja mu onda pevam, tj krestim pored njega, to obicno bude oko Soluna.
Prosle god smo obe prespavale sve granice, dosli pred Solun i mm me budi posto je bila nevidjena guzva na obilaznici, automobili na sve strane. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 23:39:47   
Rosita
Smeško,  dobro je ❤



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 0:14:54   
smeško
Hvala, Maslacak! Drage moje! 💖💖

Von, pojma nemam koliko pijem. Jos nisam kupila, niti procitala izvestaj. Dobicu na moru cim prestanem da ih koristim, ali meni to ne smeta. Ionako se brckam sa decom u plicaku. Ne daju mi da otplivam. Kako me Ivka nasmejala opisom.😂 Mi cemo putovati po danu da deca mogu da odspavaju u krevetu, pa nastavljamo. Jess, srecan put vam zelim! Da se javimo kad stignemo da popijemo kafu?😂

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 0:43:51   
jess021
Smesko, naravno, gde vam je odrediste? 


Iskreno,  ne znam kako bi putovali po danu, ko bi ih animirao toliko. Ovako mi se cini da je lakse. Izdrzacemo taj jedan dan.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 0:46:29   
vocicana
Jess srecan put i lep provod.
Zene ne staju pacie+ejnti da dodlaze, ovo je katastrofa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 1:21:22   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vocicana RR
Zene ne staju pacie+ejnti da dodlaze, ovo je katastrofa.



Zar ne znaju da je raspust 😱
Hronicni bolesnici pretpostavljam, ne prija im vreme? 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 4:39:01   
smeško
Jess, kako protice put? Idemo kod vas, kazem ti.😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 8:14:16   
Duškić
Smesko, nadam se da ce brzo da se stabilizuje.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 8:35:04   
Maraj
Jutro mame
Smesko user posted image videh da je sve ok, al ne stigoh ranije da otkucam koju.
Jess srecan put...javi kad stignete, ili ste vec stigli user posted image
Kod nas je bas sveze od jutros. U stanu je toplo,al vidom kroz prozor,svi se dobro obukli

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 8:45:12   
bebilule
Jutro žene!
Smeško draga, odahni. Baš sam se iznenadila kada sam pročitala za markere. Nadam se da su djeca dobro, pa da krenete na put. Sutra idete, je li?
Da li nam je jess stigla...
Pari, 40 dana, uh. Ali šta ćeš, budite na vezi. Ako ne želi da priča (sjećam se da si nekad to napisala), šalji mu video poruke. Ja tako sa M nekad, jer mu se baš i ne priča uvijek. Nije neki ljubitelj telefona, pogotovo kada ga prekinemo u igri. S tatom će na more?
Maraj, i ovdje hladnjikavo vani. Ja mu obukoh duge rukave, pa skidaj u vrtiću. user posted image
Sanjice, da zahvat prođe kako treba sutra!

Što se putovanja tiče, nama odavde treba otprilike pet sati do najbližih mjesta u CG ili HRV. Neko stigne i prije. Ja krenem oko 3, 4 ujutru, a prije toga ranije legnem. Tako mogu voziti, a zaobiđem gužve. Ove godine sami putujemo, možda ću i ranije kako bi M spavao. Što jess kaže, ko će ga animirati u putu.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here