|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 9:42:21   
vonavoj
Smesko,neces dobiti do god pijes primulot,ne prekidaj.I mi oko 3-4krecemo,to je druga prica,brzo svane,a po poznatom vozimo dok je mrak.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 9:44:16   
pari
I ja sam smesko videla nocas ali nisam stigla da se javim...dobro je da je sve ok...Kako su deca danas? Ti?
Jess, kako je na putu?
Bebi, da, nece biti lako kad odemo...Njemu ce biti lepo,malo kod dede i bake, ostalo vreme kod tate i na more sa njim. 
Mi nocas opet jako lose spavali, ona se strasno mnogo budi...jao jao...
Maraj  kako idu pripreme?
Sanjice,kako ste vi? Kako tm?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 10:30:36   
smeško
💖💖💖💖💖Ja sam ustala puna elana. Stomak bas boli, ali sve se da podneti kada nisi zabrinut. Proci ce. Maki imao sinoc T, mozda ga sutra odvedem kod dr, zavisi da li ce imati veceras. Jos se nismo spakovali, niti poceli da se pakujemo. Nismo isli u finalnu kupovinu. Ima vremena za nas.😂 Perem M stvari iz kampa, shvatam da nije doneo ni diplomu. Opusteno kod njega. On, kao i ja, vise polaze na dozivljaj nego na materijalne dokaze istih.😂 Kad krene sutra mm da se bije sa nama da se fotografisemo.😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 12:59:50   
smeško
Procitah specifikaciju Primolut nora i pise da ne sme u toku dojenja. A ginekolog juce rekao da sme. Zavrsicu medicinu do kraja!😥 Imam i uzasnu mucninu i laku vrtoglavicu, verujem da je od leka. Mada sam i ustala nesto ,,sarena". 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 13:03:29   
Rosita
Hej žene! Mi krećemo predveče, delimično spakovana deca, kuvam, uspavljujem i tako. Zubarka mi reče ispalo parče plombe. Nije smela da otvara zub pred put, stavila mi malo leka i misli da ću biti ok na letovanju. Za svaki slučaj imam snimak i njen izveštaj kod sebe.


I ja sam ustala puna elana, ali sam sad već malo nervozna, no dobro, biće ok.
Budite svi dobro. Puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 13:04:59   
smeško
Rosi, strpaj i nesto protiv bolova i jedan ab. Tako je mm rekao stomatolog. Ima isti problem.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 13:05:23   
smeško
I srecan put, draga!!


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 13:10:57   
vonavoj
Smesko i ja imam neku mucninu i vrtoglavicu,treba da dobijem,danas,sutra..hormoni su haos,tako reagujem,uzas.kako li ce klimaks izgledati.Ne mogu pogleda da umirim,nije klasicna vrtoglavica,neka tezina..grrr.Rosi,ponesi neki antib.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 13:14:00   
Duškić
Rosi. Lep provod .

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 13:18:12   
smeško
E, bas tako Von. Nije klasicna vrtoglavica. Mada je i N juce imao problema sa mucninom. Mozda nam je i Maki to doneo. On je povracao u povratku iz kampa.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 13:44:34   
vonavoj
Smesko,mozda je i virus.Ne veryjem da je od leka...Merila sam i pritisak 120/80,puls 90..hormoni..Ja sam sinoc jela i pilecu dzigericu,obozavam je,a uvek idem na wc od nje,mozda mi zato i muka,plus ova slabost..uzas.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 14:05:08   
Ana RR
I ja trenutno pijem primolut, da pomerim ciklus kako bi mi se posle na moru pomerilo. Isto imam blagu mučninu i vrtoglavicu, smeško. I blagu glavobolju. Dobro da je sve u redu, pao ti je teret sa leđa. Sad pravac more i uživancija.

Mi smo jutros ustalu u 6 sati, išli u Ilok da predam za produžetak Markovog hrvatskog pasoša. Evo sad ne znam gde se nalazim, jedva gledam u laptop. Sreća pa sam juče sva plaćanja završila inače bi danas bilo čupavo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 14:18:54   
jess021
Smesko, znaci i vi Toroni. U koji smestaj idete?


Nama je put super prosao, spavale su do granice sa Grckom, ostalo su bile ok. Na granicama prolazili za 10 min bukvalno. Evo sad spavaju, umorne su. Dugo smo cekali apartman, isli tek oko 13h a dosli u 10h. Nema veze, bitno da smo sad tu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 14:26:44   
Ana RR
Jess uživajte user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 14:45:05   
Maraj
Jessuser posted image ma divno!
Kad ste bese krenuli, u koliko sati? Koliko ste putovali? Pitam zbog nas, i organizacije putauser posted image mi jos ne znamo kad krecemo tj u koliko sati.
Ja bila na depilaciji. Bar sam to zavrsila. Nervira me sto mi je svaki put druga devojka . Ona prethodna je bila super. I ova sad , sto me depilirala je ok...al pretgodna...zavrsila me bas brzo. A osetila nisam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 14:46:54   
vonavoj
Jess,uzivajte!Ana,kad vi idete na more?Ja cu morati da pijem bas na moru,jer idemo 4.8..a sad ovih dana treba da dobijem...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:00:50   
Ana RR
Von, krećemo 20.07. od 21. smo na moru. Planirala sam tamo da pijem pa sam ipak uzela sada, lakše mi nego da tamo razmišljam o tome da li sam popila ili nisam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:02:24   
pari
Svi ste ili na moru ili idete uskoro...divno!
Ja jutros bila da kupim lego za M, na Bulevaru ima radnja gde je sve jeftinije...Mozda nadjem jos neku sitnicu da mu kupim,a mozda i ne...i tako cu mu u Americi kupiti nesto...
Moguce je da je od primoluta mucnina...a i ovo vreme ludo...
Ne znam sta cu sad kad pokupim M, nisam nista smislila...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:07:49   
bebilule
Ana neka si. Ja prosle godine pila na moru, zaboravila dva pita i odmah dobila. Tako da Von, budi redovna. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:09:36   
Ana RR
Bebi, prošle godine sam ga pila na moru pa smo se jedan dan vraćali sa plaže jer sam zaboravila to jutro da popijem. Neka, bolje ovako.

Ne mogu da se sastavim koliko mi se spava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:12:14   
Duškić
Nikad ja nisam pila te tablete, ali kad vec znas , bolje .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:31:16   
vonavoj
Ana,a sto si sad uzela? Kad ces onda dobiti? Navijem podset_nik,u 9 i 21..i valjda necu promasiti.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:34:05   
doramar11
Vidim da dosta vas olako uzima primolut za odlaganje menstruacije, a jos imate i tegobe zbog toga.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:37:18   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ana,a sto si sad uzela? Kad ces onda dobiti? Navijem podset_nik,u 9 i 21..i valjda necu promasiti.


Dobiću tek kada se uveliko vratimo sa mora.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 07/19
9.7.2019 15:46:08   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: doramar11

Vidim da dosta vas olako uzima primolut za odlaganje menstruacije, a jos imate i tegobe zbog toga.


Nije to olako,bila sam kod ginekologa..i smesko isto..

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here