|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 7:16:41   
MimaKos
Vonavoj, i ja sam tako sa mojim, samo sto umesto kolica on je saamo u majcino krilo hteo, ziveo Chicco koji je napravio dovoljno izdrzljivo da i sa 11 kg moze u njega :) u ruke ni ziv, baca se, urla..

Mi smo malo lepse spavali, pa se nadam da ce dan proci mirnije. Zubi jos uvek nisu probili meso, nadam se da ce mu tada biti lakse. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 14:19:30   
IvanaSK RR
Gde ste,devojke?
Jess,cuvam dete,vikendom cistim...kicma zeza🙄Von,kako ste? Pari,vi? Smesko? U stvari,kako ste svi?😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 14:52:23   
vonavoj
Gde ste mamike?Uhvatili smo bolji ritam,nisam mu dala da spava dok smo bili u set_nji,nego kad smo dosli,tako da imamo mir i mi sad,da rucamo i popijemo kafy. Taman je zaspao u pola 2.Idem na masazu ledja,ukocena sam..od nosenja kolica,na drugom spratu smo.Uhodavamo se😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 15:05:12   
smeško
Stigli smo! Malo smo se vratili u kolotecinu i stari ritam. Kada smo odlazili sve je bilo lepo spakovano, a u povratku potpuno suprotno. Iako nista nismo dodavali. Osim onog reketa za komarce. Von, lepo je za decu tamo. Mi cemo mozda do Vrnjacke uskoro. Jos nisam stigla da operem sve stvari, ovo je haos. U povratku je J bio nervozan, pa sam prelazila da sedim kod njega. Sve sto je nasao i uspeo da uzme, bacio je na pod auta. Jedva smo se izvukli iz krsa kad smo stigli. J je jedva cekao da se opusti i puzi gde zeli. Moze, konacno, da se krece uz namestaj bez mog opominjanja.😬

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 15:05:56   
smeško
Ico, vidim da se spremate za avgust. Je l'' uzbudjen? Ja bih bila!😁


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 16:10:04   
MimaKos
Von, jedino tako, i ja sam pocela sa tim kombinacijama, kad je napolju nema spavanja!

Ljudi  ja se danas odmorih! Uzeli ga svekar i svekrva i mogu malo barem da odremam, jos me ubija astma (dobila je navodno kao posledicu porodjaja) pa sam umorna non stop.. a ja sve svaljujem na gvozdje, a krvna slika nikad bolja (bas zbog astme).. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 17:04:48   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Ja sam i dalje u spidu. Od jutros ne stajem. Isla sam kod zubara. Boleo me je zub. Moram jos nekoliko puta da dolazim.user posted image Zubara sam smorila svojim pricanjemuser posted image Nije mogao covek da radi od mene. Umesila sam kiflice i napravila salatu. Dolaze nam prijatelji da vide mm. Zovem ga bolesnik na tri spratauser posted image

Smesko, dobro dosli. user posted image
Von, dobro je da ste uhvatili ritam. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 18:15:39   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Gde ste,devojke?
Jess,cuvam dete,vikendom cistim...kicma zeza🙄Von,kako ste? Pari,vi? Smesko? U stvari,kako ste svi?😀
Hvala na pitanju,dobro,a ti?Evo vratismo se u selo,dete jedva čekalo,evo uživa u dvorištu i ja sa njom,pijem kafu i odmaram.Završila sam i ultra zvuk dojki,jajnika,sve je odlično.Gotovi rezultati i od papa testa,i oni su odlični,sad sam mirna godinu dana.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 18:24:53   
pari
Super flamingos! 

Smesko, dobro dosli...da se sto pre uhodate u ovaj ritam...Von,super da si danas uspela da ga uspavas oko rucka i da si otisla na masazu...Ivana, ti si bas vredna...cuvaj se...Sanjice, tm mora malo i da uziva sto je bolesnik 😉
Nas dve bile prepodne napolju,isla sam do keja, divno je...posle set_ala po kraju...ne znam da li mogu negde slike da vam postavim da vidite gde sam?
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 18:32:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: pari

Super flamingos! 

Smesko, dobro dosli...da se sto pre uhodate u ovaj ritam...Von,super da si danas uspela da ga uspavas oko rucka i da si otisla na masazu...Ivana, ti si bas vredna...cuvaj se...Sanjice, tm mora malo i da uziva sto je bolesnik 😉
Nas dve bile prepodne napolju,isla sam do keja, divno je...posle set__ala po kraju...ne znam da li mogu negde slike da vam postavim da vidite gde sam?
Puno vas sve pozdravljam!
Hvala draga.Hajd postavi slike da vidimo gde si.Uživajte.Pozdrav svima.Internet zafrkava,ali snalazim se nekako


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 18:51:59   
MimaKos
Super flamingos za rezultate.. ako ste na selu, covek u gradu ne zna sta ce sa njima uopste.. sem sto ih mm izvede popodne malo da se izjurcaju..


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 21:44:40   
smeško
Hvala!

Pari, mogu slicice uvek! Ja obozavam da gledam! Sutra smo pozvali kod nas N drugara iz odeljenja. Onda smo sreli drugara iz susedne ulice i pozvali i njega. Onda sreli jos jednog drugara iz odeljenja koji se pozvao sam.😁 Pa drugara koji je stanovao pored nas, a sada je par ulica dalje...Maki bio tuzan, pa smo pitali druga i drugaricu iz vrtica da li hoce da se druze sa njim ovih dana i oni pristanu odmah sutra...😂 Sutra sam vaspitacica!😂 Vec razmisljam sta pored J mogu da im spremim da ruckaju.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 22:14:40   
smeško
Flamingos, sjajno! Ja nemam pojma ni gde bih isla na mamografiju, to se ovde i ne pominje.

Sanjice, kako bolovi kod tm? Prestaju? Jesi li videla vest o hitonu u crkvi u Beogradu? Oticicemo za vikend.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 07/19
24.7.2019 22:38:55   
Sanjica26 RR
Videla sam smesko. Lepo sto idete.user posted image
Muz je standardno. Juce od podne je imao bolove. Danas i nema tolike. Verujem da je juce zbog onog sucmurastog vremena. Ima i taj stent, pa ga i to zulja.

Ispratismo goste, pa sam ja nesto na ruke oprala. Ostatak u masinu. Deca jos pricaju u svojim krevetima.
Malo cu da citackam ako ne bude poceo da me boli zub.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 0:01:08   
MimaKos
Smrsko, meni nista nije ukusnije od onih sendvica koje su nama ko deci pravili za rodjendan :) deca 90 se secaju :) ili pica i kraj, koje dete to ne voli 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 6:53:02   
jess021
Smesko, znaci kod vas zurka. Ja ustala da popijem kafu, kad eto ti je mala. Kud je samo poranila.
Uf sto me bole ledja svako jutro, verovatno od kreveta. Gde nam je Maraj? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 8:33:05   
MimaKos
Dobro jutro mame... nasa noc bila malo burnija nego inace.. ne znam vise ni od cega im zavisi raspolozenje, izjurcase se juce, bila sam ubedjena da ce celu noc da poveze..


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 8:34:52   
flamingos
Dobro jutro,hajde da pijemo kaficu pa da krenem redim-ručak,da čistim kuću,mašinu da pustim da pere,da peglam itd.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 9:03:17   
MimaKos
Flamingos, ja moju popila jos u pola 6 :) da progledam, ispadaju mi stvari iz ruke :) sto zbog retrogradnog merkura sto zbog neispavanosti...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 10:39:21   
smeško
Prva kafa!


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 10:52:58   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Videla sam smesko. Lepo sto idete.user posted image
Muz je standardno. Juce od podne je imao bolove. Danas i nema tolike. Verujem da je juce zbog onog sucmurastog vremena. Ima i taj stent, pa ga i to zulja.

Ispratismo goste, pa sam ja nesto na ruke oprala. Ostatak u masinu. Deca jos pricaju u svojim krevetima.
Malo cu da citackam ako ne bude poceo da me boli zub.

Dobro jutro
Sanjice poljubi G, bice dobro.
Ja sam ubacila u petu brzinu, rucak sam zapocela, mafine neke posle hocu da spremim.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 11:44:41   
MimaKos
I ja sada, stavila supicu i rucak (uz klimu jer me mrzelo jutros)... mali jurca po stanu ali su poceke vise igracke da ga zanimaju pa mi da malo prostora da i zavrsim nesto kad smo sami...


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 14:23:56   
Rosita
Dan, kod nas sve po starom. Kasno sam ustala. Noćas sam od 2 do pola 4 bila budna. Radila- mašune, tuširanje. D dala aerius. Kašlje još od mora. Nije za inhalaciju, dr ja sudi :). N moram odvikavati od sisanja u avgustu definitivno. Mnogo su mi pomešana osećanja. Volim da dojim.


Videla i ja za hiton. Ićiću jedan dan, ima služba svaki dan do 2.8.
Mima, moj stariji sin je tek počeo da jede picu. Sa 6 g. On se smarao kad je to na rođusu.
Ivana , jess, pari ❤
Maraj? Javi se 💞
Pozdrav!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 16:40:28   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Stalno razmisljam kako neke žene imaju slobodno vreme. Ja od jutra do mraka ne stajem. Malo pre sam cuvala jedno detence jer je mama isla na uz jer je trudna. I ona bas kaže sta ti sve uradis ja ni pola tog ne mogu.
Evo sad idem nesto do grada. Posle opet dolaze prijatelji. Spetljala sam se, pa sam pravila i neki kolac. Nadam se da je ok.
Sve vas grlim.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 17:20:43   
MimaKos
Rosita , to je retko, uglavnom bi deca samo picu jela :))  Sanjice, sve je stvar navike i organizacije, nekome je nezamislivo a tebi svakodnevnica , i ja sam multitasker po prirodi i volim kada imam gomilu obaveza u toku dana (pa me ovo trenutno sedenje kuci malo ubija u pojam, al ajde, maleckonja je tu da ulepsa stvar, i cerkica kad se vrati iz vrtica). 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here