|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 21:20:07   
vonavoj
Sanjice,ja cu da ti kazem,kako imaju slobodno vreme..pa lepo,ne vide haos,ne kuvaju svaki dan,sve im je "cisto"..eto tako. Ni ja ne znam da sednem,legnem..evo sestra mi danas kaze "ti bas ne znas da sednes,aj lezi malo"...Inace,masaza me je spasila,moracy to da praktikujen umesto lekova..Devojke,pozdravljam vas iz prepyne Sokobanje.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 22:46:56   
vocicana
Von videla sam slike danas, uzivajteeeeeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 22:55:37   
vonavoj
Samo sto i dalje ne mogu da se izborim sa nespavacima..evo sad je zaspao,posle 5og pokusaja..on kao zaspi,i ustane i penje se na prozor...ustao u 7 i 45.spavao samo 2h tokom dana,i set_ao,set_ao..i jok..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 22:59:17   
vocicana
Oh boze...ja stvarno nemam tih problema, osim kadaspava kasnije posle podne, pa je rasprava kada treba da ustane.
Odlican je.
Ljubim vas, tamo se opusti i pokusaj da napunis baterije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 07/19
25.7.2019 23:02:51   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice,ja cu da ti kazem,kako imaju slobodno vreme..pa lepo,ne vide haos,ne kuvaju svaki dan,sve im je "cisto"..eto tako. Ni ja ne znam da sednem,legnem..evo sestra mi danas kaze "ti bas ne znas da sednes,aj lezi malo"...Inace,masaza me je spasila,moracy to da praktikujen umesto lekova..Devojke,pozdravljam vas iz prepyne Sokobanje.
Uživajte,laku noć želim svima


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 6:06:18   
Duškić
Dobro jutro svima..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 7:58:33   
MimaKos
Dobro jutro ! Joj, nista gore od tog neurednog spavanja... i mi smo kroz to prosli, to tako iscrpljuje i frustrira.. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 9:54:11   
flamingos
Dobar dan svima,neće internet pa to ti je,kuckam i nikako da ode.Kaficu drygu pijem,danas idemo na slavu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 10:35:49   
MimaKos
Flamingos,ni meni puca, otkucam kilometarsku poruku i kad kliknem ono me izbaci ufff


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 15:43:54   
Rosita
Kako ste mame? Sećate se kako hvalih N kako je jeo sve na moru? E sad neće ništa. Samo viče neće, neće, neće. Već treći dan jede voće i kiselo mleko od namirnica 😕. Kisena, kisena, tako kaže i raduje se, ostalo ma ništa.


Imam goste, u žurbi sam.
Pozdrav svima.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 16:01:22   
vocicana
obar dan, lepo odlepim za sesiju, ispisala i nece!!!user posted image user posted image user posted image
Jutros drugu prvu smenu za redom ja se ne iuspavam, ali ne kontam, ne registrujem da sam nastelovala sat u 6:55, i kao sminkam se, posle operacijeovog mladeza, kao hajde da se nasminkam, kad ono, zvoni mi telefon, jel ti dolazis?
Strava
Usla u kuhinju, spremam neki hrskavi krompir u palenti

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 16:32:50   
pari
Rosi, verovatno je faza, sta da radis...i nama se nekad nista ne jede...

Meni T nocas spojila jednu turu od 3 i po sata,ali se zato posle budila na svakih sat i ustala pre 7...Bile malo napolju, ona malo odspavala...treba smialiti sta cemo danas.  
I dalje jako mnogo sisa preko dana...samo pokaze da hoce, stavi usta blizu grudi i vice...ne znam sta cu...u sustini ne radim i necu raditi do proleca sigurno ali nisam mislila da cu je dojiti bas toliko cesto u ovom uzrastu...
Kako ste druge mame? Maraj? Ljishe nam nema bas dugo...nadam se da je dobro...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 17:17:33   
Ana RR
Samo da mahnem sa paradise plaže 😊 uživancija nam je.
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 17:27:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Samo da mahnem sa paradise plaže 😊 uživancija nam je.
Puno vas pozdravljam!
Pozdrav,uživajte


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 17:33:04   
pari
Baš sam danas pomislila na tebe Ana...divno,uživajte!
Ja treba da dobijem danas ili sutra,sva sam naduvena...Ali danas će mm doći ranije sa posla pa se radujem. Doduše i juče je došao na vreme pa smo išli do Njujorka...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 17:48:42   
vocicana
Joj divno.
Ana user posted image uzivajte malo za nas.
Pari, ja te apsolutno razumem. Ja se pripremam od sutra prekosutra za novi ciklus. Muka mi je, povraca mi se od pomisli.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 18:30:15   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Samo da mahnem sa paradise plaže 😊 uživancija nam je.
Puno vas pozdravljam!
  Joj Ana uzivajte, ovde je pakao koliko je vrucina, a nigde pobeci.. 

Ali da proset_amo do Njujorka, a ja se mislim, meni opcije dal u Tempo, il Metro, il Lindu 🤣  ee zivote 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 20:51:32   
Maraj
Pozdrav mameuser posted image nedostajale ste
Mi danas dosli sa mora. Nisam se javljala. Nisam imala net. A nisam se ni trudila da ga nabavim. Odmorila sam glavu user posted image
Bilo nam diiivno. Deca se iskupala. L iz vode izasao nije. I danas je kukao da nece kuci, vec hoce na plazu...i tako...
Ana, vidim na moru si. Pari, ti u Njujorku user posted image to je sve sto sam ispratila na ovoj strani user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 21:05:37   
pari
Divno Maraj, bas mi je drago! Super odmor i bas dobro sto nisi imala net...i meni bi bas to trebalo, da malo odmorim glavu od svega...

Jesi uspela i ti da se kupas malo? Vreme bilo ok?
Ja jedva uspavala T, nesto joj se nikako nije spavalo,a mora da spava barem malo jer ce posle biti jako umorna...ali evo vec se mrda...grrr

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 22:03:20   
bebilule
Ja samo da vam mahnem, pa u krevet. Milion stvari sam zavrsila ovih dana. Od danas na godisnjem. 


Maraj, nista bolje nisi mogla vec ne ganjati net. Drago mi je da ste uzivali.
Ana, uzivaj i dalje. 
Pari, vidim vec uveliko ste tamo. 
I svim ostalim curama masem, nisam nista upratila ovih dana. 
Laku noc! 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 22:36:54   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bebilule

Ja samo da vam mahnem, pa u krevet. Milion stvari sam zavrsila ovih dana. Od danas na godisnjem. 


Maraj, nista bolje nisi mogla vec ne ganjati net. Drago mi je da ste uzivali.
Ana, uzivaj i dalje. 
Pari, vidim vec uveliko ste tamo. 
I svim ostalim curama masem, nisam nista upratila ovih dana. 
Laku noc! 
Mašem i ja tebi,odmaraj.Svima želim laku noć i divne snove


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 22:47:51   
Rosita
Ana, uživaj!


Maraj, super! Baš je dobro tako nemato net. Samovoljno lišavanje ide teže ☺
Pari, evo i ja se mislim šta ću za sisanje. Baš me to opterećuje 🙁. Nemam iskustvo da ne dam. D he nekako sam ostavio, tj. lako prihvatio ne.
Vrućina užas. N počeo osip od znoja 😈. Kakav je odvratan vazduh u Bg. Imam neka posla ovde, ali uskoro vodim decu na planinu.
Neće N da žvaće ni mekano. Ali voće žvaće. Šred spavanje vidim beo mu jezik. Moram sutra da utvrdim je li to sigurno, ako jeste da mažem daktanol. Stalno je nešto.
Pozdrav i laku noć.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 22:51:06   
Rosita
Ah, slovnih koliko hoćete.


Kako su bubi, nata, zna li neko?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 07/19
26.7.2019 23:58:57   
Milena18
Ćao mame!


Maraj, drago mi je da vam je bilo lepo na moru.

Pari, što se dojenja tiče, mislim da je to baš teško rešiti kad ste po ceo dan zajedno. M je proredila dnevno sikenje tek kad sam počela da radim, ali je zato noću sisala po bezbroj puta, što nije radila pre toga. 

Ja dobih ponudu za onaj posao na koji sam konkurisala. Ja njima odgovaram ali oni meni baš i ne 😀 Mislim na finansijski aspet. Imala bih zanimljiviji posao, ali i mnogo manju platu. Ne znam šta mi je činiti....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 07/19
27.7.2019 2:43:51   
pari
Rosi, i kod mene isto, M je nekako sam ostavio...ali sto kaze Milena,ima veze to sto smo tu,na dohvat ruke...ja sam M smanjivala postepeno,ali sam ga postepeno i ostavljala sa jednom zenom.koja ga je cuvala,nisam bila kod kuce i sam je prestao sa 16 meseci. 

A inace i ja sam primetila beo-zuckast jezik...sta to moze biti? 
Mi bili u set_nji...bilo bas fino,iako je T nesto plakala,kenjkala...kao da je nesto muci...
Milena,nije ti lako...zanimljiv posao je super,ali opet ako ne mozes da napredujes i ako ne vidis da finansijski moze biti bolje, a ne mozes da zivis sa takvom platom, trazi dalje,a u medjuvremenu radi taj posao dok ne nadjes nesto bolje...
Lalu noc mame (vi spavate nadam se :) )

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here