|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 21:52:20   
MimaKos
Sanjice, to kad krene tako... meni su zivac vadili, zelim ti da sve prodje kako treba. Mm izveo decu danas, mada nisam radila nista krupno jer je praznik.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 21:52:36   
Maraj
Vece mame
Moji polegali. I ja cu uskoro.
S me urnisa kako smo se vratili s mora. Drugo dete. Samo se ljuti. Bacaka. Negoduje. Vristi. Da je nosam...ma padoh s nogu. Sve trpa u usta. Pogledam, njoj de nadule gornje trojke a tek sto su joj gornje dvojke probile. Dole joj nisu izbile dvojke. Kako joj se sad pune trojke, kad nisu dole dvojke izbile...garant da je zato nervozna. Treba izdrzati ovo..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 21:53:45   
vonavoj
U bre,krvario.Sad mi je pesma sa dvoje dece,haha..M ide ceo dan zamnom i mama mamamamaa..nista,ali nista ne mogu od njega..oprala sam brdo vesa,ispeglala danas,pa od sutra opet pakovanje,u nedelju krecemo.Inace,mnogo sam besna,10 puta moram svima,ali svima da kazem da bi se pokrenuli...deca vide od mm,pa i one tako..sad sam legla i pravim se da ne postojim,a mm ih kupa i pere kose..od 9 ih teram,niko ne mrda..mrzim tu osobinu kod ljudi,kako cemo,lako cemo,nije bitno koliko je sati..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 21:58:44   
pari
Von,drži se...probaj da se ne nerviraš...Sinoć sam ja ostala da ležim posle prvog uspavljivanja jer sam baš bila umorna...mm se izborio nekako sa njom...
Ovde padala kiša ali je prestala tako da možemo negde, sad je 16h kod nas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:14:12   
vonavoj
Muka mi je vise da sve moram ja,i niko to ne postuje,boze moj,pa sta radim ceo dan,nista...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:18:18   
pari
Stvar je u tome što muškarci nikad neće shvatiti šta mi sve radimo po ceo dan jer jednostavno nikad se neće naći u našoj poziciji...nekako to treba prihvatiti da je tako,ali zato treba naći vremena za sebe, osamostaliti decu, tražiti od muža da uradi to i to ...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:24:10   
Rosita
Sanjice, von, devojke ❤


Ma, ništa posebno. Umorna od stalnog razmišljanja, kad nema ništa ja uvek uhvatim nešto...
Inače, bili se i mi ozbiljno približili razmatranju uzimanja kredita za neki stan. I kad to hoće, na skroz deset_om mestu, od skroz deset_og čoveka, u kontekstu skroz deset_e priče, saznam nešto što me je odbilo. Mnogo tužnih stvari vezanih za stan. Puno sam o tome razmišljala. Takve stvari su ono što se zove znak i čudo.
Sanjice, držim fige za tm! Da to bude lako rešivo.
Trebalo bi da idem kod mojih i muževih. Samo ćemo krenuti jedan dan, bez priprema.
Von, tako i N. Mama, mama. I samo neće, neće. I što hoće, neće.
Puno pozdrava.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:28:58   
pari
Rosi, tako i ja.. stalno razmišljam, stalno brinem.  Ja verujem u znake i u neki unutrašnji predosećaj...i ja bih tako...
U mom stanu sam imala ispaisano New York nekoliko godina,a mm je kupio sliku Njujorka isto pre jedno godinu i po... i evo nas tu 😊 čuda se dešavaju...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:32:32   
Milena18
Dobro veče!

Sanjice, držim fige da sve bude ok sa zubom. Da li je taj kamen koji tm ima veliki, postoji li šansa da ga izbaci? Mojoj koleginici je tako zaglavljen u mokraćnom kanalu već godinama, imala je dva puta strašne napade bola i krvarenje, valjda se pomeri kamen. Nadam se da će se kod tvog muža to uskoro rešiti, baš ga je namučilo.

Pari, koliko vas dve ostajete u Americi?

Mi smo konačno počeli da sređujemo sobu za M. Naručili smo krevet i garderober, mm sutra počinje da kreči i farba prozor i vrata. Sledeće nedelje rođendan, leti vreme.

Moguće je da ću moći da iskoristim jednu nedelju odmora u avgustu, pa možda i skoknemo do mora na 5-6 dana. Svima bi nam prijalo.





< Poruku je uredio Milena18 -- 30.7.2019 22:34:09 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:33:27   
Sanjica26 RR
Zaboravila sam da napisem Rosi, nasli smo banku koja ce mm da dozvoli kredit. To je neka ruska banka. Ali ajde da ovde ne masim. Sad tragamo za nekim stanom. Neki sam videla na sajtu neke agencije. Moram ici da se raspitam detaljnije.

Rosi, device samo mozgaju. I previse. Ali znas sta sto se tice osecaja nikad nas ne prevari. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:34:58   
Sanjica26 RR
Milena, pa sad je kamencic koliko vidim na snimku. Upoređivali smo sa snimkom pre razbijanja. Sutra cemo detaljnije da ispitamo dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:37:21   
pari
Milena, baš bi bilo super da možete na more...Nas dve ostajemo do 26og avgusta...i to će brzo proći ali ajde da ne razmišljam sad o tome nego da uživam dok smo tu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 22:41:02   
vonavoj
Rosi,kakve tuzne stvari vezane za stan?O kreditu za stan i ne razmisljam vise...nema zivota sa kreditom,tu smo gde smo,pa kako bude. Nije isto placati stan 150e i ratu 300e..ali da ne masim.Isfrustrirana sam potpuno,30min ga uspavljujem,mrkli mrak,pustila uspavanku,20 puta je sisao iz kreveta,ja ga vratim,baca se,urla..i tako svako uspavljivanje...a vidi koliko je sati..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Razgovori mama 07/19
30.7.2019 23:18:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Zaboravila sam da napisem Rosi, nasli smo banku koja ce mm da dozvoli kredit. To je neka ruska banka. Ali ajde da ovde ne masim. Sad tragamo za nekim stanom. Neki sam videla na sajtu neke agencije. Moram ici da se raspitam detaljnije.

Rosi, device samo mozgaju. I previse. Ali znas sta sto se tice osecaja nikad nas ne prevari. user posted image
Sanjice,srećno na svim poljima,i zdravstvenim,i za stan.Device su to,i ja sam jedna od njih.Laku noć želim svima


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 8:53:32   
MimaKos
Hahaha i ja sam devica, istina ziva :))) dobro jutro mame!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 8:59:53   
flamingos
Dobro jutro.Može kafica?


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 10:55:20   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: flamingos

Dobro jutro.Može kafica?


  moze, moze :) inace, takve sam gluposti sanjala sinoc posle 100 godina da jos uvek ne mogu da se razboravim..


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 11:19:09   
Maraj
Jutro tjvec je danuser posted image
Mi bili napolju. Da uspavam S pa da nesto i pozavrsavam

Rosi ako je stan ok ,pusti razne priče (ako sam dobro skapirala, sta te odbija od stana)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 14:21:49   
MimaKos
To sa kamenjem je tako bolno... i bubrezima a tek u zuci...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 14:28:50   
vonavoj
Sanjice,sta je bilo kod dr?Uspavala sam M,tek sad..idemo da rucamo.. kuca je rupa bez dna,non stop ima da se radi..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 14:44:24   
Sanjica26 RR
Von, evo upravo idemo.
Izvadila sam živac. Pacijent ostao živuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 14:54:13   
pari
Bravo Sanjice!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 15:03:41   
vonavoj
Bravo sanjice! Mozda te nece boleti vise,nema sta.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 15:07:44   
Sanjica26 RR
Kažem ja zubaru: evo stigla vam je jedna plašljivica. Kaže on ne bih rekao da ste plasljivica. Covek mi je svaki detalj objasnjavao. Ma, ja volim da znam sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Razgovori mama 07/19
31.7.2019 16:09:00   
pari
Ja se jako plašim zubara ali se teram da idem redovno...iako sad nisam bila od porođaja,znači više od godinu dana jer mi zubarka radi samo radnim danima popodne i nemam gde da ostavim T da bih mogla da to obavim,a ne mogu sa njom kod zubarke jer ne bi sedela mirno u kolicima sigurno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here