|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:21:31   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Maza82

Trini ja vidim DA SI TI VEĆ BOLJE user posted image user posted image user posted image
normalno! imaju pesnici mnogo bolje metode od psihologa. recimo arsen ima jednu zlatnu "poderi pozivnicu, otkazi veceru, prevari muza odlazeci da se pocesljas u nekom boljem hotelu..." user posted image covek je to sveo na balkanske mogucnosti, menhetnski psihijatri bi nam verovatno prepisali karibe user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:25:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Maza82

Trini ja vidim DA SI TI VEĆ BOLJE user posted image user posted image user posted image
normalno! imaju pesnici mnogo bolje metode od psihologa. recimo arsen ima jednu zlatnu "poderi pozivnicu, otkazi veceru, prevari muza odlazeci da se pocesljas u nekom boljem hotelu..." user posted image covek je to sveo na balkanske mogucnosti, menhetnski psihijatri bi nam verovatno prepisali karibe user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:26:54   
kokoloko
IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Maza82

Trini ja vidim DA SI TI VEĆ BOLJE user posted image user posted image user posted image
normalno! imaju pesnici mnogo bolje metode od psihologa. recimo arsen ima jednu zlatnu "poderi pozivnicu, otkazi veceru, prevari muza odlazeci da se pocesljas u nekom boljem hotelu..." user posted image covek je to sveo na balkanske mogucnosti, menhetnski psihijatri bi nam verovatno prepisali karibe user posted image user posted image user posted image user posted image



pa....user posted image
sve to ok zvuči da trenutno utešiš nekoga, ali za rešavanje problema, nisam baš sigurna.
ali, Bože moj, možda su drugi jači nego ja, ili prosečan čovek....

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:28:48   
jelena038
A moj izbor za sve srecnice koje ga jos nisu citale, a Arsen im je previse hard, user posted image je Bukovski. Ja ga svako leto citam ispocetka i tripujem kaliforniju i smejem se do suza i uzivam u svom zivotu. Ali krenite redom - od bludnog sina. To vredi i kupiti, "Lom"-ova knjiga je, kako samo ime kaze - lom, user posted image ali ipak vredi!!! 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:29:39   
kokoloko
ipak je trinny najvažnije kako se ti osećaš. ako misliš da možeš ti to sama, uz tebe smo. možda smo mi , koje smo preoprezne, i preterale ili preuveličale tvoj problem. to je mnogo bolje. Good luck! 

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:34:10   
Maza82
Trini ja idem kući, nadam se da smo ti pomogle!!! Sutra ćeš da mi pričaš u kojo si teretani bila.. Pusica user posted image user posted image

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:35:43   
Anoniman
ma kako ste sve predocile, izgleda mi sad jako mali problem! tako da mi je lakse izvaditi trenerku iz naftalina i otici do teretane... a onda posle sredjivanja bebe, lepo se istusirati toplom vodom, za relaksaciju... a ondak mozda, samo mozda bude iskorisceno i ono lepo korisno ljubicasto cudo, koje je Trca toliko prolongirala... a koje sam odma nasla! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokoloko)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:36:34   
jelena038
IZVORNA PORUKA: kokoloko

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Maza82

Trini ja vidim DA SI TI VEĆ BOLJE user posted image user posted image user posted image
normalno! imaju pesnici mnogo bolje metode od psihologa. recimo arsen ima jednu zlatnu "poderi pozivnicu, otkazi veceru, prevari muza odlazeci da se pocesljas u nekom boljem hotelu..." user posted image covek je to sveo na balkanske mogucnosti, menhetnski psihijatri bi nam verovatno prepisali karibe user posted image user posted image user posted image user posted image



pa....user posted image
sve to ok zvuči da trenutno utešiš nekoga, ali za rešavanje problema, nisam baš sigurna.
ali, Bože moj, možda su drugi jači nego ja, ili prosečan čovek....

Ljubavi, ja sam ti prezivela sva sruser posted image nja ovog sveta, od izgnanstva, preko bolesti, do gladi, i placipuser posted image cka sam nevidjena, i zivim jedino od trenutnih uteha. dugorocne ne postoje. nece meni niko vratiti kosovo, niti cu ja zbog razgovora sa nekim bolje svariti to da mi je neko oduzeo pravo na svoj dom. umesto toga, ja sam ga sagradila na drugom mestu i naucila da pevam o onom kog sam nekada imala. Psiholog te nauci jedino da budes iskren prema sebi, ali neiskrenost prema sebi je vec klinicka stvar, ja pricam o losim osecanjima, negativnoj energiji, zivotnim problemima koje nas teraju da se ponasamo onako kako da zivimo kako treba, ne bi verovali da se mogu ponasati ljudi na filmu. Ja sam iskrena, znam sta me boli i kad me neko opece ja odem i to mu kazem. I jos mu zalepim zvaku u pepeljaru! Kad me zivot zaboli, ja ga prefarbam u drugu boju, ili prebacim kanal. Drugo ne mogu. Mislim da je ovo dovoljno za pocetak svakoj od nas, ako i pored svega ovoga nije dobro, niko od nas nije glup da ne ode kod lekara.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:36:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maza82

Trini ja idem kući, nadam se da smo ti pomogle!!! Sutra ćeš da mi pričaš u kojo si teretani bila.. Pusica user posted image user posted image


ocu, ocu... pod obavezno, samo ako mi se mm ne povampiri pa izricito odluci da ne moze da ode do teretane!
ma cu mu polomim nozice...

(odgovor članu Maza82)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:38:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: kokoloko

IZVORNA PORUKA: jelena038

IZVORNA PORUKA: Maza82

Trini ja vidim DA SI TI VEĆ BOLJE user posted image user posted image user posted image
normalno! imaju pesnici mnogo bolje metode od psihologa. recimo arsen ima jednu zlatnu "poderi pozivnicu, otkazi veceru, prevari muza odlazeci da se pocesljas u nekom boljem hotelu..." user posted image covek je to sveo na balkanske mogucnosti, menhetnski psihijatri bi nam verovatno prepisali karibe user posted image user posted image user posted image user posted image



pa....user posted image
sve to ok zvuči da trenutno utešiš nekoga, ali za rešavanje problema, nisam baš sigurna.
ali, Bože moj, možda su drugi jači nego ja, ili prosečan čovek....

Ljubavi, ja sam ti prezivela sva sruser posted image nja ovog sveta, od izgnanstva, preko bolesti, do gladi, i placipuser posted image cka sam nevidjena, i zivim jedino od trenutnih uteha. dugorocne ne postoje. nece meni niko vratiti kosovo, niti cu ja zbog razgovora sa nekim bolje svariti to da mi je neko oduzeo pravo na svoj dom. umesto toga, ja sam ga sagradila na drugom mestu i naucila da pevam o onom kog sam nekada imala. Psiholog te nauci jedino da budes iskren prema sebi, ali neiskrenost prema sebi je vec klinicka stvar, ja pricam o losim osecanjima, negativnoj energiji, zivotnim problemima koje nas teraju da se ponasamo onako kako da zivimo kako treba, ne bi verovali da se mogu ponasati ljudi na filmu. Ja sam iskrena, znam sta me boli i kad me neko opece ja odem i to mu kazem. I jos mu zalepim zvaku u pepeljaru! Kad me zivot zaboli, ja ga prefarbam u drugu boju, ili prebacim kanal. Drugo ne mogu. Mislim da je ovo dovoljno za pocetak svakoj od nas, ako i pored svega ovoga nije dobro, niko od nas nije glup da ne ode kod lekara.



Jeco, ti nisi na najmanje placip...a, kad si uspela sve od nule ponovo da sagradis... za to treba hrabrosti i umeca... nemoj sebe bas toliko omalovazavati!
Svaka ti cast!

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:39:32   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Trinny

IZVORNA PORUKA: Maza82

Trini ja idem kući, nadam se da smo ti pomogle!!! Sutra ćeš da mi pričaš u kojo si teretani bila.. Pusica user posted image user posted image


ocu, ocu... pod obavezno, samo ako mi se mm ne povampiri pa izricito odluci da ne moze da ode do teretane!
ma cu mu polomim nozice...


To onda sama u teretanu ko ga sisa user posted image citala sam tvoj problem i mogu ti reci i ja sam takva bila i sad ponekad dodju takvi dani, ali sve je to normalno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:41:31   
Anoniman
ma svakome moze naicic zuta minuta i to je normalno, nismo roboti... ali nije dobro kad traje dugo bez prekida...
zato resih da krenem od neceg... a verujte mi cure, vi ste zasluzne za to... ni mm me nije pokrenuo na to, koliko ste mi vi ovim razgovorom... toliko, da me nije mrzelo u medjuvremenu ni ruckove da nam napravim...
i maleckoj, a i mm i meni! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 15:46:32   
jelena038
Ja volim sto sam placi...ka, i volim kada ljudi izrazavaju osecanja, kada placu kad su tuzni, i kada se smeju kad su srecni. Mislim da je zuta minuta svakodnevna pojava i vise bih brinula da nemam tuzne periode, sa ovakvim problemima, nego da, kao neki u mojoj okolini, jedva zivim, od problema, a pusim cigaru za cigarom i zavirujem pod tudj tepih da smejuci se drugima lakse svarim sopstveni zivot. Emocije nam jedine pokazuju da smo zivi! Ponosna sam na njih, jer su moje, i kad su najcrnje na svetu! 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 17:23:59   
janajana
nisma sve procitala, ali nekako mi se cini da je ovde i dalje tabo tema otici kod psihijatra ili psihologa, potraziti pomoc strucnog lica... ja sam od onih koji ce pomoc potraziti, jer tako olaksas sebi sa tim korakom da shvatis da se ipak u tebi nesto desava, a da nije nista fizicki... kao sto se meni desilo pre jedno tri i po godine, posle silnih odlazaka kod raznoraznih lekara i kada su svi nalazi bili ok ja sam otisla kod psihica i pomogao mi je. jednostavno neki ljudi nisu dovoljno jaki da sami sa sobom sve rese, vec postepeno uz terapij. a one slabe ne treba osudjivati sto sami ne mogu da rese problem koji imaju

< Poruku je uredio janajana -- 17.5.2010 17:25:17 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 18:52:59   
marince1
Sad u kafici me Tasha podsetila,ja bih probala prvo nesto lakse.
Recimo,izadji sa drugaricama,opusti se,kupi sebi neki lep komad garderobe ili cipele od kojih zastaje dah,
pa ih prosetaj...
Samopouzdanje ti mozda pomogne

Napomena:nisam citala sve,ali ovo nemoze da skodi


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 19:22:53   
Anoniman
evo vratih se sa uzaludnog odlaska ka teretani... mm je ujebao apsolutno celu danasnju pricu svojim zajebancijama... naravno, odgovor je da nisam ni bila u teretani, ali da se vise oslanjam na njega, NE PADA MI NAPAMET!
Zasto su muskarci nekad tolike svinje?!
Ja napravila rucak, sredila sve sto ima da se sredi, spakovala opremu za teretanu, organizovala da baka cuva malecku, kad ovaj ujeba sve sa par recenica odma sa vrata: za te pare koje damo necemo otici ni dva put (kao u sali), ih, ma teretane su smejurija (i opet navodno receno u sali)...
a ja sam sisala vesla, pa pojma nemam kako on izgleda kad se zeza, a kad u zezanju misli ozbiljno!
Eto toliko za sad!
Posto cu izgleda da dobijem, kad mi prestane krecem sama... a on nek se jede da li ce me neko gledati ili startovati... jeuser posted image e mi se!

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
17.5.2010 20:15:45   
Cvetana
Znas, Trinny, ja nesto razmisljam ceo dan o ovome ovde. U mom slucaju, jedno od nezadovoljstava je jer moj dragi radi ceo dan, dodje nocom kuci, ja citav dan smisljam sta cu i kako cu, a on se samo strovali u krevet, a pre toga se skine u gaceuser posted image  i umoran je .....Pa i ja radim citav dan i imam i prijatelje koji me zovu onamo i ovamo, a nekako se trudim da kad god mogu budem s njim. Treba da uzmemo zivot u svoje ruke, a ne da cekamo njih, niti bilo koga drugog.
Mozes i kod kuce da vezbas, upalis neku muzikicu, stvis bebicu da te gleda i skakuces. Ja sam danas to radila i bilo mi je malo bolje iako je ovako grozno vreme. Samo treba preseci neke stvari u zivotu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 21:39:08   
Enna_81
Izvinite sto ovako upadam ali me zanima dali neka od vas ima iskustva sa Zalastom,Zoloftom ili Asentrom???Koliko ste ih dugo pili i koje su nus pojave?

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 21:42:27   
Anoniman
Enna jesu  li to antidepresivi?

(odgovor članu Enna_81)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 21:43:22   
janajana
ovde ces naci odgovore na to pitanje KLIK

da Kali, u pitanju su antidepresivi


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Enna_81)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 21:49:19   
Anoniman
Pretpostavila sam.
Kao srednjoškolka sam išla kod psihijatra ........i na Faxu.
Smejaćete se ali meni je to bio nekakav ventil jer sam se i sprijateljila sa tim dvema ženama ...
Nakon izlaska iz bolnice, neki lekari su mi savetovali da nađem dobrog psihijatra.Ili dobrog prijatelja.
...ovo drugo imam godinama iako sam razmišljala da posetim o ovog prvog ...žSvako ko smatra da mu je potrebna pomoć u bilo kojem smislu trebalo bi da poseti psihijatra.
I dobra knjiga ume da pomogne ...lepo je to Jelena opisala...

(odgovor članu janajana)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 21:55:49   
janajana
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Pretpostavila sam.
Kao srednjoškolka sam išla kod psihijatra ........i na Faxu.
Smejaćete se ali meni je to bio nekakav ventil jer sam se i sprijateljila sa tim dvema ženama ...
Nakon izlaska iz bolnice, neki lekari su mi savetovali da nađem dobrog psihijatra.Ili dobrog prijatelja.
...ovo drugo imam godinama iako sam razmišljala da poset_im o ovog prvog ...žSvako ko smatra da mu je potrebna pomoć u bilo kojem smislu trebalo bi da poset_i psihijatra.
I dobra knjiga ume da pomogne ...lepo je to Jelena opisala...

ume da pomogne, ne osporavam, naprotiv user posted image
ali ima stanja kada se ne moze covek koncentrisati ni nasta pa ni na knjigu... npr ja nisam mogla, i imam gomilu prijatelja, dobrih, a naravno dvoje najblizih, medjutim ni oni nisu mogli bas da mi pomognu, i onda sam nasla dobrog psihijatra, kod kojeg sam trebala da odem na kontrolu pre god i po user posted image ali mi se sve nesto ne da user posted image
i da, jako je bitno naci DOBROG psihijatra


< Poruku je uredio janajana -- 18.5.2010 21:56:24 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 21:58:58   
Anoniman
Pa što ne ode, ženska glavo? user posted image

uf, najgore je biti sam - ima jedna mudrost na čiji se račun često šalim ali je živa istina -

          Kada je čovek sam uvek je u lošem društvu ...


(odgovor članu janajana)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 22:00:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

recimo arsen ima jednu zlatnu "poderi pozivnicu, otkazi veceru, prevari muza odlazeci da se pocesljas u nekom boljem hotelu..."


..... a ako ti ni psihić ne pomogne probaj ovo ... user posted image
Šalim se.

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Poremecaj u ponasanju,neprilagodjeno pona...
18.5.2010 22:03:45   
janajana
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Pa što ne ode, ženska glavo? user posted image

uf, najgore je biti sam - ima jedna mudrost na čiji se račun često šalim ali je živa istina -

        Kada je čovek sam uvek je u lošem društvu ...


user posted image user posted image user posted image prvo zbog posla pa posle sam shvatila da mi je vreme da odustanem od njega jer mi vise nije bio potreban user posted image user posted image user posted image

odlicna mudrost ali i istinita (delom) user posted image

ako zagusti prevaricu ga user posted image user posted image user posted image (ali ne u ovom zivotu) user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio janajana -- 18.5.2010 22:04:51 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here