|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 13:11:28   
Maraj
user posted image rosi.
Joj to hvatanje mokrace me stresira svaki put.
Mada, eto sada kada je S bila u bolnici zbog upale pluca, ne daju da se lepe keaice. Kazu da nije sterilna. Da mora direkt u bocicu da se piski. Ja nisam nikako mogla da je uhvatim. I tako onda oni svoj deci stavljaju kateter i direktno vade urin user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 13:16:14   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mima, ja sam pila tako kako su ti rekli u apoteci, mislim da je meni sada bio 4. dan pre ciklusa.
  Hvala! Samo da potvrdim... ipak cu morati, ne mogu da rizikujem, upropasticu sebi letovanje.  

Pari, kako kazu , nista ne probudi dete kao mama koja je legla na jastuk 😂😂 a mogu petarde da pucaju , nista, cim legnem on progleda 😂



< Poruku je uredio MimaKos -- 28.8.2019 13:19:08 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 13:25:50   
vonavoj
Mima,mozes i 3 dana pre ciklusa..zavisi koliko su ti tacni ciklusi..meni je ginekolog rekao da i ako se zakasni tablete zaustavljaju krvarenje u dan...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 13:31:14   
Duškić
Rosi , bravo.
Mima , mozes par dana ranije, poslusaj sta ti je rekao dr.ili farmaceut.
Haha, ovo sto kazes je ziva istina.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 14:35:00   
Sanjica26 RR
Evo mene. Posle sluzbe sam otisla u skolu. Renovira se skola, pa unose koleginice namestaj i knjige. Bilo mi je glupo da gledam, pa sam im pomogla. Mnogo sam umorna. Sas sam zbrckala rucak, pa da rucamo. Moram da dremnem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 16:18:59   
smeško
U Tirsovoj smo. Kucam kasnije. I citam sta ste pisale.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 17:02:34   
Maraj
Pa sta se desilo smesko user posted image
Nisam ispratila?
Jel sve ok user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 17:09:13   
vonavoj
Smesko,sta bi?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 17:38:54   
pari
Bas sam i ja htela da pitam



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 17:48:10   
smeško
Evo me! Jos nisam stigla da procitam sve sto ste pisale. Mama Jo, bas sam razmisljala o tebi pre lar dana kad sam raspravljala sa mm o zenskim grudima. 😂 Setim se bisera tvoje cere.😂 

Citavo popodne smo u Tirsovoj. Joca ne mote da stohi, ni puzi. Da ne duzim, ispada da je sinovitis na kuku. Ali, ja mislim da je pao. Dajem brufen i pratim. Sve teze podnosim ove stresove.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 18:32:32   
Rosita
Joj Sneško prošla sam sinovitis sa D 2*, razumem te ☹️, ali brzo će biti dobro! Kod D i jeste bilo povredom izazvano.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 18:33:49   
Rosita
*Smeško. Telefon te preimenuje. Kao, pametan😁



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 18:33:57   
Milena18
Smeško, pa jesi li ti videla da je pao? Nadam se da će brzo sve biti ok. Drži se i javljaj šta se dešava.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 18:44:07   
smeško
Rosi, kada sam birala nik, svojevremeno, ja sam pokusala da ukucam snesko (rodjena u januaru). I kako sam lezala sa tastaturom sa strane, ukucah smesko. Vidis, telefon ti nije samo pametan, nego i vidovit.😂

Kako mislis povredom? Ja sam ubedjena da je pao jutros. Bila sam par minuta u toaletu i uvek otvorim vrata da ga vidim i on mene. Medjutim, otisao je u batinu sobu i tamo se rasplakao. Nisu ga snimali, nista.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 18:45:39   
smeško
Inace, prosla sam jedan sinovitis sa Nikijem. Oba kolena. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 19:01:20   
vonavoj
Smesko,a jel bio bolestan pre ovog? Sestrin mali je imao isto

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 19:18:14   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mima,mozes i 3 dana pre ciklusa..zavisi koliko su ti tacni ciklusi..meni je ginekolog rekao da i ako se zakasni tablete zaustavljaju krvarenje u dan...

  Ana, Von, hvala, 💗 ste. Ja bih do mog ginekologa tek u oktobru dosla 😂😂 
Ljudi, ja prvi.put cujem za sinovitis od vas, nisam ni znala da to moze da se desi. Kako je sada mali, smesko, jel ga boli?


< Poruku je uredio MimaKos -- 28.8.2019 19:22:14 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 19:33:29   
smeško
Nije bio bolestan bar mesec dana. 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 19:37:13   
smeško
Ne dozvoljavam mu da puzi i staje na noge, pa nemam pojma koliko ga boli. Sutra ce biti zamimljivo.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 19:46:12   
MimaKos
Sm(n)esko zelim vam brzo ozdravljenje! Boze sta sve moze da im se desi... i bez povreda i padova  


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 19:53:21   
milicicak
Smesko, bas mi je zao, mogu da zamislim koliki je stres... jesu li vas pustili kuci?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 20:13:39   
Ana RR
O smeško.. pa nikako nešto da vas zaobiđe.. nadam se da će brzo biti bolje 😘

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 20:23:36   
pari
Ni ja nisam znala za to...kako si to uopšte primetila? Nadam se da će biti bolje brzo! 

Sneško...i ja sam u januaru 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 20:42:13   
Duškić
Smesko, joj...mora da bude bolje.
Mi se umorili, sad na kupanje i redovno.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 08/19
28.8.2019 21:58:36   
Maraj
Smesko.i ja prvi put cujem za tu dijagnozuuser posted image ispada da se povredio pri padu? I sta terapija je da se ne krece?
Izvini,prvi put cujem za taj sinovitis

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ćelije fetusa su u mozgu majke 18 godina n...
Ako ste mama, znate kako možete intuitivno da osetite svoje dete čak i kada ga nema… Pa, sada postoji naučni dokaz da ga...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here